Mamičky. Február 2010

zusika
12. jún 2009

Ahojte... Je tu už niektorá, ktorá vie, že bude mamičkou vo februári 2010? Ak nie, tak uričte každú chvílu objavíte krásne // a budete rovnako šťastné ako ja. Budem sa tu na vás tešiť!!!

blumka
25. okt 2009

ewe, to mate super zabavku so Zvedavkom...mne sa taketo aktivity s detmi velmi pacia..trosku ich to uci, ze sa musia aj oni o niekoho starat a aspon sa nenudia 😉
joooj, baby, co nespite...spite kym moooozte 😀 no ja viem, ze sa to lahko hovori a horsie kona, ze?

katina2209
25. okt 2009

ahojte babenky ja som dnes tiež zle spala a tom som sa tešila,že keď sa mení čas,že si o hodinku dlhšie pospím som sa celú noc prehadzovala a maličký Maťko v brušku bol do jednej v noci hore ako keby skákal bangiejamping na pupočnej šnúre 😀 Teraz s mužíkom spoločne varíme kurací vývar so slížikmi a ja robím kuriatko pečené s kukuričkou a smotankou zapekané s ryžou 🙂
Ja som už hladná ako vlk a mám stále chuť na sladké, no zuci dávaj si pozor aby si to od mužíka nechytila...
Dnes je vonku krásne pôjdeme asi poobede na prechádzku, a petuska vidíš aká som všímavá a čo Dávidko pekné dostal? Aj sfukoval sviečky?

zucana
25. okt 2009

no tak my sme uz poobede som sa dobre napraskala...
muzik uz lepsie...ma uz iba nosik zapchaty...ale je v posteli a ja v obyvke...
svieti slniecko 20 stupnov a susim pradlo konecne
peknu nedele

ewelyne
25. okt 2009

juuuj zuci, no lazaret, pekne ho vykuriruj, ako dopadol obed u svokrusky? Inak ja stale nechapem- v dobrom,
ked maju ludia take oslavy ako 50.te vyrocie sobasa 🙂 ze to tak dlho spolu vydrzali 😀
to je take kraaaaasne....

jani, fiha, no ja by som bola asi pekne nasr... mna take dokaze riadne rozhodit, a chuda ta, co sa okasle...
mohla by si teta vstupit do svedomia, ved ide o male babo.... a aky mate vyhliadnuty? myslim znacku, farbu 🙂
ako diplomka?

martinka, to ja sa tiez smejem, ked vidim toho mojho rvat sa do segrinej C3-ky 😀

zusi, a ty co,ze pracovny vikend???

blumi, no je to take mile ten Zvedavko 🙂 take vychovne a musi sa o niekoho starat. hodim foto potom.
boli sme nakoniec pozriet na tej farme a maly sa vyhral pekne, ja som si s nim poobede pospala 🙂))

a budem chvilu sama, lebo maly ide s tatom do bazenu plavat, tak dufam, ze sa unavi a pekne skoror pojde spat. inak je dost rozhodeny dnes co sa tyka casoveho posunu..ako to Tete zvlada? co ste dnes porabali?
a aj ja som nejako mimo co sa ten cas posunul, ale to mam vzdy 🙂

ewelyne
25. okt 2009

petuska, a vy ako? uz ste na tom lepsie? 🙂
rychlo sa dajte do fit formy 😉

zucana
25. okt 2009

ewe no nebolo tych 42 rokov ruzovych a dokonca tam bola aj pauza...
obed bol dobry...robila moju oblubenu vec...lebo ja mam velmi rada teraz kysle...prepelicu pecenu s takym ragu s kaparmi...a ja som urobila k tomu pyre...
no a mame aj na veceru
isla som muza odviest na vystavu aut lebo svokor chce jedno predat tak muz isiel po neho a musi tam cakat do 19:30 tiez sme mohli ist neskor...
no idem ja pozasivat nejake veci....konecne som sa odhodlala a zehlenie az zajtra 😎

janielah
25. okt 2009

babky, o tomto kociari viete nieco? - JANE NOMAD 3-kombinacia ?
ewe, vyzera to tak, ze nemam uz predstavu o ziadnom, pacil sa nam peg perego, ale po teto skusenosti neviem...na farbe az tak nezalezi, ale cim viac sa mi paci cierny, alebo teda tmavy, aby tam princezna vynikla v tych vseliakych ruzovych deckach a overalikoch 😅
diplomovka sa ma dobre, az tak, ze ani neviem, co robi 😀 ale nie, pekne pomaly napredujem, dokonca ma aj moja neprijemna konzultantka pochvalila..
zuzi, ku mne zehlit neprides 😀 ?

inak som bola pred chvilou pred nakup.centrom a jeden chlap sa zacal rozculovat, ked uz som isla nasadat, ze ako si mozem dovolit stat s autom tak nasiroko (trosku do toho dalsieho pruhu som stala, lebo si musim uplne otvorit dvere ked vystupujem, kvoli bruchu), tak som zasa vystupila a sla vyhodit papiere, ze ked je taky sprosty, tak tam parkovat nebude vobec, alebo nech si pocka, kym si poupratujem...chapete to? tak by som mu dopriala aby sa aspon jeden den citil ako my tehule s bruchom... ccc!

loginka
25. okt 2009

baby, inak som sa pihlasila na FB, ako Vas tam najdem? 😉

babulka123
25. okt 2009

ahoj logi. v hornej liste mas ze priatelia a musis vediet meno alebo mailovu adresu..

loginka
25. okt 2009

saaak to 🙂

petuskaxfun
25. okt 2009

logi mas ma?????

petuskaxfun
25. okt 2009

Katina no jasne fukal ale len jednu sviecku taku cislicu sestku 😉 decka mali aj capicky ako klauni,pistalky milion balonov no hoova detska party.Dostal skoro same hracky vsak co ine potesi,sice uz si chcel kupovat skolsku tasku,ze pirati z karibiku 🙂

petuskaxfun
25. okt 2009

ewelyne dakujem za opytanie no uz by mohlo byt aj lepsie no ak neprejde do 2dni idem uz k dr.mi to pripada ako chripka 😢 musim mat na nose nacapenu vreckovku,ked nieco robim aby ten soplik vsade netiekol a ten kasel no ide ma roztrhat ale dufam,ze coskoro budeme oki

blumka
25. okt 2009

ewe, Tete sa na ten posun pripravovala uz dlhsie..uz pred tyzdnom mi sama zacala vstavat rano az okolo osmej pol deviatej, takze teraz po tom posune to znova bude ta klasicka siedma-po osma 😉
my sme mali taku polo klasicku nedelu, doobeda s ocinkom klasika, vonku a v kostole a poobede uz zasa bez ocina, boli sme na prechadze, na navsteve a tak 😉

lolka
25. okt 2009

ahojte 😉
dnesny posun casu mi padol veeeelmi vhod, dobre som sa vyspinkala 😀
vcera som bola s kamoskou obzerat kocare....no mam z nich velku hlavu 😅 X-lander sa mi celkom pozdaval. ja teda neviem, ale mne sa zdali vsetky vanicky take maleeee teda uzke 😖

lolka
25. okt 2009

logi, aj ja som na FB, posielam IP 😉

selyma
25. okt 2009

Ahojte mamky. Tak mne ten casovy posun v nicom nepomohol. Aj tak som vstala o pol deviiatej terajsieho casu. Tak som aspon popozerala karkoolku. Ale dnes bolo nadherne. Keby bolo takto dalsie tyzdne. 😉

hajdylca
25. okt 2009

pekny vecer prajem 🙂 tak vikend za nami. musim pochvalit v piatok skusku spravila, cise LTT 😀 😲 ale spravila 😝 😔 jani gratulujem k uspesnej reklamacii... a co sa tyka toho kocika JANE, tak mi ked sme boli v babymarkete, tak ujo hovoril, ze je to ten isty vyrobca ako Concord- len ze sa mu sem tam brzda zasekne- ale ze to vedia opravit.. inak ten kocik je dost lahky a myslim, ze sa da aj velmi dobre poskladat, jedine sa neda otacat sportova cast... idem ja pomalinky hajkat... inak neviem ako Vy, ale ja si aspon cez vikend musim aj po obede pospinkat 😒 len v robote je to potom tazke...

zucana
25. okt 2009

bry vecer prave som si doskracovala pyzamo...vyzra to zaujimavo ale 7 eu u krajcirky za to to nestoji ved v tom budem spavat...
akurat si idem dat ovocny cajik a pozriem telken...
jani ten kocik je dobry...aj kvalitny aj lahky a ma dobre kolesa...je aj trosku podobny mojmu len vanicku ma taku sirsiu 😉

lolka
25. okt 2009

hajdy, gratulujem ku skuske 😉 sikulka si 🙂 ja som tiez pocula ze znacka JANE je dobra a je od Concordu. kamoska mala Concord, celkom ho vychvalila az na to, ze 3x reklamovali odpadnute koleso a nakoniec im dali peniaze spat 😅 ale bol lahky, dobre sa s nim manipulovalo....

oprala som, zavesila pradlo a idem do hajan 🙂

janielah
25. okt 2009

babky, on ma ale take tie mensie koliecka, vsak? lebo tie ja chcem...nie take velke...

lolka
25. okt 2009

hajdy, ozaj, kde mas album ? preco si ho zmazala ? 😕

lolka
25. okt 2009

jani, vidis, to teraz neviem.....ale tiez chcem taky s vacsime kolesami, 2 aby boli vacsie a 2 predne uplne otacacie - tie su o nieco mensie

zucana
25. okt 2009

jani trosku vacsie 😎 ale niemoc...a stabilne

zucana
25. okt 2009

babce vsetky spite?myslite ze ked uz muzika neboli hrdlo ani nekycha mozem s nim spat?

ewelyne
25. okt 2009

jani inak ten jane nomad 3 komb. je vraj super kociar, nasa suseda si ho nevedela vynachvalit a tu ich beha dost vela. tiez som na neho pozerala, ale neskusala som ho. z tych co som skusala sa mi paci kazdy treti v peg pergu 🙂)) no a vedie Gesslein F6 S lift, ten som bola pozerat na dunajskej, len teraz pozeram po e-bay nech chytim lacno...a ten ma take super kolesa, ze 6 ks.- 4 velke a mozete si menit za predne mensie a otacacie...

nespim zuci, myslim, ze mozes, sup k nemu, nech mu nie je smutno.

hajdylca, super, gratulace k skuske 🙂)))

petuska, ak je to chripka, doktorka ti nepomoze... iba to musi prejst a musis vylezat na to lieky nie su ☹
no na kasel co ja viem, skusala si majorankovy caj? aj baza cierna a lipa, striedaj a pi vela. davaj si C-cko ale aj kludne 1000 mg naraz-zvysok sa vyplavi... echinacea kvapky na imunitu. ako prírodne antibiotikum posobia kvapky prirodne z rastlinky Kapucínka, kvapky z Lastovičníka a Boráka tlmia kašel, Schizandra a Šišiak znižujú teplotu...su aj na ine probl. len tieto som vyp. neviem ako je to s tými, ktore by si mohla ale napr. viem, že ta Kapucínka ano- tu som brala ja , tak možno aj ostatné.. treba sa opýtať v lekárni... do aroma lampy, al inhalovanie-eukalyptus, levandula, tee trea a tymian-vsetko mozes dat po par kvapkach. Obklady , príp. maste na krk a hrud, mozes natierat aj salviou muskatovou myslim...

ewelyne
25. okt 2009

petus, pripadne nejake homeo na kasel je bryonia al. sirup, na chripku nieco ine.

hajdylca
26. okt 2009

kocky dakujem ste zlatucke... lolka ja som album tu nikdy nemala... nieco si chcela vidiet?kocik? zuci inak si myslim, ze to pyzamko keby len s neho si si odstrihla vobec to nebude vadit 😀 jani hej ten nomad ma take mensie koliecka- a mam pocit, ze prve su dvojite...

blumka
26. okt 2009

petuska, mne vzdy na take chripkove stavy zabera najviac na hrdlo cibulovy sirup a kloktanie slanou vodou, na nadchu eukalyptovy olej a nahrievat sa nad UV lampou...a samozrejme vela spanku a oddychu...
mimochodom dobre ranko...

garonka
26. okt 2009

všetkým krasne zamračené ranko 😎

petuska, skus aj zazvorovy čajík, je idealny na chripku a prechladnutie, ja ho pijem preventívne každý deň 😉

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre