Mamičky. Február 2010

zusika
12. jún 2009

Ahojte... Je tu už niektorá, ktorá vie, že bude mamičkou vo februári 2010? Ak nie, tak uričte každú chvílu objavíte krásne // a budete rovnako šťastné ako ja. Budem sa tu na vás tešiť!!!

olifcek
19. apr 2010

blumi, hej, ale otocit sa na chrbatik este nevie ☹

olifcek
19. apr 2010

njonja daki

maminnka
19. apr 2010

zienky, potrebujem radu... Natalka si zacala cmulat prsteky... a nie jeden, ale 4 naraz... len co sa prebudi, sup-prsty do pusinky. Ked jej ich vyveriem a dam cumlik, ten vypluje a sup zasa prsteky dnu... co s tyyyyym? Dufam, ze jej nejdu zubky... kamoskin maly mal v 4 mesiacoch uz 6 zubov 😕

zucana
19. apr 2010

olif ani moja....ale zajtra ideme kupit velky rebalovak chcem aby sme mohli cvicit a take vselijake veci robit....
mala papala je tu v sedacke a ja kukam markizu 😀

zucana
19. apr 2010

mami aj nasa to robi....
objavila si rucky 😉 a chyta si s nimi aj celu tvaricku aj nostek a dokonca jeden uz mala v nosnej dierke 😀
takze je cela od slin...cely ksichtik a zaspava s rukou cez tvaricku

selyma
19. apr 2010

babky, tak som pytala annu g o radu ohladom dojcenia. Dufam, ze pomoze. Dam vam vediet. Pekny vecer 🙂

zucana
19. apr 2010

sely drzkam palce ;) nam sa to uz upravilo teda nechcem zakriknut 🤐

blumka
19. apr 2010

olif, na prevracanie mate cas do polroka aj dlhsie 😉

zucana
19. apr 2010

vsimnite si fotku...v jednej ruke ucho v druhej nos 😀

maminnka
19. apr 2010

Zuci, paradna fotka!
Zoska, drzim palce, silno silno na zajtra!

olifcek
19. apr 2010

inak, oliv sa davno ruckami chyta tvaricky, ale este s sa na nich nedivala....mamka mi vravelA, ze ked si objavi rucky bude ich obdivovat hodiny a dni..no zatial sa to nedeje...za hrackou sa taha ruckami, chyta ma, chyta prso, sebe tvaricku....ale...

blumi super potom 😉

zuci malu mas fakt podarenu 😵

maminnka
19. apr 2010

nasa mala tiez bucha do hraciek na hrazdicke, hehe, ale nie rukami, ale nohami 😀

njonja
19. apr 2010

Maminnka, tusim, ze nase deti su rovnako lenivucke dvihat hlavky🙂 Uz som si zacala robit starosti... Lekarka ale vravela, ze to preto, ze ma nadpriemerne velku hlavicku oproti telicku..(ved som aj patricne bola po porode dokatovana🙂 )

Uz sa tesim, ked si zacne objavovat aj rucicky..Inac aj moj strka do pusinky vsetky styri prsteky - teda celu pasticku.. Ale my nemame vobec dudel, tak myslim, ze to je nahrada zan..Maminnka, snad sa aj tvojej malej rucka viac zapacila a nebudu to zubky.. Ale v kazdom pripade to coskoro zistis🙂

lolka
19. apr 2010

cafte 😉
aj nasa mala objavila, ake su prstiky super a ze si ich moze zuzlat 😀 vacsinou po kojeni este strci rucicku do pusinky a cmula. aj ich jej vyberiem a dam cumel, ale ten nema sancu,hned ho vypluje.
Viki si este neobjavila ruky, len si pretiera oci a cmula prsty, ale este hracku nechyti. do hraciek na hrazde obcas udrie, ale este to myslim nie je cielene.

zuci, olif, zelam babulkam pekne vymesacie 😉

garonka, aj ty si z mestskej casti stare mesto ? aj my 😉 a ano, dostanete darcek, zlaty privesok s vygravyrovanym emblemom hradu, kyticku a zapisny list 😵 inak, ja som myslela, ze tam bude viac deti naraz - tak ako sa to kedysi robilo a ono je to indi-vindi pre kazde babo.....my sme tam boli len s rodicmi 😅
este par foto:

zucana
19. apr 2010

Aj Mojave je leniva ;)
inak som si kukla markiza film dnes a mm si re zmenu na fotbale udrel ruku

mmaarrttiinnaa
20. apr 2010

ahojte ja sa zase po velmi dlhej dobe ozyvam tak pred tyzdnom sme boli na poradni a mali sme 5600 g sestricka povedala ze na 7 tyzdnov je to vela mne sa ani nezda taky je pekny baculaty
Matthyasko sa obracia na chrbatik z bruska od 6 tyzdnov strasne je pevny mam pocit ze je strasne aktivny mozno by nebolo naskodu keby trosku zlenivel aj on
inak zuci super fotka
lolka jaka je mala krasnaa ta celenka nema chybu

mmaarrttiinnaa
20. apr 2010

zopar novych fotiek nasho drobca

blumka
20. apr 2010

martinka, no ahoj...maly je krasny...taky macko...hlavne ze mu chuti a ze je zdravy, ne? 😉

lolka, malinka aka princeznicka 😉

baby, dnes rano o piatej sa Terezka strasne smiala zo sna a ked sa zobudila prve co mi vravi ze "boa som s Jukaskom na kojotoci ako picenicka v kocajiku" (preklad: bola som s Lukaskom na kolotoci ako princeznicka v kociari)...my sme boli v nedelu na kolotoci a naozaj sa tam vozila v takom koci ako Popoluska v tom z tekvice a asi sa jej to snivalo..zlato moje 😵

lolka
20. apr 2010

marti, krasny drobec, bude z neho silak 🙂 bude ochranovat Vanessku 😵

mmaarrttiinnaa
20. apr 2010

loli no dufam ze hej zatial Vanesska ochranuje jeho mam pocit ze az prilis dlho bola jedinacik a teraz sa od neho nevie odtrhnut niekedy mam strach aby mu neublizila jak ho stiska ale je to velka pomoc mat take velke dieta strasne vela mi pomoze 🙂

lolka
20. apr 2010

marti, to hej a dievcatka su predsa len starostlivejsie ako chlapci. kamoska mala medzi dcerkami tiez 9r. rozdiel a velmi jej to pomohlo, ta starsia potom chodila pre malu do skolky, potom do skoly a tak.

dnes ideme s kamoskou kocikovat a zaroven vencit psov, tak sa tesim, cely den vonku.....ma byt krasne, az 20 stup. 😉

olifcek
20. apr 2010

bre ranko

tak my po kupeli, ale i placi...oliv vo vanicke normalne akoby plavala, chi...ale nechce odtial von, asi ju tam budem nechavat dlhsie 😵 ale fajne sa potom vyplakala, chudacik malicky ☹ no dala som ju na brusko, tak som si riadne kukla ako sa dviha...a fakt, uz to nieje na celom predlakti opreta ale postupila vyssie, v tomto asi je tak na 4 mes. 😉 aj sa mi prekrutila na chrbatik, chi, i ked asi len nahodou. to som ju ale nemala v podlozke ale na posteli, nech ma viac priestoru...na podlozke som ju olejcekovala, tak mi skoro zdrhla, ked bola na brusku, chi...

ale uz je bre, uz papa, no je len v bodynku s kratkym rukavom ale ma i capicku...uz som nechcela aby plackala a...je tu teplo, ja by som bola najradsej naha x;o)

alex
20. apr 2010

Ahojky,
my sme boli včera vonku od cca jedenástej a domov sme prišli až po ôsmej. Normálne som sa opálila 😎 Raz som Jakubka nakojila na lavičke a potom u švagrinej doma. Jakubko krásne hajal.
Dnes sa tiež chystáme na dlho von. Teraz je Kubino na deke a rozpráva sa s hračkami, taký je zlatý. Ale už sa pôjdeme poobliekať. Určite bude krásne, lebo už teraz je vonku slnečno.

Loli malá je kočka, v tých šatičkách je úplne na zožratie.

Martinka maličký je aký šikovný, my ešte ani hlavu nedržíme a vy sa už pretáčate. No budeme musieť viac cvičiť.

Inak maminka, kľudne môžu ísť už Natálke zúbky. Moja kamoška má 4.mesačnú malú a spodné dva sa jej už prerezali 🙂
Ruky si cmúleme aj my, ale sme zvyknutý na dudlík, takže keď mu ho dám, tak si vystačí aj s ním, ale keď mu vypadne, tak má náhradu.

olifcek
20. apr 2010

ali, ked kojis vonku, nebojis sa, ze malicky chyti prievnan ociciek?

inak baby, nadherne babatka tu mame, skutocne...

vidite? Oliv tiez cumel nepozna, tak asi preto pasticku cmulka...ono..potom tie babatka prejdu na palec, ci nie?

olifcek
20. apr 2010

ako zisrtim, ze Oliv je nepokojna kvoli zubkom? kokso...snad je pravdou, ze babo, co nepozna cumel, flasu a klobuciky pri kojeni, ked ma zubky, nehryzie...

olifcek
20. apr 2010

gari, blumi, ako to s vami vyzera? ideme dnes do toho mesta? na takuuu 13.30?

maculik
20. apr 2010

Dobre ranko 🙂
drobec buva, tak idem vas zbezne docitat.
njonja, kuapt sme sa boli, ale len manzel s Adelkou, ja s Petkom sme sa zatial nekupali. Planujem prvykrat v juli v mori. To plavanie neviem, ja som nechodila s malou a ani teraz neplanujem, lebo zvycajne je to cez obed a to drobci spavaju (teda Petko zatial nie, ale chcem ho tak naucit). Takze budeme chodit normalne na verejne plavanie, ked uz bude starsi.

garon, ja len pozeram, ako Tebe slonik buva. To by som aj ja brala aspon zo 2dni 🙂

blumi, na tu ciapku som sa pytala, lebo Adelka je letne babo, prve 2mes mala logicky ciapocku, aj ked bolo teplo, potom uz bolo chladno. NO a dalsie leto uz mala rok, to uz bola aj bez ciapky.
Ale Petko bude mat v lete len pol roka, tak preto. A dufala som, ze ty mi odpovies, lebo Tete je tiez februarova 😉

maculik
20. apr 2010

a tiez sa musime pochvalit, ze uz na brusku pekne dvihame hlavicku 😵

zoska, drzime palce, nech to dnes dobre dopadne!

njonja, ja rajciny papam, aj vsetko. Len arasidy nie. Aj kapustnicu sa chystam o 2t skusit 🙂
a s tym pasenim mate cas, ja som prekvapena, ze Petko uz dviha, lebo Adelka zacala o dost neskor, bola leniva 😅

mami, Petko tiez dava do pusy rucicku - bud celu past alebo prsty, ale je to sranda, on dopapa a sup hned past do pusy a uz len pocujem take hlasne cucanie 😀

marti, ty mas ineho sikovnika, ked sa uz otaca. a pozrela som nove fotky drobcov, vsetci su zlatucki 😵

blumi, super interpretacia sna 😀 Adelka zase zo sna hovori ze "Pepe, Pepe", aj dnes rano tesne predtym, nez sa zobudila, to hovorila a potom prva otazka, ze "de je? Pepe?" 😀

blumka
20. apr 2010

olif, ja nemozem..terezka zacina byt chora, je soplava a kasle, tak aby vam nenakazila deticky a aj tak ma dnes nema kto odviest, tak inokedy...skoda ☹

olifcek
20. apr 2010

blumi takze predsa to TeTe opat chyta? juuj x;o(

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre