Mamičky. Február 2010

zusika
12. jún 2009

Ahojte... Je tu už niektorá, ktorá vie, že bude mamičkou vo februári 2010? Ak nie, tak uričte každú chvílu objavíte krásne // a budete rovnako šťastné ako ja. Budem sa tu na vás tešiť!!!

olifcek
21. júl 2009

ivush: ale Ty si asi dost stihlunka zienka x;o)

zusika
autor
21. júl 2009

baaaaby.....akoze u man emicie este az tak nepracuju, ale tie vase pribehy su krasne...... 😀
a zasnuby, no moja polovicka je ako on hovori romantik tak raz do roka...ale vzdy to stoji za to... 🙂
ja som raz uprostred tyzdna prisla domov z prace s nakupmi a doma na cakali po zemi sipky urobene s malickych kahancekov....ked som isla po nich...tak som akoby obisla cely byt a(da sa nam chodit okolo jadra) a zas na chodbe ma cakal ON na kolenach v obleku pre nim srdce zo sviecok a v ruke prsen.... no akoze sokova terapia.... bolo to krasne... potom sme sli na veceru na kastiel, kde sme mali presne do roka a do dna svadbu.... aaaach....no uz sa tesim na narodenie naseho mimi, lebo to bude dalsi rovnako nezabudnutelny den ako su taketo ktore si navzdy do detajlov zapamatate....
😀

alex
21. júl 2009

zusika no krááása 😵

alex
21. júl 2009

ja tým, že som bola mladá, hlúpa som si to viacmenej vydupala. Takže to nebolo žiadne prekvapko.

mmaarrttiinnaa
21. júl 2009

ja som v osemnastke otehotnela (podotykam ze obaja sme to chceli) tak sme išli do zlatnictva našli vhodne prstene a vzali sa zasa klasika 🙂

olifcek
21. júl 2009

..ja som cakala, ze na nas spolocny rok ma poziada drahy o ruku...juj, aka som len bola sklamana, ked tak nebolo. teraz uz viem,z e preto, lebo ja som o tom hovorila, no a polovicka si zelala, aby to bolo prekvapko a nie ocakavana zalezitost. chi. no a tak z nicoho nic to prislo 05.06.09, kedy som to ozaj necakala, pretoze 02.06. som mu oznamila, ze sa nam babatko hned na prvy krat podarilo a nejak sa ocakavala, ze vsetko bude o par rokov neskor x;o) no drahy mi splnil moj sen,zasnuby, svadbu, babatko. i ked ja som babatko chcela az o rok, dva a neskor po svadbe. chi, no ale poporiadku. o svadbe sme sa uz nebavili, len sme vedeli, ze sa vezmeme, a uz sme sa aj dohodli, ze popracujeme na babatku. 02.06. som mu oznamila, ze je babo na ceste, on ma 05.06. poziadal o roku. este v ten den mi pisal mailika, ze ci by si na veceru mohol dat mussli, a ja som mu odpisala, ze samozrejme. vobec mi to neprislo divne. prisla som domov, drahy tam uz bol, on je stale skor doma ako ja. rozpravali sme sa a ja potom, ze jaaaaj, Ty si si prosil mussli, ze? plati to este? lebo ak nie, urobim Ti ine pod zub. povedal, ze si prosi mussli. nato odisiel do druhej izby, akoze si skladat veci. a ja som zacala robit sojove mlieko, pretoze mussli s tym papa. otvorim nadobku s mussli, zahrame lyzicou raz, druhykrat aaaa sakra. nieco modre, pozriem sa na vrchnak nadoby a vidim, ze z neho to byt nemoze, lebo je sivy. tak si vravim, co mi tam kedy spadlo? ked som to mussli presypavala? az ma zamrazilo, ze co tam je. i ked som videla, ze je to plastove. tak zahrabla som okolo toho a ostala ticho. pozeram, krabicka. este som si povedala, klidek, stale to mozu byt nausnice, co som si hned aj zamietla, ve dpreco by mi nausnice takto daval, ze? opat som stichla, ani neviem, ci som dychala, otvorila som krabicku a v nej ten najkrajsi snubny prstienok na svete. ostala som nemo stat s upriamenym pohladom na prstienok. zavolala som na draheho, cuduj sa svete, bol hned za stenou, takze bol primne rychlo. podal mi ruzicky, vraj az 2x s ama opytal, ci si ho vezem, pamatam si len, ze mu skacem okolo krku a odpovedam ANO so slzickami v ociach. skutocne som to necakala. potom som sa dozvedela, ze mal pol dna dovolenku, aby kupil kvietky a aj prstiernok a vymyslel, kam mi ho da, heheh. i kolegov poucil, aby nebonzli, ze nie je v praci...vravel, ze sa bal, ze ho prekuknem tou poziadavkou na mussli, ale kedze som nic necakala, nenapadlo mi to. veceru sme mali az 09.06., lebo skor nam to nevyslo. to som si tiez myslela, ze sa sice o svadbe bavit budeme, ale cakala som, ze dame datum o nejake dva roky, chi. drahy o tom ale nechcel ani pocut. najprv chcel, ze o rok, ale to som povedala, ze nie, ze to by som si ju neuzila, lebo babo bude mat len 4 mesiace, mozno ho budem stale kojit, a ze nevieme, ci bude pokojne a pod. tak navrhol 01.08., hehe, ale nakoniec sme si vybrali pekny datum.ja som sa vzdy chcela vydavat v stredu, a v bledomodrych satach, no streda september nie je dobry, lebo draheho rodicia su ictelia, a to im zacne sk. rok, tak sme to dali pekne na sobotu 19.09.09, neuvedomila som si, ze to uz budem v 19-20tt, hehe, ale to itak nie je dolezite x;o), no a bledunkomodre saty tiez asi nebudu, lebo to iste nezozeniem, ale ani kremova nie je zla x;ODD

sry za dlhy prispevok...snad som Vas neunudila.

olifcek
21. júl 2009

a jo, spolu sme dnes 1rok, 9 mesiacov a 14 dni x;o))

od 07.10.07 sme spolu, no.. 😉

zusika
autor
21. júl 2009

🙂 no a my sa este chceme na tych chlapov stazovat...
aj moj mangel mal vtedy tajnu dovolenku..... a ked mi prezradil aky bol jeho povodny plan tak som skro odpadla... chcel prist za mnou az do prace a chcel si ma dat zavolat dolu do vestibulu a tak ma poziadat o ruku...mile ale som strasne rada ze to nakoniec nestihal... lebo to by som zrejme neprezila.....este terat by na mna ukazovali prstom.... 😀

olifcek
21. júl 2009

ja som spokojna, chi

loginka
21. júl 2009

olif, ale mate pekny datum svadby 🙂 , vy ste ale riiadni stihaci - my sme si dali so vsetkym nacas 😵
ti chlapi sa nezdaju , sama romantika 🙂
ja som boa poziadana na veceri , boli sme v jednom peknom hoteli v horach, neklacal, ale to by som ani nechcela, nemam rada pre mna prehnanu romantiku, neviem potom co mam robit 😉

zucana
21. júl 2009

baby sak ti chlapi podla mna potajomky kukaju tie romanticke filmy aj ked sa im nepacia...najlepsi bol moj ktory tiez isiel do milana kupovat prsten a ja somt o zistila o mesiac z jednej smsky kamosovi 😉
viete co to znamena, ze sa mozu flakat a brat si dovcu a my o tom nevieme 😀

zucana
21. júl 2009

inak soms a opat raz vytocila lebo mame pokazeny kotol tak dosiel opravar ze praska trubka ze 190 eur no a potom ze setri na kociar 😒

zucana
21. júl 2009

a hlavne ked chceme ist odtialto prec...
a vcera 160 za sietku na balkonove dvere tak ja uz fakt nechapem ze ci som len ja taka blba alebo tie ceny akoze to je podla mna zdieranie....akoze kedze je kriza tak teraz maju 1 zakazku a cenu tympadom svornasobia?

zucana
21. júl 2009

baby kde je cukrus?neviete o kolkej mala tu kontrolu?

zucana
21. júl 2009

olif inak romatikus...fakt mozme pisat knihy
a inak tu je kontakt na jeden prispevok o modrych satach...
Ahoj Mirinda,

Vsimla som si , ze mas patalie najst modre satocky , bohatsie, v mojom svad. salone mame presne take, pozicanie stoji 4500 Sk, ich odkupenie 6900Sk, su uplne nove, posielam ti aj fotku, ale musis mi poslat tvoj e mail. Daju sa krasne prisposobit postave.
S pozdravom Alexandra svadobny salon Little Paris
Zilina
littleparis77@gmail.com
0911 787 737

loginka
21. júl 2009

tiez sa mi zda, ze sa neozvala

olinka6226
21. júl 2009

baby neviete si predstavit aky je problem zohnat niekoho kto by bol narychlo ochotny sa so mnou ist najest na biofarmu do stupavy 🙄 som obvolala vsetky kamosky a ked uz to vyzeralo zufalo zachranila ma mama. ja mam taku strasnu chut na tie ich haluskyyyyyy.... kazdy ze zajtra. ale nechapu ze do zajtra nevydrzim 😅

loginka
21. júl 2009

oli, jaaaj ale si mi urobila chute , daj vediet ake boli, robia z pasterizovanej bryndze?

olinka6226
21. júl 2009

neviem z akej robia ale su fantasticke... mam veci na halusky aj tu normalne by som si ich urobila ale ked ja mam chut na tu ich bryndzu 😀

loginka
21. júl 2009

zucana, tak s tymi cenami je to fakt uzasne, my sme za sietku zaplatii tiez asi tolko, momentalne hladame niekoho na atyp obyc dvere do komory a prisla nam ponuka na 400 eur, nehorazne

olifcek
21. júl 2009

zucana" wow, wow, wow, modre??? len..takto bez oskusania by to bol asi risk..najma, ked sa kusok zvacsim, ze? ale si ma potesila, si zlatucka. safla, aj ta cena je uzasna...

olifcek
21. júl 2009

luskam si slnecnicku, mnam, mnam x;o)

zucana
21. júl 2009

no olif to je fakt...ty si budes musiet pozicat nejaky last minute 😉
inak som sa vratila z obchodu.je 36 stupnov a bolo mi dost divne tak som si rychlo sprtla rozok so sunkou po navrate a hned mi je lepsie 😎
ta cukruska ma nejak znepokojuje.....

zucana
21. júl 2009

olinka a bryndza sa moze? ja som bola v tom ze nie 😒

olifcek
21. júl 2009

cukruska je mozno este niekde v meste na zmrzke x;o)

zucana: chcem si saty vybrat uz buduci tyzden x;O)

zucana
21. júl 2009

juj no tak to musis hodit potom foto olif a nejake take co sa daju prip.rozsirit 😉
tak nech cukrus ma tu nestresuje a nech palkuje domov pisat 😎
juj zmrska 😀

olifcek
21. júl 2009

zucana: dufam, ze v salone si uz poradia a aj mne poradia, ze co skor ani a co urcite nie....bo sa neroztiahnu, hehe x;O)

olifcek
21. júl 2009

joj, talianska zmrzka, no mnaaaam

blumka
21. júl 2009

ahojteeeeeeeeeee.....
zusika, tak to by som asi pri takomto poziadani rovno pred nim omdlela 😀 krasne...
ja tiez hovoirm, ze ti nasi chlapi sa len tvaria ako drsnaci a pritom su to makkyse, ked sa tyka takychto veci...
cukruuuuuuuuuuuuuuuuu...kde siiii? aj ja som na nu dnes myslela

olifcek
21. júl 2009

x;o(((
http://oblecenie.bazos.sk/inzerat/1988218/jednu...

snad to nebude i moj pripad x;o)

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre