Mamičky. Február 2010

zusika
12. jún 2009

Ahojte... Je tu už niektorá, ktorá vie, že bude mamičkou vo februári 2010? Ak nie, tak uričte každú chvílu objavíte krásne // a budete rovnako šťastné ako ja. Budem sa tu na vás tešiť!!!

blumka
5. sep 2010

ahojte, tak nasi su uz prec..jaj ale bolo dobre ked tu bola mamina..mohla by dojst castejsie 😉
@lolka, to o nadche co si pisala viem aj ja, preto ked ma niekto v okoli nadchu tak berem deti hned prec, lebo viem ze to hned mozu chytit 😉

my ideme plavat v stredu, jupiii..uz sa tesim len musim poprosit svokru nech ide pre tete do skolky...

a idem sa vam trosku tajne pozalovat 😉

zucana
5. sep 2010

juuj tak ja som zila v omyle 😀 @lolka sorac este si pockam na dodzobanie od kamosky 😀
a ja ze som prechladla minule a vika to nemoze chytit.... 😕

zucana
5. sep 2010

juuj tak ja som zila v omyle 😀 @lolka sorac este si pockam na dodzobanie od kamosky 😀
a ja ze som prechladla minule a vika to nemoze chytit.... 😕

svetlankat
5. sep 2010

@blumka juj som ta nevidela. Ja chodim po ulici ako slepa, ked do mna netresnes, nevidim, kvoly brilam.

svetlankat
5. sep 2010

Caute baby, ale ste stihli tohopopisat, ked tu som tak nic a ked tu nie som tak tolko, uf kedy to mam docitat. Uz sme Miske urobili izbu, dam neskor foto, no a skusim docitat

lienka2
5. sep 2010

caute, teraz trocha docitavam kym mm kupe maleho.. to co s tym vigantolom teraz? davat ci nie?

maminnka
5. sep 2010

@lienka2 zatial davam, neviem... pockam do poradne asi. Pisu, ze skodit to nemoze, zato nedostatok vit. D ma neprijemne nasledky.

svetlankat
5. sep 2010

@lolka tiez prajeme skore uzdravenie

blumka
5. sep 2010

@svetlankat uz si prichystana na plavanie? 😉

zoska
5. sep 2010

ahojkos 😉
Nelka dnes poobede spala len 40minut a od 15tej bola do 20.00 hore- duracelka 😕
no a tlaci sa jej zub, jasne vidiet dole jednotku vlavo, aj mm videl, takze to nebola moja halucinacia 😅 no tak dufam, ze sa coskoro vyklube a bude aspon jedna kludna noc 😅 😔

a inaaak dnes som si dala vanu s penou 🙂 😉
a som total nastvana, lebo vsade sa uz kuri, iba u nas nie...mame v celom byte 18st., akoze ak mi mala prechladne tak asi pojdem dakoho nakopnut 😠

loginka
5. sep 2010

@zoska no uz snad sa to polepsi, ked jej zubok vyjde
ja som bola minuly tyzden chora , nadcha ako uz davno nie, v podstate som nebola chora cele teho az teraz a bala som sa ze to mali chytia ale nastastie nie, Lauri aj trosku kychala ale nic viac nastastie, asi fakt maju deticky imunitu na mamu
citam teraz ze je aj plavanie vo vani, ze pride lektorka domov, poculi ste o tom?

@maminnka do snopu som chodila plavat ako tehotna a je tam fakt velka voda pre mna - ja som krpec
su este niekde v BA vikedove kurzy alebo plavanie tak okolo 18.00? lebo sama by som nemohla choddit len s mm

svetlankat
5. sep 2010

@blumka a co trebaa chystat, poviem ti ze este nie, ani plavky este nemam, chcem pozicat od segri ale synovec ma salmonelozu a su v nemocke

blumka
5. sep 2010

@svetlankat psychicky sa pripravit 😀

svetlankat
5. sep 2010

@blumka jaj to nie a asi ani nebudem, ja som vzdy v strese z noveho, no co uz, tam uz bude dobre, a ty?

blumka
5. sep 2010

@svetlankat ja tiez tak podobne 😀 😅 budeme stresovat dve..a ako tam ides? elektrickou? ja musi pozriet nejake spoje...a to len vojdem do toho penzionu a tam ma budu navigovat alebo je tam nejaky iny vchod, ci ako?

raa2
5. sep 2010

dobry vecer prajem, idem vas postupne docitat 🙂 @lenica81 boli sme plavat, videla som vas!, ja som bola ta co behala okolo bazena a mm bol s matikom vo vode, ten taky vysoky 🙂 a ako isli do bazena tak hikal ako konik 😉 bolo to super, isto pojdeme znova. ja som sa dohodla ze budeme platit jednorazovy vstup, lebo nejako raz do mesiaca chodim do ziliny a dve nahradne hodiny su pre nas malo ☹

svetlankat
5. sep 2010

Par fotos aky hraci kutik sme Miske vytvorili a ako sa tam mm vyvaloval 😀

svetlankat
5. sep 2010

@blumka ja este tej pani zajtra zavolam a dam ti vediet, ja pojdem autom, ked sa so mou nebojis mozem ta zobrat, som sofer zaciatocnik, dosla by si tu k bille a odtial by sme sli spolu

blumka
5. sep 2010

@svetlankat jeeej, pekne ste spravili 😉 a Miska aka vyskerena, sa jej tam paci, ze?
a mam sa bat ist s tebou? 😀 😀 no, mne by to lepsie bolo kebyze tam idem s tebou, lebo spoje odtialto su otrasne...svokru poprosim nech ma zavezie k bille a potom by som to riskla s tebou 😀

raa2
5. sep 2010

@svetlankat je to je krasny kutik, podaril sa vam 🙂 a zabudla som napisat, matik po plavani spal 2 a pol hodiny!!! asi zacneme chodit kazdy den 😀 😀 😀 😀

maminnka
5. sep 2010

@zoska u nas sa tiez nekuri... ale mame 22 st.
@svetlankat ta stonozka je uzasna!

blumka
5. sep 2010

@maminnka aj my mame uz taku stonozku..a sluzi mi v postielke na to aby sa juli velmi negulala a hlavne aby sa nepregulala na mna... 😉

svetlankat
5. sep 2010

@blumka jasne kludne, ako to poriesime s utosedackou, beries svoju, ci?
@raa2
@raa2 dakujeme Miske sa paci
@raa2 dufam ze aj nase baby s
@blumka budu po plavani takto hajkat

blumka
5. sep 2010

@svetlankat ak ma bude viest svokra tak vezmem svoju ale ak pojdem busom tak mi pozicias...dam ti vediet zajtra ok? staci?

svetlankat
5. sep 2010

@maminnka aj mne sa velmi paci ta stonozka, ked som ju videla hned sme ju kupovali

svetlankat
5. sep 2010

@blumka jasne staci

svetlankat
5. sep 2010

Idem ja uz hajkat, mm uz v posteli. Dobru noc vsetkym

blumka
5. sep 2010

@svetlankat oki...
tak bru noc zienky...ja ocakavam zlu noc, juli kakala straaaaaaaaaaaaaaaaasne tvrde dnes, takze mala dietku na mliecku ale stale sa tam mrvi, je nespokojna...tak mozno sa tu ukazem o jednej v noci 😀 🙄 😅

zucana
5. sep 2010

Mmy SME cez leto vit d nedavali vraj zo Sonia staci a boli SME stale vonku tu je silne slnko ald od zajtra zas idem kupit snad je to tak ok 😕
a my mame 25 stupnov a vika sa poti na vrchu chrbatika a hlavne a ma iba take bavlnene pyzamko a ja som este aj zakryta a to' uz 3. Den coto? Mam prezliect?

loginka
5. sep 2010

baby myslite ze je zly zvyk, ked dieta zaspava vecer n aprsniku, ze sa nenauci samo zaspavat, lebo moja mala tak zaspava, a neviem ci to mam menit alebo nechat tak
@zoska http://www.emimino.cz/denicky/zimnatka-20052006...

olifcek
5. sep 2010

@loginka my tah hajame a menit nemienim, neboj, nauci sa i sama hajat...

idem haji, snad vas zajtra docitam.... 😉

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre