Mamičky. Február 2010

zusika
12. jún 2009

Ahojte... Je tu už niektorá, ktorá vie, že bude mamičkou vo februári 2010? Ak nie, tak uričte každú chvílu objavíte krásne // a budete rovnako šťastné ako ja. Budem sa tu na vás tešiť!!!

lolka
22. júl 2009

olif, co pizza, ale tie ich cestoviny.....mnam 😝 a uzasne su take cerstve, domace a plnene spenatom...mnam 😝

olifcek
22. júl 2009

lol: v taliansku som len cestoviny a morske vecicky papala x;O))) a grecku gyros a morske veci, hehe....a plnoooooooooo zmrzky x;oD

ale ja doma lubim cestovinky s veela cibulkou, kukurickou, morcadellou, syr bambino rozpusteny, kusok paradajok, petrzlenova vnat a korenie, mnam, mnam x;O)

joanna333
22. júl 2009

ahojte dievcata, som tu nova, ale obcas Vas citam. mozem sa pridat k Vam? ale zatial som tu dost stratena, vobec neviem ako si mam co nastavit... 😕

olinka6226
22. júl 2009

ahoj joanna vitaj medzi nami 🙂

cukruske zelam aby ich rychlo pustili domov a aby boli v poriadku ona aj malinke

joanna333
22. júl 2009

dik oli za privitanie. uz sa mi podarilo nastavit profil 😉

hajdylca
22. júl 2009

ahojme, no dnes katastrofalny den, v robote prepustili 5 mojich kolegyn ☹ a to zrovna tie s kt. som si najviac rozumela... je to strasne vobec nie spravodlive... cukruske drzime palce- vejinka ma predbehla, som dnes tu ani skor nebola, som nemala nejako naladu ani na nete potom byt... olif som citala ze si papala nejake kukuricne cibulove chrumky? take existuju? mne dnes akurat manzel priniesol kukuricne chrumky a ze nesolene, a mi zahlasil, ze len take mozem teraz...

olifcek
22. júl 2009

hajdy: ja solene lubim teraz, neviem si pomoct, ale neprehanam to, samozrejme. no, ked som babatko necakala, nesolila som skoro nic, vsetko mi stacilo oslovene ako bolo...chi...ale teraz zboznujem cerstvy celozrnny chlebik s obycajnym originalnym maslom a solou, mnaaaaam x;o))
tie chrumky, to boli take kruzky posypane akoze cibulovym korenim x;o))) le zo zlozenia viem, ze su to vlastne kukucirne chrumky
😉

😎 😎 NOVE BABY, ktore este nieste u nas v tabulke, napiste mi sukromnu postu s Vasim mailom, na ktory Vam pride link, cez ktory uvidite tabulku a u seba mozete dopisat chybajuce udaje 😎 😎

loginka
22. júl 2009

teraz som bola na Harryho Potterovi a pojedla som pre zmenu popcorny - fuuuj, je to hnusna droga, ale neodolala som
ale som navnadena este raz si precitat posledny diel, elbo si ho uz moc nepamatam 🙂

hajdylca - to poznam, zazila som to na vlastnej kozi 😖

joanna vitaj 🙂

olifcek
22. júl 2009

hech x;o) a ja som videla asi len dve casti, hehe...ale pocas dovolenky som bola na terminatora, juuuj, prijemna ,,rozpravocka,, x;O)

mmaarrttiinnaa
22. júl 2009

joanna vitaj pozeram ze aj ti mas take dieťa ako ja myslim prve aj s tym druhym mame skoro rovnaky termin 🙂

hajdylca
22. júl 2009

logi je to uplne nenormalny pocit, a este teraz ked viem, ze s tymi kockami uz ani nestihnem byt tie posledne dni ☹

olif ja tiez teraz slane mozem, ale snazim sa nepresolovat, len tak trosku osolit, a tiez najradsej chlebik s maslom- ale len mini vrstva a cerstvo otrhane rajciny, paprika uhorky mnaam, to bola inak moja vecera, len jedna zemlicka ta celozrna... ale za hodinku pride manzel, a zrejme budume robit br.halusky, lebo je u nas moj brasko "na prazdninach" a uz za mnou chodi ze kedy uz bude konecne vecera, a tolko co on toho poje, ja nechapem, kam mu to ide... kocky a citala ste niektora Sumrak?

joanna333
22. júl 2009

hej martina, aj ja som si to vsimla. 😎 vaneska uz vie, ze bude mat surodenca?

mmaarrttiinnaa
22. júl 2009

vie a strašne sa teši doteraz nechcela stale vravela : surodenca to radšej psika tento rok sa to nejako zmenilo a všetci aj manžel sme sa zhodli že je najvyšší čas a u vas ako 😀

olifcek
22. júl 2009

hajdy: jo, idem i ja urobit ten salat a paradajkovu polievocku x;o)))

ja citam skor cosi ako je :
John Gray -MARS A VENUSA NAVZDY SPOLU, MARS A VENUSA V SPALNI, MUZI SU Z MARSU ZENY Z VESMIRU,
a potom knihy typu : sudna psychiatria a psychologia a pod. x;o))))))

joanna333
22. júl 2009

martina, no u nas to maly este nevie, chceme mu to povedat az po 1.trim. ale on zase hrozne chcel aj chce, kazdy vecer sa modli 🙂 sice nechape preco som pn a nechodim do roboty...

olif, ja mam tiez precitanu "krasnu" literaturu od J.Graya. je to celkom zabavne 🙂

hajdylca
22. júl 2009

joanna to je zlate, ze sa Vam maly modli... moj dedko povedal mojej mami, ze to len vdaka nemu sa nam to podarilo, ze on nam to vymodlil.... olif tak bru chut, idem ja chystat, lebo hladosi spapaju aj mna...
tak caute a pekny vecer majte 🙂

mmaarrttiinnaa
22. júl 2009

joanna aj ty si pn aj ja

joanna333
22. júl 2009

martina, ja som na pn uz mesiac, ale som aj rada, lebo si neviem predstavit cestovat do roboty MHD v tychto horucavach...a to nehovorim ze v robote mame 33 stupnov 😝 . dnes som bola kuknut kolegyne, ale skoro som omdlela.........

mmaarrttiinnaa
22. júl 2009

ja som pn hlavne pre cystu čo mam a moja praca je dost fyzicky narocna pre tehotnu zenu

joanna333
22. júl 2009

tak to naozaj netreba riskovat

olifcek
22. júl 2009

ako to je s makkym syrom typu karicka, napriklad? to smieme, ci nie?

mmaarrttiinnaa
22. júl 2009

olif určite ja to v pohode jem

olifcek
22. júl 2009

joanna: jo, tie teploty su hrozne, a preto, i ked mam v praci v podstate pohyblivu prac,. dobu, nakolko mozem prist medzi 7.00 - 9.00 a ostat 8,5 hodiny od prichodu, zacala som odchadzat z domu o 6.45, a v praci som o 7.30, hned zapinam klimu nech mi nepride zle...inak som do prace chodila az na 9.00 x;o) chi...

na buduci tyzden skusim chodit z domu este skor, nech ma rano horucava nestihne ani omylom..ked idem z prace, je hnusne teplo, ale sedim tak sa to da...no a ked pridem este skor, este skor odidem, tak si snad i stranu v dopravnom prostriedky vyberiem, a to tu, na ktoru nesvieti slnko x;o)))

olifcek
22. júl 2009

martinka: dakujem. lebo mam na to niekedy chut...napriklad viem, ze by sa pastety nemali, ale i napriek tomu som na ne mala chut a asi tak 5-6 ks som ich za posl. tri tyzdne zjedla...snad to je v pohode...

olifcek
22. júl 2009

jasne, ze nie uplne cele som ich spapala, lebo drahy si dal tiez x;O)

mmaarrttiinnaa
22. júl 2009

olif ja viem ze by sa nemala jesť pečeň vieš taka na cibulke to je nebezpecne inak neviem o ničom a to som zdravotnička takže mám niečo naštudované

olifcek
22. júl 2009

a coje s vevoncek?

joanna333
22. júl 2009

olif, vraj tie taviace soli v syroch su skodlive, ale neviem ako. ja si tiez obcas dam. minule som mala domace vajicka, tak som si urobila prazenicu s tavenym syrom. mnam...

olifcek
22. júl 2009

martinka: jejda, to je supeeer. tak niekedy Ta otravim este s nejakou otazkou. ale ked ja nemavam na nic extra chut, ale niekedy pride taky impulz,ze ked toto spapam, nebude mi zle a budem i plna...a tak bolo s pastetou x;o)

tesim sa, ze tu mame odbornika na take x;O)

olifcek
22. júl 2009

ja mam strasnu chut na vajickovy salat niekedy, brm, brm, ale to som mavala i predtym...proste ja dlho niektore jedla nepapam a paq sa tak postupne zasebou hlasia, urobim si ich, a paq mam zase dlho pokoj ;o)))

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre