Mamičky. Február 2010

zusika
12. jún 2009

Ahojte... Je tu už niektorá, ktorá vie, že bude mamičkou vo februári 2010? Ak nie, tak uričte každú chvílu objavíte krásne // a budete rovnako šťastné ako ja. Budem sa tu na vás tešiť!!!

avaka
16. mar 2011

musim utekat babky,pekny dnik 🙂

jaja32
16. mar 2011

@avaka ja som dala pangasius, viem, ze sa tu o tom uz dost popisalo, ale malej chutilo a ved to nepapa kazdy den. Pre mna bolo dolezite, ze tam nie su kosticky. Malej velmi chuti paprikas, len nech ma kopec stavy 🙂

zoska
16. mar 2011

@avaka ja som vcera uvarila penne a osupala som rajciny, pokrajala nadrobno, osmahla na oliv oleji, dala bazalku a kocku luciny...mne som robila inu omacku ale ked urobis vicej paradajok a das 2-3 luciny tak mate fajn obedik obe 😉

loginka
16. mar 2011

caute, akurat hladam inspiraciu co zajtra varit, my dnes a vcera spenatova polievka a zapekany karfiol
neviem co zajtra, asi sosovicovy privarok s vajcom, to som este nerobila...
@zoska tie penne zneju dobre, ale asi skor mne, mala mi moc paradajkove nechce, ale zato paradajky ciste miluje, ale maly chce paradajkove, tak to niekedy vyskusam

loginka
16. mar 2011

baby nemate tipy n ataky predlzeny vikend? naj keby tam bol bazen, pekne okolie, nie daleko od BA..
ako ste to riesili so stravou, ked ste niekde isli?

laxity
16. mar 2011

ahojte

@jaja32 aj my máme radi paprikáš 😀

@olifcek všetko najlepšie 🙂

laxity
16. mar 2011

@loginka neviem ti poradiť ☹

lenica81
16. mar 2011

ahojte baby... najprv... @svetlanka, vsetko naj k vcerajsim meninkam, som tu nebola... hlavne nech si zdrava a stastna... a to iste prajem aj dnesnej okruhlici @olifcek... nech sa vam splnia vsetky sny a plany... 😵

dnes doobeda stretko, cez obed sme si s Vilkom pospinkali, on 3 hodky, ja 2,5... 😅 urobila som rychly obed a teraz sa tu hrame, pocuvali sme pesnicky a tak... 😉

@loginka netusim, neskusala si tu na koniku sa popozerat po takejto teme, resp. daj otazku a uvidis, ake reakcie dostanes... 😉

maculik
16. mar 2011

ahojte,
tak Petrik uz teplotu nema, uvidime vecer. Ale neboli sme vonku, len vlastne pre Adelku do skolky a hned domov. Pre istotu.
Teraz sa hrame, uz som ohucana, lebo obaja po sebe pistia a vrieskaju, ked nahodou jeden druhemu nieco vezme alebo spravi. Co je dost casto 😅

rivatha
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
olifcek
16. mar 2011

@jja
@zucana
@avaka
@laxity
@lenica81
@rivatha

babenky, moc, moc, moc dakujem 😵 😵 😵 ste zlate, ze ste nezabudli 😵 😵 😵

den bol fakt perfektny!!! 😵 😵

andrea2603
16. mar 2011

@olifcek aj ja sa pridávam ku gratulantom a želám veľa zdravia, šťastia a rodinnej pohodičky 😵 🙂
... a utekám uspať Liv 😉

olifcek
16. mar 2011

@andrea2603 dakiiiii 😵 😵

lenica81
16. mar 2011

@olifcek a co si dostala... 😕 😉

avaka
16. mar 2011

@zoska ,dik,dobry napad,cestovinky,pisem si do zasoby 😉 ,aj karfiol od @loginka ma zaujal,to by som mohla zaliat aj so smotanou s vajcom asi ze?a dat zapiect...ja tak robievam pre nas,ale ma to ani nenapadlo...+ syr

@jaja32 ,toho som prave nechcela davat,ani ho nekupujem,rozmyslala som nad pstruhom,ale tiez sa bojim kosti...a ani som teraz nevidela v obchode,ked som bola.. 😕

avaka
16. mar 2011

@maculik ,malej tie zemiaky chutili,daval jej to mm,ja som nebola doma a zjedla 🙂

lenica81
16. mar 2011

idem ja fuc... cakaju ma mm tricka... 🙄 ale uz sa mu stencuju zasoby, tak musim... 😀

dobru noc vsetkym...

maculik
16. mar 2011

@olifcek aj ja sa oneskorene (ale este stiham 🙂 pripajam a ku krasnym okruhlym narodeninam prajem vsetko naj a nech ste taki stastni, ako doteraz 🙂

@avaka super, tak spravim zajtra 😵

a aj ostatne recepty si skopcim, nech mozem obmienat.

a Petrik mal podvecer zase horucku, este zajtra tomu dam den a ak bude mat, pojdeme k dr. 😒

olifcek
16. mar 2011

@lenica81 oslava je az 26.03., vteyd i darceky budu, ale zatial som dostala kyticu ruzi, dvoje nausnice z chirurgickej ocele, ktora sa mi velmi lubi / po porode mi itak uz striebro nerobi dobre, zlte zlato sa mi nelubi, a biele zbytocne kupovat/, a naramok a chirurgickej ocele, este peniazky na odstranenie znamienok, vratane tych z tvare - plasticka chirurgia, cize kusok drahsie, no nechcem predsa, aby mi na tvari ostali stichy, ze jo? 😅 , nieco prinesie mm v nedelu, ked sa mi vrati, zajtra ide totiz do noveho mesta nad vahom, za rodinkou, a paq toho 26.03., co som im ale nakazala, nic nekupovat, a ze ked moc chcu, tak kaktusiky, tie zacinam pestovat, aaaaa este som dostala schoko bons, mnaaam 😵 😵 😵
@maculik dakiiiii, itak mam 30 rokov len od 19.30 😵 😵 😵

svetlankat
16. mar 2011

@lenica81 dakujem

lolka
16. mar 2011

@olifcek vseeetucko najlepsie k narodeninam 😉 fiiiha, kopec darcekov si dostala 🙂

my dnes sa dnes cely den stretkovali, dosli sem domov pred 15.00 hod., 15.30 zaspala a spala 2 hodiny, ja som si s nou pospala hodinu. bola z dnesneho dna uplne hotova, vyblaznena 😵 nezobudil ju ani pes co stekal ked dosiel mm domov, telka, pipanie mikrovlnky...spala ako dudek 😀 len teraz vecer som uspavala hodinu 😒

dorotka2
16. mar 2011

@olivcek vsetko naj k narodkam, ja tento rok tiez okruhliny. 🙂
@svatlankat vsetko naj k vcerajsim meninam, nejak nestiham. 🙂
@lolka my taky tak, Viki zaspala v afte, spinkala este potom nejaku pol hodku a teraz som sa ju uz od 7 snazila uspat, no neuspesne, zaspala az okolo 9. ☹

olifcek
16. mar 2011

@lolka dakujeeeem dakujem dakujem 😵 😵
@dorotka2 😵 😵 😵

loginka
16. mar 2011

caute,
@olifcek uz asi posledny gratulant, tak vsetko naj, vela zdravicka a stasticka tebe a celej rodinke 🙂

baby tak vy ste stretkovali? na mna ste zabudli, no pekne......., pisala som ze by som aj rada dosla, ale nejako som to tu neodsledovala.........ja som sa dnes vybrala ku kamoske do petrzky, prvy raz tak sama s nimi, celkom sme to zvladli, len trosku revy v aute a zapchy, ale inak mali aspon zmenu a aj ja

olifcek
16. mar 2011

@loginka 😵 😵 😵

zucana
16. mar 2011

Inak dost NAS tu je tento rok co oslavi okruhliny 😉 Bru noc

alex
16. mar 2011

@olifcek tak ja som asi teda posledná, ale prajem ti k narodeninám veľa zdravia, šťastia, lásky, spokojnosti, aj keď viem, že všetkého máš určite požehnane! 😉 😀

olifcek
16. mar 2011

@alex dobreho nikdy nie je dooost 😀 😵 😵 😵 , dakujeeeeeeeem

alex
16. mar 2011

@olifcek samozrejme, však práve preto ti želám, aby si toho mala ešte viac! 😀

maculik
17. mar 2011

dobre ranko,
ja vyzeraj asi takto 😔 😖 , este keby sa tam dali primalovat kruhy pod ocami 😅 Do 10 bol x-krat hore, potom od 10 do vyse polnoci vobec nespal, vkuse plakal, ked aj zadriemal, tak o chvilu s obrovskym placom bolo po spanku. Stale mlel pusinkou a trel si akoby nostek, pery, takze asi to zo zubov alebo inak neviem. Nepomohol Nurofen, ani Fenistil kvapky (posledne som mu dala, uz nemam..), proste otras. V posteli sme sa pohadali s mm, lebo on ze ho rozmaznavam, ked ho nenecham revat a ze neviem useknut s tym kojenim, tak som mu vykricala, ze uz som mohla davno nekojit, keby mi bol s tym oducanim pomohol. Teraz sa mi to zide, ze mozem ho ukludnit (dokonca aj vcera po dlhom case cez den pytal, tak som mu dala), aj ked o tej polnoci uz ani to nezaberalo. Nakoniec on isiel spat prec (som ho vyhnala, ze ak ma tam kricat a byt nervozny, tak nech ide prec, isiel demonstrativne do obyvky na zem, ale o pol hodku som ho pocula prejst k Adelke, tam je jedna naviac postel 😉 , no a Petrik zaspal nakoneic ani neviem o kolkej pri mne a spal do 4, ja uplne dolamana, obdivujem vas kocky, ktore s drobcami spavate bezne....

Teplotu ma stale zvysenu 37,9, dnes je to 3.den, dr ma volno, takze pojdeme zajtra rano, ak stale bude mat. Von teda nejdeme, aj ked je prijemny vzduch (ale chladno a zamracene). S takou teplotou radsej neist, ze?

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre