Mamičky. Február 2010

zusika
12. jún 2009

Ahojte... Je tu už niektorá, ktorá vie, že bude mamičkou vo februári 2010? Ak nie, tak uričte každú chvílu objavíte krásne // a budete rovnako šťastné ako ja. Budem sa tu na vás tešiť!!!

jaja32
16. aug 2010

@blumka neskúšala si rozmixovať a dať do kociek? ja som nevedela čo s tekvicou, tak som skúsila a viem, že 4 kocky ked sa pomiesajú s inou zeleninou úplne stačia

svetlankat
16. aug 2010

@blumka sikulka mala. Nam sa na brusku nepaci, ale ked mame naladu, tiez uz dvyhame zadocek. My tu mame len sikovne deticky.

jaja32
16. aug 2010

zas som zabudla dať olej..ťava som
ja ešte skúšam nové zeleninky, tak dávam 3 dni to isté

svetlankat
16. aug 2010

@blumka dikes za info

blumka
16. aug 2010

@jaja32 ne..tak ne..ja som len surove zeleniny pokrajala a dala do mrazaku 😉 ale aj toto je fajn..ason to mas ako odmerku 😉

blumka
16. aug 2010

@svetlankat juli je na brusku rada...terezka az tak nebola ;) kazde dieta je ine...ale aspon ked ma miska dobru naladu ju davas...oni tu malu viki skoro vobec 😉

garonka
16. aug 2010

hlasim uspech, mrkva zjedena a nezostalo na zajtra nič 😅

v akej vode varite? ja som sa prizabudla a dala normalnu z vodovodu ale to neva ne? keď je prevarena

blumka
16. aug 2010

@garonka neva ja len v takej varim aj na pitie taku davam...prevarenu samozrejme

garonka
16. aug 2010

@blumka no lebo keby som mala stale davať vodu Lucku tak by som skrachovala

už si potriedila veci? aj mne treba potriediť čo nam je male 😅

blumka
16. aug 2010

@garonka nepotriedila..akurat sa juli zobudila, tak len mam krabicu s vecami 6 a viac mesiacov na stredku chodby veci vyhadzane, lebo Terezka vsetko musi vidiet..no ale tak no...sranda musi byt

olifcek
16. aug 2010

@garonka i ja vo vode z vodovodu varim...

svetlankat
16. aug 2010

@garonka i ja

lolka
16. aug 2010

ahojte, pripajam sa do klubu prikrmovanych babatiek 🙂 vcera sme dali 1x mrkvicku, ksichtila sa teda riadne, ale myslim, ze co-to popapala. dnes znova mrkva, otvarala usta asi na 5 lyziciek, potom sa uz odvracala. bola podarena, mrkva na jazyku a tvarila sa ze nevie co s nou 😀

laxity
16. aug 2010

ahojte

@garonka ono sa to rozbehne neboj...nebudeš stíhať nakladať 😀

my sme už aj doma z plávania...bolo super ako vždy vidno, že Naty vodu zbožňuje...už sme sa nahlásili do ďalšieho kurzu 😵

olifcek
16. aug 2010

@laxity to co u vas stoji kurz? u nas 100-120eur na 10vstupov po 45minut...

olifcek
16. aug 2010

do kelu, musim si kupit kupaciu ciapku a vrch plaviek, spodok je ok...len je probleeem..potrebujem vrch 44...tmavy ☹ a nechcem dat za to vela penazi

olifcek
16. aug 2010

tak a ku pediatricke ideme 26.08. na 15.00 😅 ...asi presuniem neuro z 30.08 na dalej...uvidiiime

laxity
16. aug 2010

@olifcek u nás to vychádza teda drahšie 110 eur 8 vstupov po 20 minút, ale nie je to dlho pre bábo byť 45 minút vo vode? 😕

ssstanka
16. aug 2010

ahojte,co som nasla...podarene.... 🙂

http://www.mimiaukcie.sk/aukce.php?id=2402046

laxity
16. aug 2010
olifcek
16. aug 2010

@laxity uz z mt pisem. No, pekne, ale v zime nam bude maleee, chi, uz nosime 62/68...pravda, zalezi na znacke. Disney opalovacky aj 56su este ok

blumka
16. aug 2010

baby otazka? kolko hodin vam baba spia cez den? a kolko v noci?

garonka
16. aug 2010

@blumka my celu noc ale len vtedy ak cez deň spi malo
dnes Tobi spal od ôsmej do pol desiatej a teraz spi od jednej a furt haja
prečo? Juli sa nedarí zaspinkať?

blumka
16. aug 2010

@garonka no nemyslela som celu noc..ale tak ze kedy vecer ich ulozite a kedy uz rano vstavaju...juli spi od tej osmej, do siestej-siedmej s dvoma prestavkami..ale cez den uz malicko..Dnes sice doobedu potiahla 2 hodky, ale predpokladam ze teraz uz da len 45 minut a potom uz vecer okolo siestej bude unavena, no ale nemozem ju dat na treti spanok, lebo by spala do siedmej a potom by na noc sla az okolo jedenastej...tak blbo si to teraz rozlozila, ze vecer je bud veeeeelmi unavena alebo vobec...

zoska
16. aug 2010

caute, no co sa zasa vonku robi 🙄 taky vietor ze mi na balkone zhodilo sušiak s čerstvo vyveša ným prádlom 😠 a tma je tu ako v rohu, musim svietit 😒
Malá zaspala, nastastie to vyslo tak ze zaspala tesne pred dazdom, inak by som zmokla asi, lebo som sa vonku chystala 😕
@blumka Neli spáva teraz asi tyzden tak zvlastne...rano vstava okolo 6-7mej (vecer ju ukladam medzi 19-20.00) 2 hodiny po zobudeni zaspí na 1,5 hodiny, potom vydrzi hore tak tri hodiny a zaspi na 45 minut a potom uz taha az do vecera bez spanku, a to je uz riadne unavena...vcera nam zaspala ani sme ju nestihli okupat.... skusala som ju okolo 18tej uspat, lebo uz bola nervna, ale nezaspala a potom o 19tej zalomila na rukach

inak dik z info o lanovom oleji, kupim aj ja, lebo Neli po mrkve 1. den nekakala a dnes len tazko a take huste strasne, ako dospelý clovek, tak som sa aj chcela opytat na to... ci olej, ci probiotika 😉

zoska
16. aug 2010

@garonka mamine povedz ze sa riadis pokymni dr. 😉 ze chces Tobimu len to najlepsie....
ja davam 3dni mrkva, potom pojde zemiak, mozno ho aj s mrkvou zmiesam, potom dam cukinu, bud samotne alebo so zemiakom, potom asi brokolicu a potom uz zacnem asi masko davat...este skusim nejake alnatura kupovane ci budu chutit lebo v Taliansku sa mi varit nechce a mixer trepat so sebou, to teda ee
varim v normalnej vode z vodovodu 😉
dnes sme spapali 75g

garonka
16. aug 2010

@zoska mama už nebude vedieť nič, nepoviem jej ako papame 😎

jej krasne krasne ste spapali i nam dnes chutilo nezostalo na zajtra nič ale to sebazaprenie tam bolo, jedol nasilu 😅

tak hajame v noci 😀 😀 😀

zoska
16. aug 2010

@garonka no vidíš, Tobi sa pekne rozbehne, bude papkáčik 😉
a spinká podarene, za celo sa drzi akoby mal tazký den za sebou 😀
Neli dnes spala taka povykrucana, ze hlava az kdesi pri zadku, tak som si na vas spomenula 🙂

kika58
16. aug 2010

ahojte dievcata 😅
posielame nejake fotky nasej huncutky, my sme dnes papali mrvicku so zemiacikom a kuskom maska to sme mali dnes 1x a chutilo nam 😝 inak neviem ako to mam spravit s tym olejom lebo som citala odporucania od 1/2 kavovej lyzicky az po 2 lyžicky, tie dve mi teda pride dost vela, a aky olej davate vy? myslite ze olivovy je najlepi alebo aky? poradte mi 😅

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre