Mamičky. Február 2010

zusika
12. jún 2009

Ahojte... Je tu už niektorá, ktorá vie, že bude mamičkou vo februári 2010? Ak nie, tak uričte každú chvílu objavíte krásne // a budete rovnako šťastné ako ja. Budem sa tu na vás tešiť!!!

lenica81
30. nov 2009

no... s tymi vlozkami... ked mi to kamoska ukazala, tak som si spomenula na tazke zaciatky moje s nimi... teda, ale ked to musi byt, tak musi... vraj hartman su fajn... dufam, ze to 6nedelie prejde rychlo... ☹

loginka
30. nov 2009

ved to , take mi stale zaspinili nohavicky

maminnka
30. nov 2009

jasne, ze su nepohodlne, cestuju, premokaju... ale vraj cez ne pokozka dycha... Lenica, dik za pripomenutie, presne tie Hartman som mala a celkom to slo... potom, ked uz sa rana zahojila, pouzivala som normalne

zoska
30. nov 2009

no je to blbe s tymi vlozkami, ale na to vraj aj tie jednorazove alebo sietove nohavicky a podlozky po teba...proste rovno vyhodis...
a este mi bolo odporucene vyuzivat aspon 2 dni po porode nemocnicne nocne kosele...su vyvarane a zbytocne si neznicis svoje 😉
a po cisarskom asi alwaysky mozu byt...to je asi daco uplne ine... a mas indikovany CR uz??

maculik
30. nov 2009

ahojte
zuci, super foto, ina kocka si tam. A vobec nie si nejaka hrozne pribrata, skor tak sexi 😉

logi, po cisarskom asi nie su az take silne ocistky, ale urcite nie su ani take slabe, ako menzes, lebo ved placentu ti tak ci tak vyberu a zvysok tiez bude musiet ist nejako von. Takze kup si tiez radsej take tie hrube, neviem, ake su na SK, ale ja som mala take dlhokanske, celkom ok, aj ked som si pripadala, akoby som mala plienku 😀

maminnka
30. nov 2009

po cisarsom nie je porodna rana (ia operacna, ale ta je inde, hehe), tak mi to pride ako kazdomesacne krvacanie, asi by som tiez volila tie alwaysky

zoska,
presne s tymi koselami, ja som tu, v ktorej som rodila, rovno vyhodila, ale kupila som si za tym ucelom taku za sto korun, takze mi to ani nebolo luto. Potom som pouzivala iba svoje a furt som ich musela v porodnici dokola prat, takze Tvoje odporucanie je velmi prakticke 🙂

zoska
30. nov 2009

ahoj maculik, dnes som bi v BB na teba spomenula 😉
dnes vecer tam startuju vraj vianocne trhy, na obed uz stavali stanky...asi tam skocim v stredu na obed kuknut a daco dobre si dam...
nebude to sice taka atmoska ako ked je tma a vysvietene mesto, ale neva 🙂

martulanr
30. nov 2009

ahojte
uz mate pokupene a ja nic podlozky mi zostali z prveho a aj nohavicky este ma teda toho moooc caka nakupit 😖

zoska
30. nov 2009

marti, ja z tychto veci tiez este nic nemam...tak neboj, nabehnes do zdravotnych potrieb a do lekarne a mas vybavene 🙂

alex
30. nov 2009

no ja som si práve písala zoznam, čo ešte dokúpiť. Už len počkať na výplatu a môže sa ísť na to 😀

martulanr
30. nov 2009

inak uz druhy den mam take divne pocity ako keby mi maly kopal rovno do krcka ☹ nech sa laskavo otoci tak jak ma este 9 dni musi vydrzat potom ideme dokimu

martulanr
30. nov 2009

zoska tak to hej uz si ani nepamatam co som kupovala teda kolko vloziek pamatam sa ze som isla odtial ako mikulas nabalena 😉

maminnka
30. nov 2009

ja este tiez nic z tychto veci nemam.. ale vy ste aj o mesiac predo mnou, tak mam hadam eset cas... to uz pojdete niektore pomaly aj na matersku, co?

maculik
30. nov 2009

zoska 🙂
a diky za info, ja som tu do stvrtka doobeda, tak hadam este stihnem tam ist pozriet. A v stredu naobed pojdes sama? Ze by som tam tiez skocila, ak nebude prsat.

zoska
30. nov 2009

maci,
no mam cas kedze budem cakat na odvoz, tak ak sa mi nepodari stiahnut jednu spoluziacku tak by som aj sama sla pokukat...asi tak okolo 11.30

zoska
30. nov 2009

ak mas v tom case volno...lebo neviem aky mas rezim s malou, aleebo ako si daleko od centra tak by bolo fajn keby sme sa stretli 🙂
daj mi potom vediet do IP 😉

lenica81
30. nov 2009

tak ja padim z prace... sa mozno este vecer kuknem, co ste vyprodukovali... 😀

andrea2603
30. nov 2009

ahojte,
zuci, vydarené fotky 🙂
olif, držím všetky palčeky, aby kontrola dopadla o.k.

olifcek
30. nov 2009

adi velmi pekne dakujem, potrebujem to...uz mam obavy, ze cosi zase nebude dobre...ale tak snad to zle uz je za nami x;o)

zoska
30. nov 2009

olif ja verím, ze ked tak pekne dodrzujes rezim tak to bude v poriadku...keby som mohla tak ti udelim vychadzku ja 😀
budem na teba velmi mysliet a drzat prsty...o jednej si dam pauzu v uceni 🙂 😉

inak trochu od veci...toto je nejaky divny december...prave bolo pocasie a ze slnecno 5-9 stupnov cely tyzden...to budeme musiet posuvat asi vianoce zachvilu, lebo sneh zacne padat asi az vo februari a ostane do juna 😕

andrea2603
30. nov 2009

olif, ja mám obavy pred každou poradňou, takže u teba je to normálne, že sa obávaš, ale väčšinou baby,čo mali nejaké tie problémy s krčom, sa sťažovali na nejaké tie bolesti a tlaky a...neviem čo ešte. Teba bolí brušino?

dudu
30. nov 2009

baby, mali te niektora zvysene hodnoty cukru v krvy?

ja som mala a teraz musim ist diabetologovi a trochu sa bojim ze budem mat cukrovku... 😕 🙄

zucana
30. nov 2009

olif aj ja frzim zajtra palce...
dudu a bola si na glukozovom teste?
my sme prave prisli z mesta boli sme nakupit par darcekov dost ludi kaslalo takze zasa stres...

maminnka
30. nov 2009

Olif,
hore hlavu, aj ja drzim palce. Ja som mala ist do poradne dnes, ale prelozila som to na stvrtok, maly este nie je celkom zdravy.

Dudu,
ak nemas vyrazne opuchy, potom to bude asi len male vychylenie, mozno mensia dieta... daj potom vediet

olifcek
30. nov 2009

adi vela lezim, takze ani nie, dnes ma trapi zaha, tak i sedim casto, ale musim, inak by mi zhorel traviaci trakt 😕

ale inak mam pocit, ze len lonove kosti citim...niekedy mala akoby drancala do krcka, ale dnes nie x;O)

olifcek
30. nov 2009

adi ale malinke tlaky citim, teraz napriklad...ale to pripisujem zvacsujucej sa maternici 😒

zoska
30. nov 2009

olif mne na zahu zabrala mineralka Fatra 😉
a lonove kosti ma si znicia, to su take bolesti-nebolesti...take napatie v klboch...hlavne prava strana a priehlavky obidva 😒

alex
30. nov 2009

kočky tak ja si občas tiež pripadám ako krípel... pravé bedro ma dosť často bolí, až krívam. A keď upratujem viac ako by som mala, tak cítim celý spodok. Napr. v sobotu som upratovala a potom chodila po obchodoch a ledva som chodila, jak ma to bolelo... a aj včera. Dnes je už dobre.

andrea2603
30. nov 2009

olif 😒 , ale dúfajme, že bude dobre. Toto som pred 2 rokmi zažívala so sestrou, skracoval sa jej krčok a hovorila, že má také tlaky, tiež musela oddychovať a až potom v 9.mesiaci to mohla rozchodiť a nakoniec rodila v termíne 🙂 . Aj ty budeš. Ja ťa ešte aj predbehnem 😀

maminnka
30. nov 2009

moja mala sa dnes nejako vobec nehybe :( zato palenie zahy je otras...

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre