Mamičky. Február 2010

zusika
12. jún 2009

Ahojte... Je tu už niektorá, ktorá vie, že bude mamičkou vo februári 2010? Ak nie, tak uričte každú chvílu objavíte krásne // a budete rovnako šťastné ako ja. Budem sa tu na vás tešiť!!!

blumka
31. aug 2009

dobre ranko...viete co mi vcera povedal manzel? ze vraj som chudsia ako kedykolvek predtym 😀 😀 .. no meni sa nam postava, tak asi sa mu to viac paci 😀 😀

loginka
31. aug 2009

baby a tomu verite, ze podla tvaru bruska sa da urcit pohlavie? inak mne sa zda ze mi viditelne podraszlo brusko zo dna na den, myslim ze ho mam ako vy v 18-19 tt 🙂 a urobila sa mi aj ciara 🙂

blumka
31. aug 2009

logi, tomu neverim, v prvom tehu som mala brucho na chlapca a mam dievca...teraz mi ide do spica. zozadu ani nevidno ze som tehotna...

maculik
31. aug 2009

logi, ani u mna to nesedelo pri Adelke, kazdy podla brucha ze to bude chlapec, a nakoniec vykuklo dievcatko 🙂
Teraz neviem, ake mam, idem pridat to foto 🙂

loginka
31. aug 2009

a ake je akoze brucho na dievca a na chlapca?

alex
31. aug 2009

ahojte maminky 🙂

martinka to tvrdé čo si nahmatáš v podbrušku je zväčšujúca sa maternica 😉

zucana
31. aug 2009

dobre ranko tak mati a olif mna presne tak taha alebo skor tlaci akoby si tam male vykladalo nohu a je to vacsinou ked lezim na bruchu pri telke alebo aj na prechadzke vcera...ale na prechadzke to tlacilo dole....
inak niekedy to aj celkom tak boli ....
no ja na brucha naverim ale co som pozerala albumy tak tie spicate su zvacsa baby ..
a este zla sprava...viete co som pisala ze sme videli tu nehodu...tak mi prave volal muz ze mu volal kamos ze to bol ich kamos...hroza...tak je smutny a este to bola taka nahoda ze sme tade isiel lebo on zabudol odbocit na dialnicu a chcel sa otocit spat a ja ze toto vyzera ako nova cesta a bola znacka ze aj tadeto dialnica ze skusme ist tadeto...no a 3 km bola ta nehoda ☹

alex
31. aug 2009

zuci to je smutné ☹

zucana
31. aug 2009

veru alex....inak davaj nove brucho !!! 😎

zucana
31. aug 2009

nedockava aj ty hod brusko ;)

zucana
31. aug 2009

vlatne baby hodte vsetky bruska ved tvar namusite to len ja teleso som sa dala tak odfotit uz som zmenila foto vo februarkach ale kukam ze muzik mi aj tie prsa mohol zmazat 😒

nedockava4
31. aug 2009

zucana....hodim, len musim volat sesterke, nech mi ich z fotaka stiahne do notebooku, lebo mne to nefunguje...

zucana
31. aug 2009

oki 😉 zatial jedina co tu poslucha 😀

alex
31. aug 2009

zuci, veď ja tam mám foto, je asi z pred týždňa.

nedockava4
31. aug 2009

zucana...joj, ja by som tu davala fotky kazdy dnik, len sa mi akosi kazi notebook ☹ a nechce robit to, co chcem ja 🙂

zucana
31. aug 2009

alexka jaj lebo mas 15ty tyzden tak som nevedela 😉
nedockava to tak byva ked nieco chces 😒

alex
31. aug 2009

no dnes som presne 15tt, keď budem 15+2 tak pridám nové foto, nech je tam odstup dva týždne aspoň, takže ešte dva dni
😉

zucana
31. aug 2009

baby myslite ze susene kriby sa mozu v tehotenstve? mam jest na obed rizoto ....

nedockava4
31. aug 2009

myslim si, ze to mozes papat...ak ti to chuti 🙂

alex
31. aug 2009

neviem, ale myslím že áno. Ja jem všetko na čo mám chuť.

maculik
31. aug 2009

ja som uz tiez hodila, hned rano 🙂
zuci, ja som prve tehu casto papala hriby, ak vies, ze su zo spolahliveho zdroja, tak v poho. Ved ich nejes kazdy den, tak co 🙂

zucana
31. aug 2009

no su donesene odniekal a citam ze su toxicke ...tak neviem dokelu
uz mi aj chut presla

megg
31. aug 2009

zucana, pokojne si hriby daj, ak ti chutia 🙂 Ja si dam pokojne to, co mi chuti, nerobim extremne opatrenia co nesmiem a vlastne uz som to vsetko pozabudala, mozno je to lepsie 😉

maculik
31. aug 2009

zuci, len si daj, toxicke su len vo velkom mnozstve 😉

zucana
31. aug 2009

no uz som sa s nimi rozlucila...dojem moj perkelt zo vcera...aj keby som si dala fakt neviem odkial ich svokor doniesol a v rizote je ich dost...
ale dik za rady....

zucana
31. aug 2009

itak som zas vadna...ale ja sa teraz tak bojim opat raz....

alex
31. aug 2009

zuci neboj sa. Daj si kľudne na čo máš chuť a nerieš to. Nič ti v maličkom množstve neuškodí.

maculik
31. aug 2009

nabuduce si dones hribiky zo SK od vasich a budes presne vediet, odkial su 🙂
idem ja na obed a trochu sa prevetrat, zase ma dost boli brucho aj krize plus som nevyspana, tak nech to trosku rozchodim. Dobru chut aj vam 🙂

matka331
31. aug 2009

jani preco si myslis ze chlapcekovia?my chceme dievcatko 🙂 🙂 aleja sa nepohnevaam aj ked to bude chlapcek 😉

matka331
31. aug 2009

alex..neni to yvecsujuca sa maternica..je to malinkee ktoreesami tam presuuva to neni takyy kusok aleto je akoby takyy vycnievajuca cast toho bruska

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre