Mamičky. Február 2010

zusika
12. jún 2009

Ahojte... Je tu už niektorá, ktorá vie, že bude mamičkou vo februári 2010? Ak nie, tak uričte každú chvílu objavíte krásne // a budete rovnako šťastné ako ja. Budem sa tu na vás tešiť!!!

zucana
17. júl 2009

😀
inak olif nam dnes asi dospava dovolenku 😀

ewelyne
17. júl 2009

baby ahojte 😉

pomoc, bola som dnes ráno na odberoch, a je mi mizerne, dnes nevládzem nič... bolí ma žalúdok od hladu-také kŕče, ale všetko o čo sa pokúsim... či je to len čistá voda... ide viete kam... normálne som už taká vysilená, že sa mi až ruky trasú...a nevládzem chodiť t 😔 ak dnes to je extrém, inak som si už zvykla, že wc navštívim pomerne často, aj na to že raňajkujem až po jednej...ale toto dnes...desné... asi idem spať len musím donútiť aj malého, idem ho ukecať, že je unavený... alebo čo... 🙄 😖
dúfam, že poobede bude dobre a ja sa neštartujem nanovo a ešte si dnešok užijeme... 😉

baby, máte tu niektoré fotky aj na mojasvadba?

pekný dník

zucana
17. júl 2009

ewe no chudatko moje male....chod pekne spinkat a vysvetli malinkemu ze maminke nie je dobre a nech ta mojinka....
ja mam foto na mojasvadba ale pod menom zcaplanova....
drzim palceky na poobedie

olifcek
17. júl 2009

dobre ranko....ci uz den? x;o)

alex
17. júl 2009

ewe ty to máš strašne ťažké tým, že už jedného drobčeka máš a nemôžeš si dovoliť oddychovať. Držím palce nech ťa to čím skôr prejde 😔

ja mám tiež foto na MS, pod menom alexandra2007 😉

olif dobré ránko 🙂

zucana
17. júl 2009

nehovorim ze olif dospavala? 😀 😎

olifcek
17. júl 2009

no co no...pred rodinou este tajime, ze cakame babatko, chceme aby sa to dozvedeliu vsetci naraz a to na svadbe, tak som si nemohla lahnut, ked sa mi ziadalo 😉

inak...ked sa napapam, je mi taaak tazko...akoby som sa napapala a sla sportovat, bleee...

zucana: o ktorej mas toho lekara? x;O)

zucana
17. júl 2009

alex ze aka si bola pekna 😉 a aka vysoka 🙂

zucana
17. júl 2009

o 16:30 tak som annete nech to ubehne .... 😕

olifcek
17. júl 2009

idem si ja lahnut..aj sa mi ziada a aj ma drahy posiela, chi.... 😉

zucana
17. júl 2009

chod chod olif dobru noc 😉

alex
17. júl 2009

olif dobrú nocku 😉

zucana ďakujem, sa budem červenať 😀 ja mám 174cm

zusika
autor
17. júl 2009

cauteeee!!!
mne je tiez dnes nejako cudne.... az v krku citim zaludok..... bleeeee...... 😝

lienka2
17. júl 2009

ahojte,
ja som sa vratila od lekara a pocula som bit srdiecko 😵 bolo to uplne super pocit 🙂

alex, pozeram ze mas termin porodu jeden den po mne, tak ako ze tebe ukazuje 9tt a mne len 8tt? a to uz som si upravila dlzku cyklu na 28 dni, lebo tak mi aj sestricka ratala..

zucana
17. júl 2009

gratulujem lienka 🙂
moze ti ukazovat prave jeden den rozdiel ...mozno alexke zacal cyklus o den skor 😉

blumka
17. júl 2009

ahojteeeeeeee...
tak akooo?...mne dnes akosi nic nie je...tak dufam, ze je vsetko ok...ja som aj rada ked mi je zle, lebo si poviem, ze aspon viem ze babo sa ma dobre

zusika
autor
17. júl 2009

ja som po obede a myslim ze mi to pomohla..aj som sa trosku presla..... od vcera mam sialenu chut na palacinky, dnes ich uz musim urobit.... 😉

alex
17. júl 2009

lienka netuším, od čoho to závisí 😅 ale inak od lekára mám termín pôrodu na 26.2.

ja som práve dopapala jabĺčko a je mi fajn. Dnes mi to strašne rýchlo ide, tak sa teším 😀

mmaarrttiinnaa
17. júl 2009

ahojte dievčatá dobrý dník jaj strašne horúco je u nás rozhodla som sa že budem prať (prať sa bude samo len povešať) aspoň mi skoro poschne . mne tiež dnes nieje njlepšie ešteže moje dieťa ma pomali 9 rokov a je rado ked ho doma nezdržiavam takže niekedy ani neviem v ktorej časti dediny sa nachádza 🙂
zucana nech ti to všetko dobre dopadne 😉
ja som bola u doktorky v stredu všetko zatial ok aj tehu knižku mi už dala

ivush
17. júl 2009

ahojte....tak aj mne je dnes akosi lepšie než po iné dni, tak sa celkom teším 🙂

alex, ty kde chodíš v BA k Dr. ? LEn tak ma to zaujíma, že kde majú taký špičkový UZV....ja sa ešte len chystám do poradne na polikliniku v Ružinove, neviem kde mi budú robiť ten malý morfologický UZV čo sa robí v 12tt, teda netuším či to robieva Dr. priamo na ambulancii (ale skôr asi nie) alebo kam pacientky posiela... 🙂

zucana
17. júl 2009

baby tu je tak teplo ze mi je az zima....
alex akoze sorry za provokaciu ale tie gnocchi boli uzasne a ta omacka...vrelo odporucakm...prelisovany cesnak na oliv.oleji spenit, pridat konzervu krajanych rajcin v naleve, osolit okorenit, 10 min.varit potom pridat mascarpone a bazalku a 2 min.varit a podatvat s gnocchami alebo cestovinami....alebo aj s chlebom len tak vylizovat 😉

zusika
autor
17. júl 2009

zucanaaaaaaaa....ako drazdis..... este par takychto obedov a mas ma tam..... milujem taliansku kuchynu 🙂
inak gnoci asi kupujes, nerobis...Ci??

ivush... ten NT ultrazvuk robievaju v specializovanych ambulanciach - Kramare alebo Giv-fiv

zucana
17. júl 2009

kupila som...ale take dobre domace co robia v jednej starej cestovinarni...tie polotovary su onicom...a moj manzel dneska ze naucim ta ich robit a ja ze a naco ked ich mozme taketo dbre kupit 😀
zusika vklude dojdi....navarim pre vsetkych ja moc rada varim...niekedy varievam aj pre 10tich 🙂

ewelyne
17. júl 2009

ahojte baby, diky 😉
vyspali sme sa a je fajne, pojdeme aj von, ale este nie, lebo je taka sauna 😉
alex, no drobec, pri nom mi nebolo tak zle, to si neviem zasa predstavit, ze vy chodite do prace a zvladate. Pri malom som aj ja chodila do prace a do skoly 🙂 a nic, bolo fajne.
Zucana, ty mi stále také chute narobíš na tu taliansku kuchyňu 😉 a už som hladná...
drž sa u lekára 😉

ivush
17. júl 2009

zusika - no tak teraz neviem, či sa mám z vlastnej iniciatívy objednať sama alebo počkať, že ma zrejme priamo môj Dr. niekam na to NTčko pošle....lebo predpokladám, že by mal mať také miesto kam posiela na UZV svoje pacientky....

zucana
17. júl 2009

ivush co ja viem neposiela na to kazdy lekar a tu v IT to vobec nie je povinne a musi sa to platit...tak sa skus s nim poradit

zusika
autor
17. júl 2009

ivush, mne lekarka povedala aby som sa tam objednala....tiez som bola v 9+5tt ked som volala na Kramare.... ale najskor sa este porad s lekarkou, pripadne jej iba zavolaj ze ci mozes...ja som nemala ziadne odporucanie, iba som povedala ze som od tej a tej doktorky.... a uz vedele, lebo nas tam posiela asi vsetky....
ak by si chcela, poslem ti do IP cislo

alex
17. júl 2009

ivush ja chodím do Ružinova k Žáčkovi 😉

alex
17. júl 2009

zucana znie to dobre, hneď by som si dala 🙂

blumka
17. júl 2009

😀 zucana, nedrazdi lebo nabehnem aj ja
ja tiez dnes robim cestovinky, ale len take obycajne pokvapkane olivovym olejom a zmiesane so vsetkou moznou zeleninou ...mnam
inak baby, vraj to NT nie je povinne, tak preto nan neposielaju vsetci lekari...ale co som si tak pocitala na nete, je lepsie ako potom triple testy, ktore su casto klamlive..tak by som sa asi objednala aj keby ma moj lekar neposlal

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre