Mamičky. Február 2010

zusika
12. jún 2009

Ahojte... Je tu už niektorá, ktorá vie, že bude mamičkou vo februári 2010? Ak nie, tak uričte každú chvílu objavíte krásne // a budete rovnako šťastné ako ja. Budem sa tu na vás tešiť!!!

svetlankat
18. jan 2011

@mmaarrttiinnaa juj sorry, ved jasne, Misa ma tiez v PSS, ale uvazujem este o tej ceruzke, ci pastelke ci ako to je

mmaarrttiinnaa
18. jan 2011

a zabudla som @lucia411 ahooooj

garonka
18. jan 2011

@elleniak vodičku si veľmi obľubil pije mi ju často a jasne kojim 😵

zoska
18. jan 2011

ahojkoš, idem docitat, len aby som nezabudla ....od zajtra maju v Bille Lipanka v akii 🙂

garonka
18. jan 2011

@lucia411 Luci asi take obdobie maju aj naš Tobi sa tlačí do postele hlavne nadranom sice ja sa nevyspim ale nech je kľudny 😵 malinka to ako znaša že si v praci? nevyhľadava ťa?

garonka
18. jan 2011

@zoska ja som to ešte nekupila 😅 ale zvolensky jogurt dnes otvorim a pleseň vo vnutri 🙄 žeby v obchodoch vypinali na noc chladničky?

zoska
18. jan 2011

@lenica81 saty objednavam cez jednu kocku cez mimibazar nie cez tu stranku, to mi ona poslala ten link lebo je to novinka a na MMB to este nama, ak budes chciet tak mi napis poslem ti jej mail 😉

zucana
18. jan 2011

@lucia411 ahoj akurat som na teba myslela ze ako to' mala zvlada levo ja od marca somv takej blbej situacii ....

zoska
18. jan 2011

@laxity @lenica81 dajte si v mmb "novy tovar" a v tabulke vyplnte znacka: ever pretty a budete mat nad cim rozmyslaT 😀

loginka
18. jan 2011

ahojte 🙂 ,
@zucana zajtra mate velky den, ze? co mas od marca, nastupujes do roboty?
@zoska ides na ples, ci svadbu? prepac nemam cas citat, dozadu, ale zaregistrovala som vyber siat 🙂
baby uz ste daco schudli, lebo mne sa brucho drzi, ale pravda je ze necvicim, ale ani na to nie je cas, len si davam taek natahovacky kvoli chrbatu

baby lipanka davate? to nie je len kakaovo-vanilkovy? taky sa moze?
inak aj nasi lubia vianocku samozrejme, s rozkom je to len taka hra, maly ho najradsej taha po zemi a pozuzlava kadetade
inak uz sa aj nasi zacinaju pekne stavat k nabytku , uz sa to rozbieha

loginka
18. jan 2011

musim detom kupit nejake normalne pyzama, lebo uz ma to nervuje ako ich neviem obliect do tych overalovych, j eto nemozne

zoska
18. jan 2011

@loginka ahoj moja,
jj ideme na svadbu ale az v maji, len ja mam hlavu v smutku, lebo tuziim po dlhych satach a na moju vysku 180cm nic dlhe nezohnat, akurat jedny som objavila cez net...
lipanek je tusim aj samostatny vanilkovy a olif minule pisala ze je zdravsi ako pribinacik...
a k chudnutiu ja nie som dobry priklad... 😅 ja som bola na povod. vahe 2tyzdne po porode a teraz mam menej a brucho ploche...takze nestazujem sa, ale myslim ze ty po dvojickach to mas tazsie, neboj vsetko bude ok len cas treba 🙂

olifcek
18. jan 2011

@loginka lipanej je cisto vanilkovy, cisto coko, alebo mix x;o)) mystojime od 10. mesiaca, popri nabytku chodime uz mozno i mesiac a pol, mozno dva? ale stale sme opatrne a bojime a ist bez opory.. snad budu Tvoji drobcovia menej opatrni a budu sa pustat nabytku skor 🙂

@zoska dik za info o lipanku

olifcek
18. jan 2011

@loginka ja som zacala chudnut az po 1. menstruacii.. cize za 2.5 mesiaca som schudla asi 7kg, ale k vahe, ktoru chcem, to mam este daleko. tiez necvicim, ale viac s anamakam, kedze nosim e10kg denne i 4 hodky niekedy

loginka
18. jan 2011

fakt nevies zohnat dlhe? no sice 180 je sice predsa trosku viac ako bezny priemer, vidis ja mam zase opacny problem som krpata, len 160 a vsetko je zase dlhe - teda hlavne nohavice, tie musim stale skracovat
a saty budes mat moznost odskusat? ja by som sa inak bala
a tu postavicku ti mozno len zavidiet, mas stastie, ja mam stale vahu ako po porode 😒akoze nie tak strasne vela - 56 , ale je to pre mna 6 navyse

no musim pozhanat toho lipanka, u nas vo vecierke mali len taky kakaovy

loginka
18. jan 2011

@olifcek to si pekne schudla, teda, ja sa tiez namakam za cely den, ale nejako to nepomaha
hlavne poobede ma to taha stale nieco jest, to ako som unavena
@zoska super na svadbu, isla by som niekde zatancovat....
inak nasa mala je riadna tanecnica, staci nejaka hudba - dnes rano to bol folklor v telerane a uz vykrucala rucicku, asi ju dam do suboru 🙂

avaka
18. jan 2011

my sme malej zalozili tiez v PSS 🙂
@elleniak,u nas je to opacne,nasa ma 2 zuby a najradsej by len pecivo jedla...a tiez v noci casto kojime 🙂

@zoska ,dik za tip na lipanka,tiez uz ho asi skusim,nikde som ho nevidela a mala jogurt ani acidko nechce 😒
@lucia411,takze si pomaly zvykate......no co uz zostava...a to trucovanie je aj u nas,asi maju take obdobie..
@zucana,u nas taky tak ...place,ale u nas hotove amoky,nervacenie...sice nie z postielky,ale to len preto,ze nemam bocnicu stale...takze spi so mnou,ale dnes som uz bola na nervy z nej,niekedy mam pocit tiez,ze mi po hlave poskace,ona je potvora a ked nieco spavi,pride ma bozkavat....ale dnes som uz myslela,ze jej dam po riti.boli sme v MCa pekne som jej povedala,ze uz pojdeme a tak tam vyvadzala,pri odchode,skriekala,uplny amok,obliect som ju nemohlaa,ani do kocika dat,ta pani,co tam robi telefonovala a ja som radsej utekala von s nou,lebo len ju bolo pocut... 🙄 lenze ja viem,ze ona vidi,ze ma tym rozhodi...a doma zase....vrieskala stale,neviem ci bolo ozaj nieco vo vzduchu...davala som jej jest a kazde susto pytala s vreskom,uz som na nu skrikla,nech je ticho,eze jej dam,az ked potichu povie daj,tak chvilu ticho a potom znovu...a uspavanie ani neopisujem 🙄a to som tu vcera komusi spominala,ze ja uz dlho na rukach neuspavam... 😅

avaka
18. jan 2011

@loginka ,my tiez zatial len stojime,je opatrna,ani za ruky nepojde,ale ja to ani neskusam nejako...
a tiez uz mam vahu menej ako pred tehu a MS este nemam,tak snad uz nepojde dole ,lebo to by som uz bola vytrasena... 😅 a sladke,mam tiez taku chut stale,no niekde tu energiu musime ziskat 😉

loginka
18. jan 2011

@avaka riadna potvorka 🙂

zoska
18. jan 2011

@loginka nemam moznost odskusat, iba sa spolieham na miery ktore udava vyrobca, kedze ja som celkom konfekcna velkost az na vysku...

@avaka dnes som mala aj ja problem uspat malu aj na obed aj vecer, suchala ocka zatvarala ich ale spinkat nie a nie a ked so ju uz tisici raz dala zo 4 naspat na chrbat a skrikla som Neli uz dost tak zavrela oci a zaspala 😅 😕 nechapem...

avaka
18. jan 2011

@zoska 😀 ,to aj Andrea pisala,asi treba na ne tak 😀
ja uz som jej povedala vecer,ze ked nebude spat,idem prec!odisla som, revala,za minutu som sa vratila,ze ci bude spat,tak kyvla,ze ano 😅 (neviem,ci nahoda...),ale naozaj prestala lozit a stavat sa,ale neslo jej spat,tak som ju len tak dala na ruky a spievala uspavanku a ona zistila,ze to uspava...zliezla dole,ze uz zaspi a nic,tak zase ukazala na moje ruka,ze :daaaa,tak ked uz skoro spala,som ju polozila,no ale to uz bolo21:30 🙄

loginka
18. jan 2011

@zoska no vidis, niekedy to aj tak zafunguje 🙂 , ja som zase dnes pri papani stracala nervy, lebo vyskakuju z tych stoliciek, potom Dominik zakazdym zacne hisacit, odmieta vtedy jest aj ked chce, potom mu tam strkam hracky, to nepomaha, beriem n aruky a krmim dalej Laurinku, on reve dalej, dam na zem a na zemi ho dokrmujem - u nas dost bezny postup

loginka
18. jan 2011

avaka a vy sa vecer neuspavate pri kojeni?

avaka
18. jan 2011

@loginka ,u nas podobne a teraz uz zase papa zeleninu,velke kusky,najlepsie rukami a co ma konzistenciu kase,ani usta neotvori... 😒 len sa pozrie a nie

avaka
18. jan 2011

@loginka ,ked nie je total unavena,tak pri kojeni nezaspi...dokojim,polozi po posteli,povymysla a zase pyta,pocuca,nejde to zaspat a zase dookola,potom uz ani cucat nechce,tak sa vala po vankusoch...

loginka
18. jan 2011

@avaka uz je velka slecna, nebude predsa papat take gebuziny kasovite 🙂
idem spat, bru

avaka
18. jan 2011

@loginka dobru 😉

blumka
19. jan 2011

@zucana, prajeme Viki vsetko najlepsie k prvemu rocku, nech vam stale robi radost a nech je hlavne zdrava. 🙂

jaja32
19. jan 2011

@zucana zelame Viki len to najlepsie a najkrajsie 🙂

svetlankat
19. jan 2011

@zucana my sa tiez pripajame, malej oslavenkiny, vsetko naj naj naj, aby ste boli uz len zdravucke a stastne

maculik
19. jan 2011

@zucana aj my sa pridavame a prajeme Viki len to naj k prvemu rocku, nech je zdrava a spokojna a ma sa stale tak dobre, ako doteraz 😵

Inak, dobre ranko.
Petulik uz nema teplotu, tak sa tesime 🙂 Akurat ze sa vratil do starych kolaji a od pol12 kazdu chvilu bol hore a chcel cucat. Takze tuto noc zase idem skusit sunar a kojit len cez den.
Vecer som bola od 8 do pol11 na veceru s kamoskou, prisla som total prejedena, lebo sme si dali nakoniec este zmrzlinovy pohar a aj ked sme ho jedli spolu, tak to bolo strasne vela. Ale dobre bolo, aj castejsie by som taky vecer brala 🙂

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre