Mamičky. Február 2010

zusika
12. jún 2009

Ahojte... Je tu už niektorá, ktorá vie, že bude mamičkou vo februári 2010? Ak nie, tak uričte každú chvílu objavíte krásne // a budete rovnako šťastné ako ja. Budem sa tu na vás tešiť!!!

garonka
30. jún 2010

@laxity dobry mix 😀 😀 😀
jedla som grilovany baklažan nebude malemu nič? ale som sa prežierala ako koza rohata 🙄

katina2209
30. jún 2010

@laxity ma velmi sibalske ocka a ma hnede?

laxity
30. jún 2010

@garonka neboj nebude, minule macu myslím robila baklažán so syrom a malému nič nebude veď keď už papáva steaky 😀

lolka
30. jún 2010

@laxity Natalka to zvladne jeden vecer aj bez teba, dostane tvoje mliecko a tatino ju uspi 😉
no, mna rano operovali, prebrala som sa okolo 14.00, boja na JIS-ke, vecer sla na izbu. z jazvy som mala vyvod kateter na odvadzanie prip. hnisu a ten mi dali dole asi na 4-5 den. operovali ma v pondelok, snazila som sa ich uprosit aby ma pustili na vikend uz domov, ale nedalo sa. V pondelok vybrali stichy a sla domov.
A co ti idu presne robit ?

laxity
30. jún 2010

@katina2209 hej budú pravdepodobne po tatovi hnedé 🙂 ...a prefíkané 😀

garonka
30. jún 2010

@laxity no mi odľahlo, lebo ja som sa prežierala ako besna, baklažany, plesnivy syr na grile sice mne je ťažko ale som zvedava čo to spravi s malym 🙄
že steaky 😀 😀 😀 😀

aj my mame hnede očka a mm vraví, že ich ma špinave 😀

laxity
30. jún 2010

@lolka to aj vývod budem mať? ☹ šak to tuším bolí keď sa to vyberá 😕

idú mi vyberať tzv. uzol veľkosť má 3 cm

laxity
30. jún 2010

@garonka ja som dúfala, že Naty pôjdu očká do zelena, že aspoň niečo po mne ale eee hnedé, ale veď je to v podstate úplne jedno 🙂

ja bych sa tiež furt prejedala, ale nemôžem bo vôbec nechudnem kojením ako iné ženy 😀

katina2209
30. jún 2010

@garonka a my sme sa dnes tiez prezrali boli sme v pizzerii tak som jedla pizzu, lasagne a este sme to dorazili v macdonalde tastickou a zmrzlinkou....

rivatha
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
rivatha
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
garonka
30. jún 2010

@laxity ja mam zelene oči ako keby som z lesa bola mm ma hnede a maly ma všetko po ňom postavu, vahu oči a po mne nema nič 🙄 ešte i taku pokojnu povahu ma po mm ja som cholerik 😅

ja by som chcela vyschnuť ale kojením asi priberam 😅

katina2209
30. jún 2010

A mne sa ta mrcha uz rozprudila este mohla kludne prist aj neskor pri Markovi som dostala az ked mal 8 mesiacov a kojila som rok....

garonka
30. jún 2010

@katina2209 mňam mc donald a lasagne
zajtra mam na obed dukatove buchtičky lebo neviem kto ich tu dnes spominal 😅

@rivatha žifafky su krasneeee s dlhym krkom 😀 aj nam sa ľubia 😵

laxity
30. jún 2010

@garonka a takto je to aj u nás...po mne vôbec nič...možno tie veľké okále 😀

@katina2209 ja ešte stále nič ani by ešte nemusela 😀

rivatha
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
katina2209
30. jún 2010

Ja mam hnede oci take cokoladove a moj mm modre Marko ma zelene a Matko zatial modre neviem dokedy sa tie oci menia...

rivatha
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
garonka
30. jún 2010

@katina2209 rusov mam aj ja, akože ma to dorazilo ja som si uplne užívala život bez tamponov a vložiek necely rok a teraz? pred tyždňom tí rusi prišli nečakane 😠
inač kamoška vravela, že aj mliečko môže babu vadiť že nemusí mu chutiť ak mame mrchu ale Tobi sa doslova až za ušami oblizoval ak som mala mrchu tak neviem neviem 😀

rivatha
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
katina2209
30. jún 2010

Ja sa tiez cudujem ze ta mrcha uz prisla,ale aspon je bezbolestna ani som nic necitila ako som ju rano dostala....len som nasla flak na plachte 😒

garonka
30. jún 2010

@rivatha my vo vajíčku vydržíme kratko lebo nehybne v ňom leží a tak je cely spoteny a neustale sa mi tak pokaka, že všetko ma vpredu 😅

rivatha
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
garonka
30. jún 2010

@katina2209 dufam, že Tobimu ostanu hnede očka nech nema po mne zelene hnede su krasneeeee 😵

garonka
30. jún 2010

@rivatha nam z vajíčka i nohy trčia von 😀 😀 😀 😀

katina2209
30. jún 2010

@rivatha myslim,ze vo vajicku v pohode ved deticky su v brusku tiez skrutene tak ako vo vajicku a je im dobre my sme boli tak aj na stretavke a malemu sa pacilo boli sme tak 3 hodinky asi 😉

rivatha
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
rivatha
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
rivatha
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
katina2209
30. jún 2010

@garonka aj zelene su krasne Marko ma nadherne take macacie... i ked on hovori maminka v noci mam hnede po tebe 😀 Matko ma jasno modre tak ani jeden nebude mat okale po mne....

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre