Mamičky. Február 2010

zusika
12. jún 2009

Ahojte... Je tu už niektorá, ktorá vie, že bude mamičkou vo februári 2010? Ak nie, tak uričte každú chvílu objavíte krásne // a budete rovnako šťastné ako ja. Budem sa tu na vás tešiť!!!

matka331
3. sep 2009

aj ja uz chcem vediet ci ruzova alebo modraa 😀 😀

hajdylca
3. sep 2009

nemina ja som mala tiez riziko 1:35 na DS, na morfologicky idem az 14.9. ked budem v 20t. ak najdes niekde nejakeho dr. kt. Ti spravi ultrazvuk , tak by aj mohlo byt vidiet, ale presnejsie Ta asi aj tak poslu este na morfo... drzim palce a hlavu hore, ja sa snazim na to nemysliet, ale niekedy ma chyti taka depresia 😢 teda to take vnutorne zozieranie 😖 ale verim ze bude vsetko v poriadku 😵

loginka
3. sep 2009

nemina, a kolko mas rokov?
urcite si z toho nic nerob, babatko bude zdrave!

maculik
3. sep 2009

kocky, lucim sa, idem domkov si zdriemnut a potom pre Adelika do skolky.
som sa inak zabudla pochvalit, od vcera je z nej "velkacka", bola definitivne preradena do 2.triedy k uz chodiacim drobcom (aj ked ona este nechodi, ale uz ma blizko), vcera tam bola uz cely den. Takze ma tam pekne svoju skrinku s fotkou, svoju postielku a tak. Takze teraz je z nej Lienka (to je nazov triedy 🙂

zucana
3. sep 2009

cafte baby ja verim ze vsetko dopadne pre kazdu oki. uz sa neviem dockat 15.9. 😎
tu srasia tou chripkou a ze tehotne zeny s aako prve musia dat zaockovat.vraj prve ockovania budu zaciatkom novembra...
inak davame si siestu teda uz koncime a je tu trosku zamracene...robila som dobre cestovinky a vecer ideme na pizzu...
zajtra mi maminka robi kysle zemiaky s fasirkami 🙂

nemina
3. sep 2009

mam 28 rokov ale su prípady ze aj mladsím zenám sa narodia postihnuté deticky. aj ja dufam ze to bude dobre ale hnevá ma to ze to uz musím zazivt po druhý krát. lenze pri emmke som bola na amnio ale teraz som sa rozhodla neíst. čo mam v tej krvy také zle ked sa mi to znova zopakovalo ja uz tomu nerozumiem. skoda ze moj doktor nerobí tie NT merania mohla som to mat istejsie.aj tak by som si to nemohla dat preč. nemohla by som s tým zit ze som zabila dieta.

nemina
3. sep 2009

hajdylca mame tu voklí jedneho doktora co robí 4D sono tak som sa chcela k nemu objednat. len neviem ci mam pockat do 20 t co mi bude robit moj doktor morfologocké sono a ist tam az potom. najradsej by som tam sla hned len si myslím ze cím neskor tak tým bude to dieta väčšie a bude toho viac vidiet. ja uz fakt neviem co je dobré. neviem ako to vydrzím tie tri týždne.

matka331
3. sep 2009

ja som si robila hranolky ,,,,milujeeem hranolky 🙂

loginka
3. sep 2009

nemina, olif isla po trosku horsich testoch hned na 3D

olifcek
3. sep 2009

nemina mne vzsli triple yle, co sa rastepu tyka, ale ked som sa sla objednat na 3D, kedze som si mohla vybrat medzi 3D a amnio na vyvratenie tych hnusnych krvnych vysledkov, a urobili mi aj meranie babatka uz, i prepinal lekar na 4D a rastep vylucil, co mi odlahlo, a na samotne 3D ma este len zavolaju, podla toho, kedy sa im uvolni x;o)

inak mne dve sestricky povedali, ze tie triple testy su nespolahlive, ze to vydesi vzdy mnoho mamiciek zbytocne.

maculik wow, gratulujem !

baby, na SK odkedy mozu ist deticky do jasli? a musia to byt sukromne, aby nam RD nevzali?

mmaarrttiinnaa
3. sep 2009

ahojte po 3 dnoch vas zdravim

nemina tebe ten pomer 1:30 vysiel na tripple testoch ci na inom vysetreni ?

zucana
3. sep 2009

marti pri triploch to nemine vyslo...na NT nebola....

olifcek
3. sep 2009

nemina ja zase...nemohla by som zit s tym, ze som na svet priviedla dieta, ktore nemoze zit plnohodnotne...takze verim, ze UTZ je spolahlivejsie ako krv, ktora moze ukzat zly vysledok i preto, ze si nachladena, alebo cosi ine...

olifcek
3. sep 2009

no je faktom, ze mne NT vysli fajnovo...a tie su vraj smerodatne...teda, v porovnani s triple...

mmaarrttiinnaa
3. sep 2009

kocky zas od vas utekam my mame teraz take starosti ako na dedine musim si povyberat zeleninu zemiaky zo zeme (kamosky sa smiali ze im rastie v tescu ) mne bohuzial na poli takze roboty mam vyse hlavy ale aspon nemam cas mysliet na to ci je vsetko v poriadku 😒

pred tyzdnom mi brali krv a na afp musim ist este raz lebo prisli na to ze mi skoro brali krv a ani mi radsej nevysetrovali lebo by urciet vysli zle vysledky ☹

zatial sa majte mozno sa este vecer ozvem ked budem este vladat 😖

motylik22
3. sep 2009

ahoj olifcek iba som ti chcela povedat ze uz mam kartu u doktora Luptaka a uz mam za sebou aj u neho prvu poradnu vsetko dobre co sa o nom tu popisalo je cista pravda....a prave on mi vcera oznamil ze cakame chlapceka 😀

loginka
3. sep 2009

martina, to su ale starosti, dufam, ze nechces ty sama vykopavat krumple zo zeme 😕
v ktorom tt si bola, ked ti brali krv?

olifcek
3. sep 2009

mati len to neprezen s tou robotou okolo zeleniny...

motylik to som rada, ze si sla k nemu, je ozaj skvely x;o) takze chlapceka? i ja som chcelaaaaa, al enevadi, ak budem chciet i dalsie, drahy chce uz teraz, tak paq dufam, ze to bude chlapcek x;o)

mmaarrttiinnaa
3. sep 2009

neboj logi mam okolo seba brigadu zeleninku si poriadim sama a na krumple manzel zostrojil traktor (comu som neverila ze to dokaze )
a krv som bola som presne v 15+0

nedockava4
3. sep 2009

lif...to ti robil 3D aj morfologicky?

matka331
3. sep 2009

aky je rozdiel medzi 3Da morfologickym

matka331
3. sep 2009

nedockava moja doktorka ma posiela 22.09. ku dr.balintovi do michaloviec asi na 3D ty si nebola predtym un ho v dome zdravia?

loginka
3. sep 2009

martina, ja budem 15plus2, hadam to nie je skoro

janielah
3. sep 2009

baby a na morfoligickom mi povie uz doktor, ze co to bude, vdak?

matka331
3. sep 2009

mna od vcera trosku pobolieva brusko...tak sa bojim ci je vsetko v poriadku ...

nedockava4
3. sep 2009

matka....na 3D som u Balinta nebola, ale bola som unho, ked som mala cystu na vajecniku

nedockava4
3. sep 2009

janielah...jasne, povie ti....a beries aj manzelika so sebou, aby videl miminko?

matka331
3. sep 2009

aky je rozdiel medzi 3D a morfologickym?

janielah
3. sep 2009

dakujem nedockava 🙂 on sa so mnou urcite potrepe 😀 ale neviem, musim este porozmyslat, ci aj priamo donutra pojde so mnou, nakolko neviem, ci nebude lepsie, ked mu to poviem ja, z mojich ust...co myslis???

nedockava4
3. sep 2009

ja som nad tym tiez rozmyslala, ale moj manzelik sa uz nevie dockat...on chcel ist so mnou uz aj dnes na poradnu....malinke videl v 12tt naposledy, tak je zvedavy...
...tak ako to urobime?

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre