Mamičky. Február 2010

zusika
12. jún 2009

Ahojte... Je tu už niektorá, ktorá vie, že bude mamičkou vo februári 2010? Ak nie, tak uričte každú chvílu objavíte krásne // a budete rovnako šťastné ako ja. Budem sa tu na vás tešiť!!!

loginka
17. sep 2009

maculik, si ma pobavila 😀
drz sa zajtra!

zusika
autor
17. sep 2009

olif, nemam foto...musi mi ich mami trosku skratit..... ked budem mat na sebe...odfotim 🙂
idem aj ja..pekny den este...aj vecer!
pa

olifcek
17. sep 2009

maculik zajtra si oddychni, vezmi papier na cely den x;O) ja viem, hovori to ta praca, co furt po vysetreni do prace pride, ale v pondelok nepridem, mam par lekarov, tak sa nemienim plasit x;)

hehe...pekne...muzov je vraj dobre po smrt poslat, lebo ju itak nenajdu...ale riskovat netreba, hehe x;O)

no i ja idem o 20 minut..zajtra dovca, vela veci nam este treba, hech...no a v sobotu vstavame o 6:00, glg, o 7:30 uz budem u kadernicky a zacne sa svadobny stresiiiq x;o)

obaja sa uz s drahym na tu sobotu tesime. ale i preto, ze sa paq poriadne vyhajame obaja, no najma drahy, on kvoli svadbe poriadne nespava uz dva tyzdne...zodpovedny moj zlatusik x;o)

blumka dnes je i v KE supeeerne x;o)

olifcek
17. sep 2009

baby, pomozte mi vymysliet vetu, ktoru budu musiet hostia, v pocte 25, poskladat z pismen, kde kazdy dostane jedno, alebo i dve...chceme im v tej vete oznamit, ze cakame Oliviu x;o)

mne vcera v noci napadlo zatial len toto:

nasa Olivia ma dnes 20tyzdnov

dajte ale cosi krajsie x;o)

zucana
17. sep 2009

olifcek ty brdo ved to uz mas len za dva 😀
a foto nincem?

zucana
17. sep 2009

este raz davam kociar...trosku novsia verzia...toto je ta coje v obchode a co by sme kupili...inak cena: 689 EUR...moc vela podla vas ked ho chcem vyuzit aj pre druhe?

megg
17. sep 2009

Zucana, kociarik pekny, no radsej si ho vyskusaj na zivo, ked prehodis rucku na druhu stranu, tak sa ti mozu nohy zakopavat medzi tie styri kolieska – je tam uzke rozpatie koliesok a mohla by si zakopavat do koliesok. Skus si ho niekde nazivo, lebo zalezi aj od tvoje vysky a tiez manzelovej. A v ITA ficia tieto Casualplay kociariky?

megg
17. sep 2009

a inak cerveny je krasny 😉

olifcek
17. sep 2009

zuci kamoska stale nema kabel k fotaku x;o(( i ja som sa tesila, ze fotky ukazem..dost som na nich saskovala, hehe x;o)

zuci kociar je nadherny a vyzera fakt sikovne. no..ja by som tolko penazi za kociar nedala, a to i ked ma byt i pre druhe...ale Ty si ho kup, pretoze sa Ti paci, a splna poziadavky, ktore si na kociarik mala. Ty si najdolezitejsia...a Ty chces pre babo to najlepsie, cize nie je o com x;o)

zucana
17. sep 2009

megg bola som ho skusat a je fakt super a lahky a do koliesok soms a teda nezaborila ale pojdeme este pozriet ho aj s maminou 1.oktobra ked pride a vysku rucky si mozes sama nastavit automaticky len takym gombikom 😉

jja
17. sep 2009

Ahojte dievcata, hlasim sa po tyzdni hospitalizacie v nemocnici. Cez vikend som chytila take krce do podbruska ze sa to uz nedalo vydzat,tak som sla na pohotovost a oni si ma tam nechali cely tyzden. bola som na infuziach. Porobili mi vsetky vysetrenia, vsetko je v uplnom poriadku a uz aj viem ze budeme mat dievcatko 🙂

zoska
17. sep 2009

jja gratulujem k dievčatku...no fakt to tu vyzera na babinec 🙂
fuuha tyzden v nemocke 😕 ale aspon ze je vsetko ok...a zistili co ti vyvolalo tie krce?

zucana
17. sep 2009

jja to mi je moc luto...ale hlavne ze je vsetk oki a uz bude 😉

blumka
17. sep 2009

jja, juj...ale chvalabohu ze je vsetko ok 😉 radsej lezat tyzden a vediet ze je vsetko ok 😉
zuci, nepoznam tento typ kocika, takze ti velmi neporadim 😉
maculik...nepytala som sa velmi ako to zvladali na zaciatku, ale ako ich poznam, oni su taki pohodaci, kludasi aj tie ich deticky su take a maju nablizku jednu babku, ktora je velmi obetava (moja krsna), takze aj ta im pomaha ako moze 😉

jja
17. sep 2009

zoska, ze vraj mam nizko maternicu a pri ultrazvuku mala nozicky presne v tom mieste kde ma to bolelo...tak sme vychadzali iba z toho 🙂

olifcek
17. sep 2009

takze baby : chlapci = 6:5 😅

jja gratulujem a verim, ze uz do nemocky pojdes az rodit 😵

matka331
17. sep 2009

ahojte,,,,jja gratulujem k dievcatku....jaom sa vcera trosku zlakla lebo malicke citimkope pravidelne cez den aj v noci a vcera od obeda somho necitila tak som sa zlakla i je vsetko v poriadku ..ale dnes ranokopkalo zase takze asi malo len prestavku ....zuzi pekny kocik aj mne sa takee neakee pacia ...

olifcek
17. sep 2009

a kde je dnes janielah? hmmm?

matka331
17. sep 2009

baby mavate aj vy vytoky ,som citala ze v tehot... je to normalne hmm??ale nemam ho vzdy mozno raz za den taky husty svetly vytok hmm?poradte mi plosim

olifcek
17. sep 2009

matka ja take nemavam, ale ano, v tehu je normalne ak su, len nesmu byt hnede, zlte a zapachajuce... x;O)

blumka
17. sep 2009

matka, kym nesvrbi, nezapacha velmi tak je to ok..a mal by byt biely 😉

matka331
17. sep 2009

nesvrbi a ani nezapacha aje taky bielozlty ale ja to ammod zaciatku tehotenstva len teraz bol trosku taky hustejsii

lienka2
17. sep 2009

baby mozete mi niekto poslat meno a heslo do albumu? chcem pridat foto.. 🙂

zucana
17. sep 2009

mati aj ja mam biely a nesmrdi a ked zochne je dozltka....a doki povedal ze je to oki pokial nesmrdi a nestipe 😉

zucana
17. sep 2009

inak som akurat varila hrachovu vianocnu polievku 😀

matka331
17. sep 2009

dakujem vam ..ja som sa len zlakla lebo som citala jednu temua a tamsa bavily ze ta zadka ktora ma odtiect pred porodom je taky vytok velmi husty a tiez taky do zlta ....

olifcek
17. sep 2009

matka jo, ale je i mazlavy x;o) vraj teda 😉

zucana
17. sep 2009

toneviem mati to nech ti poradia co uz rodili...ja mam tento vytok odjakziva ked som mala ovulaciu vzdy 😅

olifcek
17. sep 2009

baby, nikomu nenapadla nejaka fajn veta? asi o stranu dalej som prosilaaaa 😅

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre