Mamičky. Február 2010

zusika
12. jún 2009

Ahojte... Je tu už niektorá, ktorá vie, že bude mamičkou vo februári 2010? Ak nie, tak uričte každú chvílu objavíte krásne // a budete rovnako šťastné ako ja. Budem sa tu na vás tešiť!!!

zucana
21. júl 2009

blumi aj ty mas podobny 😉
mozme filmovat spolu ...a rozumiem ti uplne...
nech aj vam to vyjde a snad sa niekedy vidime vsetky v talansku na plazi 😎

olinka6226
21. júl 2009

baby krasne pribehy. ja som sa vtedy rozchadzala s typkom co ma psychicky tyral a zistila som ze ma profil na azete tak som tam zacala chodit aj ja... normalne fotka a tak... ale nepisala som si s chlapmi. no a potom som si spravila este jeden taky utajeny nick, kde som mu napisala a tak... no a na ten utajeny nick bez fotky mi zrazu napisal niekto pod babskym nickom ale bolo evidentne ze je to bud lesba alebo chlap 😀 no a potom sa priznal ze pise od sestry lebo je u nej na navsteve a nudi sa a neviem ako podarilo sa mu dostat ma na stretko... 😀 no a potom slovo dalo slovo, prisli dalsie stretnutia prvu pusu sme si dali na druhom stretku na silvestra na jednej diskoteke no a uz to islo. pre mna to bol sice najprv klin ktorym sa vybija klin, ale potom sa z toho vyvinula laska...

olinka6226
21. júl 2009

zuci ja som raz v padove bola ale velmi kratko.... aj v benatkach, bologni, milane, rime, atd atd... mam toho vela pochodene z talianska 😉

zucana
21. júl 2009

supis oli a pacilo sa? inak aj ty mas pekny pribeh? a kolko ste spolu?

olinka6226
21. júl 2009

ano mne sa taliansko velmi paci... len talianov moc nemusim, ale ich kuchynu milujem 😉 uz som pisala vyssie sme spolu 5,5 roka a zobrati sme 3

kakatka1
21. júl 2009

Ahojte! Ako sa mate tehulky? Ja som prave riadne vytocena z jednej truby z prace a vdaka hormonom som si aj poplakala, co sa u mna normalne len tak nestava. 😠

zucana
21. júl 2009

aj mne sa taliansko paci najviac rim-podla mna najkrajsie mesto co som videla...
a ludi tiez nemusim aj ked rodina mojmo muzika je velmi mila a prijali ma uzasne...
ale vadi mi ten sposob...siesta ze je cez obed vsetko zavrete a veceranie o pol deviatej a tak...

zucana
21. júl 2009

ahoj kati...na truby ser!viem o com hovorim...cim viac im das najavo ze ta nieco stve a este ze ti ublizuju to im robi dobre.bud silna a nedaj sa!posielam energiu 😉

kakatka1
21. júl 2009

Moc sa zide, dakujem 😵

loginka
21. júl 2009

blumka, tiez pekne 🙂 a tvoj muz je amik?

olinka6226
21. júl 2009

kati na truby kasli. mne byvala sefka v minulej robote osladzala kazdy den... (podotykam byvala to kedysi moja kamoska) tomu pripisujem ze samko sa narodil ako riadny nervak... neber si to. aj ked sa to vzdy neda.

blumka
21. júl 2009

oli, takze ste tiez s manzelom azetaci 😀
logi,manzel je povodom slovak ale uz ma aj americke obcianstvo kedze tam zil 13 rokov 😉

olifcek
21. júl 2009

zucana> nadherne

zucana
21. júl 2009

dakujem 😉
a jak vas poziadali o ruku? ja som sinasla prsten na vyrocie v zupane vo vackuked som sa dosprchovala na veceru 😀

olifcek
21. júl 2009

fakt pekne pribehy x;o) ako z romanov, chi

alex
21. júl 2009

zucana fíííha, aké romantické
😵

blumka
21. júl 2009

zucana..waauuuu...krasne...
my sme boli na dovolenke na bahamach a ked sme vosli do izby tak mi hovori, pozri sa do nocneho stolika ci tam je biblia, tak som kukla a tam bola biela krabicka...mne najprv nedoslo..vravim mu, ze biblia tu neni ale niekto si tu zabudol krabicku 😀 😀 ...som ju otvorila a otocila sa ku nemu a on uz klacal, ja som cumela na prsten a som zacala plakat 😀 😀 ..ani neviem co mi povedal....to som uz nevnimala 😀

alex
21. júl 2009

blumi, až mi zimomriavky prebehli... kráááásne 😵

olinka6226
21. júl 2009

jeeej blumi to je super....

mna poziadal na nase druhe vyrocie na silvestra si pred kamosmi klakol a povedal ako velmi ma miluje a tak... ale to sme uz mali urceny datum svadby... sme to trosku vzali obratene 😀

blumka
21. júl 2009

no ja musim uznat, ze to bol okrem mojej svadby a narodenia Terezky najkrajsi den mojho zivota...vobec som netusila o jeho zameroch aj ked som vedela ze my dvaja sa raz vezmeme... 😵 juj, baby, ja som uz akasi rozcitena...zajtra mi konecne pride muzik po vyse dvoch tyzdnoch....
som sa pytala Terezky ze co povies tatovi ked pride? a ona ze bububu...ma teraz take obdobie ze kazdeho strasi bububu 😀 😀

olifcek
21. júl 2009

no a moj drahz v nedelu poobede ide na letisko a odtial do svajciarska...ani si neviete predstavit ako velmi sa bojim toho letu...budem v nedelu nepokojna az kym nepride na hotel, a potom budem nepokojna 31.07., ked mu o polnoci /z 31.07 na 01.08./ leti lietadlo domov, opat mi bude fajn, az uz bude na zemi....

som bojko v takych veciach x;o(

blumka
21. júl 2009

olif ja ta chapem..moj manzel letel pred dvoma tyzdnami do usa, minuly piatok letela z usa svokra, v sobotu on a v nedelu svagrovci s troma detickami...strasne som sa o nich bala...

olifcek
21. júl 2009

baby, a to ja na svadbe budem nie v 16tt ale uz v 19tt...to som si uvedomila doteraz, ci nie?? 😨 😨 😨

tak to asi neutajim az do svadby, ze cakame mimino, ze? x;o( chjo...

blumka
21. júl 2009

olif, kedy mas svatbu?

olifcek
21. júl 2009

19.09.09

blumka
21. júl 2009

noooooo...tak to uz budes 19-20tt...to uz by si mohla vediet aj pohlavie 😉 ...ak sa ti neukaze dovtedy brusko, tak utajis 😉

olifcek
21. júl 2009

blumka: ale uprimne...aka je sanca, ze sa brusko neukaze? x;o(

blumka
21. júl 2009

no v tom 20 tyzndi asi mala ...ale zalezi aku mas postavu

ivush
21. júl 2009

olif - to je veľmi individuálne...ja som sa vydávala, bola som presne v tom 19tt a spod svadobných šiat nebolo absolútne nič vidno 🙂 tým, že ľudia vedeli, že čakáme bábo tak vŠetci snorili po brušku a len nechápavo kukali, že som v polke tehotenstva a stále chudá ako palica 😅 😀 😀 ale isteže v elastickom outfite by som už bruško mala doosť viditeľné 😉

olifcek
21. júl 2009

nooo...za normalnych okolnosti...vyska 172 a vaha medzi 62-66 kg x;o))) proste..uzsi driek, vacsie prsia, zadok a stehna...ale na tych verim, ze uz budem moct pracovat na stepperi a aj na bike, cize ak zadok a stehna ustrazim, mozem byt braaa x;O)

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre