Mamičky. Február 2010

zusika
12. jún 2009

Ahojte... Je tu už niektorá, ktorá vie, že bude mamičkou vo februári 2010? Ak nie, tak uričte každú chvílu objavíte krásne // a budete rovnako šťastné ako ja. Budem sa tu na vás tešiť!!!

zoska
24. feb 2010

technicka otazka- ako casto cistite nostek?
ja som zatial 2krat vatickou vytiahla soplik, ked som ho videla v nosteku a raz ked sa i zdalo ze tazko dycha...
balonikovou odsavackou mi to neslo a vysavacovou sa bojim takeu malemu babu

a na druhej strane sa bojim ze ak to to palickou urobim zle, tak jej to zatlacim dalej do nosteka ☹
v nemocnici vyzealo setko akosi jednoduchsie 😅

zoska
24. feb 2010

pridala som aj ďalšie Nelinkine fotos 😉

kika58
24. feb 2010

ahojte mamicky, gratuloujem novym maminkam, alex som dufala, ze aspon ty na mna pockas, teraz som uz asi posledna cakatelka 😒 😒 😒
ta moja malicka teda dava na seba pekne cakat, dnes som bola u dr. a povedal, ze ak to nebude do 3.3. mam sa rano hlasit v nemocnici 😕 ale ja tajne dufam ze najneskor cez vikend by to mohlo byt a to by som uzatvorila februarovky...
zoska krasna je ta tvoja Nelinka ( aj ja som chcela dat meno Nela / ale krasnucke su vsetky vase babenka male pokladiky, nech uz aj ten moj je tu s nami

zoska
24. feb 2010

kika, takze este tehulkujes 🙂
no po tom co tu citas tak si to este radsej uzi 😀
3.3. je pekny datum inak 🙂 ale prajem ti teda aby to bolo vo februari 😉

Nelka dakuje za pochvalu 😉

zoska
24. feb 2010

kocky ked sa tu objavite napiste ako cistite ten nostek pls
ako casto a cim. Ď

lolka
24. feb 2010

suzon, je mi luto, ze mate problemy s malickou a velmi vam drzim palce, nech je cim skor v poriadku. aj ked su babatka malinke, su to velki bojovnici, urcite to dobre dopadne 😵

jani, aj mojej kamaratke povedali az pred odchodom z porodnice, ze jej dcerka mala vyklbenu klucnu kost 😖 a zdovodnili to tym, ze sa to casto stava a ze aby nebola mamicka z toho v depkach 😅 no neviem.....tiez by som bola smutna 😖

olif, olivke prajem nech ma coskoro krvicku v poriadku a uziva si uz len same radosti detstva 😉 a urcite za to nevin seba, nemozes za to a pre olivku si ta najlepsia mama na svete 🙂

zoska, ked sme boli v nemocke, tak sme mali soplik a sestricka ho vydolovala vatovou tycinkou. bol teda riadne hlboko, ja by som sa ho aj bala tahat... 😖

kika, este mas par dni do konca februara, tak sup sup dohovorit Ivanke, nech sa poponahla na svet 😵

maminnka
24. feb 2010

Ewe, skoda, ze nam ten zraz nevysiel... 🙂 dala si si od tej fotografky robit fotky? mne ich dnes doniesla, kraaasne! Nikto mi nechce verit, ze ma mala na nich len 1 den.
ano, mala nam pekne papa, z flasky, ale papa pekne, nastatie. Teraz bola 3 hodiny hore, skoro vobec neplackala... zlatusik moj 🙂
Ako Simonko? Snad mu to prejde skor ako to vypukne naplno. U nas uz je len kasel, inak OK. A u mna bolenie hrdla.

Andrea, Janiel, dakujem 🙂

zucana
24. feb 2010

zosi dneska som skusala odsat odsavackou co mi odporucila olif, ale vytiahlo mi to len dva male susniky. ta moja balonikova ma vacsi otvor, takze je momentalne lepsia. odsavam jej to tak maximalne raz za den, urcite by som to nevuyberaòla tym sparatkom, iba vycistila vatickou.

suzon, jani, ja len tolko, ze drzim palce nech vsetko dobre dopadne..je to hrozne pre take male deticky..

dnes som bola pozriet odsavacky od medela jednu za 100 eur a jednu za 160 eur. asi zoberiem tu drahsiu, ale vobec nemam chut odsavat a dufam, ze to budem pouzivat len ked pojdem mimo domov.

maminnka
24. feb 2010

Zoska, ja cistim tou vatovou tycinkou, pomaly a opatrne, iba ked vidim soplik. Ale nebala by som sa vysavacovou odsavackou, ved daj vysavac na najslabsi vykon a skus si to na prste, to takmer nie je citit, ako to taha, uvidis....

Kika, hadam stihnes este vo februari, drzim palceky! A krasne meno date princeznej, ja mam rovnake 🙂

Zoska, malinka je naadhernaa!

lolka
24. feb 2010

zoska, maminka, mate pekne princeznicky 😉

olifcek
24. feb 2010

zuci aj ked vymenis nastavec, tak nepotiahne? 😒 ja som s nou spokojna...prepac 😔

zucana
24. feb 2010

baby peknucke fotocky mate 🙂
a olif ty sa prosim nestrachuj a nepoddavaj tomu drzim palceky a verim ze vsetko dobre dopadne a uz dalsie vysledky budu oki...musis byt silna vies ze nemozes schudnut....

olifcek
24. feb 2010

zuci si Poklad, dakujem 😉

blumka
24. feb 2010

zosi, ja malej cisstim nostek tymi vatovymi tycinkami na ktoru si dam solny roztok..preventivne

olifcek
24. feb 2010

ako casto cistis nostek, blumi?

a ako to mliecko? musis ho predsa stopnut?

olifcek
24. feb 2010

idem si lahnut ....pa na dnes. baby

blumka
24. feb 2010

zajtra doobeda bude vypadok stranky..ach jaj co budem robit 😀 😀

zoska
24. feb 2010

dakujeeem...
tak som vydolovala vatovou tycinkou zase cosi...normalne je to fuska

inak u sa mi to mliecko upravilo, uz nemusim odsavat, dnes som zase musela nabehnut na vacsi pizny rezim, lebo sa mi prestali tak prsia nalievat...tak hadam uz bude len dobre 😉

zuci ja mam medelu piestovu a je velmi dobra...odporucili mi ju v nemocke na zaciatok, ale na rozbehnute kojenie je vraj dobra aj elektricka 😉

zucana
24. feb 2010

jaj baby ja som kojila a zvonil mi telefon tak som zdvihla a zosmykol sa mi na vikinku na tu kosticku na nosteku medzi ockami....trosku zaplakala ale potom uz neplakala a nic tam nema...ale itak sa bojim...nic sa jej nemohlo stat?uz nikdy nebudem telefonovat pri nej....

zoska
24. feb 2010

pizny rezim= pitny rezim 😀

maculik
24. feb 2010

blumi, to ako vies?
my mame zase uplak.vecer, ac jo... manzel uz vyrazil autom na Sk, takze Adelku mamna vysielacke, dufam, ze noc zvladneme.
idem lezat, docitam zajtra, dnes som akosi nestihala 😒
dobru nocku a odkaz drobcom - nechajte maminy vyspat! 😉

maculik
25. feb 2010

dobre ranko 🙂

blumka
25. feb 2010

ahojte...
baby, sledujete hokej? no nieco uzasne...jaj sa strasne tesiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiim 😀

moje princezny este drichmu 😅 😅 ..Terezka spi od vecera osmej a toto druhe krpate, spalo v noci zle tak asi teraz dohana 😀 ale ja budem dnes aj tak vyskerena ako tento smajlik, lebo sa tesim z hokeja 😀 😀 😀

olifcek
25. feb 2010

no a my sme nespali moc tuto noc...nechapem...asi preto, ze sme opat zahuhnene...ach jo...tie sopliky ma uz stvu...

nekukam hokej, kuknem, s kym sme hrali...len viem, ze uz hrame len o nejake piate miesto, ci co, ze?

blumka
25. feb 2010

olif, nene..uz mozme skoncit najhorsie stvrty...boze...ja sa tak tesim 😀 😀

olifcek
25. feb 2010

blum takze i medailu este mozeme mat?

blumka
25. feb 2010

jasneeeeeeeeeeeeeeee

olifcek
25. feb 2010

blum a kedy hrame najblizsie? ta kuknem, ked este o cosi ide x;o)

blumka
25. feb 2010

olif v sobotu o 3:30 rano...taky blby cas 😒 proti kanade, to bude brutal 😅

olifcek
25. feb 2010

malicka papa o 3.30, takze sa da, akurat, ze bude hajat na mne asi, abo paq kuknem zaznam 😵

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre