Mamičky. Február 2010

zusika
12. jún 2009

Ahojte... Je tu už niektorá, ktorá vie, že bude mamičkou vo februári 2010? Ak nie, tak uričte každú chvílu objavíte krásne // a budete rovnako šťastné ako ja. Budem sa tu na vás tešiť!!!

svetlankat
18. sep 2010

@jaja32 baby na tom fore pisali, ze pecu aj buchty kolace a take a vymiesi ti to aj cesto kysnetu.Takze ked nevyuzijes na chlieb vyuzijes na ine. No keby si bola kupila. Teraz to musi pockat ako aj u nas

jaja32
18. sep 2010

idem ja, zacina ma boliet hlava, bruuuuu....

svetlankat
18. sep 2010

@jaja32 dobru

blumka
18. sep 2010

@svetlankat nevadi, pytaj sa...no ma program na zakladny chlieb, bezlepkovy, sladky, len cesto robi alebo len pecenie, dzemy sa v nej daju robit a este ina...dokopy 14 programov. Mne islo o ten bezlepkovy a aby mala program len pecenie alebo len cesto 😉
@jaja32 ja velmi pecivo nejem, teda snazim sa obmedzovat kvoli vahe ale taky dobry chlieb ako som si upiekla dnes som este nejedla..a to teda neprehanam. A viem co si tam davam 😉 a hlavne ja som nikdy v zivote nerobila kysnute cesto, mna odradzal ten bordel okolo toho a ta pracnost..a teraz vsetko nasypem do jednej nadoby, zavrem to, stlacim gombik a o par hodin mi rozvoniava chlebik 😉 a jedina vec co treba umyt je ta nadoba v ktorej sa piekol, pripadne miska v ktorej sa vazila muka 😉

jaja32
18. sep 2010

@svetlankat ja na to forum som obcas zabludila a tiez obcas zabludim a viem, ze som mala kupit, bola moznost, ale nevadi aj bez toho sa da zit 🙂 , takto si obcas urobime chutky na dobry chlebik a ine maskrty 🙂

jaja32
18. sep 2010

@blumka ja casto pre mm peciem kysnuty zavin a ine kysnute pecivo, ale mas pravdu, je to pracne....ved mozno raz 🙂 ... ale uz idem paaaaaaaaaaaaa

svetlankat
18. sep 2010

@blumka a este by ma zaujimalo, ci mas teda chrumkavu korku?

blumka
18. sep 2010

@svetlankat mozes si nastavit 2 stupne korky, ja som prvykrat dala najsvetlejsiu ale aj tak bola chrumkava, no ale dnes som dala na najtmavsiu a bola super.. a niekto niekde pisal, ze ten chlieb z pekarnicky sa nepodoba kupenemu, ze to nie je chlieb ..no nepodoba sa lebo je lepsi 😉

blumka
18. sep 2010

@jaja32 bru nocku...
ja sa chystam na zavin, ale cesto mi spravi pekarnicka 😉 ved niekedy byvaju akcie v lidli, tak mozno odtial. vraj nie su nejake extra rozdiely ci je to znackvoa alebo nie 😉

svetlankat
18. sep 2010

@blumka jej dobre si napisal a toto tym ze robi dzem to ako ho robi? a kolko ta stala? ak to nie je tajnost? To uz su fakt posledne otazky.

blumka
18. sep 2010

@svetlankat 3 stupne, ne 2 korky 😉

blumka
18. sep 2010

@svetlankat no ten dzem neviem ako robi, este som sa tak daleko nedostala, poprezeram knizku a dam ti vediet a ta nasa stala 109

svetlankat
18. sep 2010

@blumka tak to ste suprovu kupili, ked sa dopracujes k tomu dzemu to by ma zaujimalo,popripade kompoty, ak robi, niektore ze vraj robia. no neviem si to predstavit.My s mm planujeme pre Misku robit domace. Uz sme zacali toho roku a celkom nas to zatial bavi. To zavaranie, nakladanie a dzemovanie

lolka
18. sep 2010

caute baby, vy tu varite ? pekarnicku ma aj moja svokra a je max.spokona 😉
pridavam foto z nasho posledneho stretka s olifkou, kuk:

svetlankat
18. sep 2010

@lolka jej uzasne foto, tie deturence rastu ako z vody.

lolka
18. sep 2010

@svetlankat ano, deturence boli zlate 🙂
dnes sme Viki kupili topanocky v Nexte, take ako ma @maminnka pre Natalku, som si myslela, ze jej budu drzat na nohe a ona ich mala za 5 sekund dole, a pritom je tam aj gumicka 😅 uz neviem co jej mam obut, zo vsetkeho sa mi vyzuje. jedine z Robbez jej drzia, ale uz su jej male a nove stoja cca 35,- eur co je fakt dost 😒

svetlankat
18. sep 2010

@lolka mne Miska tiez vsetko vyzuje. Ja jej davam cele snurovacie, na von, aby jej nebola zima.tie mi nevyzuje

svetlankat
18. sep 2010

Idem si lahnut, dobru noc

lolka
18. sep 2010

@svetlankat no, mame aj snurovacie aj na suchy zips - nic nevydrzi 😅
dobru noc, idem aj ja

blumka
18. sep 2010

jeej ake kocky 😉 aj deticky su krasne, ale mamky este krajsie 😵

maculik
19. sep 2010

ahojte 🙂
krasne fotky zo stretka, maminky aj deticky su fesandy a fesaci 😎
len poznam iba olif, maminku a lolku, kto su dalsie 2 maminy?

@lolka ja som kupila take papucko-topanocky v H&M, maju do pol lytka taku tesnu gumu a to Petik dole zatial nevie dat, pritom nohami sibrinkuje stale. Ideme von, ale cez obed skusim najst foto, ze by si videla.

mne je inak nanic, mam zvysenu teplotu, vsetko ma boli, kruti sa mi hlava, asi od vycerpania. Idem skusit ist s malymi von, bud ma to uplne polozi, alebo mi to pomoze.

@avaka dakujem za pochvalu vlasov 🙂 Aj teraz som si to tak dala, len este trosku kratsie.

a tarhona je co, krupy? 😕

blumka
19. sep 2010

@maculik ne tarhona to su take male gulicky...cestovina..krupy su nieco ine

laxity
19. sep 2010

ahojte

krásne fotky zo stretka @maminnka svetrík z Nextu však? krásne deti naozaj 😵

@maculik vľavo je @lenica81 a vedľa myslím @ewelyne ak sa nemýlim 😕 Skoré uzdravenie prajem...

tarhoňa je cestovina... 🙂

My máme vinobranie, takže sa Natáločka vytešuje...dostala balóny sa z toho veľmi teší 😵 , krásne mi včera spinkala od 17.00 do 6.00 ráno iba mala medzitým pol hodinovú prestávku na papanie a prebalenie.... 🙂 a teraz spí zase a čakám kým sa zobudí a ideme na vinobranie sa poprechádzať a pečiem kačicu a polievočku...takže super nedeľa 🙂

svetlankat
19. sep 2010

@laxity jej tak to mate krasnu nedelu, uzite si a dobru chut. Ja peciem morku

laxity
19. sep 2010

@svetlankat podobne prajem no a taká morka tiež nie je zlá 😀

zucana
19. sep 2010

cafte baby tak my noc otras....asi to bude tym zubkom co sa asi tlaci....kazdu hodku hore....cuc no a rano nas zobudil tata tak som na neho bola nastvana a teraz zobral viku von....ja idem varit
@blumka a ako s tym hopsadlom som sa pytala ci nevadi ze este nedociahne dobre na zem.....a museli sme vybrat hraci pultik lebo tam je taka hracka co ju skoro odtrhla ale idem to tam opat dat ( na foto neni a to je tam take dost podstatne aby to nebolo take prazdne inak je tam toho dost)....dnes sme sa pre zmenu buchli klavirom...chcela ho jest a buch do cela....
a krasne fotky. @lolka ta tvoja fesacka sa cim viac na tata podoba 😉
@olif vsetko naj k vymesacninam 😉

ivka79
19. sep 2010

Ahojte,
no kráásne detičky 🙂...určite bolo super na stretku. Keďže ja som z TO, tak stretko asi nehrozí 😒

No a čo sa týka nás..tak už sa dávame na štyri a kolíšeme sa...ale zatiaľ sa vôbec neudržíme v sede...tak to sme tu asi posledný. Do sedu sa vytiahne sám, ale keď ho posadím, tak sa vôbec neudrží a zvalí sa buď dopredu alebo nabok. No veď hádam čas...30.9. ideme na poradňu, kde mudr hovorila že by mal sedieť, tak za dva týždne to hádam nejako zvládneme....

My spávame celkom fajn. Cez deň 2-3x a v noci sa budíme 2-3x, ale iba potiahneme a hneď zaspíme. Zaspávame o cca 8.00 a vstávame medzi 7-7,30.

rivatha
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
blumka
19. sep 2010

@ivka79 povedz mudr, nech dohovori Lukaskovi nech si sadne 😀 😀 jaj boze, mam rada taketo lekarky 😀 a nestresuj, Juli tiez este nesedi, a ani ju neplanujem nejako v tom podporovat, ked bude sama chciet si sadne, pre mna za mna nech ma aj rok 😉

blumka
19. sep 2010

@zucana toto prave neviem ci vadi alebo nevadi, podla mna by sa deti v takom veku nemali opierat na nozky vobec, no ale ked na chvilku tam je tak asi nevadi...

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre