Mamičky. Február 2010

zusika
12. jún 2009

Ahojte... Je tu už niektorá, ktorá vie, že bude mamičkou vo februári 2010? Ak nie, tak uričte každú chvílu objavíte krásne // a budete rovnako šťastné ako ja. Budem sa tu na vás tešiť!!!

andrea2603
24. dec 2009

ahojte, želám vám Šťastné a veselé Vianoce 🙂

zucana
24. dec 2009

dobre ranko babce...tak mne to super zacalo.upratovacka pisala ze nepride tak sa idem pustit do upratovania a harmonogram sa zasadne meni...dufam,ze to vsetko stihnem ...este raz krasne a bezproblemove sviatky . vasa zuci

zucana
24. dec 2009

olif tebe este speci prianie...
krasne neskorsie vianoce aj tie skorsie s najkrajsim darcekom na svete 😉 🙂

zoska
24. dec 2009

ahojte 🙂
ja som vcera vsetko doupratovala, navarila kapustnicu aj zemiaky na salat, takze dnes mam toho pomenej 😉

Prajem všetkým nádherné sviatky plné lásky, pohody a rodinného šťastia.
Chorým rýchle uzdravenie...

a olifke našej- aj keď budú tieto Vianoce v nemocnici strávené budú navždy výnimočné, držte sa aj naďalej tak super ako doteraz 😵

martinaj
24. dec 2009

ahojte 🙂
vsetkym vam prajeme krasne prezitie vianoc v kruhu rodiny a tebe Olif s tvojim pokladikom 🙂

supi
24. dec 2009

Baby zelam krasne vianocne sviatky, hlavne pohodu a klud!!! A pokojny a nekoplikovany porod at ste vsetky zdrave aj so svojimi ratolestami!!!

Olif a ake neskorsie vianoce? Vsak ty ich mas prave skorsie, si ten najkrajsi darcek dostala 🙂 drz sa tam aj s malou princeznou a potom si to vsetci 3 doma pekne oslavite. Papa

suzon78
24. dec 2009

Ahojte tehuľky a čerstvá mamička Olif, všetkým Vám prajem prekrásne a pokojné Vianoce, prežite ich čo nakrajšie.... chorým skoré uzdravenie, nám "krčkovým" nech ešte pevne drží 😉

martulanr
24. dec 2009

Prajem krásne prežitie Vianočnych sviatkov, vela pohody a darčekov 😵 😵

selyma
24. dec 2009

Ahojte babky prajem Vam len to naj, naj.Aby ste si nasli pod stromcekom to, co si zelate. Pekne sviatky 😀

janielah
24. dec 2009

Babky, vsak to sa tu zmenilo na "tabulu priani" 😀

Tak sa i ja pridavam: Strastne a vesele 😉

lienka2
24. dec 2009

Aj ja Vam prajem vsetkych stastne a vesele Vianoce, a aby nasi drobcekovia vydrzali v brusku tak dlho ako maju 😵
a kedze Olifka ma uz malicku na svete, tak aby coskoro mohli ist domov a tesit sa spolu cela rodinka z toho velkeho zazraku 🙂

blumka
24. dec 2009

ahojte spolubojovnicky..tak sa aj ja pripajam k vianocnym prianiam...Prajem vam vsetkym krasne a pozehnane Vianoce 😵 😵

matesl
24. dec 2009

ahojte spolucakatelky, aj tie, ktore ste sa uz dockali 🙂

tiez vam vsetkym zelam krasne Vianoce, vela pohody, usmev na perach a iskricky v ociach.

olifcek
24. dec 2009

Krasnu vianocnu atmosferu a rodinnu pohodu vam prajem. I ja mam dnes male vianoce, bola som hodinu s mojim drobcekom a aj sme sa prisali. Nie na dlho, ale riadne a uspesne. O 21.0 idem opat na to. Sestricka, ked som priniesla mliecko vravi: no Vy ste ina dojka. 😵

olifcek
24. dec 2009

Boli i rodicia zamnou, dojde i manzelik, kt.teraz s nimi veceria. Tesim sa, ze tam siel, normalne som stastna z toho, ze sa tak zacina darit x;o)

hajdylca
24. dec 2009

ahojte i ja prajem vsetkym stastne a vesele.

olif graulujem, to mas nadherny darcek, drzim palceky aby dalej sa Vam darilo 🙂 🙂

selyma
24. dec 2009

Ahojte babky, olif velmi si ma potesila, zlepsila si mi naladu. Nechcem csak tym nic povedat, ze by som ju mala zlu.
Sviatky dopadli pekne, teraz uz len vytravit.Aj by som este jedla, ale uz sa mi nezmesti, asi. Oci by jedli ale zaludok nevladze. Babanko ma tiez rado Vianoce a papkanie, kopka si pekne. Uvidime v noci, dufam, ze sa mi kapusta neprejavi na zaludku.
Pekny zbytok vecera Vam prajem

blumka
24. dec 2009

ahojte babule...
olifka super spravy... 😵 😵pri takomto vyvine situacie pojdete domov aj skor ako toho 10. 😉
ja som taka prejedena ze sa ledva hybem...no idem uz spinkat,krasne snicky vsetkym 😉

olifcek
25. dec 2009

Dobre ranko. Tak ako? Bolo vela darcekov? Boli aj take o kt.ste netusili?

zucana
25. dec 2009

olifcek ze aky krasny darcek si dostala 😉 ozaj aku mas odsavacku...porad ked je dobra...
inak vcera u nas bol aj trosku smutny a stresovy den. ja som doobeda vyupratovala cely byt, muzik bol zatial v robote a poobede som zacala chystat varenie...v tom mi vola muz ze svokor sa zmykol na snehu ( v meste 50 km od nas) a bol aj v bezvedomi a ma rozbitu hlavu tak leti po neho...takze hroza.odviezli ho na pohotovost tu u nas, zasili ho a urobili rtg....ma aj koleno v keli a chodi o palicke...muzik potom musel ist este po svokrove auto s jednym takze som vlastne bola sama az do vecere (aspon som vsetko pripravila) ale dobre som bola vystresovana...aj som sa striasla...nakoniec ale vsetko ok dufam,teda ze sa cez noc nic nezmenilo.
my sme si potom spravili stedry vecer robila som hrachovu polievku s rozkami, lososa na pomaranci a majonezovy salat k tomu a upiekla jeden kolac z ktoreho nic neostalo.dostala som teda ten satelit 😀 uz je to nastavene len uz karta zajtra nech dojde ... a krasny list od muzika a este si mozem vybrat kojenecke oblecko 😉
no a zmontovali sme si nas darcek...tu stolicku..uz ju mame v kuchyni potom hodim foto...
dnes sa ide na vianocny obed k svokrovcom...lebo dnes sa oslavuje tu a potom chcem este zehlit...dufam,ze ste aj vy prezili krasny stedry vecer a trochu pokojnejsi stedry den....

maculik
25. dec 2009

Dobre ranko 🙂
Olif, krasne vianocne spravy, ze sa malinkej podarilo prisat. Len tak dalej, drzim palce. Ze je to krasny pocit, ked sa tak tulka k Tebe? 😵
Manzel teda vecer bol s Tebou?

My sme mali nakoniec celkom vydareny den, aj ked rano to tak vobec nevyzeralo. Bordel ako v tanku, do 12,30 sme upratovali, teda väcsinou manzel. Potom sme ozdobili stromcek a na pol3 sme si objednali stol v restike, nakoniec som si rozmyslela, ze teda varit nebudem. A bol to dobry napad, v klude sme sa najedli, trosku presli po meste a parku a prisli uz do uprataneho bytiku, tu sme si pripili a rozbalili darceky. Najviac mala z toho zazitok, pravdaze, Adelka 🙂 🙂 Okrem ineho dostala od ocinka aj darcek, o ktorom som teda vobec netusila - drevene hojdacie poziarnicke auticko 😀 Nechapem, kde to mal schovane, ked som nic nenasla 😀
Vecer sme este pozreli film a pred polnocou odpadli do postele 🙂

Dnes idem robit rybky na masle so zemiakmi a budeme mat kludny den, prechadzka a oddych.

maculik
25. dec 2009

zuci, fiha, tak riadny adrenalin 😝 Ale hadam je svokor v poriadku, chvalabohu, ze nic horsie sa mu nestalo...

olifcek
25. dec 2009

Zuci, uff. Snad si uz ale v pohode. No mala sa super prisala uz vcera, dnes bola lepsia, hladala prsnik, len ja jej zatial neviem pomoct, fnuk. Nemam tak vystupene bradavky, a neviem jej nadvihnut prsnik aby jej bolo pohodlne. Snad sa to naucim

zucana
25. dec 2009

veboj olif naucis a nemusis ty nadvihovat prsnik ty ju mozes normalne tak napasovat aj ked bude trochu viac zvysena...nam to ukazovala pediatricka...dolezite aby krk bol rovno inak moze byt aj dole hlavou 😉
bola som pozreit svokra ma uplne cierne oko pod tym co ho zasivali...chudak...ach jaj ani do toskanska za sestrou nemoze...

olifcek
25. dec 2009

Pre malinku je to namaha navyse a ja nechcem aby kvoli tomu chudla. Inak papa kazde 3hod.po cca25ml z flase, ale nevadi mi to a ma taky speci cumel na flasi, ze musi sama tahat. Pasticky pritom pevne stiska, jak sa snazi. Aj sa zadycha. Drobunka velka bojovnicka.

blumka
25. dec 2009

olifka, super super super...tak sa s vami tesim... 😵 😵
zuci, ufff...skore uzdravenie svokrovi prajeme
u nas boli krasne vianoce...najkrajsie boli terezkine rozziarene ocka, dostala hojdacieho konika a domcek pre babiky...s domcekom sa hra tak, ze si k nemu sadne a nevieme o nej, stale tam cosi preklada, babiky dava spat, varit..dokonca s nimi aj spala..jednu v jednej ruke, druhu v druhej...no uzasna bola... 😵

zucana
25. dec 2009

dakujeme blumi...daj foto tete s domcekom 😉
olif ste bojovnicky...svokra sa vratila z navstevy kde sa narodilo babo ktore malo 5 kil a tazky porod a tak bola v inkubatore a jej mama vraj stratila mlieko...ze bradavky si uplne znicila aj odsavackou...ja si ale myslim,ze keby moc chela tak ta bolest sa da zniest a nieco preto spravit ved pozri na seba....tu vsak koji len 30% zien ....takze olif bud na seba hrda....

olifcek
25. dec 2009

Zuci, dakujem za podporu. Dnes ma opat stahovali na inu izbu, potom som hned utekala za drobcekom, teraz obedujem, paq upracem veci a napisem Ti, aku mam odsavacku x;o)

blumka
25. dec 2009

zuci, ak si znicila bradavky odsavackou tak to zle odsavala...ono to odsavanie aj kojenie na zaciatku boli, lebo predsa bradavky na take nieco nie su zvyknute, ale ked si zvyknu tak uz by to boliet nemalo, jedine ak je zla technika...
zuci, idem dat foto do albumu

blumka
25. dec 2009

no uz su tam 😉

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre