Mamičky. Február 2010

zusika
12. jún 2009

Ahojte... Je tu už niektorá, ktorá vie, že bude mamičkou vo februári 2010? Ak nie, tak uričte každú chvílu objavíte krásne // a budete rovnako šťastné ako ja. Budem sa tu na vás tešiť!!!

katina2209
11. feb 2011

Tak posielam fotku z oslavy 1 narodeninky a takuto sme mali tortu a su tam aj moje dve lasky

svetlankat
11. feb 2011

@katina2209 krasna, mas krasne deturence

katina2209
11. feb 2011

@svetlankat dakujem pekne Matko mi zaspinkal tak som pridala nieco

svetlankat
11. feb 2011

@katka888 @olifcek, aha baby na co som natrafila, tu mate zoznam vsetkych skolok na vasom sidlisku http://www.mckvp.sk/mc-a-obcan/skolstvo-na-kvp/

zucana
11. feb 2011

@katina2209 jeeej krasne foto 😵

katina2209
11. feb 2011

@zucana pridala som si aj do albumu 🙂

loginka
11. feb 2011

@katina2209 zlati chalosi 😉

baby ja neviem uz 4 noc davam pred spanim Lauri UM, teraz uz v poho vypije celu flasu a zaspinka ale potom sa aj tak v kuse budi , posadi sa, priplazi, vyberie dudu a chce cuckat, do cca 23.00 staci duda, v noci jej nukam flasu s vodou, trochen vypije ale aj tak chce cicat, ziadne zazraky po podani UM sa nedeju
co mam potom robit v noci, @maculik porad, skusit UM? to som moc nechcela a nechcem este aby mala revala, aby mi nebudila Domca, takze ju len tak utesovat neviem

loginka
11. feb 2011

dnes sme papali vajickovu polievku - pre mna taky grc, Lauri chutilo, Dominikovi menej a ryb.file na masle s cuketou a pretlakom plus pyre - super chutilo 🙂

lienka2
11. feb 2011

@loginka aku rybku si davala? a klasicky paradajkovy pretlak?

maculik
11. feb 2011

@loginka a ako si robila to file s cuketou a pretalkom, prosimta, by som vyskusala.

a mas IP (nech to tu nerozpisujem 🙂

maculik
11. feb 2011

inak, Petrik spi od 15,10, ja som vedela, ze bude dospavat ten polhodkovy obedny spanok, ale ze az takto dlho 😅

maculik
11. feb 2011

@katina2209 krasni su obaja, ked aj to uz tak zle dopadlo, ale aspon tieto dve lasky mas 😵

zucana
11. feb 2011

my sme spali od 13.30 do 16.00 pak som ju dala svokre na hodku lebo uz vyvolala ci moze ist....povedala som ze na hodku lebo potom pojdeme von my s mm do centra...
dam jej este jogurt predtym...s chlebom 😅

maculik
11. feb 2011

@zucana idete len tak sa prejst? ake tam mate teraz pocasie?
inak, som sa ta zabudla spytat, na tu detsku postielku si sa nahodou nepytala v tom hoteli?

laxity
11. feb 2011

@loginka to by aj mňa zaujímal ten recept 🙂

mne prosím pekne Naty spala len doobeda hoďku a zaspala až teraz o 19.00, vždy keď ja chcem ísť von...ale tak bola som a ona sa varovala s tatinkom a ku koncu už bolo zle, začala mrnčať, takže včas som prišla 🙂

pozerám, že úplna bieda na koňovi 😀

zucana
11. feb 2011

@maculik je tu slnecno 10 stupnov niekedy aj 14 cez den....a vypytala som len musim pozriet ci to potvrdili lebo som to mm dala pisat z jeho pracovneho mailu....
boli sme na apperitivo a len tak poprechadzat este....viki je hotova s mickeymouse cartoonov....

zoska
11. feb 2011

cauteee
mame prirastok v rodine, sesterke sa dnes narodila dcerka 😵 magicky datum 11.02 2011 🙂 uz ma vyse dvoch hodin, este cerstve babatenko, ale bohvie kedy ich uvidim, ziju v Nemecku

zucana
11. feb 2011

@zoska tesim sa s vami a gratulujem mamicke do nemecka 😉

maculik
11. feb 2011

@zucana tak dufam, ze to pocasie vydrzi 🙂

@zoska jej, gratulujem 😵 Veru, je dnes zaujimavy datum, som si to vsimla, lebo vlastne aj Petik je narodeny 01.02.2010, co je zozadu tiez presne to iste. A dnes je to tak isto, odzadu a odpredu to iste 🙂

mm isiel hrat futbal, deti som uz dala spat. Maly nakoniec spal od 15,10 do 17,20, ale nastastie teraz zaspal (teda dufam, ze uz spi) v pohode. a ja si idem pozriet jeden katalog, co mi dosiel, maju tam uuuzasne oblecenie, odolavala som rok, ale asi idem nieco objednat detom, hlavne na leto a jesen.

laxity
11. feb 2011

@zoska blahoželám sesternici 🙂 veľa zdravia prajem 🙂

andrea2603
11. feb 2011

@zoska nech tie jednotky v dátume donesú bábätku veľa šťastíčka a zdravíčka 😵 🙂
tie čísla v dátumoch to je niekedy také zaujímavé, napr. moja Lele je narodená 19. a môj ocino je tiež 19. /len iný mesiac/ a Liv je 11. a moja mamina je 11. /tiež iný mesiac/
Tak som vás kukla a ide sa spať, dúfam, že dnešná noc bude lepšia. A ozaj dnes Livkin rekord od 11.30h bola hore až do 20.15h, teraz už pekne spinká, tak sa pôjdem k nej pridať 😵 .
Dobrú noc 🙂

katina2209
11. feb 2011

@zoska vela zdravicka sesternicinej malickej a vela lasky
dievcata ako to robite,ze vam deticky tak spia Matko dnes spal 45 minut doobeda a 45 pobede a o pol deviatej vecer zaspal som zvedava ako sa bude budit no nemusel by sa az rano to by bolo prekvapko 😉 pre maminku ktora sa uz nevyspala, dnes tu bol mm uplne vymeneny pekne sa hral karty s Markom a okupal aj Matka neviem co sa mu stalo ci si to na chvilku uvedomil.
@zucana viki ti uz spava iba raz?

katina2209
11. feb 2011

@andrea2603 nieco to bude znamenat ja som si tiez vysnivala Marko je 22 a ja tiez len iny mesiac 🙂

andrea2603
11. feb 2011

@katina2209 tvoj mm sa nezačal tak "divne správať" po tom, čo mu otec zomrel? Lebo ja som si s mojim prežila tiež "všeličo", keď mu otec zomrel a bolo to u nás všelijaké, ja už som ho psychológovi posielala, ale našťastie sa z toho nejak spamätal. Tortu ste mali peknučkú, Livka bude mať ovečku, júúúj už sa teším 😵
... a už fakt idem spať 😉

zucana
11. feb 2011

@katina2209 Iba raz Ale niekedy Aj iba hodku a pol ...
Mozno mu mama predsa len nieco povedala...

katina2209
11. feb 2011

@andrea2603 ano presne po tom co mu otec zomrel no aj ja som ho posielala no on mna nepocuval,dobru noc a pekne snicky ti prajem

katina2209
11. feb 2011

@zucana myslis, no ja by som ani nepovedala,ze ona bola iniciator videla som ako sa ku mne vcera spravala

svetlankat
11. feb 2011

@zoska jej sa tesim nech su zdravucke

zucana
11. feb 2011

@katina2209 prave preto nechce aby deti mali radi Iba teba... Strasne Ale... Co musis znasat...

avaka
11. feb 2011

@katina2209 ,pekne fotecky a mas krasne deturence 😉

@zoska ,vsetko naj sesternici 🙂
mne dnes mala spala len hodku,tak sme isli do obchodu,ze jej dam zmerat nozicku(predavacku radsej nekomentujem...ani to,ze by mi kludne ponukla aj o 5 cisiel vycsiu papucu,alebo tazku botasku na doma... 🙄 )
no a mala bola tak hotova....pritom bola len 2 hodky po zobudeni,tam mi tak vyvadzala,ze som ani nic nemohla pozriet a potom aj celou cestou,skusila som ju dat lahnut,nic nepomahalo....ano mi cez den nechcela jest....prisli sme domov,zase nejedla,tak ze jej skusim dat mm,a ona hned zaspala... 😕 to sa u nas nestava-2.spanok spat doma....pospala hodku a bolo dobre,este sme vecer aj do obchodu isli a zaspala teraz pekne o 20:30

neviete,ked ma nohu 11cm(ale nemerala jej to postojacky),tak aku kupit topanku,ak by som ju neskusala...asi 18 ?

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre