Mamičky. Február 2010

zusika
12. jún 2009

Ahojte... Je tu už niektorá, ktorá vie, že bude mamičkou vo februári 2010? Ak nie, tak uričte každú chvílu objavíte krásne // a budete rovnako šťastné ako ja. Budem sa tu na vás tešiť!!!

olifcek
25. máj 2010

@blumka 😉

selyma
25. máj 2010

Och joj zuci, ked ja som na opacnej strane SR. A zajtra to ockovanie

olifcek
25. máj 2010

fesaaaci

https://www.modrykonik.sk/bazar/detske-komplety...

ta baba ma celkom pekne veci x;o)

olifcek
25. máj 2010

baby, super, ze nemate zle reakcie na ockovania...mame uzasne silne deticky 😉

blumka
25. máj 2010

ja este pockam do zajtra a az potom sa budem tesit ze sme to zvladli 😉 olif dik za inzeraty uz som aj nieco kupila 😀

matesl
25. máj 2010

blumi, citala som o tych krcoch...juj nekcem zazit...zazila s to pri TeTe?

matesl
25. máj 2010

idem dat sprchu a vyspat sa na zajtra baby...tesiiiim sa

matesl
25. máj 2010

zuci, fontana je medzi hlavnou budovou eurovei a budovou kde su kina...ked stojis celom k rieke a za chrbtom mas euroveu tak sa vydas vlavo ku soche...nrmozes minut 😵

loginka
25. máj 2010

caves, zajtra sa stretavate? tak si to uzite, my nemozeme, ideme zajtra na rizikovu poradnu, budeme tam cele doobedu ☹ lebo pojdeme aj na sono
mali sme krstiny, bolo to pekne

alex
25. máj 2010

ahojte,
leni ty ako ma máš prekuknutú, že sem chodím ráno a večer 😉
Matesl ďakujem za info cez FB. Juj či sa teším na zajtra 🙂

Logi, škoda, že nemôžte prísť, rada by som vás videla 😒

alex
25. máj 2010

katina, však som ti minule hovorila, že naši drobci sa podobajú 😉 som zvedavá zajtra, či aj na živo je to tak.
Inak si písala o padaní vlasov, no tak u mňa to tiež začalo. Brutal, dúfam, že nebudem čoskoro plešatá.
A potím sa strašne. Osprchujem sa a za chvíľku som mokrá ako myš.

selyma
25. máj 2010

Aj mne zacali vypadavt vlasy. Vau. To som si myslela, ze mi nieco je. A to mate aj vy? Z coho to je?

olifcek
25. máj 2010
svetlankat
26. máj 2010

@olifcek krasne video, dost dlhy dialog, klobuk dole. To si ty na tom videu?

olifcek
26. máj 2010

@svetlankat hehe, dakujem. Jo ja x:o) dialog zacal asi 5minut skor, mm to zaujalo, lebo to este nepocul a prisiel natocit, co mi oliv pohladom nanho prezradila, hehe. A pokracoval este dlhooo, chi.

svetlankat
26. máj 2010

To je super, je to mala kecoska, aj my mame doma taku kecosku, aj ked nasa musi mat na kecanie naladu.

garonka
26. máj 2010

bre rankoooooooooo

tak my ideme na tu neurologiu držte palčoky 😵 som moc moc zvedavaaaaaa

@olifcek fíha to ste o čom mali taku suprovu debatu? a Olivka tymi šibalskymi očkami na tatka zakukovala hehehehehe

olifcek
26. máj 2010

@svetlankat oliv ma zrana ukecanu naladu a vecer. Ale vcera sa prekonala dlzkou, hehe. Dnes rano uz i s tatkom kecala. @garonka moc drzim palceky! A ked, pytaj sa na bobatha, nem vojtovka, blee. My este v posteli, pisem z MT

maminnka
26. máj 2010

Alex, moju SMS si dostala?

maminnka
26. máj 2010

aj mne padaju vlasy, ale to je normalka. Pocas tehu mi nevypadol ani jeden, tak teraz to dobiehaju 🙂

katina2209
26. máj 2010

Dobre ranko, Mami precitala si IP?

laxity
26. máj 2010

dobré ránko

garon...držte sa, zvládnete to

olif...super video, malá je rozkošná, úžasná, zlatá.... 🙂

olif...by si nám mohla natočiť aj video ty a pozdraviť sa nám - Blaváčkam, aj s malou by ste nám mohli zakývať 😀

po dlhej dobe horšia noc...tak teplota bola ráno o 1.30 38,5°C tak som dala Nurofen a aj teraz o ôsmej som ešte pre istotu dala aj keď teplota bola už len 37.8°C, ale keď to neklesne cez deň a bude ešte aj takéto na chuja počko, tak ja sa s vami babule neuvidím ☹ .

A včera sa nás pýtala pediatrička či pekne pasieme, som povedala, že malá mi príde lenivá, tak to skúšala s ňou a vôbec jej to nešlo, tak máme častejšie skúšať, tak budeme skúšať dnes 😒

zucana
26. máj 2010

laxi tak snad to klesne lebo ja na vas moc tesim 😅
neboj 37,8 uz nie je vela a to bolo pod odcitani???
a poobede bude slnko ved uz tie mraky odchadzaju.....

olifcek
26. máj 2010

@laxity daj malickej obklad i na celo, pomoze x;o))

mne pediatricka odporucila panadol, ze lepsi jak nurofen, ale ja nevim...

no neee, ja bych vas nerada strasila, hrozne vyzeram...

a jo, vlasy padaju aj mne, ale to je normal teraz 🙂

maminnka
26. máj 2010

Kati, citala 🙂 odpisem este.

Ja tiez davam Panadol, Nurofen je az od tusim 6 kg, kedze ma vyssiu koncentraciu. Ale od takeho pol roka sa mozu aj striedat, hlavne ak su horucky, kedze jeden liek mozte dat len kazdych 6 hod. Tak sa dava raz jeden a raz druhy, kazdy ma inu ucinnu latku.

martinaj
26. máj 2010

ahojte baby 🙂 tesim sa na poobedie a dufam, ze pocko nam vyjde 😎

blumka
26. máj 2010

@matesl chvalabohu krce som nezazila. Terezka mala len raz taku vysoku teplotu ze 39 po odratani ked bola chora ale som ju rychlo zrazala...

@garonka drzime palce

@laxity tak ako oliv vravi, daj obklad..ale 37,8 nie je vela, neboj...

my sme mali otrasnu noc, mala sice nemala teplotu ani nozky neopuchali, chvalabohu ale asi z toho vcerajsieho placu ju zas bolelo brusko, asi sa nahltala vela vzduchu a celu noc sa len pucila. Terezka mala tiez zle sny, takze ja som spala asi od tretej do piatej a od siestej do siedmej, ked som uz Juli dala mm nech daco s nou robi....
@olifcek mala je neuveritelna...jake ocka krasne ma..a usmev...no kocica, a vyzera to na poriadnu kecosku...ach jaj, budes mat co robit ak to bude taka rapotajka ako je nasa Tete 😀

laxity
26. máj 2010

zuci...no ja tiež, nie to bolo bez odrátania...ale teraz som jej zase merala bo sa pokakala a bolo 38°C, tak snáď to už klesne, bo tiež sa teším 🙂

olif...skúsim, mne predpísala Nurofen, tak neviem 😒 ale mm vravel, že chutí dobre 🙂

mam...no práve preto mi asi dala Nurofen, malá má už 6170g 😀

už sa vyčasujeeeeee 🙂

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre