Mamičky. Február 2010

zusika
12. jún 2009

Ahojte... Je tu už niektorá, ktorá vie, že bude mamičkou vo februári 2010? Ak nie, tak uričte každú chvílu objavíte krásne // a budete rovnako šťastné ako ja. Budem sa tu na vás tešiť!!!

loginka
1. sep 2009

breee ranko 🙂
musime si davat pozor, ked je s nami aj adminka 🙂 (nic v zlom, je to super 😉 )

blumka
1. sep 2009

dobre raaaaaaanko...
moj manzel aj svagor maju dnes narodky, tak sa tu asi neukazem, tak sa o mna nebojte 😀

mmaarrttiinnaa
1. sep 2009

bre ranko 🙂
blumi poriadne to oslavte 😉

janielah
1. sep 2009

dobre ranko.
olif, idem ti to poslat, ak este nemas, ja som vcera uz odisla...
blumka, peknu oslavu 😉
ja dnes idem tiez von na cely den, budeme sa kupat a tak..
tak pekny den dievky 😉

maculik
1. sep 2009

Dobre ranko
blumi, tak prijemnu oslavu, janielah, uzi si vodicku 🙂
ja som rano bola na krv, mame z prace totiz raz za rok narok na preventivnu prehliadku, tak som bola min.tyzden a dnes mi k tomu brali krv a moc. Zobrali mi 6 ampluliek, este ze som lezala, lebo by som im tam tiez odkvacla... Ale nastastie sme tam hned mali nachystane ranajky a cajik a kavu, tak som si pol hodku posedela a nieco po 9 dosla do kanclu.

loginka
1. sep 2009

ja sa budem motkat v zahradke, a planujem nejaku prechadzu so zmrzlinkou 🙂
moj muz este spi!!! a ja uz kikirikam od 6 (no ako kazdy den 😒 )

olifcek
1. sep 2009

blum jeeeej...a aky mas darcek pre manzelika? x;o) svagrovi asi cosi spolocne, ze? x;o)

jani ikke mi to poslala uz vcera, chi, ale dakujem x;O)

juuuj, opat kupanie sa...chjo...i ja chceeeem x;o)

maculik my mame volno dnes, a preto se vcera mali nariadenu dovolenku x;O) chi

blumka
1. sep 2009

olif, so svagrovcami si nedavame darceky, len si pogratulujeme a potom radsej detickam davame a oni su aj tak v usa, takze len tak na dialku oslavime...no a s manzelom sme mali taku mini oslavu v nedelu, ked prisli nasi...a darcek som mu objednala CDcko, ale este nedoslo..tak som ho upozornila ze asi ho dostane o den neskor 😉

olifcek
1. sep 2009

blum chi..jaaaaaj, a ja som si , neviem preco, myslela, ze je svagor u Vas tiez...boze...x;o)

zucana
1. sep 2009

olif jakze si neni este na tej PNke 😠
ja idem pozriet do jedneho obchodu a pak idem na nakup a si chcem umyt vlasky a budem citat knizku a varit lebo sa chystam prvykrat skusit cernohorsky rezen na veceru 😉
a zas tu bude teplo ☹

maculik
1. sep 2009

olif, jaaaj, vy tam mate dnes ustavovy den, tak zaavidim vam volno 🙂
a ja ze co mi segra neodpisuje na mail, ved vcera jej koncila dovolenka.

kupat by som sa aj ja hned isla, no ale vydrzim do buduceho leta, to si hadam potom uzijem.

Inak, vcera som zacala spisovat nejake tie veci, co sa urcite na zaciatku pre drobcov vyuziju, teda co je dobre urcite mat a co staci dokupovat postupne.
Napr.mi napadlo, ze ked budete kupovat bodynka, tak kupujte tie otvaracie (teda co sa tak vpredu na boku zapinaju), velmi to ulahci obliekanie, ked su drobci este taki malinki a nemame prax, ako s nimi narabat.

A napr.plienky, ked budete kupovat, tak nekupujte hned vela balikov 1 znacky, lebo nemusia vyhovovat a potom vam zbytocne ostanu doma. Adelka mala napr.v nemocke Pampersky, tak este tie novorodenecke boli ako-tak, ale tie dalsie (neviem ci 2 alebo 3) sme uz nemohli pouzivat, lebo su parfemovane a vzdy sa jej z toho vyhadzala ritka. Tak sme presli na uplne obycajne plienky z DM a tie boli ovela lepsie.
Takze az ked po 1-2 baleni odskusate, ze vam vyhovuju, tak potom si nakupte aj viac baleni (napr.ked su akcie), ale predtym radsej nie.

No, idem nieco robit, ved priebezne mozeme doplnat (aj blumka, ta ma tiez urcite nejake tipy 🙂

olifcek
1. sep 2009

zuci ee, ale dnes som vstala az o...teraz vlastne, chi..

a PN som chcela buduci tyzden, ale chcela som ju, aby som sa vyspinkala, no neoplati sa mi, lebo 09.09.09 idem na endokrinologiu na 10.30, takze budem spinkat dlhsie a este chcem ist s tym srdcom, co m usim uz o siedmej byt v cakarni, bleeee....to zas pojdem v iny den, lebo to nemam na jednom mieste....a paq mozno i na piatok budem mat paragraf, chi

olifcek
1. sep 2009

maculik super, dikes x;O)

zucana
1. sep 2009

maculik dikes a olid ty zas nemvymyslaj 😠
ozaj ewelyn tu uz dlho nebola snad je oki a aj dalsie babenky...nejak sa to tu porozpustalo az na par stalic nezda sa vam?

olifcek
1. sep 2009

zuci j aby som rada urobila orechove kosicky, chi..prvykrat...tk uvidime, ci sa k tomu odhodlam, ci nepojdem spinkat, hech...;o)

http://varenie.nadhlad.sk/recept.php?r=130_plne...

olifcek
1. sep 2009

ale chcelo by to cosi ine, mozno to, kde sa plnia tie papierove kosicky, nemam totiz formicky na kosicky, hech

a jo, nejak je nas tu pomenej

zucana
1. sep 2009

olif tam nevymyslaj a oddychuj nech muzik zajde do cukosky 🙂

olifcek
1. sep 2009

zuci, hehe...muzikovi som dala pracu. kamoske blbol PC, tak poprosila o pomoc, sme vcera u nej boli, s jej rodicmi, lebo ona nie je v ke teraz, a nasli sme zloducha, ktory robi neplechu a spomaluje jej PC, no nevedel ho drahusik odstranit, lebo sa to zatial ani nikomu podla rozneho fora, nepodarilo, tak tam ide i dnes po praci, preinstalovat jej system, hech

zucana
1. sep 2009

no jo no jo ale olif oddychuj moja fakt...
ja idem do toho obchodu tak zase poobede ;)

olifcek
1. sep 2009

zuci dobe, pa poobede...budem cakat x;o) paq nafot, co si si kupila...chi...

zucana
1. sep 2009

olif idem do lekarne, zelovocu a supermarketu a mamine dokupit take na servitky takze nic zaujimave 😎

olifcek
1. sep 2009

zuci noooo..ale en vezmi viac penazi, mozno sa Ti predsa len cosi peknucke zapaci x;O) chi

maculik
1. sep 2009

mozno sa to tu znovu zaplni, ked sa trochu zhrosi pocasie, teraz asi je kazdy vonku a na dovolenkach 🙂

zucana
1. sep 2009

no olif som sa vratila lebo muz dal svokrine auto do garaze a zobral mi kluce od garaze a potrebovala som ist jej autom uplne do centra lebo iba jej auto tam ma pristup takze som sa akurat dobre vytocila lebo som mu to aj vcera vravela....

olifcek
1. sep 2009

zuci hech...tak aspon odpocivaj 🙂

maculik
1. sep 2009

tak napis manzelovi, nech nakupi po ceste z prace 😉 🙂

zucana
1. sep 2009

no idem ja pekne do supermarketu ...moc som neodychla ale aspon som zamietla terasku a dala kvetom vodu 😅
maci to auto som potrebovala iba do jedneho speci obchodu co je uplne v historickom centre a tam mozu ist iba auta s povolenim co ma moja svokra...no ale do obchodu prave vyrazame s muzom a hentam pojdem poobede aj ked som nechcela v tom teple 😉

zucana
1. sep 2009

🙂 speci obchod ...obchod s keramikou thun ...neviem ci poznate

olifcek
1. sep 2009

ja tale nepoznam veru, ale az zacneme nas bytik zariadovat, hoc pomalicky, tak sa zameriam na pekne doplnky x;o)

janielah
1. sep 2009

tak sme nikam nesli, a som sama doma, tak periem a idem prezliekat postel.... 😒 som zvedava, ako sa tam hore (poschodova postel) vytrepem s tym bruchom....

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre