Mamičky. Február 2010

zusika
12. jún 2009

Ahojte... Je tu už niektorá, ktorá vie, že bude mamičkou vo februári 2010? Ak nie, tak uričte každú chvílu objavíte krásne // a budete rovnako šťastné ako ja. Budem sa tu na vás tešiť!!!

olifcek
20. nov 2009

Zuci, Ty si uz poradis, chi

zucana
20. nov 2009

sely ked vies co ti poradime tak utekaj k doktorke nech ti potvrdi ze je vsetko oki 😉 😀

petuskaxfun
20. nov 2009

selyma urcite chod k doktorke vytok treba liecit,neliecene nem dobreeee 😒 a zuci no take normalne myslim mala na sebe kabat zapnuty,male alwe nebolo v telke vyzera mensie 😉 neviem ako to robia

olifcek
20. nov 2009

Sely sup volat lekarke, ona uz povie, ze co. Nech nedopadnes ako ja...

olifcek
20. nov 2009

Robia to oblecenim a tym, ze ju beru len zpredu, nie zboku

katina2209
20. nov 2009

No ja mám výtok stále ale nemení farbu takže vraj to je v pohode ja mám výtok celý život 🙂

petuskaxfun
20. nov 2009

no ja mam teraz v tehu skoro furt aj teraz liecim

selyma
20. nov 2009

Urcite pojdem v pondelok isto, vikend budem sediet doma povinne
Olif, myslim na teba, drz sa

petuskaxfun
20. nov 2009

a hlavne to treba preliecit pred porodom ale no zalezi aj teda ze o co ide o aky vytok

katina2209
20. nov 2009

No to záleží či je biely alebo žltkavý to je v poriadku ak ťa nič nesvrbí, nebolí , bruško tvrdne aj mne to keď sa malý naťahuje vystiera potom to prejde však už má nejaký 37 cm tak to je už dosť veľký

selyma
20. nov 2009

Nic nesvrbi, nebolii, vytok ciri

katina2209
20. nov 2009

tak to je v poriadku však v tehotenstve je zvýšený výtok následkom hormonov 🙂 ale ak by si sa necítila dobre tak choď k doktorke

selyma
20. nov 2009

mne je len to divne, ze tvrdne, ked chodim ked som von, ale doma nic

blumka
20. nov 2009

olif, neboj, malinka sa narodi vtedy ked bude pripravena ist vonku...a keby sa aj narodila skor, tak neboj, 3 tyzdne pred terminom sa povazuje babo za donosene 😉 ..ja som sa narodila 3 tyzdne pred a som oki 😀 😀
sely, ja by som tiez sla radsej k lekarke, to tvrdnutie je mozno preto lebo vela sa namahas ked chodis...mozno ti lekar povie ze sa mas setrit...radsej nech ta pozrie 😉

olifcek
20. nov 2009

Sely ja vytok nemam, ale dost som vzdy chodila a citila som bolesti pri chodeni v podbrusku. Neskor aj na kratke vzdialenosti. Keby som vedela, ze to moze krcok skracovat, ze to nemusi byt len kvoli roztahovaniu sa...

petuskaxfun
20. nov 2009

olif to fakt sa vtedy skracuje ked su take bolesti????ja mavam pri chodzi take zdola v podbrusku,ze ako keby sa mi to tam trhalo 😒 a baby prosim surne nebyva vam niektorej zle od zaludka casto aj kazdy den na zvracanie,poprip.zvracanie pocity na odpadnutie.bolesti hlavy ale silne a nahle zvysenie tlaku.....piste prosim a ak nie neviete niektora co to moze byt???a este strasne sucho v ustach ak ked vela pijem diky

blumka
20. nov 2009

petuska, sucho v ustach moze byt aj znak tehu cukrovky, ale nemusi 😉
mna tiez tak niekedy vsetko dolu boli ale som ok...lekar ma prehliada odspodu kazdu poradnu a krcok je v poriadku...zatial teda

olifcek
20. nov 2009

Petus fyzicka namaha a stress mozu sposobovat to skracovanie, ale neviem, ci to citit. No ja som hodne chodila, takmer kazdy den a mala som aj velke bolesti, az ma to nutilo krivat. Myslela som, ved i lekar, ze to je kvoli tehu, no od posl.poradne sa mi strasne krcok skratil-vela namahy.

lenica81
20. nov 2009

petus, s tymi priznakmi by som isto volala doc...

a sely, vytok je teraz ok... ako baby hovoria, keby stipal a pachol, je problem... co sa tyka bruska, nejako mi netvrdne, takze k tomu neviem co by som dodala...

je pravda, netreba sa namahat... aj ja si hovorim, zeby som uz nemala dobehovat na bus... ale niekedy mi to neda... 😀 a potom nielenze dychcim jak slon, este aj maly protestuje... 😎

inak veceriam, zapiekla som si chlebik so sunkou a syrom... a kecup k tomu... nie je to bohvieco zdrave... ale na obed som mala salat a kura... 😀 a nieco v tom chlebe bolo... rozkusala som nieco cierne... hadam to bol len nejaky popol alebo uhlik... budem verit, ze v tej pekarni pecu v peci.l.. 😀

zucana
20. nov 2009

no babce uz sme spat...tak vsetko oki krcok zatvoreny nemeral ho ale pozeral sonom a povedal ze je vsetko ok...
potom meral hlavicku ktora presne sedela s datumom iba o den este viac...29+6 a ze rastieme ako mame...este pozeral ze je to dievca a nieco premeral a ze o 2 tyzdne spravi dalsi ultrazvuk kde pomera vsetko v 32 tt...
inak sa pytam na prietoky a on ze to sa robi keby dietatko spravne nerastlo a ze posledne tyzdne tehu sa itak chodi na monitorovanie...ze 14.12. mam prist..buduci tyzden idem na krv. 14.12. mi bude brat ster a poto dalsia kontrola zac.januara a pripravime program...
a ze ma odrodi on...ze monitorovanie mi kazdy druhy den bude robit on a ked bdue vidiet ze babo moze ist von tak ma vtedy odrodi a keby ma to chytilo po polnoci ze mi da papier nech na neho pockaju....tak toto ma zasa trosku nastrasilo 😅
no ale ved uvidime...
a ze on sa nedava ockovat a ani by sa nedal na mojom mieste...
a tak....
a sme hlavickou dole 😉 tak nech tak len ostane
jaaj a idem na kardiologiu na EKG

zucana
20. nov 2009

jaj a tlak 140 na 80 ze hranica...ale bola som trochu vystresovana z vysetrenia som sa bala...tak snad to iba preto...

loginka
20. nov 2009

super, zuzi dobre spravy 🙂

lenica81
20. nov 2009

supis zuci... hlavne, ze rastie ako ma a uz je i v dobrej polohe... ten moj betar sa zda, ze este ma cas... tak sa hadam umudri... 😀

selyma
20. nov 2009

Tak ja si v pondelok skocim kdr. Dovtedy sa setrim, Istota je istota. Zuci blahozelam ku krasnym vysledkom, teda az na ten tlak

zucana
20. nov 2009

dik logi len som taka...ze mohol ma pozerat dlhsie a tak...a vsetko vzdy hrr hrr hrr
a veeelka sranda s mojim muzom...

lenica81
20. nov 2009

inak baby, vy uz ake mate velke bruska... mne moje tiez zacalo riadne rast... ale v podstate som si ho nejako intenzivne nefotila... ale vidim to kazdy den v zrkadle... 😅

loginka
20. nov 2009

baby co si myslite je lepsia postielka borovicova alebo bukova?

zucana
20. nov 2009

leni sak uz daj nejaku foto 😉
sely a nepisala si ze je do hneda ten vytok?
inak kolk mavate tlak?
ja som mala vzdy 130/80 a teraz 140/80 ale fakt som bola taka vystresovana....

lenica81
20. nov 2009

akurat som zistila, ze mam vybity fotak... takze v nedelu sa posnazim... 😵 a pofotim aj nekake tie satocky...

a co sa tyka postielky... to ti neviem... ak je to original masiv, tak buk by mal byt tvrdsi... ale ked je to len preglejka... tak borovica... no nie...
nasi vyhrabali nasu postielku... 😕 len ju musim nejako pospajat, obrusit a namalovat, lebo chcem bielu... musim skocit do baumaxu na farbu... aby bola nejaka netoxicka... sak si nechcem dieta otrovit...

boze, take dobre mandarinky som si kupila... uz som 4 zjedla... musim ich odlozit... lebo zozeriem cele kilo... 😠

loginka
20. nov 2009

tlak mam skor nizky 120/60
leni ja neviem ci ej to preglejka...snad nie

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre