Mamičky. Február 2010

zusika
12. jún 2009

Ahojte... Je tu už niektorá, ktorá vie, že bude mamičkou vo februári 2010? Ak nie, tak uričte každú chvílu objavíte krásne // a budete rovnako šťastné ako ja. Budem sa tu na vás tešiť!!!

laxity
7. máj 2010

olif...tieto isté som si včera kúpila aj ja, ako som písala, ale je to rovnaká cena...treba rátať aj poštovné

leni...forota, zásoba to je jedno 🙂

olifcek
7. máj 2010

laxi ja mam bez postovneho, lebo mne ked ta baba prinesie plienky,neuctuje si, a ked ide mm po ne, tak uz vobec nie . mame v ke zastupcov, vies?

lenica81
7. máj 2010

olif, a to ten zastupca distribuuje... da sa s nim dohodnut, ze ked si po ne clovek skoci, tak je to bez postovneho... 😕

lenica81
7. máj 2010

dakujem za vysvetlenie tej foroty... 😅

olifcek
7. máj 2010

leni no tu to tak funguje, ale to aj pisu na tej page sa mi zda x;o)

olifcek
7. máj 2010

musi byt

https://www.modrykonik.sk/bazar/detske-komplety...

no uz som sa vyraaadila a idem kuk dextera x;o)

lenica81
7. máj 2010

a aky je rozdiel, okrem ceny, medzi tymi classic a premium... 😕

olifcek
7. máj 2010

ja premium nekupujem...lepi sa paq stolica o zadocek s plienkou...

olifcek
7. máj 2010
zucana
7. máj 2010

leni tak som rada ze som obohatila tvoju slovnu zasobu 😉 😀
inak aha ako cvicime a ksichtujeme 😎

lenica81
7. máj 2010

😀 olif... 😀

zuci, fotky chybaju... ci...

zucana
7. máj 2010

fotky...

zucana
7. máj 2010

ta ksichova nejde...skusim neskor

olifcek
7. máj 2010

zuci, krasne cvicite x;o)) aj my sme dnes...ale Oliv zacala pravu rucku uuplne natahovat pred seba...hech...

olifcek
7. máj 2010

leni len uz nekupim, povedala som si, ze uz stacilo...bo uz vela ma...i ked to bodynko...to k lekarom by parada bola 😀

zucana
7. máj 2010

tak tu je 😀

olifcek
7. máj 2010

zuci jaka fajna fotkaaaaaaaaaaaaaaaaaa, hehehehe, podarena jeeeee...a predsa lenmodre ocicka bude mat, wow, super..

loginka
7. máj 2010

caves,ako sa mate?
my dobre, mama mi este pomaha takze zvladame, skoda, ze sa nemam moc s kym pokecat o detoch v nasom veku, chyba mi to, ze tu nemozem byt , neni skraka cas
kolko krat cez den spavate? ako v noci sa budite? ake mate pokroky?

loginka
7. máj 2010

chystame sa o 2 tyzdne na krst, ako ste to absolvovali, troska mam obavy, lebo nemam radam, ked mi nieco narusa nas rezim a doobeda zvyknu najlepsie pospinkat
co ste obliekali na krst?, ja nemam zatial noc specialne, malej som akurat kupila cez MMB pekne satocky, este musim vymysliet nieco malemu

zucana
7. máj 2010

logi nazdis nedojdes na stretko????26.5. 15.00 aupark

cez den spavame 3krat 30min az hodku a zaspavame o 23.00 budime sa o 3.30 potom 7.00 a 10.30 a sme hore nastalo ;)

loginka
7. máj 2010

jeee zuci caves, strasne rada by som dosla, budes na SK? skoda, ze to nieje cez vikend a doobeda - dosla by som aj s muzom
takto je to dost tazke, prist sama, to asi nie s dvoma , poobede spime 2x po polhodke, potom straaaasny rev, jeden druheho zobudia a musime utekat domov, lebo sa chodime stale kocikovat, tak mam aspon istotu, ze budu ako tak spat
zaspavame teraz uz pekne okolo 20.00 a budia sa cca o 12 alebo 1, a potom ako vyjde 3, 4, 5 ...🙂 ked chodili neskor, tiez niekedy potiahla Laurinka aj do 5, 6

loginka
7. máj 2010

nas Dominik mal teraz taky pokrok, ze chytal taku interaktivnu Lienku za usi, doteraz s ruckami len sibrinkoval 🙂

loginka
7. máj 2010

sme uz dost velky - od porodu - trojnasobna velkost 🙂 maleho mi teraz vazili na kontrole krvicky (mali sme zhorsenu - museli sme pichat injekcie) a mal 5100 gr a Laurinka ma uz iste minimalne 5 a pol, je riadna buchta

zucana
7. máj 2010

logi mozme sa aj niekedy cez vikend ked chces 😉

loginka
7. máj 2010

dokedy tu si?

loginka
7. máj 2010

zuci, musim uz ist spat, napis mi odpoved pls do IP, alebo FB
pa dobru 🙂

laxity
8. máj 2010

dobré ránko babule

vyhajané?

olif...tak ja by som musela platiť aj poštovné 😒 , KE-šak jasné...výhody 😀 . Tie Disney sú nádherné. A inak ak sa ti to páči si to môžeš poobjednávať...výhoda je, že je to od jednej holky-poštovné 🙂

zuci...super fotečky, nemá chybu 🙂

logi...krst je úplne super zážitok-my sme mali s omšou trvalo to hodinu a bolo to skvelé-malinká ho celý prespala bola dobručká veľmi, no a potom hostina 🙂

my sme mali noc ako vždy, boli sme večer na chvíľku na návšteve u susedov a malinká krásne spinkala. Teraz sa hrá v hrázdičke...inak včera keď som poobede pozerala Ordináciu, tak mala vydržala hodinu a pol v hrázdičke pri mne a blabotala mi 🙂

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre