Mamičky. Február 2010

zusika
12. jún 2009

Ahojte... Je tu už niektorá, ktorá vie, že bude mamičkou vo februári 2010? Ak nie, tak uričte každú chvílu objavíte krásne // a budete rovnako šťastné ako ja. Budem sa tu na vás tešiť!!!

laxity
23. dec 2010

@lenica81 inak medovinu by som si dala 😵 a ten bostonsky čoko to neviem čo je 😕

lenica81
23. dec 2010

@laxity zatial ani ja, ale vyzeral bohovsky... prepacte... 😔

blumka
23. dec 2010

@laxity no ja som si z domu doniesla len taky vyk ze sa je kapustnica a salat s rybou a samozrejme oplatky na zaciatku...a to ostatne je zvykom u mm 😉
ja davam kockam saty 😵

jaja32
23. dec 2010

Ahojte, este sa predsa opytam....budete davat detickam aj rybu, alebo len salatik? Mozno ste uz pisali, ale nestihala som citat @blumka

blumka
23. dec 2010

@jaja32 ja len salat...ale len s bielym jogurtom...terezke file a tiez salat s bielym..neverim majonezam 😉

jaja32
23. dec 2010

@blumka My mavame oblatky s medom, kusok kolaciku...vacsinou delime jeden pre vsetkych, jablko, kapustnicu - hribovu bez maska, mliecnu, salatik a rybu. Pupacky - bobalky ci ako sa to vola u vas si davame az neskor. Budeme vecerat asi o piatej...vzdy to bolo o siestej.

jaja32
23. dec 2010

@blumka dakujem, ja skusim uvarit zeleninku malej s jogurtom, ale nedavam tomu sancu... no bude papat mozno kasu s bananom 🙂

citali ste novu maminu? je tam o soplikoch. Liecene a nelieceno sopliky, ktore nie su sprevadzane teplotou, kaslom trvaju vacsinou 7 dni. No, asi to bude pravda...my ich uz mame 5 dni, ale uz ich je menej.

blumka
23. dec 2010

@jaja32 aj terezka na svoje prve vianoce jedla len kasu 😀 😉 a mozno aj juli bude, ktovie ale ona zatial zjedla vsetko co som jej dala ci to bolo nieco nove alebo nie 😉
no idem dorobit plnku na kokosovy 😉 drz palce 😀

maculik
23. dec 2010

Ahojte kocky, len na skok sa hlasim od nasich, dosli sme na obed, ale odvtedy mam lietacky, teraz do 8 doma a potom posediet u sestry.
Docitam asi neviem kedy, dufam, ze vsetci drobci su zdravucki 🙂

Dakujem za vcerajsie super stretko, drobci boli uzasni, ako sa tam hrali, ani mamy im velakrat nechybali 🙂 O kazdom by som napisala nieco, len ma mm vyhana od PC, takze nabuduce 😀 S kockami sme pokecali a to detske centrum bol uplne super napad 🙂
Fotky potom poprosim babky poslat mi na mailik, resp. ako dala alex do albumu je super napad, daju sa pekne stiahnut odtial 🙂
@zucana @laxity poprosim do IP cislo uctu a este raz sorry!!! 😉

A PRAJEM KRASNY STEDRY DEN A VECER A VELA POHODY PRI STROMCEKU A RADOST V OCKACH DROBCOV 😵

jaja32
23. dec 2010

@blumka jeej, drzim palce... to zvladnes 🙂

zusika
autor
23. dec 2010

Ahojte dievcata.....prajem vám krasne sviatky, vela zdravia a sil, optimizmu a rodinnej pohody!

andrea2603
23. dec 2010

Ak by som sa zajtra nedostala k PC, tak vám všetkým zo srdca želám najkrajšie vianočné sviatky aké ste doteraz mali, aby aspoň na týchto pár dní ste zahodili všetky starosti a užívali si radosť a šťastie v kruhu svojich milovaných.

andrea2603
23. dec 2010

.... a nezabudnite fotiť detičky pri stromčeku, už teraz sa teším na foto 🙂

lenica81
23. dec 2010

@zusika aj tebe dievca... 😉 drzte sa s krpcami v brusku...

garonka
23. dec 2010

maminky nadherne a čarovne Vianoce vám želáme a veľa veľa darčekov 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵

zoska
23. dec 2010

Tak baby, a sme v nemocnici...Nelka mala v noci opat teplotu nad 39
zatial su vsetky testy ok, niektore vysledky budu zajtra a niektore v pondelok...
Vianocujeme v nemocnici...to coho som sa najviac bala sa vyplnilo
ani som nevldala prilis plkat, len na ceste medzi dr, prijmom, detskym odd., RTG a sonom ked som chodila s placucim diettom v naruci tak som revala

Kocky uzite si krasne sviatky a teste s ze mate doma rodinu a zdrave deticky
my si to snad s mm vynahradime ked nas pustia,
takto som si prve vianoce nepredstavovala 😢

andrea2603
23. dec 2010

@zoska bože môj, nechápem, musela som si to dvakrát prečítať, nechce sa mi ani veriť, že budete v nemocnici. Nech už zistia, čo to je a vyliečia Nelinku. Chúďatko malinké takto sa trápiť a ty s ňou. Budem na vás myslieť.

a nakukla som, lebo som chcela ešte @jaja32 napísať, že ja asi rybku Livke dám. Budeme mať kapra pečeného v rúre na masle, tak aspoň ochutnať, ak vôbec môj "jedák" bude chcieť.

laxity
23. dec 2010

@zoska 😢 😢 😢 😢 😢 je mi to veľmi ľúto až mi behajú zimomriavky po tele...je mi veľmi smutno 😔 držte sa moc na vás myslím 😔

lucia411
23. dec 2010

@zoska booze moj, az mi slzy idu do oci....zelam Vám strasne vela sil a malej Nelinke skore uzdravenie, nech je uz len zdravucka..bud silna, myslim na Vás...

loginka
23. dec 2010

zoska ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ je mi z toho velmi smutno, joj, nech je Nelinke co najskor dobre, drzkajte sa a v novom roku ziadne choroby pre vsetky nase krasne deticky!!!!!!!!!!!

garonka
23. dec 2010

@zoska ☹ ☹ ☹ ☹ 😢 😢 😢 posielame Nelinke veľa veľa sil a zdravíčka chuďatko male ako sa trapi, myslim na vás

loginka
23. dec 2010

idem krajat zemiaky na salat , tak maminky februarovky uzite se krasne vianoce so svojimi najvacsimi pokladikmi, nech su zdravucki, nech pekne spinkaju a dopraju maminkam si trosku oddychnut, tesim sa na Vas aj v novom roku!

lienka2
23. dec 2010

len som nakukla, @zoska drzte sa 😔

avaka
23. dec 2010

caute kocky,ja ze sa tu idem trosku odreagovat po celom dni...

@zoska ,tak mi to je luto... 😔 ☹ 😔 😔 drzim palceky,myslim na Vas,drz sa, Nelinka Ta teraz potebuje silńu...ja viem,ze sa to lahsie pise,ale co uz narobis,aspon,ze tam mozes byt s nou,vela sily,nech je cim skor v poriadku 😔

my sme tiez mali dnes riadny sok 😔 ,mame tak blbo v kupelni ten prebalovak a mm dnes malu vyzliekal a ona vymysla,tak sa mu dala na 4,ja som isla pre pyzamko a zletela mu dolu hlavou a stihol ju chytit za nohu(za clenok) 😔 ,je to vyssie ako postela a´samozrejme kachlicky...aj som sa bala ci sa nieco nestalo,lebo sa mi zdalo,ze jej troska z pindulky ide krv,predsa sa asi riadne natiahla,tak som hned stresovala,ale to sa asi len skrabla,ked som ju natierala...oddnes ju vyzliekam v izbe a prenasam 😔

my sme dnes dali stromcek,este musim dokoncit "retaz",kupila som fialove,aby ladil a nakoniec je v druhej izbe,lebi ho neni kde dat 😅 ,ale sme sa napocuvali kriku daaaaajjjjjjj

@lenica,@laxity,aj ja som rozmyslala,ci obliect to z fotenia,ale asi ano,ako vravite,ked uz to ma a speci saty nemam,tak asi toto 🙂 ,Lenica,nasi su teraz ako surodenci rovnaki 🙂

avaka
23. dec 2010

krasne fotky ste popridavali baby 🙂

avaka
23. dec 2010

my sme dnes konecne vsetko doupratovali ,este kuchynu,ale to si porobim popri vareni zajtra,upiekla som len dvoje,este rozmyslam,ci teraz jedno..

laxity
23. dec 2010

@avaka ja to tiež dám už som rozhodnutá...a keď pôjdeme v sobotu po návštevách, tak už ju vyparádim inak 🙂

fú ti verím si sa musela riadne naplašiť...aj naša Naty na prebalovacom v kúpelni vymýšľa...preto sme tam vždy obaja

laxity
23. dec 2010

@avaka ja mám snáď 20 druhov koláčov...to zas budeme vyzerať po sviatkoch 😅

lucia411
23. dec 2010

a dievcata zelame Vám krasne Vianoce, rodinnu pohodu so svojimi najblizsimi a samozrejme su to nase prve vianoce s nasimi detickami tak nech budu o to krajsie este.

avaka
23. dec 2010

@laxity ,veru som sa naplasila...
20 druhov 😕 ,mne dala svokra nieco,preto som sa tak spustila... 😀 ,a hlavne sa bojim vela vyzierat,aby sa mala nevyhadzala... 😒 ,uz aj teraz mame toho az-az..,kedze mm tomu moc neda,,zostane vsetko na mna 😅
ale tie slonie slzy ma este lakaju,asi este idem... 🙂
pekny vecer babky 🙂

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre