Mamičky. Február 2010

zusika
12. jún 2009

Ahojte... Je tu už niektorá, ktorá vie, že bude mamičkou vo februári 2010? Ak nie, tak uričte každú chvílu objavíte krásne // a budete rovnako šťastné ako ja. Budem sa tu na vás tešiť!!!

evita747
9. máj 2010

ahojte, dajte pls vediet, kedya kde planujete to stretko v BA, dik

laxity
10. máj 2010

dobré ránko

tak ja už straším hore a malá sa hrá, ale idem to asi ešte zalomiť 🙂

evita...stretko je naplánované zatiaľ na 26.5. o 15.00....teda aspoň tak to bolo naposledy 😉

svetlankat
10. máj 2010

Caute baby, dobre ranko, vsetko najlepsie vsetkym Vikinkam. Len sa pridavam, v NEXTe maju skvele vecia velkosti naozaj sedia. Ked sme zili v UK nakupovali sme len v NEXTe. Krasne fotecky ste tu dali. Deticky su fakt krasnucke.

katina2209
10. máj 2010

Dobre ranko vsetko najlepsie Vikinkam...
My mame dnes 3 mesiace 🙂U nas noc rovnaka prvy spanok 4 hodiny a potom 3 hodiny a od pol osmej sme hore...
Teraz mi zaspal na pol hodinku....
Baby vidim,ze nakupujete vo velkom... ja mam teraz na toto obdobie dost veciciek budem potrebovat az od velkosti 68 a vyssie.. nechcem nakupovat velmi dopredu,lebo neviem akou rychlostou budeme rast,aby sme to vynosili...
Maminnka a syncek ako s tou klucnou kostou?

laxity
10. máj 2010

tiež prajem všetko naj Vikinkám...užite si krásny slniečkový dník 🙂

olifcek
10. máj 2010

veru, veru, vikinkam vseeetko najlepsieeeee

ha, prisiel mi mail...

Dobry den,

prednedavnom sme odstali od Vas email ohladom uvitania Vasho babatka do zivota.
Uvitanie sa na nasom urade uz nevykonava, a pokial ide o prihlasenie netreba ho na nasom urade prihlasovat.
Pokial sa narodilo na nasom uzemi, nas miestny urad dostava oznamenie o narodeni.

Prajeme vela zdravia Vam aj vasmu dietatku.

martinaj
10. máj 2010

Vikinkam prajeme aj my vsetko naj 😵

martinaj
10. máj 2010

baby aj vam chyba tehotenstvo? keby sme mali vacsi byt a ja o 20 kil menej, hned by som sa dala nahovorit 😵

laxity
10. máj 2010

martinaj...chýba aj mne, bolo to krásne obdobie a ja som si ho totálne užívala 🙂 . Chceli by ste tretie? Ja chcem mať tri deti a mm vraví, že dve stačia 😀

laxity
10. máj 2010

olif...ja som písala tej holke včera...ako jej mám napísať objednávku a ona mi nenapísala 😕 ....ako jej to mám poslať? Viem, že tam treba kódy z next stránky a veľkosti, ale mám jej to dať do jednej správy či ako?

martinaj
10. máj 2010

laxi, raz chcem urcite aj tretie.... ale to budeme musiet poriesit byvanie, co asi nehrozi tak skoro ☹ ale tak... mame este chvilu casu 😀

olifcek
10. máj 2010

laxi ja som jej dala link, kod a velkost a vsetko v jednom mailiku

mne staci jedno...nerada spominam na tehu...

laxity
10. máj 2010

olif...dík, idem to skúsiť 🙂 a mrzí ma, že nerada spomínaš, asi si nemala pekné tehotenstvo ☹ ...možno to časom všetko prejde a Olivke budete chcieť dať bračeka alebo sestričku 😉

olifcek
10. máj 2010

laxi no...mne sa to od novembra riadne pototo...takze...a bojim sa, ze keby bolo dalsie, ze by tiez vznikla podobna situacia ako s Oliv...druhykrat uz neprosim....

tatko chce pre oliv surodenca, ale ja radsej psika, alebo hoc i hada....x;o)

olifcek
10. máj 2010

aaa martinaj, televizna hviezda x;o)

laxity
10. máj 2010

olif...prosím ťa, keď si to tej holke posielala, tak si jej písala správu cez ZASLAT ODKAZ? Čo má na mimibazar?

laxity
10. máj 2010

olif...ti verím, že sa bojíš 😒

olifcek
10. máj 2010

laxi ee, lebo vcera minibazar nefungoval, pisala som priamo na mail, ale kludne cez zaslat dotaz mozes x;o)

laxi i ked viem, ze uz by som sa palpacne nenechala pozerat po 30tt urcite...ved ma kukal palpacne v novembri, v ten isty mi odisla zatka /len sestricka, ze je to z vysetrenia, a ze ak to nebude na druhy den, ze je to len z toho a nic sa nedeje a pod./, a v decembri, co ma kukal, v ten den mi odtiekla plodovka ☹

lolka
10. máj 2010

ahoj, dakujeme za priania Vikinke a aj myprajeme vsetko najlepsie 🙂 my sme dnes nejaky uplakany, len na rukach alebo na prsku ☹
dufam, ze zajtra poletime lebo Vieden dnes zevraj uzavrela letisko....hm 😅

olifcek
10. máj 2010

loli preco?

lolka
10. máj 2010

olif, preco uplakany alebo preco nepoletime ? 😕 sopka zasa chrli ten smrad....
neviem, co sa jej nepaci. uz vcera po obede bola taka "nijaka", v kociku len revala a na rukach by sa len nosila ☹ nastastie noc mala dobru.
teraz je napapa, chvilu kludna tak ficime von...
pekny dnik prajem 🙂

lenica81
10. máj 2010

ahojte babenky, dufam, ze ste si den maminiek uzili, jak tak citam, aj to vyslo...
olif, supis dezert, aj ostatne ste dostali pekne darceky... ja budem mat novy mobil, lebo budem mat aj narodky 15., a potom meniny v juni... tak vsetko naraz... 😉
a vikinkam vsetko naj... 😵

my sme boli okolo obeda v sade janka krala sa prejst... ale poobede okolo 5tej to prislo... maly dostal doslova amok, ked sme boli vonku, kym sme dosli domov, a to ho niesol mm na rukach, lebo u mna tiez nechcel byt, reval jak najaty, tak som mu dala prso a vsetko co spapal, vygrckal asi zo stresu... ☹ a potom opat mrncal, tak sme kupali a zasa papali, a nakoniec chvalabohu zalomil... mm bol z toho uplne hotovy... ja som uz asi z toho, ze sa furt o neho cez den staram, zvyknuta, ale predsa, vynervil sa riadne... 😔

dnes to hadam uz bude lepsie... 😅 stale sa bojim, ze ked pojdem domov na vychod, ze ho opat rozhodim a toto mi bude robit cele dni... 😔 a mama ma furt len otravuje, ze kedy dojdem... 😠

lenica81
10. máj 2010

loli, moj je tiez taky nijaky posledne cca 4 dni... neviem, ci sa mu ta kolika neposunula... skusim davat kvapky uz skor... 😔 teraz opat spime, tak idem si aj ja lahnut...
neskrabte vela, aby som stihala... 😀

my chceme este jedno dieta, na margo rozbehnutej temy, uvidim, ako to budem zvladat, ale chcela by som do roka... a tehotenstvo bolo tiez supis... az na tu vecnu unavu... 😉

olifcek
10. máj 2010

loli, uz som citala tej sopke...horor...

snad sa malinka pobytom vonku ukludniiii

leni neboj, babatka vraj rady cestujuuuu 😉 babo do roka? wow, odvazne to ziena...ako i mm zucanky 😀

mne sa oliv vyhadzala drobulilililinkymi vyraztickami, asi sladkosti...takze vynechaaam...snad nie kecup... 😅

katina2209
10. máj 2010

Tak ja som pozehlila teraz periem a matko mi zaspinkal na prsku som sa cudovala preco nepyta papkat vydrzal 4 hodiny naposledy som mu davala o 6,30 a pytal az o 10,30,len na mna pozeral v lehatku a pekne sa hrajkal ked som zehlila a olifcek tebe uz prislo to lehatko to je super vec maly mi tam vydrzi aj 45 minut....

katina2209
10. máj 2010

lolka kam cestuje?

olifcek
10. máj 2010

baby, aku velkost ma Olivka, ked ma dlzku chodidielka cca 10-11cm?

olifcek
10. máj 2010

kati v stredu by malo dorazit do KE x;o)

zucana
10. máj 2010

baby a kde je ten next???

zucana
10. máj 2010

oki kukam ze aj v auparku ;)
inak cafte
bola som na krv zasa som zvedava co to bude...kvoli tej stitnej a zajtra idem na to sono....
oddnes menej jem ...dufam,ze mi to vydrzi....
a leje tu :(
ale v piatok sa ide na SK 😀

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre