Mamičky. Február 2010

zusika
12. jún 2009

Ahojte... Je tu už niektorá, ktorá vie, že bude mamičkou vo februári 2010? Ak nie, tak uričte každú chvílu objavíte krásne // a budete rovnako šťastné ako ja. Budem sa tu na vás tešiť!!!

lenica81
3. feb 2011

caute baby...

tak som spat zo stretka... Vilko mi zaspal pekne v aute cestou spat a este haja... deti boli zlatucke... Viki od @lolka samo ze najhlucnejsia, ale aspon sa nestrati... 😉 a ostatne baba potiahli dobre, nejako sa mi zaspat nechcelo, ked sa tam mohli hrat... az ku koncu vacsina zalomila... 😅 teda, moj Vilko a Matko od @katina2209 na zaciatku spinkali, ale nedalo im to a zobudili sa...

baby, dakujem, bolo fajne, opat... 😎 tak sa tesim na dalsie...

@zucana ty neprovokuj tym pocasim...

olifcek
3. feb 2011

a my mame stretko v nedeluuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuu 😵 😵 😵

lenica81
3. feb 2011

@olifcek ale akeeeeeeeeeeeeee ze stretko... 😉

olifcek
3. feb 2011

@zucana u nas -7, sem tam sneh nada, a pocitovo vraj -12.. tusim ako i vcera...

olifcek
3. feb 2011

@lenica81 chaaaa, ze narodeninoveeeeeeeeeeeeeeeeeeee

lenica81
3. feb 2011

@svetlankat ty mas chicco golfac...

maminnka
3. feb 2011

@svetlankat ja som velmi spokojna s jaslickami. Syn tam chodi uz 3,5 roky, takze to tam dobre poznam. Natalka je tam 5-6 hodin, z toho 3 hodiny prespi. Som rada, ze je nikede, kde sa mozem 100% spolahnut, ze je o nu postarane.

maminnka
3. feb 2011

@lolka nie je nahodou Viki odfotena v caopise Dieta?

lenica81
3. feb 2011

@maminnka je... 😉

laxity
3. feb 2011

@lenica81 a prečo tam je odfotená? Ma to zaujíma...som sa už minule pýtala 🙂

super, že ste sa mali fajne, nabudúce idem aj ja...dúfam, že budúci týždeň sa niečo zorganizuje 🙂

lenica81
3. feb 2011

@laxity ako smejo tusim v rubrike fotiek... 😉

mohlo by byt o tyzden, dva opat... 😉 inak doobeda ako som sla, tak v petrzke slnko oslepovalo a na obchvate znizena rychlost pre hmlu... to som kukala jak puk... 😎

laxity
3. feb 2011

@lenica81 no super, takže vyhrala? 🙂 gratulujem 🙂

jasné, že môže kedykoľvek budem rada 😉 a tiež si bola aj v hopsasa potom?

maculik
3. feb 2011

@zucana dakujem za postup, mm alebo ja ideme dnes na nakup, tak pozriem aj tie placky a teda risknem aj to maso a spravim to. Smotanu si pouzila tu na varenie?

a pocasie parada, som mm vcera hovorila, ako tam teraz je, tak vravel, ze to o mesiac bude mozno aj okolo 15st, ci nie?

@maminnka diky za tu susicku, tak to som nevedela, ze je to taka veda, ja som to velakrat az po chvili skladala, alebo som to len vypla a potom som na to zabudla, ani som nevedela, ze by sa to malo este vesat. Skusim tak nabuduce Adelkine veci do skolky (tie zehlim, na doma nie ) a uvidim.

@lenica81 a nespominala lolka, ze je to v Mama a ja?
a super, ze stretko vyslo, ja sa uz taaak tesim na chatu, dufam, ze to vsetko ok vyjde.

Inak, mm vcera zacal, ze si hlada robotu, lebo ho to v tejto nebavi a ma uuuplne otras sefku, uz ma toho dost, tak mi povedal, ze mam byt pripravena na to, ze sa kludne tak o rok aj nieco mozeme stahovat naspat do BA.... No, nic moc sprava, uz som si tu zvykla, museli by sme total zmenit zivot, ale na druhej strane by bola velka vyhoda to, ze by som sa mohla stretavat aj ja s vami 🙂 A tiez tam mame vsetkych kamosov, rodinu par hodin, takze co sa tyka soc.zivota by to bola vyhra. Ale to je este hudba buducnosti, uvidime, kde budeme o rok 🙂

maculik
3. feb 2011

inak, Petulik spal cez obed 3h (asi dospaval noc 😝 a teraz som ho skusila dat a zase zalomil. Asi tie 2spanky este fakt potrebuje.

svetlankat
3. feb 2011

@lenica81 mam chicco ale nie golfac

lenica81
3. feb 2011

@laxity necapem s tym hopsasa... 😕

lenica81
3. feb 2011

@svetlankat a aky... taky lahky je, ci... 😕

lenica81
3. feb 2011

@maculik v dietati...

zucana
3. feb 2011

@maculik hej tu na varenie...ja sojovu 😉

supi
3. feb 2011

baby teraz tak pomimo ale viete o tom ze zusika caka dvojicky? teraz v marci? j
eeeej.... ja som si to az teraz vsimla v jej pase... to je uzasne ze hned aj dvojicky to je krasny zazrak po tom nestasti s prvym babom

supi
3. feb 2011

@lenica81 ach jo, tak som dufala ze vyzdraviem aby som mohla aj ja za vami na stretko tak snad bude coskoro dalsie!!!!! 😀

svetlankat
3. feb 2011

@lenica81 ano je lahky ja mam tento http://www.maderna.sk/katalog/product/5176/, som s nim spokojna

svetlankat
3. feb 2011

@maminnka dakujem

laxity
3. feb 2011

@supi to už vieme dosť dlho 🙂

laxity
3. feb 2011

a pozerám, že @zusika má status, takže možno za 5 dní to tu je 🙂

elleniak
3. feb 2011

@lenica81 tak super, že vyšlo stretko ...dufam že nabuduce dojdem aj ja...

andrea2603
3. feb 2011

ahojte. tak ja len na skok a niečo na pobavenie 😉 . Liv si otvorila na chodbe šuflík s Lenkinými čiapkami,šálmi a rukavičkami a pekne po jednom to nosila do kuchyne a hádzala do koša 😅 /a ja že,čo je tak potichu 😕 /, no na porazenie, teraz musím dávať viac pozor, že či v koši je všetko len na vyhodenie alebo aj iné sa tam nájde 😀 😎 .
Mali ste stretko?, ak som dobre prečítala v rýchlosti, tak to vám bolo super 😵
Pekný večer.

lolka
3. feb 2011

cafte, dnes sme mali super den, az teraz som si v klude sadla... 😵 na stretku bolo perfis, deti sa vyblaznili, ihrisko sme mali len pre seba, potom sa napapali, ja som este stihla obehnut 2 obchody (kupila som Viki ponozky) a to uz bola Viki total hotova, len sedela v kociku a kukala. v aute zaspala do 5 min., spinkala asi 45 min., hned sme sli ku kamoske, ktora ma rocneho syna a tam sa blaznila do vecera. mm neni doma, tak som ju okupala, dala kasu a zalomila 😀
a az teraz jem prve normalne jedlo dna.....nejako nebolo kedy 😅

@laxity fotku som poslala do casopisu Dieta, je zaradena do sutaze Smejko, tak dufam, ze vyhrame 😉 len to chce vela sms, tak neviem 😅
@zucana ten recept vyzera super. ja som par krat robila nieco podobne, len nebolo mlete masko, ale kuracina na kusky opecena.
@supi radsej by som skocila k doktorke, mozes mat nejaky zapal v tele. ja som tiez takto odklada doki (a to som nemala horucky, len som kaslala) a skoncila som s atb a chytenymi prieduskami. ma doki zvozila, ze preco som nedosla skor 😖

lolka
3. feb 2011

@andrea2603 Liv je sikulka, chce ti pomahat 😵 u nas tiez ficia sufliky a vyberanie oblecka z neho 😀

svetlankat
3. feb 2011

@andrea2603 🙂

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre