Mamičky. Február 2010

zusika
12. jún 2009

Ahojte... Je tu už niektorá, ktorá vie, že bude mamičkou vo februári 2010? Ak nie, tak uričte každú chvílu objavíte krásne // a budete rovnako šťastné ako ja. Budem sa tu na vás tešiť!!!

katina2209
16. dec 2009

no ja by som chcela začať chodiť keď už budem doma na tie dychové cvičenia pri pôrode ako dýchať,pretože pri prvom som to nevedela ☹

maminnka
16. dec 2009

Kati, ja sa tiez chystam na tei prednasky, pri prvom som chodila a perfektne sa mi to solvedcilo, akurat, ze uz som to vsetko zabudla... kam sa chystas Ty?

olifcek
16. dec 2009

JANKA wow, to inych macekov kaprov mate...aj su zivi a plavu vo vani? ci si si ich nechala vykuchat? x;o)

zuci juuuj, paq daj infosky, lebo to by ma zaujimalo...

njn. ja dufam, ze mi vsetko povedia a, ze i na nete co to precitam, kedze prednasky nehrozia

janielah
16. dec 2009

oli 😀 aj mi ich ocistili, mnaaam, uz sa tak tesim na stedro veceru 🙂

katina2209
16. dec 2009

Maminka ja by som chcela do ružinova tam budem aj rodiť... určite by som chcela chodiť pri prvom som nechodila a nebolo to dobre

katina2209
16. dec 2009

olifcek to bolo nádherné ten trailer normálne až slzy šťastia 🙂

janielah
16. dec 2009

ake je percento pravdepodobnosti, ze sa to stane aj nam ????

katina2209
16. dec 2009

no jani tak možno 1-2% 🙂

matka331
16. dec 2009

juj u nas uz tolko sneziku napadalo sa tesiiim jak maleee decko 😀 😀 😀

olifcek
16. dec 2009

janka moj otec je vasnivy rybaaaar...ale ja mam itak najradsej lososa x;oD chiiii a potom pstruhaaaa

katina2209
16. dec 2009

hmm taký pstruh na rošte to by som si dala 🙂

olifcek
16. dec 2009

jo, najme ten koniec x;o)

olifcek
16. dec 2009

alebo len na masle a s orieskami x;o) a citronikom,mnamky

katina2209
16. dec 2009

s orieškami? to som ešte nepočula olifcek

katina2209
16. dec 2009

olifcek máš nejaký dobrý recept?

matka331
16. dec 2009

olif rybku na masle aj ja lubim a navrch okvapkat citronikom ...mnaaaam a ktomu neakuu zem.kasicku juj takuu chut mam teraz na to 😀 😀

loginka
16. dec 2009

ja nedam dopustit na vianocneho kapra 🙂 janielah, to ste boli tam ako sa odbaca na Ivanku? Moj drahy uz kupil nejake kaprie filety, dufam, ze bude dost, no veru neprechadzala som sa, ja tak maximalne kolecko okolo domu

olif o tom som uz pocula, jedna znama rodila takto doma (v GB) a ze to bolo uzasne, no ja asi taky uzasny zazitok mat nebudem, ale najdolezitejsie je aby boli baba zdrave a bude vsetko dobre

zuci, no ja umyvam len tak pod studenou, ani ma nenapadlo pod horucou, pomarance, mandarinky vobec, len citron, dost to tam prehanaju

selyma
16. dec 2009

my si pochutname na file ☹ ale u nas je to normalne, len raz sme mali kapra aj to nam nemal kto zabit. To som bola este decko a pamatam, ako nam plaval vo vani. Dedko ho potom zabil.

zucana
16. dec 2009

baby tak som spat...po 20 minutach hladania miesta som konecne prisla do saly kde bolo asi 200 ludi aj manzelia teplo smrad a este tam vela ludi kaslalo....nebolo miesta nastastie spolukurzarky mi jedno obsadili...potom dosiel lekar zacal rozpravat ze len 13% si da epudural a ze 30% porodov je cisarskym a potom zacal komplikacie...tak som sa zdvihla a odisla...potom 40 minut v zapche a hladna som jak vlk a vy tu o jedle 😀
poprosim zusiku ktora iste na predvasku o epi sla nech da infosky 😉
ale aspon som bola v jednej drogiske co mi teta co zije v taliansku v bolzane a ma male babo odporucila a nasla tekuty prasok pre deticky...takze bude sa prat 😀
a este som muzikovi jeho oblubene vino na vianoce kupila a segre mini darcok

loginka
16. dec 2009

no tak aspon nieco pozitivne 😉

selyma
16. dec 2009

mate kupenu mast na bradavky? citala som, ktora by bola taka lepsia, ale je ich viac druhov. Mamicky, viete niektoruodporucit?

zucana
16. dec 2009

no z dnesneho dna asi jedine 😕

a to som sla este aj pre fotky a ze sa pokazil stroj ze az zajtra budu.... 😠

olifcek
16. dec 2009

sely ja mam calciovu mast, vraj je dobraaaa x;o)

oriesky s rybkou? ja ich len prihodim, nesolene, ked sa rybka zacina prazit a su tam, kym sa nedoprazi x;o)

olifcek
16. dec 2009

manzelikovi prisla stolickaaaaaa k PC, sme ju kupili uz pred mesiacom a pol, a mala byt az po novom roku, nastastie, prisla skor, jupii

a aj pizza kazdu chvilu dorazi....katina mi dnes chute narobila len 😅

selyma
16. dec 2009

No som prave citala, ze ta kalciova je o nicom, tak neviem

olifcek
16. dec 2009

sely ja ju vyskusam, ani draha nebola...a vyskusam aj to, co pisala adka s octom, as mlliecko len potriet materske...x;O)

selyma
16. dec 2009

Ok, dakujem, tak ja uvidim, este som nekupovala, popozeram 😉

zucana
16. dec 2009

tu v nemocke odporucaju napr.mandlovy olej lisovany za studena... 😉

ewelyne
16. dec 2009

http://www.facebook.com/album.php?aid=46344&id=...

ahojte babky, tak tu je link. Takze zobrala som vsetky co mali 😉
viac nebolo.
tie 25 mm - 4 ks
tie 38 mm - 3 ks
ten 19 mm - 1 ks- skusala som a drzi aj v strede medzi tromi a aj na dvojitej.

inak maju vsetky cca. 8,5 cm a natiahnu sa do cca. 12, 5 cm lebo tam je taka akoby gumicka.

a tie cierne sa jedna cast asi pripne, su tam nejake haciky a druha prisije par stehmi a predlzi asi cca. 5,5 cm, neviem, myslim si...alebo obe prisijete a potom odparete. je to tam odfotene na porovnanie...
su dve take siroke na tri-dve haciky 3, 8 a jedno 3 cm... na dve...

poslite mi Ip adresy, nech zajtra poslem a co komu. 😉
ceny- tie 38 mm stali 2,30 Euro kus
tie 25 mm a 19 mm stali 2 Euro kus
a vsetky cierne 0,60 Euro kus.

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre