Mamičky. Február 2010

zusika
12. jún 2009

Ahojte... Je tu už niektorá, ktorá vie, že bude mamičkou vo februári 2010? Ak nie, tak uričte každú chvílu objavíte krásne // a budete rovnako šťastné ako ja. Budem sa tu na vás tešiť!!!

alex
3. sep 2009

olif aj mňa teraz večer začalo, tak tu mám zarobenú sirupovú vodičku.

No idem ja do hajan, aj tak určite ešte do telky budem kukať.

pa pa a dobrú nocku

alex
3. sep 2009

blumi ja som za, len neviem ako by sa zuci zatvárila, keby sme jej zaklopali na dvere, že tak nás tu máš 😀

olifcek
3. sep 2009

blum vies co? tak podme do IT 🙂

alex my si ideme s drahym pozriet serialik a pak do hajan

dobru nocku

olifcek
3. sep 2009

alex podla mna by sa potesila, zabili by sme vsetky komare a kecali, az kym by sme nezaspali 😉

ale ja sa uz lucim, papa zajtra 😀

zucana
3. sep 2009

baby tak my ideme spat ....
a zatvarim sa urcite potesene ked zaklopete 😉
vidime sa kedy chcete ale nech to neostane pri sluboch....tu pri benatkach je naozaj more a plaze pre deticky a vsetci sem chodia kvoli moru a piesku....tak dobru a tesim sa na vsetky 😉 😎

olifcek
4. sep 2009

Krasne bre ranko. U nas prsi, comu sa velmi tesim, jupi x;o)

vevoncek
4. sep 2009

dobré ránko

tak som tu, včera som bola v NR ale nekúpila som to čo som potrebovala ale kúpila som si tričká dve, tepláky, také saténové tričko a také krásne prefukovacie tielko čo sa dá nosiť ako šaty ak sa dnes podarí tak to všetko pofotím a dám do albumu

idem si ešte prečítať čo ste popísali

kakatka1
4. sep 2009

Dobre ranko! No asi vsade prsi, ale ani mne to neva, len musim vymysliet nejaky program pre drobca. 😕 Vevoncek no vidis nemohla si skocit medzi nakupmi na kavu ku mne do prace 😉

vevoncek
4. sep 2009

ty si z NR? inak asi by som ani nestihla, lebo sme mali toho veľa ale tá Galéria je aké super obchodné centrum už sa teším na Galériu Mlyny 😀 to u nás také niečo ani nie je ale ráno som skoro ovracala jedného pána čo bol veľmi navoňaný tak naspäť sme išli už vlakom

vevoncek
4. sep 2009

ja idem niečo vybaviť ale potom s prihlásim znovu tak sa zatiaľ majte

kakatka1
4. sep 2009

Nie iba tu pracujem a aj ja rada nakupujem v Galerii a tiez sa tesim ze otvaraju Mlyny, to budem mat ovela blizsie na minanie ecok. 😀

mmaarrttiinnaa
4. sep 2009

dobre ranko ja som dnes taka nevyspata asi sa este vratim do postele 😉

lolka
4. sep 2009

dobre ranko,
babulky, chcem sa Vas opytat, vcera som si cely den citila brusko - ako keby mi ho niekto natahoval prip. som ho citila tak "tvrdo" aj ked na dotyk nebolo tvrde 😕 muzik ma upokojoval, ze ved rastiem, tak sa asi vsetko natahuje, ale este som to takto necitila. mate aj vy podobne "priznaky" ?? 😕
dnes som bola na krvi - na AFP testy a o tyzden vysledky.....uz nech je buduci piatok.... 😅

kakatka1
4. sep 2009

Lolka to mavam aj ja, hlavne ked mam uz trosku plny moc.mechur. Pri Simkovi som sa na to pytala dokiho, vraj ak to uz pocitujes casto a bolestivejsie treba to riesit. Ale preventivne hned doporucuju magnezium.

lolka
4. sep 2009

katka, dik, magnesium si davam denne, beriem ho aj na krce co dostavam do noh 😒 o tyzden mam poradnu, tak sa na to opytam doki.
....boze, spala by som, pri takomto pocasi sediet v praci je ako za trest 😖

maculik
4. sep 2009

dobre ranko 🙂
vy ste sa vcera teda rozkecali, a take chutky ste tu robili s tou pizzou a zmrzkou, mnaaam 😵 My sme pizzu mali predvcerom, nechcelo sa mi varit, tak som kupila tu od Dr Oetker Ristorante, tie mam rada, lebo su take tenucke.

Konecne je piatok, este to dnes v praci nejako vydrzat, rano pojdeme do Bonnu a v nedelu uz prileti manzel, tesim tesim 😵

blumka
4. sep 2009

dobre ranko...prsi, prsi, len sa lejeeee 😀 aspon nieco porobim a moje decko ma nebude tahat vonku 😅

zucana
4. sep 2009

dobre ranko tu je slnecno a opat teplo tak sem hodte trochu dazdu .....
my ideme s maminkou zehlit...teda ona bude zehlit a ja skladat a potom budeme varit kysle zemiaky s fasirkami...teda ona bude varit a ja budem jest 😀
a potom pojdeme do mesta na zmrzku a na cafco....a potom neviem....
pekny dnik

lienka2
4. sep 2009

baby musim sa pochvalit, ja uz asi citim drobceka, take bublinky 😅 aspon dufam, ze je to babo 😅 aj ked sa mi to zda skoro este..

matka331
4. sep 2009

dobree rankoo....
lienka tak gratulujem ... 🙂

alex
4. sep 2009

Ahojte maminky, ja som dnes bola na poradni, brali mi krv na tie testy, vo štvrtok si mám volať za výsledky a potom sa musím objednať na konzultáciu na genetiku na Kramáre, kvôli tej amnio. No nech už to mám za sebu a s dobrým výsledkom samozrejme.
Uff, konečne je piatok, tak sa tešíííím 🙂

maculik
4. sep 2009

veru, konecne piatok 🙂
alex, tak drzim palce, nech je vsetko ok.

tu leje, akurat chceme ist o chvilu na obed, tak asi budeme musiet ist autom, a taaak by som sa presla... ☹

matka331
4. sep 2009

alex..aj aj drzimpalce aby vsetko dobre dopadlo...ja tiez este cakaam za vysledkami pondelok budu dva tyzdne a mam dostat sms z vysledkami ...a ak mi dr neposle sms tak by malo byt vsetko v poriadku

vevoncek
4. sep 2009

aj ja som rada že je piatok škoda síce že upršaný ale veď aj to treba sa mi teraz po obede tak drieme že by som najradšej zalomila

inak baby videli ste ten zelený kočík čo tu teraz stále reklamujú celkom dobre vizerá že?

ja si na výsledky ešte počkám aj keď už možno aj budú v karte nalepené ale ja si radšj počkám

ja si dávam tiež magnezium kôli krčom v nohách prečo sa to robí ja som to v živote nemala a teraz ma to stále v noci chytá inak od kedy nosím tehu gate mám pocit ako keby som mala svalovicu na bruchu ale ja to beriem tak že sa to v nútri všetko rozťahuje inak je to blbé keď človek neviem že čo je ešte normálne a čo nie ale ja si hovorím že všetko čo sa zatiaľ dialo je normálne

maculik
4. sep 2009

matka, tak dufajme, ze neposle 😉
oki, idem ja papat, dobru chut 🙂

kakatka1
4. sep 2009

Na obrazku vyzera pekne, no ja po rvej skusenosti s kocikmi nechcem ziadnu troj-stvorkombinaciu. Tento krat najskor samostatnu hlboku klasiku-vanicku a potom lahucky sportak.

vevoncek
4. sep 2009

katka a akú máš zlú skusenosť s kombinovanými kočíkmi ? napíš nech sme aj my ostatné múdrejšie nech to vidíme aj z iného pohľadu inak ja som tiež tak chcela že najskôr len hlboký a potom športový ale manžo vymýšľa

kakatka1
4. sep 2009

Je to vec nazoru ale ja uz by som kombinaciu nechcela: vanicky su vacsinou male,uzke, zbytocne tazka konstrukcia uz pri sportovej casti, je rozdiel vozit 5-6 kg dieta a 13 kg a samostatne golface su tomu uplne super prisposobene-odlahcene(mala som chicco C4 a bola som spokojna,sama som si ho zdvihla,preniesla aj na 5 poschodie) A tesila som sa vzdy ked sme isli kupovat novy. 😉

vevoncek
4. sep 2009

mne sa viac páčia také samostatné že najskôr kočík s vaničkou a potom športový ale manžel mi hovorí že vždy je všetko po mojom že teraz chce aby bolo niečo aj po jeho tak som to nechala na neho aby nepovedal že si stále presadzujem svoje a potom mu poviem keď sa bude sťažovať alebo keď budem nadávať na kočík vidíš aký si vybral taký máme 😀 ale som sviňucha čo??? ale nie nejako mi to je už jedno

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre