Mamičky. Február 2010

zusika
12. jún 2009

Ahojte... Je tu už niektorá, ktorá vie, že bude mamičkou vo februári 2010? Ak nie, tak uričte každú chvílu objavíte krásne // a budete rovnako šťastné ako ja. Budem sa tu na vás tešiť!!!

lenica81
8. feb 2011

@blumka ja stale davam kusky chlebika, jedine korku davam v celku, ale ked je dojedena striedka... zatial len maslo, lucinu, a zeleninku struhanu navrch... syr som davala, ale tiez moze len struhany, lebo nema zuby... 😲

svetlankat
8. feb 2011

@maminnka sikovnica mala.

laxity
8. feb 2011

@blumka aha to som nevedela 🙂

maminnka
8. feb 2011

@mykky to ti verim, pamatam si to spred 3 rokov, kazdu chvilku hore, plaaaac.. toto babo je nastasie uzasne, obudi sa raz zanoc, vypije mlicko a spinka az do rana.

@blumka ved aj u nas to bola provokacia, slecna si to spalala pekne po vrstvach. Sice rozhadzuje jedlo, ale to iba vtedy, ked uz je najedena.

@lenica81 ze by klaviristka? 😀

@elleniak detsku bio sunku, s 95% masom

selyma
8. feb 2011

@maculik
@blumka dakujem maminky
Asi sa pokakla zo zubka

maculik
8. feb 2011

kocky, pozeram tu kolekciu Next a este som len pre Petrika vyberala a jednu vec pre Adelku a uz mam v kosiku ze 50libier. A to az teraz mi doslo, ze v € je to este viac. Som to ani nemala pozerat... Takze na konci isto bude vyhadzovanie z kosika, ale to rozhodovanie bude tazke, pretazkeee 😝 😀

mykky
8. feb 2011

@selyma Ahoj Kati.No aj my sme mali podobný prípad s tým kakaním 😉.Poteší čo? Moja teraz má riedku stolicu aj2x denne. Prerezáva sa jej druhý zubček hore, ale už ju učím na nočníček a skoro vždy kaká doň, len ju musím sledovať.
To je super,že je tvoja Klaudika taká odvážna.Moja zatiaľ chodí len okolo nábytku a to som si myslela, žebude do roka chjodiť, ale má čas, hoci by to nebolo na škodu,lebo musím všade chodiť s ňou... 😉
Ináč Peťa dnes mala malú Peťku....Pozri na FB 🙂 😉

maculik
8. feb 2011

@blumka a teda aj nohavicky a tielka si objednala na 3-4r? Lebo maju take pekne jahodkove, tak by som vzala, ale na 2-3 sa mi uz zda male, a ved keby nahodou, tak ju to pocka, no nie?
A som to zredukovala, zobrala som fakt len take veci, ktorym som neodolala. Ale maju tam dvoje kraaasne saty pre Adelku, co by mohla mat na segrinu svadbu, ale 50libier je teda brutal 😝

maculik
8. feb 2011

kockyyy, potrebujem radu, hodi sa toto pre chlapca? Ono je to medzi chlapcenskymi vecami a velmi sa mi to paci, len si to neviem predstavit na Petikovi. @maminnka ty mas chlapca, tak babo rad :D
http://www.next.co.uk/shopping/boys/newbornboys...

avaka
8. feb 2011

@selyma,my sme mali vcera taku kakanicu a ja som jej to pri vyzliekani este aj o rameno obtrela... 😅
a sikulka mala 😵
@zucana,vidis,aj ste usetrili 😀 ,skoda,ze to fakt nebolo v tom studiu...
@jja,krasna torticka...krasne fotecky,najkrajsia Kajka 😵

@maminnka ,Natalka je fakt sikulka 😕 😵 ,ja E stale krajam na kocky a casto jej ak davam pomaly,lebo ona sice mini smietky zbiera,ako taka pinzeta,ale jedlo naschval do ruky vela zoberie a vsetko naraz do ust... 😒
mne mala uz po obede tiet nezaspala,takze bola hore od 12:20 a vecer zaspala az o 20-tej skoro

ozaj,minule,co som pozerala video od @svetlankat,tak deti najskor chodia a potom sa postavia bez opory v izbe?ci ako ktore? 😕 nasa nechce ani za svet urobit krok,ani sama,ak ju chytim,ze len skusim,da sa na zadok...ona asi potrebuje najskor uplnu istotu,ale pritom sa normalne sama bez drzania postavi v strede izby,stoji,tlieska si...nie je to nejaky opacny postup... 😅

svetlankat
8. feb 2011

@avaka u Misky to tak bolo, najprv chodila a potom az po urcitom case sa odvazila sa sama aj postavit bez opory

svetlankat
8. feb 2011

@avaka ved to je jedno, ked sa postavi uz je len otazka casu kedy sa pusti

laxity
8. feb 2011

@maculik mne sa to páči ja bych to vzala 🙂)

svetlankat
8. feb 2011

@maculik podla mna na tom strihu vidno ze je to pre chlapceka, tak nevahaj

blumka
8. feb 2011

@maculik, teraz som neobjednavala, to uz davnejsie, ale hej spodne pradlo uz 3-4 ved tielka mozu byt volnejsie, ale gature su jej akurat... 😉

lienka2
8. feb 2011

@avaka my samostatne chodime dva tyzdne, ale zatial sa sam nepostavi.. len pri nabytku a potom sa uz pusti do priestoru 🙂

avaka
8. feb 2011

@svetlankat 🙂 ,dik,tak dufam,ze coskoro..ale tlacit ju nebudem 🙂

avaka
8. feb 2011

@maculik ,aj ne sa to paci 🙂

svetlankat
8. feb 2011

@avaka urcite nie, ona sa pusti uvidis mozno uz aj zajtra

avaka
8. feb 2011

@lienka2 🙂 ,takze E trenuje najskor rovnovahu...

maminnka
8. feb 2011

@maculik velmi dobre poznam ten pocit, ked musis nieco vyhadzovat z kosika, aaaauuu. Tielka objednaj radsej vacsie, tie im nejako velkostne nesedia... a jasne, ze sa to hodi pre chlapca!!! kraaasne!

svetlankat
8. feb 2011

@blumka a maju aj take gatuse na jeden a pol rocne? A kde kupujes gatuse? Mne treba pre Misu na leto

avaka
8. feb 2011

@svetlankat 😕 ,to asi este nie,ona ani ku mne nejde 2 kroky,ked som oproti....ale uz sa tesim,ze sa rozbehne 😵

laxity
8. feb 2011

@maculik aj ja ten pocit poznám, zo 196 eur som urobila 100 eur...viac nemôžem 😀 práve som odoslala objednávku 🙂

laxity
8. feb 2011

@maminnka šikulka veliká 🙂 ...hlavne, že sa dopracovala k tomu k čomu potrebovala...Naty tiež miluje chlebík 🙂

olifcek
8. feb 2011

@avaka my zase sa postavime z podrepu a stojime, ale ist este nejde bez jednej ruky, ale uz stale castejsie chce sama stat a pusta sa pri hocicom a stoji a vytesuje sa... mozno na valentina zacne uz i chodit samostatne, bez opory, kto ho vie 🙂 🙂

@maculik je to prekrasne a evidentne chlapcenske

olifcek
8. feb 2011

najprv sme postupne rodili, potom sa zacali deticky viac a viac hybat, a uz riesime chodzu, parada, ten cas ale letiiiiii

avaka
8. feb 2011

@olifcek ,ved aj nasa sa postavi z podrepu a stoji... 🙂 ,ale nechodi ani za ruku..

olifcek
8. feb 2011

@avaka nasa uz i uteka za ruku, ked sa chce nahanat, hehehe.... mozno zacnu chodit spolu 🙂 🙂

olifcek
8. feb 2011

@avaka jaaaaj, prepac, uz som to precitala x;o) ja uz moc necitam, a Teba som neprecitala poriadne, prepaaaac... no my sme dlho zbierali odvahu veru, a konecne, uz asi tri dni? len za jednu ruku 😉

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre