Mamičky. Február 2010

zusika
12. jún 2009

Ahojte... Je tu už niektorá, ktorá vie, že bude mamičkou vo februári 2010? Ak nie, tak uričte každú chvílu objavíte krásne // a budete rovnako šťastné ako ja. Budem sa tu na vás tešiť!!!

lenica81
19. jan 2011

@maculik aj my sme relativne chudi, ale Vilkovi zatial tuk tuk chuti... ale niekedy vedel tomu aj viac dat... 😅

lenica81
19. jan 2011

@andrea2603 fajn, ze su vysledky ok... 😉

@teuska, @lolka paradne miery... 😎

lenica81
19. jan 2011

@janielah u nas telka ide iba vecer, alebo obcas si pustim damsky magazin, ale ako @andrea2603 pise, hlavne reklamy ho beru... alebo ked je tam nieco kreslene... dnes som mala zapnute pod poklickou na CT1 a tam su taki praludia a kecaju o tych jedlach, a to ho zaujalo... 😉 vyslovene to nesleduje, jedine, ze nejaky zvuk vyrazny sa ozve odtial, tak tam kukne, ale potom sa dalej venuje svojim aktivitam... 😀 a rozpravky ho vobec neberu, ked som skusala cez vikend... 😅

lenica81
19. jan 2011

sama si tu pisem... 😕 😅 😀

svetlankat
19. jan 2011

@janielah u nas ide telka hocikedy, ale Miska vobec nepozera, vobec ju nezaujima. A mne tu aspon nieco huci

jaja32
19. jan 2011

@andrea2603 super, super, ze su vysledky dobre a snad sa konecne aj spanok popravi. Drzim palce. Uvazovala som o tvojej ponuke a je super, len rozmyslam ci nie je teraz zima na taky kocik.

elleniak
19. jan 2011

olifcek to nocne stavanie a kojenie kazdu hodinu

elleniak
19. jan 2011

uf tu to fičí nestačim čitat ....

laxity
19. jan 2011

@janielah u nás teda fičia rozprávky BE 😀 ...Naty už presne vie kedy čo ide a kedy má začať tancovať 😀 ...púšťam dva krát za deň...a večer pred spaním vždy a keď si začne zabárať hlavu do paplóna, tak viem, že treba ísť už hajať 🙂

@andrea2603 super, že je všetko v poriadku 🙂

Ja som bola u zubára a tri zuby opravoval 😅 😅 😅 a ako to teraz bolí ☹ ...no nič treba len vydržať

@zucana tak ako Viki trávila svoj prvý rôčik? 🙂

elleniak
19. jan 2011

loginka ja som tiež kupila Filipkovi dvojdielne pyžamo lebo do overalu ho mam problem vecer obliect stale sa trepe a otača ...teraz len navlečiem a ma...

mmaarrttiinnaa
19. jan 2011

@zucana aj my sa pripajame k blahozelaniam všetko naj k prvemu rocku 🙂 🙂

garonka
19. jan 2011

@andrea2603 super, že mate vysledky v poriadku 😵

zucana
19. jan 2011

cafte baby pocitam v posteli vivki uz spi je pri nej papa...ktory je cely nachladnuty...
inak dnik ok na obed sme boli dole....napisem do inej temy 😀 potom som bola v obchode mali sme navstevu akoze svagrovu s chlapcekom 9 rocnym a viki ho objimala a hrala sa s nim krasne....a potom sme vecerali a isli spinkat a okrem salta sme dnes buchli do roku stola celom takze mame tiplik a zasa som ju poskrabala pri pusinke ked som ju zachytavala lebo si ani nehty nemam cas ostrihat ale uz mam ostrihane....a dali sme jej lietadlo fisher price little people a paci sa 😵 tak pekny vecer idem docitavat len este popracem hore...rano mame rocnu kontrolu a aj sople pozrie lebo v piatok ockovanie....

alex
19. jan 2011

@zucana Vikinke prajeme všetko najlepšie k narodeninám, aby bola zdravučká a šťastná a robila vám stále radosť! šikovná babuľka, ale toho za ten rok postíhala 😉 😵

lolka
19. jan 2011

cafte, tak vcera sa nam teplota po ockovanie vyplhala az na 38,7 (uz po odpocitani), tak sme dali Panadol, nastastie hned zabral a pekne spinkala. rano potiahla az do 9.00 a cez den potom spala uz len 1x, aj ked mala este cez den zvysenu teplotu okolo 37,4. na nalade jej to neubralo, blaznili sme sa dobre 😉

°@zucana Vikinke prajeme vsetko naj, naj, naj k prvemu rociku !!! 🙂
°@olifcek som rada, ze sa vyber oblecka paci a ten darcek, to je fakt len drobnost, dufam, ze to Olivke sekne 😉
u nas telka tiez fici, ale len ked ideme jest, inak sa v stolicke furt vrti, chce vyskocit, krici....takto sedi, pozera a co-to zje 😅 a zaujima ju len Bebe TV, inak ani nepozera resp. si vyzaduje prepnut. ked je na zemi, tak chyti ovladac, nasmeruje na telku a keca do toho 😀 zo sedacky vie uz tiez zliezt nohami napred, ale musim byt pri nej, lebo obcas sa hrnie hlavou dole 😅

svetlankat
19. jan 2011

@lolka juj chudatko moje, hlavne ze uz klesla

maculik
19. jan 2011

@andrea2603 adka dakujem. Dnes som mu to dala pred spanim, ale zajtra mu to teda dam okolo 6 uz. A dala som mu teda len 2,5ml a papal az pol hodku po sirupe.

svetlankat
19. jan 2011

bru baby

zucana
19. jan 2011

@olifcek a keksiky nedavas?

olifcek
19. jan 2011

@zucana hero, su bez cukru a veru, od narodenin sme tusim nemali ani jeden.... esteze si pripomeula, som i zabudla na ne, hehe

olifcek
19. jan 2011

@zucana mala som ale za to, ze je to uz uzavreta diskusia... 😉

zucana
19. jan 2011

@olifcek Sorac este som necitala zvysok len kto ma spomina. Ja napr. Bes cukru a bez mlieka nezozeniem...
Som posla mm spat dole taky je nachcipany.... Chudatko

svetlankat
19. jan 2011

@zucana skore uzdravenie mm prajem

olifcek
19. jan 2011

@zucana 🙂

...mm skore uzdravenie prajem

garonka
19. jan 2011

@zucana nech sa mm čím skôr uzdraví 😉

garonka
19. jan 2011

@zucana a v IT maju vyrobky HIpp? tobi papa take keksiky su fajne

http://www.magister.sk/produkt/detail/produkty-...

zucana
19. jan 2011

@garonka tie tu nemaju aneobsahuju mlieko?

garonka
19. jan 2011

@zucana bola som pozrieť na krabičku, tak obsahuju 6 % sušene odstredene mlieko 😒 aj tie čo dala @olifček obsahuju mlieko

zucana
19. jan 2011

Preto my ficime na cukrovych Ale Iba rano di ovocicka sem tamdam 😉

loginka
19. jan 2011

baby isli by ste s malymi do aqua? ja nad tym rozmyslam, ja by som chcela ist, no neviem ci by to bolo pre ne dobre

loginka
19. jan 2011

baby isli by ste s malymi do aqua? ja nad tym rozmyslam, ja by som chcela ist, no neviem ci by to bolo pre ne dobre

zucana
19. jan 2011

@loginka v tejto kose bych nesla...

loginka
19. jan 2011

no ved to, aj ja radsej pockam, ked bude teplejsie, lebo sa ma zase este viac okosit

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre