Mamičky. Február 2010

zusika
12. jún 2009

Ahojte... Je tu už niektorá, ktorá vie, že bude mamičkou vo februári 2010? Ak nie, tak uričte každú chvílu objavíte krásne // a budete rovnako šťastné ako ja. Budem sa tu na vás tešiť!!!

olifcek
17. sep 2009

drahy siel opat do obchodu bezomna...mne je vecer vzdy nejak divne, ale mam uz preto vycitky x;o( on sa tak snazi aby sme vsetko na svadbe mali a v dostatocnom mnozste...i teraz mi napisal sms, ze ten text mmoze byt aj tak, ze na jednej menovke bude i viac pismen. ono, totizto skladakcu budu mat tak, ze maju menovky v tvare A, a z vnutornej strany bude text...

poslal mi znenie : ol-iv-ka ri-ho-va sa na-m na-ro-di vo fe-br-u-ar-i

hech, no nie je skvely? x;O)

zucana
17. sep 2009

olivia sa nam narodi vo februari....
olif je to velmi tazke nieco vymysliet

zoska
17. sep 2009

jja mozno s mala chcela uz prekopat vonku 😉 ale nie, chvalabohu je vsetko v poriadku...hladkaj brusko nech je mala kludna 🙂

olif no neviem neviem...napadlo ma: Treti clen rodiny bude Olivia... 🙂 Tak aspon nieco som vyhutala 😀

lienka2
17. sep 2009

uff.. som sa trocha potrapila, ale foto uz je tam 🙂 chcela som inu ale bola prilis velka a manzel nie je doma aby mi pomohol zmensit 😅

loginka
17. sep 2009

joj olif, nie som crevo, tak teda skusim
mozno ta nieco inspiruje

UZ 5 mesiacov rastiem v maminom brusku.

Tesime sa na nasu malu Olivku.

Som prekvapenie v nevestinom brusku. A budem sa volat Olivka 🙂

zucana
17. sep 2009

logi dobraaaaaa......... 😎

loginka
17. sep 2009

olif som si spomenula na nas den D, ako som sa zobudzala so svitanim, ale so super pocitom, ze toto je Nas Den
... Uzite si to najviac ako sa da!

olifcek
17. sep 2009

ste zlate, ja si vsetko zapisem...mne sa nejak viac pacia vety, ktore vymysli niekto iny, hech a neviem preco..

olifcek
17. sep 2009

logi jo, pokusim sa im tam nezaspat, hehe...soboty ja zvyknem dost spinkat veru 😅

alex
17. sep 2009

Olif, ja som to tiež tak chcela, že na svadbe oznámime, že čakáme bábo, no ale Jakubko sa nám podaril až dva roky po svadbe. Je to určite skvelé a aj ste to super vymysleli s tým oznámením, aspoň sa nikto nebude nudiť, kým sa vy pofotíte.
Vetičku by som nedávala veľmi dlhú, aj tak to bude dosť náročné, keď nebudú mať ani tušenie, čo by to mohlo byť.

loginka
17. sep 2009

ozaj a vasi si nic nevsimli?

alex
17. sep 2009

no aj ja som rozmýšľala, že si ani nehovorila, ako to s vašimi dopadlo, či sa ti podarilo to utajiť.

olifcek
17. sep 2009

LOGI , ALI, no ja sa s nasimi velmi nestretavam, priznam sa, nemam moc cas, aaa....mam ich rada, len...mamka chodi skoro spinkat, nechcem ju budit, ocino si sem tam vypije a to ma irituje, nenvidim to...ma tri fazy, a nerozhoduje kolko vypil...prva, ze je prijemny, vesely, az otravny, druha, ze je premudrety, a tretia, ze ide rovno spat...x;o) 

no uz mam brucho doost viditelne, nechapem ako napriklad vevoncek moze byt tak krasne stihla a tusim i ewelyn pisala, ze je tenucka....ja som pribrala uz 4kg x;o( no sestricka, este na zaciatku vravela, ze mesacne jedno kilo nie je vela, ze je to akurat, a ze eskor tak kilo a pol za mesiac je idealne x;o) tak uvidime....

x;o)

loginka
17. sep 2009

ja len ze si pisala, ze sa s nimi chces stretnut kvoli kolacom 😉

zucana
17. sep 2009

olif ja som tiez pribrala 4 kila...
inak dosla svokra tak som jej ukazala kocik a ze pekny a cerveny?tmavy nemaju? akoze isto kvoli svokrovi...mne sa paci cerveny a bude cerveny aj pre chlapca predsa moze byt cerveny nie?

olifcek
17. sep 2009

logi jj, z toho tak uuuuzasne vzislo x;O) mamka mi dala cislo na tu pani, co sa ale zistilo, ze je to jej kolehyna, glg, tak snad nebude kvakat, ale beriem zajtra tehu koselu, i tristvrtove rifle, tak snad si nic nevsimne, a ideme po kolace len ja a drahusik, chi....no a kamoska, ktora nas tam odvezie x;)

sama mamka to navrhla, chi x;o)

opytala sa ma aj, ako sa citim, ja, ze preco? a ona, ze no, uz za par dni..a ja, ze jaj, no super x;o))) tesim sa...

chcela som zistit, ci uz vie, ze som tehu...mozno si to ale myslia, no, tazko povedat, chi

olifcek
17. sep 2009

zuci jo, i chlapcek moze byt v cervenom kociariku x;o)

alex
17. sep 2009

ma to tak napadlo, lebo si spomínala, že sa máte stretnúť kvôli svadbe.

Inak kočky, nevšimli ste si, že by vám z pŕs už niečo išlo? Ja hej. Taká priesvitná vodička. Najskôr som si len myslela, že som si nejako poranila bradavku, tak preto. Ale potom som si čítala brožúrku, že práve v tomto období sa už môže objaviť tzv. kolostrum, tak som skúsila prsník stlačiť a naozaj to bolo ono.

loginka
17. sep 2009

olif, tak sa Vam to vyriesilo 🙂 tak to ta potom budu pekne ocumovat a obchytkavat, nie? 🙂 bude to super, take filmove

zuci, jaaj jak mne take reci lezu na nervy, tie nevinne poznamky... jasne ze ked sa tebe paci a cerveny je uzasny a kludne aj pre chlapca, neni co resit 😵

olifcek
17. sep 2009

alex ja len z laveho som si vcera vsimla, paradoxne, ked som si podprsenku skusala na svadbu po dsaty...tak som si vzdy utrela do vreckovky, nech nepospinim kosik...chjo..ale dnes je vsetko suche x;o)

inak na tom istom prsniku mam na jednej bradavke take, akoby malinkate dva vyrastky x;o( snad je to len tym, ze sa prsia menia...

olifcek
17. sep 2009

logi no, len nech sa nerozplacem...neviem, ale vzdy, ked mi niekto gratuluje, idu mi slzy 😕

loginka
17. sep 2009

tak na to sa priprav, emocie budu tak ci tak, svadba je aj o tom

alex
17. sep 2009

zuci, kočík je krásny, nedaj sa odradiť.
Mne moja svokra strašne leze na nervy, som doniesla hračky a ona ich obchytkávala, bozkávala, normálne mi zle z nej bolo. A psovi hovorí, že malinké bábo budeme mať. No ona určite!!! A nechcem aby sa s bábom rozprávala šušlavo, ona sa tak aj so psom baví a mňa to nenormálne vytáča. Bože jak mi leze na nervy... som hrozná 🙂

alex
17. sep 2009

olif, však na svadbe si užiješ gratulácií a gratulácií, tak plakať budeš aj tak 😀

zoska
17. sep 2009

hmmm tak mne sa sice prsia trosku zvacsili, (comu sa ja celkom tesim) , no ale kolosrum som este nespozorovala...

pridala som si par fotečiek do albumu...aj tie rifle, uz nepamatam kto ich chcel vidiet 😉

olifcek
17. sep 2009

logi spiralu nezmazatelnu mat budem, ale make up nie, safra... 😅

alex neda sa nejak obrnit? na co mam mysliet? x;O)

alex
17. sep 2009

zoska ty si taká chudulinká a to bruško milučké, strašne zlaté.
Rifle sú super 😉

olifcek
17. sep 2009

zoska fakt, skvele rifle..a jooo, juuj, krasne stihlunka si...i ja by som chcela....ved babo je este male, tak preco ja som uz taka velka? neprejedam sa, to ani nahodou...len...asi to bue tou sedavou pracou, co? hech 😅

alex
17. sep 2009

Olif ja som neplakala na svadbe, ja som sa usmievala, ale nebolo mi všetko jedno. No ale keď sme sa už lúčili, že už hostia odchádzali, tak mi slzičky vybehli. Tak mi bolo ľúto, že je už potom.
Možno ani ty plačkať nebudeš a keď aj, tak vreckovky po ruke a na make up nehľaď, ten si potom na záchode upravíš 😉

zucana
17. sep 2009

alex moja svokra dnes ze uz ste predali byt? ja ze uz buduci tyzden ...ona ze a to tu nebudete ked sa narodi? ja ze budeme 5 minut odtialto...ona ze to neni to iste...ja som si tak pomyslela ze to je lepsie...no hroza...a co ma robit moja maminka ked je 650 km?to ju nezaujima!
juj niekedy vedia vyticit...

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre