Mamičky. Február 2010

zusika
12. jún 2009

Ahojte... Je tu už niektorá, ktorá vie, že bude mamičkou vo februári 2010? Ak nie, tak uričte každú chvílu objavíte krásne // a budete rovnako šťastné ako ja. Budem sa tu na vás tešiť!!!

lenica81
30. okt 2009

ja sa na dnes lucim... dozeniem si vas cez vikend... si ho uzite... 😉

zucana
30. okt 2009

v tom obchode kokosovy nemaju ☹ ale je tvrdy....pevny ...

janielah
30. okt 2009

to je akoze z kokosov ? 😀

zucana
30. okt 2009

jasne jani...to bude z tych orechov hnedych 😀

olifcek
30. okt 2009

Uz v busiquuu...tak dnes nejdem spat, kym vsetko nepobalime...o 7.0 vstavame, tak snad i pospim kusok...tesim sa az bude po...vlastne stale plati-uz nech je marec x;o)

mmaarrttiinnaa
30. okt 2009

pridavam sa olif nech je uz marec 😉

nedockava4
30. okt 2009

tehulky...ja som kupila kokosovy a je super...

zucana
30. okt 2009

ked v tom obchode kokosove nemaju ☹ a mozem si vybrat aky chcem z tych co maju...tak som vybrala ten najdrahsi....tak snad bude dobry povedal ze je a aj na dotyk sa mi zda....a stoji 92 eur ... 🙄

nedockava4
30. okt 2009

zucana...fuuu, to je veeelmi drahy

zoska
30. okt 2009

ja mam tiez kokosovy 😉 za 40 ecok 😒 ale kvalitny, na matraci som fakt setrit nechcela...aj my s muzom mame kokosove a su vyborné

leni, ja mam tiez baby- smile v-max...ten cierny som videla u nas v obchode nazivo, je pekny...my sme sa ale nakoniec rozhodli pre tmavo sivy, co mam v albume

olif, vela zdaru pri baleni a stahovani, viem o com to je,a nezavidim teda

včear som kupila prvu ružovu vec 😀 overal zimny, aj na cestu z porodnice bude asi

zucana
30. okt 2009

no veru drahy ale ja som ho mala za 20 eur lebo mi to dali ako darcek za ten nakup izbicky....povedali ze si mozem vybrat aky chcem (namiesto toho v cene za 20 eur) tak som zobrala najdrahsi... 😀

olifcek
30. okt 2009

zuci gratulujem k dalsiemu dobremu nakupu, resp. k dorej kupe x;o)

juj, balime, balime, balime a stale to nemame hotove, hehe...najblizsie sa stahujem najskor o 10rokov, som sa rozhodla 😵

olifcek
30. okt 2009

...keby pritom krize neboleli, joj....

blumi Ty uz dufam odpocivas 😉

zucana
30. okt 2009

olif tak teraz normalne som rada ze sa nakoniec nestahujem...ved aj bez toho tu mame dost na robote...tebe nech to uz skonci a budes pekne vo svojom teplucku 😉 🙂

olifcek
30. okt 2009

zuci a ja kusok i zavidim 🙂

olifcek
30. okt 2009

nechcela som ist hajat, kym sa nepobali, ale nevladzem uz....drahy si siel lahnut, je riadne unaveny veru...

este zbalim jednu krabicu a idem i ja do hajan...tak pa, zatial, baby, a sladke snicky prajem

olifcek
30. okt 2009

Nedalo mi to...notak som vypla ale spat som nesla, balila som dalej. Rano to uz bude snad len brnkacka s dobalovanim x;o) esteze som si u mamky na zajtra ,,vybavila,, na obed buchty na pare, doplnim energiu, chi. Urobi aj francuzske zemiacky, tie si da manzeliq x:o) idem si uz lahnut...dufam...

olifcek
31. okt 2009

Bre raneckoooo

blumka
31. okt 2009

breee ranko...
vidim ze stahujuce su hore od skoreho rana 😀
olif, ja uz vecer po osmej nemozem robit, lebo mala spinka, tak nechcem buchotat, tak aspon to ma nuti oddychovat...
ale este nie sme prestahovani, ide to pomaly. Manzel robi na stavbe, domov sice chodi skor a pomaha mi ale uz sa skor stmieva, hore este nemame svetla, takze robime len pri takej nocnej lampe 😀 Ale vcera pomahal svokor, svokra vzala malu na cele poobedie prec, tak sa ason nemotala popod nohy.
Ja som tiez vcera manzelovi hovorila ze dufam, ze sa stahujem predposlednykrat...posledny to uz bude o rok ale konecne do mojho domceka a stadial uz neodidem nikdy...teda dufam

petuskaxfun
31. okt 2009

Dobreee ranecko no olifcek ty nepotrebujes spavat?alebo ako to robis? 😕 Jaaj baby aj ja chcem sa stahovat uz len teraz nam nevysiel uver,takze to budeme musiet riesit nas maly bytik do podnajmu a my do podnajmu sakra 😠 ☹

katina2209
31. okt 2009

Ahojte babuľky, tak mne nefungoval dva dni internet normálne som mala absťák po vás, tak vám píšem výsledky z cukrovej vody super všetko v pohode bola tam jedna tehuľka a normálne som sa zľakla ten test jej ani nerobili lebo mala cukor nalačno 8,2 a ja som mala 4,9, že by mohla upadnúť do kolapsu keby to vypila,takže ju poslali k lekárke,že bude mať zrejme cukrovku inak dosť ste popísali za tie dva dni som vás všetky dočítala...
alex gratulujem k super výsledkom a teším sa, olifcek ty si iný ranostaj ešte pri toľkých starostiach z balením 🙂
Ja som včera bola doma aj predvčerom som upratovala tiež som bola z toho riadne unavená...
Už dva dni ma bolí hlava tak neviem či z toho počasia,alebo z čoho... Dnes budeme s malým vyrezávať tekvicu tak sa tešíme 🙂Idem variť šošovicovú polievku s údeným dúfam,že bude super a narýchlo spravím rybie prsty s pyré...
Petuska vy ste už v poriadku? Zuci ty si šikovnica ty už máš skoro všetko nakúpené a ja ešte nič síce mám nejaké veci po Markovi ale to je už 7 rokov...
Všetky vás zdravím a dúfam,že ma tá hlava prejde...

zucana
31. okt 2009

katinka dobre ranko ... tak vidim ze riadime a upratujeme viacere....
no ja chcem mat do vianoc vsetko hotove aby som si v januari uz len prala a zehlila vecicky a dokupovala posledne...ved nikdy nevies kedy sa male ohlasi na svet....nie? 😅
ja som vcera urobila muzovi doma akoze bar....tak sa celkom smial a rano som mu tiez urobila bar (lebo tu sa chodi na ranajky do baru resp. do cukosky) na kavu a sladky croasant alebo kolacik...tak som mu spravila hrianky s dzemom (lebo tu sa slane nemoze jest na ranajky len sladke) cappucinko ako v bare, dzusik a ovocie a vypytala si 10 EUR 😀
na obed som mu slubila ale ist von lebo vsak sme neboli dlho a po veceroch sa ja po restikach nebudem teraz flakat...
tak peknu sobotku ved ja sa este zastavim 😎

loginka
31. okt 2009

olif, blumi, dufam ze vam aspon niekto pomaha, neprezente to
zuci, to muselo byt mile, taky bar, aj si zarobis 🙂
ja som slamena vdova, drahy siel na oslavu k rodicom a na hroby

zucana
31. okt 2009

logi ale co si ved peniazky som si nezobrala...to som len srandovala 😀

katina2209
31. okt 2009

ahoj zucanka tak ty si aká nápaditá že bar 😀 aj ja milujem sladké raňajky cappucino a croasantik to by som mohla jesť skoro stále asi som bola v minulom živote talianka 🙂 Dnes ideme k mamine na obed má narodky akurát na hallowenn to je čarodejnica 🙂 My chceme večer s malým vyrezávať tekvicu takú nejakú strašidelnú vyrežeme nech má radosť, ja by som chcela mať tiež všetko postíhané do vianoc teraz sa to ešte nedá keď som v práci od 7,00 a o 18,30 prídem domov a potom stíham akurát s malým úlohy a večeru 🙄 Nejaké vecičky mám ešte po Markovi,ktoré poslúžia tak na doma ostatné musím kúpiť 🙂
loginka a ako sa majú tvoje zlatíčka poslúchajú? Maličký v brušku si stále vykopkáva hlavne večer o 22 je najživší 🙂

selyma
31. okt 2009

Katina, aj moje v beusku ma asi o tolkej hodine taku mensiu disco. Ale mne sa to tak paci. To je take mile
🙂

zucana
31. okt 2009

kde ste vsetky? 😎

janielah
31. okt 2009

ahojte babky. my sme boli na hroboch a potom nakupit a poviem vam, mam fakt dost..normalne ma v chodidlach az zacalo pichat a krizé...ani nehovorim...
ked si predstavim, ze som kedysi stravila na nohach 14 hodin denne a v ihlickach, tak tomu nemozem uverit...
veru to uz zacinam citit..,nie je to ako kedysi.,,..´fakt som tehotnaaaaa 😀

loginka
31. okt 2009

zuci, ved aj ja som srandovala 😉
mne sa zda, babatka to maju tak naprogramovane, moje tiez o cca desiatej, ale aj podvecer, no kedy sa im chce, ale stale sa mi zda, ze kope len jedno, este som nemala pocit zeby kopali naraz 🙂
janie, predsa len je to o inom, ja si trufam, len na take mini pidi prechadzky, resp. jeden obchod a uz nohyyyyyyyy a aj brucho tlaci

andrea2603
31. okt 2009

ahojte.
dneska je tu ako tíško. Aj ja som len teraz sadla, dnes som mala upratovací deň.
jani, ja som ako zbitý pes a kríže ... tiež ani nehovorím. Pokým som bola v pohybe tak o.k. a až teraz na mňa dolahľa únava. Asi som to prehnala 😔

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre