Mamičky. Február 2010

zusika
12. jún 2009

Ahojte... Je tu už niektorá, ktorá vie, že bude mamičkou vo februári 2010? Ak nie, tak uričte každú chvílu objavíte krásne // a budete rovnako šťastné ako ja. Budem sa tu na vás tešiť!!!

loginka
16. sep 2009

ewe 🙂 - kde budes rodit?

olifcek
16. sep 2009

ewe ideeees 😀

ja sa nepozastavujem nad ich pocitmi...iste su teraz nefalsovane a casom sa na tom i zasmeju x;o) babatka su ciste tvory a tak vedia isto odpustat x;o)

i ja som chcela mozno chlapceka, ale po zlych triploch, ked mi oznamili, ze je to dievcatko, ani na chvilku mi to neprislo luto a hned som si vybavila fotky robene cez jedden web, ktore mam i v albume, a predstavovala som si, ci bude skor svetla a ci skor tmava, hehe x;oDDDD

no a ked sa na nas v utorok usmievala...boze...pamatam si len tu papulku a lekarove slova plne prekvapenia a potesenia, ze sa na nas usmieva, hehe x;o) a dlho ju to drzalo veru x;O)) vraj je spokojna.,..ved, bodaj by nie, ked sme skoro celu litrovku fanty vypili pred vysetrenim, hehe x;o) lekar zakazal bublinkove, lebo sa mi vracali zaludocne stavy, no ja a olivka ju mame rady, tak si ju pred vysetreniami i doprajeme, hehe...a na litrovke pisu, ze tak akurat pre dvoch, takzeeeeee 😀

joj, uz zase neupratujem...idem riad umyt a paq sem kuknem...x;o)

zucana
16. sep 2009

ewe ja som len napisala ako to tu je a momentalne to citim tu a jemi z toho zle....ale kazdopadne s tebou suhlasim a velmi velmi sa na moju vikinku 😀
a janka sa tiez bude tesit
a moj svokor nech si trhne nohou ako minapisala kamoska 😎
muzovi som povedala ze ked ma nasere ani mu ju neukazem...svokra zato skace od radosti ...dnes sa na mna vysmievala jak slniecko na hnoji a furt ze vsetko ok vsetko ok ze???
ewe pocuj myslis ze spravim velku chybu ked by som kupila ten casualplay???

zucana
16. sep 2009

inak ja som bola tiez nechcena a citila som to nielen v brusko (co si nepamatam ale isto 😉 ) ale hlavne potom pocas celeho zivota...vlastne som bola dovodom ze si nasi znicili zivot 😎

loginka
16. sep 2009

ved to olif, myslim, ze v tych pripadoch ked uz ide o nieco - o zdravie vlastneho dietatka - vtedy sa clovek spamata
ewe, ja tiez verim, ze babatko citi ci je chcene alebo nie a moje su veeeeeeeeeeeeelmi chcene, len dufam, ze bude vsetko ok, teraz po tych testoch... no dufam, ze morfo vsetko vyluci

ewelyne
16. sep 2009

zucana, nie ved skus niekde ist, obzriet si ho, vyskusat, pripadne najst niekoho v It kto ho ma opytat sa na neho. Ked ho kupis, stale ho mozes predat a kupit iny a mozno ti bude vyhovovat, ktovie, podla toho na co ho budes vyuzivat a potom mozno vymenis za sportiak iny- to mne vadilo, ze v sportiaku to dieta nie je take chranene a vyzera akoby vyrastene. Vyskusas a uvidis a ak nie strelis na e-bay 😀

ewelyne
16. sep 2009

loginka 😉 ved to je jasne, ja som regovala na nieco ine 😉
neboj, moja kamoska, mala vsetky testy zle, amnio odmietla a strasili ich a maju zdrave babeno... ja neverim tym testom....

zucana
16. sep 2009

logi presne psychika robi vela a ja som taka blba ze sa furt bojim...furt sa nieco najde...po morfo som spokojna ze je vsetko oki a teraz zasa ten cytomegalo 🙂 no ak ma do porodu neslaktrafi tak asi nic....
a som bola tiez nasrata vcera na toho doktora ked zahlasil ze vsetko v poriadku len to pohlavie som myslela ze ho zabijem a este sme platili 220 eur za vysetrenie
muzik nas teraz vola ze princezne...

ewelyne
16. sep 2009

zucana, ja som bola taky isty pripad 😒 znicila som niekomu zivot, ale urcite nie mamine, ta by ma nedala za svet 😀

zucana
16. sep 2009

ja do 18tich obom...potom som dostala velikanske ospravedlnenie od maminky.....a az ked henten nas opustil tak si uvedomila ze by ma nedala za nic na svete a ani moju segru ktoru moj byvaly otec ako ho volam ani nechcel...a mamu dokonca na jeden potrat donutil....zato tu svoju novu teda nedonutil....

loginka
16. sep 2009

ewe , este raz 😉 a kde ides rodit?

olifcek
16. sep 2009

logi mne vysli tie testy zle...i moja stitna zlaza podla tych testov nefunguje a pritom, ked mi znbova vzali krv uz na nedokrinologii, dnes som volala kvoli vysledkom, tak je vsetko OK, a aj USG stitnej to potvrdil, babatku vychadzalo riziko rastepu, co mi nastastie lekar na 2x 3D vysetrenie vylucil x;o)

i moja segra cakala dvojicky a nikdy jej nevysli vysledky dobre ;o( no chlapci sa narodili zdravucki, a uz su prvaci...no asi sa v skole nudia, lebo uz davno vedia citat a ipocitat, hehe x;o)

zuci jeeeej muzim je skevluckyyy x;o) normalne som rada, ze ho mas, hech....ten moj mi chodi okolo bruska, a prihovara sa malej, je tak zlaty x;o) aj ma zan chyta a opakuje, tu je moja mala olivka, ano? tu vo vnutri? on chcel veeeelmi dievcatko, no a nakolko si ho aj urobil, tak ho ma, hehe x;o)

na mna bol otec vzdy hrdy...x;o) chi...i mamina samozrejme...;o) myslela som ale, ze je to skoro vsade tak 😕

zuci ale teraz by bol na Teba uz iste hrdy....ved ako krasne si sa vypracovala v pracovnej sfere, kde zijes, ake mas nazory...x;o)

olifcek
16. sep 2009

nedockava a kam to teda nemam ist v KE nikdy na vysetrenie? x;O) na 3D som sice bola objednana, no cakala som hodku, ale to este neva, ved pracuju s ludmi, tak sa to neda presne urcit, ale celly den???? wow 🙄

olifcek
16. sep 2009

idem ja ten prach utierat x;o)

janielah
16. sep 2009

ewelyne a ty chces kolko deti?

loginka
16. sep 2009

olif, ja som si o tom precitala, ze tie testy vychadzaju pri dvojickach zle, preto sa snazim az tak nestresovat a verit mojim drobcom, ze su oki
a uz duplom nechapem, preco ich vobec robia pri dvojickach, kde sa potom ani nedaju vyhodnotit pre vysoke hodnoty...

zucana
16. sep 2009

olif podla man ho dnes neutris 😀
mozno inak je hrdy ale tak na seba mozno....ze ma splodil a ako mi poslednykrat vykrical pre 4 rokmi ze ma dal vystudovat (pritom mi zaplatil prvy rocnik americkej vysky a ostatne roky som si vsetko ja tvrdou pracou v USA)
a este chcel tie prachy vratit...a mimochodom ma uz 5 rokov rakovinu takze clovek by si povedal ze v takej zivotnej situacii sa clovek spamata ale je este horsi a to nehovorim ze robi mojej mamine zo zivota peklo... ale co uz prave preto ja moje dieta budem milovat najviac na svete a dam mu vsetko co budem moct a hlavne budem na moju viktorku hrda a samoska ju chcem dobre a spravne vychovat ...
a moj muzik je uzasny a ked pride domov tak hned no kde su moje princezne?? a vvcera ked AC Milano vyhralo hned isiel brusko bozkavat a povedat to aj vikine...a ze bude strasne ziarlivy a ze musi vidiet kazdeho jej frajera a vyda sa iba za koho povie on 😀 jasne 😝

ewelyne
16. sep 2009

a ci bude manzel uznavat aj dievca tak ako by uznaval synatora... no ak je normalny a chapavy a ludsky a este raz normalny, tak bude... ak nebude, je proste debil- moj nazor...

loginka, no s tym porodom neviem sa rozhodnut, cakam na referencie z CZ, kazdopadne si beriem PA al. dulu ako podporu a ak nieco nevyjde, tak kramare, ale vydupem si ambulantny a ak budeme v poriadku, padam na vlastnu ziadost a zodpovednost domov tak rychlo ako sa bude dat 😉 ja som taky exot, ale po prvej skusenosti nemam chut prerevat 4 dni v nemocnici, lepsie mi bude doma a chcem aby sme boli od zaciatku spolu ako rodinka. V zahranici idete normalne domov do 2 hodoin a segra ktora stratila dost krvi, isla az na druhy den 😀

zucana
16. sep 2009

logi mozno tak ze ich robia ze ked nahodou vyjdu dobre tak uz nemusia sa viac sustredit na vysetrenia 😅 takto ta pekne popozeraju este lepsie a uvidis ze vsetko bude oki 😉

zuzulik
16. sep 2009

pekny vecer bambulky tehulky 😉
ewe pekne si to napisala o tom pohlavi, plne s Tebou suhlasim....
nam je uplne jedno co to bude, hlavne ze budeme mat babatko- nase dieta a nech je zdrave..
ja vlastne ani nepotrebujem zistovat co sa v brusku skryva,pretoze uz teraz to babatko lubime a velmi sa nan tesime 😵 😵 😵
olif: svadbicka sa uz blizi 🙂 ako sa citis???

loginka
16. sep 2009

ewe a preco kramare? ja rozmyslam medzi Antolskou a Kramarmi, ale obavam sa ze v mojom pripade vysoko hrozi sekcia, preto chcem skor okolo seba super odbornikov - nemocnicu s vybavenim aj pre prip. komplikacie ale aj privetive a ludske prostredie 😲

zuci, mrzi ma, ze si mala taku skusenost s otcom, verim, ze to dost ovplyvni nielen detstvo, ale je skvele, ze mas teraz uzasneho muzika, ktory Vas obe velmi miluje 🙂

joanna333
16. sep 2009

baby, mate ale dusnu temu...s pohlaviami. my sme tiez najprv chceli len jedno, ale po case sme na malom videli ze strasne chce surodenca, a my tiez sme si chceli trochu ozivit vztah...tak sme sa posnazili. tiez som na zaciatku rozmyslala ze co ak to bude chalan (hrozne som chcela babu,aj manzel) ale potom som si povedala ze ak to bude chalan tak to asi tak ma byt. ten hore to tak zariadil...
vsetko ma svoje pre a proti a vsetko sa nam raz vrati, aj dobre aj zle. ale uz nechcem mudrovat 🙂
a moje detstvo bolo hrozne, takze s vami sucitim............

loginka
16. sep 2009

ewe a este , ako je to u nas s tymi dulami?

joanna333
16. sep 2009

zuci, a svokra sa skus opytat ze kto ma tych chlapov rodit ked nechcu baby... 😲

joanna333
16. sep 2009

ja tiez zvazujem kramare, pocula som zatial len pozitiva... teraz to tam rekonstruovali, zeny su spokojne

zucana
16. sep 2009

joa ja sa uz so svokrom asi ani bavit nebudem...toto ani mojej mame nemozem povedat lebo by sa na neho velmi rozculila....staci ze svokra skace od radosti a to ho este viac sere....vobec ma to uz netrapi...trapi ma len aby bola vikinka zdravucka a nasa
boli ma chrbat o chvilu idem babenky pozerat film pri muzika este ho necham chvilu pri fotbale a potom mu to prepnem 😀

blumka
16. sep 2009

juuuj, baby..sa nam to tu zvrtlo... 😅
k tym pohlaviam...nemyslim ze ked si niekto zela chlapceka a potom zisti ze je dievcatko, ze uz dieta nechce...len sa trosku sklame vo vlastnych ocakavaniach 😉 ...keby som sa ktorejkolvek z vas opytala ci radsej nechce dieta vobec alebo to "nechcene" pohlavie, urcite by mi kazda odpovedala ze radsej hocico ako nic 😉
a jani neboj....ak je otec normalny, co verim ze tvoj manzel bude, bude na tvoju dcerku pysnejsi ako by bol na syna...je vseobecne zname, ze otcovia a dcery to je vztah z inej planety...total nieco ine ako mama a dcera 😉

joanna333
16. sep 2009

ewelyne, u nas cakaju co dieta nedostane novorodenecku zltacku. ja som pri prvom musela ostat 7 dni kvoli zltacke, ta sa prejavila az na 4 den...maleho museli davat pod svetlo do inkubatora......no bolo to hrozne, prehrozne. a to vtedy deticky neboli cely cas s mamami na izbe ako je to teraz...som rada, ze doba sa zmenila...

loginka
16. sep 2009

moj je tiez pri nejakom futbale, ale ja uz urcite neprepnem, zachvilu aj tak cupi-lupi do postielky, 2 stranky knizky a uz je to dobre 🙂

ewelyne
16. sep 2009

loginka, to hej, pocula som ze pri vascine dvojciat robia uz pre istotu sekciu, tak potom na Kramaroch je vsetko a ked je nieco vazne, vzdy prevazaju aj z ostatnych nemocnic na Kramare.

janielah- ja mam jednu sestru. zatial budeme mat dve- ja som po mnohych operaciach a je to zazrak, ze cakam uz druhe a to mam 26 😉 a stihla som aj dostudovat VS aj pracovat.. Ak budem citit, ze sa dokazeme o nich postarat podla nasich predstav a dat im vsetko co chceme, tak nevidim problem ani v troch 😉 poznam kopec ludi, ktori maju tri deti a aj viac a nic strasne... Manzel je zo 6 deti, ale to si ja uz neviem predstavit... a je uzasne mat taku velku rodinu kde je kopec lasky, kde vsetci spolu drzia a pomahaju si.... jedinacikom musi byt strasne smutno a co poznam zo skoly a v okoli... je to komplikovane, ale ked uz tak aspon dve, jasne ked sa neda a nedari, tak sa neda... ale preco hned na zaciatku prveho tehu vyhlasovat, ze druhe urcite nie?... to je len moj nazor a nikoho neodsudzujem, len nechapem, to je ine 😉

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre