Mamičky. Február 2010

zusika
12. jún 2009

Ahojte... Je tu už niektorá, ktorá vie, že bude mamičkou vo februári 2010? Ak nie, tak uričte každú chvílu objavíte krásne // a budete rovnako šťastné ako ja. Budem sa tu na vás tešiť!!!

loginka
19. okt 2010

aha uz som sa docitala 🙂 zavarku myslis ako na zahustenie, ze? a co papate na veceru?

lolka
19. okt 2010

no, nam kasa nepomaha, niekedy sa zobudi uz o polnoci, niekedy o 2.00 hod.
a krupicku uz mozu, ja som ale este s nou nevarila.
@zucana vsetko naj k narodeniam 😉

blumka
19. okt 2010

@njonja 😀 no ja som taky knihomol a casopisomol a mam zopar lekarov v okruhu znamych 😉
@loginka normalne kravske 😉

loginka
19. okt 2010

uz idem tiez do hajan, bru

blumka
19. okt 2010

@loginka fenistil sa dava pri nadche aby odpuchli nosove dutiny, tusim, teda nie som si na 100% ista ci som to dobre napisala...a aj proti svrbeniu sa dava...
@loginka no my na veceru jeme, len mlieko pred spanim a pred tym dve hodiny je ovsenu kasu s ovocim, ale to povazujem skor za olovrant ako veceru

matesl
19. okt 2010

@zucana 😀 povedz mamine ze vsetky deti narodene po roku 2000 su ine, vraj...som niekde citala...
a stretko ak bude tam jak maminka pisala ze sme tam boli tak sa vyvezies na 2 posch a tam su uz len stoly (teda restiky) tam sme sedeli..hned oproti vytahu smerom k sadu Janka Krala

blumka
19. okt 2010

@zucana @matesl inak moja mamina tvrdi ze deti su fakt ine...ona napr. tvrdi ze take ako je nasa terezka este nezazila..ale ja si myslim ze to vravi preto lebo je z nej total namakko a aj preto ze uz zabudla aka som bola ja 😀 😀 😀

matesl
19. okt 2010

@blumka @loginka tu kripicu do polievky zavarit mozes za lyzicku...teda varis ju vo vode..a pred tym na chvilu namocit do vody...ako samu som ju nerobila

matesl
19. okt 2010

@blumka musim si uzit kym sme na fenistile, este tyzdem name byt 😀

blumka
19. okt 2010

@matesl tak si aj rada ze mate sople, ne? vsetko zle je na nieco dobre 😀 😀 😀
jj tu krupicu takto samozrejme, ved to je kukurica to sa moze

matesl
19. okt 2010

@blumka inak maminu napadli uvarit v lucke krupicu a a potom do nej dat moje mlieko, ale zgrcla sa mi taksom to uz nerobila, ale ako napad to nie je zly mozno

blumka
19. okt 2010

@matesl vies co? ja som uz pocula ze aj pudingy baby varili s UM 😉 tak mozno by to takto mohlo byt, no

matesl
19. okt 2010

@loginka kravske ale plnotucke 😉

blumka
19. okt 2010

@matesl @loginka ano plnotucne 😉 aj jogurty plnotucne, nech nam este viac stucneju tie nase miselinky 😀

matesl
19. okt 2010

@blumka ano ano fenistil zabranuje aby sa vytvaral na sliznici hlien
no ale s tymi hlienami chudacik...naucil sa dychat ustami...co vonku nie je dobre, ale nejak sa mu upchava teraz nostek...aj po odsati to v nom chodi hore dole, ked sa koji ledva dycha...a to mu aj rozpustam ten hlien solnym roztokom, zriedio sa a ide odsat ale uz nic nejde a on mu stale chrci...asi sa mu to vsetko este neodlepilo dobre 😖

matesl
19. okt 2010

@lolka a po ukoncenom 8 by si mala zacat biele jogurta davat...tam je nejak inak stiepena mliecana kyselina myslim 😉

blumka
19. okt 2010

@matesl presne toto ako opisujes mala juli asi pred mesiacom..a trapilo ju to asi 2 tyzdne a potom zrazu zo dna na den nic 😉

a k tym jogurtom niektori pediatri odporucaju kojenym detom jogurt az po roku, nekojenym skor, ini aj kojenym skor..jogurt sa radi medzi kyslomliecne vyrobky a tie maju tu bielkovinu nejako spracovanu takze preto...

matesl
19. okt 2010

inak ja som teraz na skusku v DM kupila malemu babylov krupicu s vanilkovou prichutou, uz zarobenu a aj keksikovu obilnu vyzivku...celkom mu smakovala, dnes sa aj asi prejedom, zamrnkal kukol na mna, tak som ho vzala, odgrcol mi na plece a odpadol mi na rukach, tak som ho len polozila...srasne hltavo sa kojil, jak ma ten nos plny

zucana
19. okt 2010

@kleopatris to moze byt naozaj alergicka reakcia....
a dik baby narodky mam az v sobotu 😀 ale dnes som nakupila
@logi nevedela som ze skoncim v avione ale segra mala vyucko vo vrakuni tak sme ju cakali
@olif malej vsetko naj a dik vsetkym za priania
idem ja spat som mrtva....
vika spala chvilu v postielke ale je strasne hlboka akedze sa v noci budi je to take onicom prekladat....kedy zacne spinkavat dokelu bez budenia a v postielke 😖

zucana
19. okt 2010

ozik k tomu jedlu este...tie bio hippky maju sol a niektore cukor..nechapem....
@erika tiez som dala na zaciatku lebo som si to nevsimla a uz nedam ....takze mozes stale zmenit nazor.suhlasim co bolo povedane a my ti chceme len dobre poradit ale ked veris niecomu inemu tak to je uz tvoja vec 😉

matesl
19. okt 2010

@blumka my uz to mame teraz v piatok to bude 2t co ma sopel 😖 tak snad by uz stacilo...a ako sa ti to podarilo odsat, ci neslo?
sa mi obcas chudak zobudi jak ho drhne a potom ich vygrcne...aj dnes mi obed zas vygrcom a v tom hlieny...tak to z neho islo, ze ho iba raz naplo a pomaly mu to vytekalo, ako keby mu to zaludok pumpoval von 😔

no mne aj nasa lekarka ze po 8 mame davat a aj strykova zena, ze jogurty uz isto...ale aj pribinaka mi povedala a tvaroh, ale to sme sa uz bavili, ze asi nie, vsade pisu ze tvaroh az po roku

matesl
19. okt 2010

babulky idem spat, maly je prezraty stona a prehadzuje sa a grga si 😅 asi bude veselsia noc, alebo tvrdo zaspim a nebudem ani pocut 😅 😅 😅 mozno aj minulu noc to tak bolo 😀

blumka
19. okt 2010

@matesl no ja som jej velakrat nedokazala odsat takze zaspala viac menej z vycerpania a vtedy jej to bolo jedno..ale budila sa velmi casto...

lienka2
20. okt 2010

dobre ranko 🙂
este vsetci spinkate? my sme hore uz od pol siestej, ako mm vstaval do prace 😖 vzala som si maleho sice do postele, ale uz len tak driemal, tato ho budil svojou aktivitou v kuchyni.. a ja som uz nespala vobec, som sa bala ze mi spadne z postele ked zaspim.. tak sa ideme teraz pohrat a polozit a dufam ze potom doobeda pospi, dnes uz musim varit 😅 som si zobrala k srdcu co povedala @blumka, ze varit na viac dni.. no uz sme vsetko pojedli aj tak 😀

lienka2
20. okt 2010

@loginka kukuricnu krupicu som uz davala.. namocila som do vody, prip. v nej trocha povarila, az bola husta.. potom zriedila s UM, pridala ovocie a papalo sa 🙂

blumka
20. okt 2010

@lienka2 vidis, dobry napad s tou krupicou, vyskusam...
ja mam dnes navarene, vcera som varila..u nas vydrzi dva dni, lebo je doma aj terezka aj dvoch chlapov mam doma 😅

svetlankat
20. okt 2010

dobre ranko baby, u nas noc velmi dobra, Miska spala od 20.00 do 7.00 s jednou prestavkou o 4.00, napapala sa a spinkala dalej. Ziadny plac, no super. @zoska mala pravdu, prespinkala skoro cely den a aj celu noc.

lienka2
20. okt 2010

@blumka to iste som robila aj s ryzou, ale to velmi nesmakovalo.. u nas celkovo ryza velmi nesmakuje 😒 a vlastne uz mozem skusit aj s klasickou krupicou.. 🙂

laxity
20. okt 2010

dobré ránko 🙂

@zucana vitaj na Slovensku 🙂 , určite si šťastná pri mamine a sestre...tak si to užívaj 🙂 , tie krásne chvíle 🙂

@olifcek ja som dúfam priala včera hneď ráno, ak nie tak sa ospravedlňujem a Olivke prajem všetko naj 🙂

@lienka2 my sme hore od 7.30 🙂 , 🙂 ale vidím to tak, že ideme zase bo sme mrzutí ☹

blumka
20. okt 2010

@lienka2 no ja este ryzu nedam, juli ma problem po obycajnom zemiaku, tak si uz viem ryzu predstavit 🙄

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre