Mamičky. Február 2010

zusika
12. jún 2009

Ahojte... Je tu už niektorá, ktorá vie, že bude mamičkou vo februári 2010? Ak nie, tak uričte každú chvílu objavíte krásne // a budete rovnako šťastné ako ja. Budem sa tu na vás tešiť!!!

zucana
8. sep 2009

to je nejaka bakteria v tych plesnovych syroch a nepasterizovanych veciach....

joanna333
8. sep 2009

zuci, ani ja este necitim pohyby, a to hovoria ze pri druhom citis uz v 16tt...mozno to zalezi od toho ako je ulozena placenta...

zucana
8. sep 2009

no jo olif ale nikde nie je ze krvou iba pozitim potravin a pohlavne tak neviem....ale to ze na tom syry bola plesen este neznamena,ze tam bola listerioza nem?

matka331
8. sep 2009

ja nejem plesnive syry a takee veci a davam si pozor na pasterizovane veci

zucana
8. sep 2009

mati ved ani ja..len tym nozikom som sa rezla :(

matka331
8. sep 2009

juj ale mys;lim si ze by to nemalo byt az take hroznee

zoska
8. sep 2009

ahojte,
dnes som akasi hotova...doobeda som tepovala koberec - skoro som dušu vypusila 😕 velmi malo vladzem v poslednom case...staci mi jedna riadna cinnost a musim potom uz len oddychovat 🙄

som vas docitala, teraz kukam spravy, ze ci nebudu vraviet nieco o tom prispevku, ale zatim nic

inak brusko mam stale male, pohyby tiez necitim este, sono mam az za tri tyzdne..ach jaj

matka331
8. sep 2009

zoska o akom prispevku

zoska
8. sep 2009

na predoslej strane sa baby bavili o rodicovskom prispevku, ze je navrh na jeho zvysenie 😉

janielah
8. sep 2009

ahojte babky, tak som si vas precitala. ja som uz doma zo skoly...zajtra zasa cely den, ale potom budem mat uz pokoj s prednaskami 🙂
zuzi, ja stale tiez nic necitim, robi mi v bruchu vseliako, ale pohyby nic...
v skole mi staaaaaale typuju chlapceka...jezisi, keby uz bol pondelok 😉
vsetkym som uz povedala, nech volaju, ze im to uz poviem...to bude sranda, ked to nebude vidiet...ach jaj...
idem si ja pre manzelika, tak snad zasa zajtra vecer, papa

zucana
8. sep 2009

no babenky tak ja cakam na muzika hladna...je v zapche a mal pri prist o 20 minut....
vsetko je uz pripravene a stale do niecoho zobem lebo umieram od hladu...akoze

zoska
8. sep 2009

zuci 😀 ja tiez furt nieco zobem a tiez som vzdy akoze hladna 🙂

inak ma to tepovanie tak zmorilo, ze idem asi fakt spať...

blumka
8. sep 2009

a ja mam teraz pred sebou misu kolacov z krstin a vedla toho tycinky 😀 😀

olifcek
8. sep 2009

A ja varim polievocku, drahy tu oproti mne v notaku chysta pre hosti infosky s ich fotkami. Kukam na moje chlpate nohy ale odolavam, vytrham chlpky zajtra rano, itak ma velmi krize bolia...no cim dlhsie sa divam na draheho, popri pocuvame hudbu, tym viac zacinam prepadat tuzbe ,,zmocnit,, sa ho, chi...je tak zlaty, sustredeny a vonavy...ml'ask x;o)

zucana
8. sep 2009

☹ olif nemprovokuj...my sme sa konecne najedli...velmi mu chutila ta slana torta az som bola prekvapkana lebot am bolo aj vajco a to on na vajcove veci pinda...doniesol mi sacherku a uz polka v tahu a som nafuknuta ako balon....mam chut este na ten kysly cukrik ale odolam...
olif ja mam taku chut na toho mojho a nic nezmozem..... 😒
blumi natlac sa 😀
zosi dobru nocku ideme kukat filmik

blumka
8. sep 2009

zuci... ved som sa aj 😀 ...uvidime co to so mnou spravi 😀 😀
a zele cukriky ja papkam stale..mam ich velmi rada, dokonca ich musim skryvat pred Tete, lebo mi ich chodi kradnut 😅

jja
9. sep 2009

Ahojte dievcence, no vy ste vecer vyvarali o stosest.. a ja som pre zmenu bola sama s dcerkou tak sme si spravili iba suchu veceru, tak sa mi nechcelo nic varit. ale dnes uz budeme vsetci, tak bude aj cosi teple..
inac baby, od kedy cakame babenko ja sa neviem dojest zmrzliny...tu by som mohla na ranajky, na obec, na veceru a este aj medzitym parkrat..strasne mi chuti a hlavne ked mi byvalo zle tak mi robila dobre v zaludku...

lienka2
9. sep 2009

hm, baby, citam ze mate chut na svojich manzelov 😵 tak to vam tisko zavidim, lebo ja vobec nemam chut na sex.. 😖 a to sa hovori ze v druhom trimestri si zena najviac uziva sex.. ja uz ani nepamatam, kedy nejaky bol naposledy.. je to normalne?

blumka
9. sep 2009

lienka, je to normalne... 😉 neboj...ja sa citim podobne ako ty teraz a rovnako to bolo aj v prvom tehu...neriesim...potom si to s manzelom vynahradime 😀

komarik
9. sep 2009

dobré ránko,

včera nám volal doktor výsledky z tripplov. Všetko dopadlo super. Na kontrolu ideme až 30.9., tak nás asi čakajú tie morfologické testy.

Prajem pekný deň

blumka
9. sep 2009

komarik, tak to je super 😉

lucia411
9. sep 2009

Zelam Vam krasne dobre ranko....dnes je vonku nadherne, mne sa konci PN-ka...od pondelka uz praca... 😨 a strasne sa mi do prace uz nechce....no vydrzim nejako! a vy ako sa citite??aky plan mate na dnes?

komarik
9. sep 2009

lucia, tak si sa rozhodla ísť do práce? Mne sa tam už nechce, všetko sa pomenilo a musela by som sa všetko učiť od znova.

Včera sme si dávali montovať bezpečnostné vchodové dvere a dnes má prísť ešte murár dokončiť prácu. Takže deň strávime pracovne.

blumka, a ty kedy ideš do poradne?

blumka
9. sep 2009

komarik, do poradne 6.10 a na morfologicky 2.10 😵

blumka
9. sep 2009

a martinkam vsetko najlepsie k dnesnym meninkam 😉

zuzulik
9. sep 2009

Dobre ranko, dlho som tu nebola, ale aspon Vas obcas citam....ako sa mate?
mna cakaju v piatok odbery na tripple testy, tak verim, ze vsetko dobre dopadne.
Lucia ty ides z PN do prace, to sa ti este chce? ja to amm obratene, idem na PN 😉

lucia411
9. sep 2009

No musim ist do prace, lekar ma nechal si len oddychnut doma, lebo prve 3 mes som bola v kuse v robote...a nalietam sa az az....on ma nevypise len tak lahko...ked som fit tak vravi, ze do 7,5 mes sa da normlane pracovat...lebo nie som chora, len tehotna 😠

zuzulik
9. sep 2009

aha, tak to je blbe...ale pokial mas dobry kolektiv, tak to zvladnes a dufam, ze na teba budu brat ohlad, ze si nastavajuca maminka 😉

lucia411
9. sep 2009

no praveze nemam dobry kolektiv, vsetc i su pod tlakom, firma nam na buduci rok konci, tak sa setri kde sa da a atmosfera je pod nulou ...ale zvladnem....

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre