Mamičky. Február 2010

zusika
12. jún 2009

Ahojte... Je tu už niektorá, ktorá vie, že bude mamičkou vo februári 2010? Ak nie, tak uričte každú chvílu objavíte krásne // a budete rovnako šťastné ako ja. Budem sa tu na vás tešiť!!!

svetlankat
27. apr 2011

@lenica81 😉

alex
27. apr 2011

@lenica81 však na znamení nezáležíííí, hlavné je, že si tehuľa! Veľa zdravíčka želám a bezproblémové tehotenstvo!

svetlankat
27. apr 2011

@lenica81 moj mm sa pyta, ze preco nie skorpiona? on je skorpion 😀

zucana
27. apr 2011

@lenica81 a aky mas presne datum?nemoze sa vypytat na svet skor alebo neskor ? 😉

olifcek
27. apr 2011

@lenica81 jeeeeej, gratulujeeeeeeeem.... inak i moj mm je skorpion a je to najuyasnejsi clovek na sveteee

olifcek
27. apr 2011

@lenica81 uz aj si v teme november2011?

svetlankat
27. apr 2011

@olifcek vsak 😉

olifcek
27. apr 2011

@svetlankat jose je 17.11., duri?

takze kosiciam sa dariii.... @lienka2 i @lenica81 😵 😵 😵 baby, gratulko, gratulko, gratulkoooo 😵 😵 😵

svetlankat
27. apr 2011

@olifcek Duri 28.10.

svetlankat
27. apr 2011

@olifcek zabudla si @katka888

olifcek
27. apr 2011

jasneeee i nasa @katka888 leeeeeeeen ona je uz daaaavno, tam je to uz samozrejmostou x;o|))

lolka
27. apr 2011

@lenica81 jeeeeej, co to citam...........supeeeeeeeeeeeeeeeer, gratulujem a prajem bezproblemove tehotenstvo 😉

uz sa balime ? 😀 ja som si dnes vybavila na piatok mamu, zoberie malu na ihrisko, aby som mohla balit 😉 par hraciek zoberiem aj ja, len myslim, ze aj tak zbytocne. na ziadnu nie je nejako extra viazana a urcite ju bude zaujimat vsetko ine, nez to co ma aj doma 😅

my sme dnes skoro zmokli, len tak-tak som stihla Viki nalozit do auta a taka burka sa spustila, strasne fukalo, vsetko lietalo, este ze sme boli autom 😅

lienka2
27. apr 2011

@lenica81 jeeeej blahozelam 😵 krasne tehulkovanie prajem a so stastnym koncom 😵

kto sa prida dalsi???? 😀

olifcek
27. apr 2011

@lolka no, ved, ani my nemame ziadnu hracku, na ktoru by sme boli fixovane x;o)
ja balim zajtra, s olivkou, snad stihame a nic nezabudneme, hehe

lenica81
27. apr 2011

@zucana daaaaaaaaaaaakujem...

lenica81
27. apr 2011

@olifcek @lolka @lienka2 dakujem vam baby... dufam, ze to bude v pohode, lebo pri tom mojom sinterovi Vilkovi som uz teraz zadychana... a to, ze mi bolo zle, ked som bola hladna aj najedena, chvalabohu uz preslo... 😅

@zucana no vychadza to podla poslednej mrchy na 16teho... uz aj kamoska mi pisala, ze sak mozno bude strelec, ale to by sa muselo dllllllllllllllho drzat... 😒

raa2
27. apr 2011

@lenica81 gratulujem a prajem pekne tehulkovanie!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

zucana
27. apr 2011

@lenica81 tak uvidis hlavne sa drz a uzivaj si tehulkovanie 😵

lenica81
27. apr 2011

@raa2 vdaka, uz to nebude take jednoduche ako pri prvom... 😅

raa2
27. apr 2011

@svetlankat moj mm je tiez 28.10 😀

raa2
27. apr 2011

@lenica81 to teda nie 😀 preto sa ja do tehulkovania zatial nehrniem 😉 ale neboj, bude sranda 😉

avaka
27. apr 2011

caute 🙂
aka chatova nalada tu 😵 😵 ,ale nemozem tu dlho visiet 😒

@lenica81 gratulujem 😵 😵 😵 😵 ,krasna spravicka

baby a co take dolezite este?ja hracky,max.knizku(aj ked ju dnes roztrhla-oblubenu) a kyblik do piesku,ten teraz stale nosi 😀
a uz sa straaaasne tesim 🙂 🙂
tiez pojdeme tak cca 11 h,aby mala spala v aute,dufam,ze bude,lebo inak by to bol cirkus riadny

avaka
27. apr 2011

@andrea2603 , 😉 ,aj naspat urcite nejako poriesime a co si dala len jednu tasku???ved je velke auto,mm mi Ta dava teraz za priklad,ze si to dokazala,tak mu vravim,ze aj ja som bola na vikend s malou v jednej taske a druha vacsia bola jeho 😀

lenica81
27. apr 2011

@avaka dakujem... 😵

idem ja uz fuc... pekny vecer este vsetkym... 😎

lienka2
27. apr 2011

@lenica81 to veru nie je take ako pri prvom.. clovek nema cas si to vychutnavat..

zoska
27. apr 2011

@lenica81 gratulujeeeem 🙂 aj ja som skorpo 😝 príjemne tehulkovanie 😉

svetlankat
27. apr 2011

@raa2 😉

olifcek
27. apr 2011

takze skorpion je super, vychadza to tak x;o) az bude mat oliv 4 rocky a ja sa s mm dohodneme na dalsom babu, skusime naplanovat tak, aby skkrpik bol... 😵 😵 i ked je jasne, ze na znameni nezaleziiiii v podstate ani na pohlavi, len aby to babo zdravucke bolooooo

cakam, kto sa prida, zeby @zucana? 😵

pripomina mi to tie krasne chvile, ked sme vsetky tehu boli a pisali si, pisali, pisali, pisali a piiisali 😵

svetlankat
27. apr 2011

@olifcek neplanuj, nema to zmysel 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😝

olifcek
27. apr 2011

@svetlankat veru, mi hovor 😀 😀

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre