Mamičky. Február 2010

zusika
12. jún 2009

Ahojte... Je tu už niektorá, ktorá vie, že bude mamičkou vo februári 2010? Ak nie, tak uričte každú chvílu objavíte krásne // a budete rovnako šťastné ako ja. Budem sa tu na vás tešiť!!!

garonka
30. nov 2009

olif

Stare mesto oproti Tip Topu a Ibize 😉 a ty kde bývaš?

alex

ja som zo začiatku fotila i vo dne a v noci 😀 aj čiernobiele fotky som doma robila ale to sa mamina stále čertila lebo som obsadila kupeľňu na pol dňa 😀 nik tam nesmel 😀 okna som skoro zadebnila aby svetlo mi nešlo dovnutra mohlo byť len červene 😀 ale vysledok stal zato, sestra ma doteraz zaramovane fotky svojich deciek 🙂

olifcek
30. nov 2009

zuci jaaaj, bruskooo, jasneee...chi...

garonka ja na kvp... 😉

alex
30. nov 2009

olif ukážem, neboj.

alex
30. nov 2009

noo olif, ty si ešte nedala ani jednu foto bruška...

garonka
30. nov 2009

olif

no niesme moc ďaleko od sebaaa 😀 😀 😀 😀 na Čordakovej mam rodinku 😀

lenica81
30. nov 2009

zuci, sexi... 😉

ja som tiez nad tym uvazovala... ale musim ked tak zlomit nejaku kamosku, co by to ako tak zvladla... nech to aj dobre vyzera a ma to byt prekvapenie... 😀
garon, to nam napr. robil otec, ked sme boli decka... chodieval po svadbach a roznych takych session... tak sme vzdy zakopavali o tie lesticky... 😀 a kupelna aj na 3 dni bola pomaly zavreta...

garonka
30. nov 2009

Leni

no ja mam doteraz u maminy tie veci 😀 pekne odložene ale keď si spomeniem ako ma stale hrešila 😀 a vreckove som stále minula na foto papier a material na robenie fotiek chémia musela byť 😀

lenica81
30. nov 2009

garon... 😀 inak, kozu mas v pohode, lebo moj tato je tak trochu flakaty z toho... 😒

inak, brutalne sa mi chce spat... keby mi tu dali postel, do 5 minut chrnim... 😅

matka331
30. nov 2009

ahojtee zuci velmi pekne fotecky ,ja uz mojmu drahemu hovorim dlho aby ma pofotil z bruskom ale furt sa na to neako zabudne 😉 ja idem zajtra na poradnu tak sa tesiim lebo teraz niekedy by mi mala robit utz tak duufam ze to bude zajtra

deda
30. nov 2009

ahojte,od rana upratujem,už mi z toho hrabe,ale nikto iny to nespravi za mna,hodila som nove foto postielky...zuci pekne foto aj ja sa chystam pofotiť nove...

garonka
30. nov 2009

Leni

našťastie som používala rukavice ale poviem ti v živote som take suche ruky nemala stále ich musím kremovať hoci to boli jedovaté prípravky síce menej ako na farebnu foto, tie sme nesmeli vôbec používať ale vytvorene čiernobiele fotky stali zato 😉

ja zas by som len stale jedla a jedla nerozumiem mala som vydatny obed a teraz praskam do seba banan a pomaranč, no vo štvrtok idem na poradňu hadam neodpadnem koľko važím 😀

loginka
30. nov 2009

caves,
olif tebe dali vychadzky? sranda, mne dr nedala ziadne ze ked si rizikova tak nemas narok
ale aj tak je to jedno, ked chodim len po doktoroch
zuci, pekne photos, budes mat peknu pamiatku, bude to darcek pre draheho? 😉

ja som bola doobeda na injekcie, rehab a kontrolu a potom som zalahla taka unavena, tiez by zislo upratovat, lebo drahy to nejako nestihol, no vidim, ze zacnem radsej zhanat upratovacku 🙂

olifcek
30. nov 2009

logi jo, mne to tam sestricka napisala, nie doki. ale nechodim nikam, ved zakazali. len ku lekarom, zatial som bola len na endokrinologii a zajtra idem o 13na kontrolu k dokimu, tak drzte palce. a v piatok do nemocky na kontrolu.

lenica81
30. nov 2009

deda... riadna sichta... tak to dotiahni do uspesneho konca, vyloz nohy a daj si nieco fajne... 😉

ja som sa vazila v centre, kam chodim cvicit, sa mi zda, ze som dost pribrala, ale kedze to nie je stale ta ista vaha, tak sa na to vyhovaram... 😀 uvidim v pondelok o tyzden...

loginka
30. nov 2009

drzime moc!!! kolko knih si uz precitala? 😉
inak ja som si myslela, ze co ja vsetko precitam, ale bohvieako sa necinim, viac citam MK 🙂

zucana
30. nov 2009

logi jo bude to darcek pod stromcek take velke mu dam spravit 😉
a on by ma moc nefotil....jeho to nebavi ....
vecer nam segra spravi nejake foto spolu 🙂
no ideme trochu posiestovat a potom do centra na tie darceky 😎

zucana
30. nov 2009

deda pakna postielka ten mesaicik je pekny 🙂

deda
30. nov 2009

tak na dnes s upratovanim končim,už mam toho plne zuby a som rada že sedim a čitam si vas...

garonka ja som tiež zvedava kolko budem mať kil navyše..idem na poradnu ale až 9.12. zatial som pribrala okolo 8kg...ty maš kolko navyše?...

loginka
30. nov 2009

ja som teraz po tyzdni nic nepribrala, zeby som teda schudla? ved aspon deticky mali co to pribrat
zeby kvoli tomu, ze moc sladke nejem? aj ked ovocie si davam

deda
30. nov 2009

baby na chvilku odchadzam,prišla mi navšteva

zucana
30. nov 2009

no tak ja som pribrala uz 12 kil a vyzeram jak slon.... ☹
ale nebojim sa.vsetko pojde potom dole a budem cvicit a ani celulu nebudem mat 😎 (si verim co?)

loginka
30. nov 2009

baby dnes som bola co to kupit v lekarni, chcela som oliv.olej ale ten dlho nevydrzi, tak kupim neskor, rybaciu mast, nejake podlozky, lieh na pupcek, gazu, chcela som odsavacku na sopliky ale nemali a este sietkovane gatky tiez nemali, este mi odporucala benzonovu? vodu na ocka, ale som este nekupila

tie poporodne vlozky mozu byt aj take allways nocne? 1 balik mam take Tesco otrasne

garonka
30. nov 2009

deda

ja som zatiaľ pribrala 6kg nejak to na mne nevidieť ale už citím že len funím a boechraň sa zohnuť 😀 to už je na mňa veľa 😀 no vo štvrtok som zvedava 🙂

loginka
30. nov 2009

ta voda je borova 😉 skleroza multiplex

zoska
30. nov 2009

ahojte, som doma zo skoly 😉

logi tie vlozky by nemali obsahovat ziadne tie membrany na lepsie zadrziavanie a take speci povrchy...proste je to len vata obalena gazou, aby rana co najviac dychala...

zuci pekne fotkos...ja sa tiez chystam urobit aspon zopar pre manzela, ale som cakala kym brusko podrastie...takze teraz by to uz mohlo byt 🙂

ja mam vianocnu atmosku trosku od vcera, advent. veniec a tak...ale mam problemik...dala som si v ostrave kupit vianocny obrus a postovne je vyse 100Kc, co mi pride vela, tak neviem ako ho ziskat 😀

loginka
30. nov 2009

ale po cisarskom mozno budu dobre, ci nie?
no trosku ti ten obrus predrazi, ale ked ho velmi chces, nie je co riesit 🙂

alex
30. nov 2009

logi po cisárskom asi hej, ale pri klasickom pôrode, nie.

maminnka
30. nov 2009

mne sa po prvom porode najviac osvedcili take obycajne vlozky, tiez som kupila v zdravotnickych potrebach... hlavne aby bolo hladucke, alwaysky mam rada, ale po porode nie su vhodne

megg
30. nov 2009

ahojte, tak ja som tu len na skok. Ale od zajtra som oficialne uz domka, tak sa tesim, ze si uzijem tu decembrovu atmosku uz domu, nie z prace 🙂

maminnka
30. nov 2009

Logi, chystas sa na cisarsky? viem, dvojicky, asi vacsia pravdepodobnost...

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre