Mamičky. Február 2010

zusika
12. jún 2009

Ahojte... Je tu už niektorá, ktorá vie, že bude mamičkou vo februári 2010? Ak nie, tak uričte každú chvílu objavíte krásne // a budete rovnako šťastné ako ja. Budem sa tu na vás tešiť!!!

zucana
22. júl 2009

vejinka dikes pozdrav cukrus narobila trosku stres a ze drzime palciaky a nech sa drzka!!!!

loginka
22. júl 2009

nooo, aspon ze tak, dik za info veji a pozdravujeme ju tiez, nech su rychlo a v pohodke domka

uz som sa bola vymachat v jazere, doobre mi to padlo, normalne mi tam bolo miestami aj zima - bola som v tieni
ale priijemne 😉

alex
22. júl 2009

logi ty sa máš, ja by som sa tiež rada vyčvachtala. Ale ako naschvál sa vždy na víkend pokazí počasie 😠

mmaarrttiinnaa
22. júl 2009

olif vďaka kompletné info zajtra idem do mesta tak skočím aj do dm 🙂
logi joj ako ti zavidím ja keby som mala v okoli nejaku vodu kupalisko tak ma von nikto nedostane mne tu na dedine tak akurat tečie potôčik rovno cez dvor prijemna romantika ale kupat sa tam neda 😝

lolka
22. júl 2009

olif, a to plati v kazdej dm ? to je super, dm-ku mam za domom a uz sa tam dlhsie chystam 🙂
jooj, okupkat by som sa sla aj ja.....uz sa tesim na more 😉
baby, beriete niektora Utrogestan ?

zucana
22. júl 2009

baby my tu dm nemame a ja si uz kupila jeden krem bez zlavy za 28 eur ☹
ale je bio a pekne vonia 🙂
teploooo.....

loginka
22. júl 2009

lolka, ja 😉

teuska
22. júl 2009

Lolka aj ja 🙂
Baby aj vas stale pobolieva brucho? Dokedy ma to bude? 😖

mmaarrttiinnaa
22. júl 2009

mna tiež pobolievalo bola som u lekarky hned ma vypisala na pn-ku pobolieva ma stale hlavne ne lavej strane ale to preto lebo mi nasla na lavom vajecniku dost velku cystu a to som ju tam pred 3-mi tyzdnami este nemala

lolka
22. júl 2009

jej, ahoj teuska, zasa sa stretavame 😉
mna brucho ani velmi neboli, ako kedy. skor zaludok ma trapi, grcanie a tak 😖

teuska
22. júl 2009

Lolka som velmi rada, ze sa stretavame prave v tejto teme 😀

teuska
22. júl 2009

jeeeeeee Martinka pozeram, ze tiez mas uz velku dcerku 🙂
Lolka preco si sa pytala na utrogestan?

filiatko
22. júl 2009

caute kocky v ktorom tyzdni ste boli u lekara kde vam robil kompletne testy a od ktoreho tyzdna mate tehotensku knizku?

olifcek
22. júl 2009

lolka: jo, plati to v kazdej predajni DM x;o)

zucana: ten, co som kupila ja, je na baze, citujem : vysokohodnotnych, prirodnych latok - neobsahuje farbiva, konzervacne latky, synteticke vonne latky ani latky na baze mineralneho oleja - je dermatologicky testovana a hypoalergenna.

a fakt tak jemnnucko vonia...je to nemecky vyrobok, a ja mam tie velmi rada x;o)

martinka: snad Ta lekarka i pred troma tyzdnami dobre pozrela, fnuk

aj ja sa chcem ist kupaaaat, aaaaaaaaa....

olifcek
22. júl 2009

filiatko: ja mam knizku...ani neviem odkedy..ale uz cca 3-4 tyzdne. pred troma tyzdnami mi brali krv na prvych 10 testov, a robili mi druhy ultrazvuk x;O)

zajtra idem na dalsiu poradnu, a viem, ze opat aj na krv x;O)

ja som u lekarky bola tyzden ako mi meskala menstruacia, aj to som uz tyzden vedela, ze cakame babatko, pretoze sme sa on prvy krat pokusili a vyslo to, chi 😉 ale ta lekarka ma poslala bez akychkolvek rad domov so slovami, ze som prisla skoro, tak som ju zmenila, za ineho lekara a k tomu, ked som prisla, hned ma kukol a dal i rady x;O)

mmaarrttiinnaa
22. júl 2009

teuska no mam dcerku Vanessku v decembri 2000 sa narodila pozeram ze aj tvoja nejak tak 😉

filiatko ja mam tehu knizku od 9tt ale na kompletne odbery idem az buduci tyzden t.j. v 11tt akurat som uz 2krat bola na utz 🙂

olif dobre pozerala ale ja mam taku cystu co sa zjavi z nicoho nic a aj tak sama zmizne praskne len robi problem ked je tam z toho su potom bolesti len sa bojim ze ked praskne tak mozem zakrvacat a jak sa poznam tak hned budem stresovat 😒

olifcek
22. júl 2009

martinka: hm...neprijemne, to je fakt x;o(

zucana
22. júl 2009

baby ja mam zasa blbe myslienky...ze umyvala som trubu takym pripravkom na truby a ked som teraz nieco piekla tak to citilo tym pripravkom akoze ked som piekla na ventilacii vzduchu...snad to nemoze ublizit....

olifcek
22. júl 2009

zucana: nebooooj x;o)

baby, ja osobne si nerobim ziadne obmedzenia. ved sa nemacame v chemikalii, ani ju nedychame cely den, takze osobne mam vnutorny pokoj a mienim ho mat, kym lekar nepovie ine x;O)

olifcek
22. júl 2009

..akurat, ze sa nekupem v bazene ani v jazere...drahy by sa hneval, bal by sa...sice som v zivote nemala proble od spodu z vody, ale...naco riskovat x;o)))))

mmaarrttiinnaa
22. júl 2009

ja som uz tiez kludnejsia asi 3-4 dni mi nic nebolo tak som mala stres ci je vsetko ok zato vcera a dnes mi je strasne som strasne malatna boli ma brucho taka som cekovo slaba tak mam pocit ze sa male prejavuje aby som sa tolko nesuzovala 🙂
ja tiez nestresujem pre cistiace prostriedky a podobne veci v domacnosti neviem zeby to robilo dajake problemi

zucana
22. júl 2009

no ved jo ale ja uz myslim na vselijake hovadiny. a ze vsetko je toxicke.... 😒

lolka
22. júl 2009

teuska, mala by som Utros brat do konca 12 tt, ale uz ho pomaly nemam - koncim 11tt. doki povedala, ze uz netreba, ale v centre, kde som na IVF povedali aby som brala do 12tt.....tak ja teraz neviem 😅 ale hovorim si, ze uz ten tyzden neurobi nejaku neplechu....musim tomu verit.

ja som knizku dostala v nejakom 8-9tt po ult. + robili mi krvne testy.
zucana, asi to chce len cas a ten pripravok z truby "vypiect", bude to v pohode 😵

olif, gratulujem k prvemu pokusu a uz uspesnemu 🙂 my sme mali dlllhu cestu k babatku 😅

zucana
22. júl 2009

ja si teraz ja teleso vsetko tak berem lebo sa bojim...v januari som prisla o babenko a nechcem nic to...ale aj muz hovori ze uz prehanam 😉

olifcek
22. júl 2009

zucana: na druhu stranu. Ty sa nemusis za svoje pocity a obavy ospravedlnovat, tak to v tej chvili vnimas a nik nema pravo ani narok spochybnovat Tvoje pocity x;O)

mne sa pise, ked som nezazila problemy ako Ty, zucana...to je ako ked radime inym, nech vztah ukoncia, lebo maju blbca...a pritom...ja sama som sa z takeho zleho vztahu, plneho ponizovania a nadavok dokazala vzdat az po 5 rokoch...takzeeee...ale teraz mam anjela muza a velmi si ho vazim, im on mna x;O) neverila som, ze vztah moze byt ozat tak krasny

zucana je to v poriadku, ak sa obavas, a verim, ze az to napises, alebo nahlas povies, aspon sa ulavi ;O)

zucana
22. júl 2009

dik olif ved heja ked mi napisete ze je to ok tak ma to aspon trochu ukludni aj ked ja si vzdy tlacim do hlavy napr. ze asi by sa s tymnemohli umyvat truby keby to bolo tixicke nem?
a drzkam palce k anjelovi aj ja som nasla toho mojho 😎

olifcek
22. júl 2009

ja zas tlacim do ,,hlavy,, super ring - kukuricne chrumky s prichutou cibule, chi ;o)

o malu chvilku skocim do sprsky a paq urobim drahemu salatiq aaaaaa paradajkovu polievockuuuuuuu, ale nie s cestovinami, ale taku lepsiu, bez vsetkeho, len kecup, pretlacene paradajky, cibula, sol, cukor, mkuka paq pri podavani este nastruhany syr a smotanu, mnaaaaaaam...taku hustu ju urobim 😉 😉

olifcek
22. júl 2009

mkuka je samozrejme muuuka.....a cukor bude trstinovyyy

zucana
22. júl 2009

🙂 🙂 mnam mnam olif...my idem na pizzu

olifcek
22. júl 2009

juuuj, original talianska pizza je na nezabudnutieeeeeee.. ja ked som bola v taliansku, v meste grosseto sme si dali pizzu, na pohlad bola ...obycajna a sucha...ale ked som ju zacala jest, juuuuuuuuuuj...paradicka...bola to na odporucanie len cesto, omacka, cesnak, nepamatam ci aj salama, ci sunka bola, ale juuu, dodnes pamatam ako to chutilo

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre