Mamičky. Február 2010

zusika
12. jún 2009

Ahojte... Je tu už niektorá, ktorá vie, že bude mamičkou vo februári 2010? Ak nie, tak uričte každú chvílu objavíte krásne // a budete rovnako šťastné ako ja. Budem sa tu na vás tešiť!!!

lenica81
2. mar 2011

@laxity joj, to jasne, ale je to mile, ked sa tie deticky tak tmolia na tych kratkych nozkach... 😀 a este k tomu, odkedy padol pri tom choditku, tak s nim nechce chodit, takze je len na tlacenie tlacitiek a tak... 😒

selyma
2. mar 2011

No konecne som dala fotky z oslavy narodenin do PC. My sme mali dve torty, jednu sme objednali, jednu robila bratova priatelka.

andrea2603
2. mar 2011

ahojte 🙂
čo všetky spinkáte s detičkami 😅 , nikoho tu nie je 😕 : Liv spí už vyše dvoch hodín, všetko som porobila, čo som chcela, tak počkám kým sa zobudí a ideme trošku von, síce sme už boli ráno od 7.30-8.30 odniesť Lele do škôlky, no dáme ešte jednu prechádzku, chcem jej ísť prilbu na bicykel kúpiť, mm mi potom namontuje sedielko a budeme bicyklovať 😵 , keď sa oteplí trošku. Idem dať si kávu. Pekný deň. Ozaj, tak ma napadlo, že ktovie ako spáva @maculik Petrík na výlete v Taliansku 😕 ?

@selyma krásne, hneď by som si dala 😵 😉

zucana
2. mar 2011

@andrea2603 vraj velmi dobre 😉

jaja32
2. mar 2011

@andrea2603 potom mi daj info kde si kupila prilbu taku malinku. Ja by som tiez isla kupit. Dakujem 🙂

lolka
2. mar 2011

cafte, vobec sem nestiham chodit, tak sa mate dufam dobre a ste vsetci zdravi 😉
Viki toho vela nenaspi, bud spinka vonku alebo ja s nou doma a ked je hore, zahra sa sama max.10 min., takze sa hrame, spolu vysavame a obed varim same rychlovky co mi vysi na nohe 😖 hracky uz ma okukane, tak len pozera co by kde vyparatila a na co sa vyskriabe 😅 dnes sa chystame 1x do MC, musim ju nejako znicit a unavit 😅
k tomu nam lezu zuby, takze je niekedy len taka umrncana a len by sa ceckovala 😒
zajtra ideme na lyzovacku, tak sa taaaaak tesim, ze vypadneme a uzijeme si aj tata 😵
@selyma krasne torticky 😉

zucana
2. mar 2011

@lolka uzi si lyzovacku a kuk iP 😉

lolka
2. mar 2011

@zucana nasla som si, precitala a pridam sa 😉

zucana
2. mar 2011

@lolka super dikees 😵
my spime ze uz druhu hodinu vcera potiahla 3 hodiny 😕

lolka
2. mar 2011

@zucana tak to mas super 😉 my mame obcas 1 spanok, ale este niekedy aj 2.....podla toho kedy rano vstane. posledne rana boli uuuuplne zabijacke, budila sa po 6.00, som ledva oci otvorila 😖

zucana
2. mar 2011

@lolka juuuj nezavidim...my sme zasa posunuti...chodi spat o 21.30 ale mne to vyhovuje lebo spolu kukame panelak tak vlastne to ja som ju tak nastavila 😅 a vstavame o 9.30 ...teda do pol noci sa 2krat zobudi na 3ti krat nechce byt v postielke a ide sa spat o 6tej sa koji a potom vstava o 9-9.30 😉

lolka
2. mar 2011

Viki dnes spala 35 min. a teraz som ju chcela uspat, ale zdrhla z postele a uz terorizuje psa, musim ho ist zachranit 😅 . no, ideme sa obliect a ficime do Presporkova.
pa

lolka
2. mar 2011

@zucana pekne si si ju naucila. my sme spolu pozerali panelak predvcerom, ale to som ju ukladala o 19.30 a nie a nie zaspat.....tak sme sa vratili do obyvky, hrala sa a o 21.00 zaspala.

a dnes vecer jej schovam polovicu hraciek, lebo tu toho ma plno a len nevie s cim by sa hrala 😖 kamoska vravela, ze si deti pamataju 2 tyzdne a potom mam vybrat, ze sa bude tesiiiiit z "novych" hraciek 😵

zucana
2. mar 2011

@lolka aj ja som zacala tuto strategiu 😉
uzite si
my sme vecer same tak budeme kukat ten panelak...je tu zamracene tak pojdem s viki do mesta chcem jej kupit malu tasticku lebo mi bere moje kabelky a chce s nimi chodit a podkyna sa 😅

rivatha
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
laxity
2. mar 2011

@rivatha oki skúsim to pozrieť 🙂

svetlankat
2. mar 2011

@lolka toto aj my robime, tento typ nam dala @blumka uz davnejsie a funguje to

svetlankat
2. mar 2011

@selyma krasne su

avaka
2. mar 2011

@zucana ta Tvoja Viki je fakt maska a ako tu tasku drzi... 😀

my ako sme pekne spavali do 7:40,tak posledne dni kazdym dnom skor a skor... 🙄 dnes o 5:30 !!!!!!!,uúplne vidim,ako je skor svetlo,tak sa podla toho budi,najhorsie je,ze ja sa nemozem prebrat a mala usudi,ze uz je dost velka a nemusi na cakat....rano kuknem a ona uz dole z postele si po zemi lozi,esteze bli zatvorene dvere,ktovie co by isla kde vystrajat....a v noci,ked som isla spat revala do 00:30,tak som sa super vyspala 🙄 ,bolelo ju brucho...
a dnes spala cez obed do 12:15,plavanie az vecer,no hotova bola,zivala v aute,ale doma sa prebrala a ked som ju uspavala,zrazu ukazala,ze sa chce hrat a hojda na kresielko,ked som jej edovolila,tak tak revala,uplne si to vymahala,ale som nedovolila,tak po tom placi lahla a v momente zaspala,asama,ani nechcela,aby som ju chytila... 😔

@lolka,aj ja som uz nejake hracky schovala a schovam aj dalsie,lebo tiez sa nicim nehra...len linku stale vypratava a kremy a vysavac do skrine a handry v kupelni...to ich bavi... 😅 a ôlozit na gauc hore-dole,dookolaa hadzat veci za gauc..
@selyma pekne torticky 🙂

zucana
2. mar 2011

@avaka drzi ju jak namyslene talianky 🙄

andrea2603
3. mar 2011

@jaja32 prilbu som kúpila veľ.S za 9 EUR vo dvore pri židovskom kostole /sinagóge?/, zobrala som žltú a tebe som tam nechala červenú so psíkami 😉

laxity
3. mar 2011

ahojte

nejak podozrivo ticho tu je 😀 ale tak skúsim 🙂

Bratislavčanky nemáte chuť ísť do Hopsasa dnes? Je to také neplánované, ale mm ide do Ba, tak že by nás vzal...keby mal niekto chuť vybehnúť na kafčo a deti sa trošku pohrať. Ja tam budem od 11.45 neviem dokedy, možno dve hoďky maximálne 🙂

jaja32
3. mar 2011

@andrea2603 jej si zlata, ze si aj nam nechala. Mozno dnes pojdeme kupit 🙂

laxity
3. mar 2011

@andrea2603 a to pre Liv? 😕

zucana
3. mar 2011

bre rabko my sme vstavali o 9.30 😅
@laxity ja bych hned sla 😎
inak tu snezi a strasna kosa takze @maculik este dnes ostavaju tu (vcera boli v benatkach) a zajtra idu do nedele do Bologni a pak naspat sem a v pondelok idu domov...
inak moj muzik tiez chce s viki v lete na bycikel 🙄 ja chcem kupit v paul obchode (ta opica) v auparku helmy 😕 aj ked nie som nejak nadsena...ale tu vsetci s detmi na bycikloch...dokonca jedno vpredu a jedno vzadu ...

laxity
3. mar 2011

@zucana ti verím 🙂 ...ale ako vidím tam budem sama ☹ no neviem či teda vôbec ísť 😕

andrea2603
3. mar 2011

@laxity pre Liv 😵
Ja budem mať sedielko vpredu, takto sme bicyklovali aj s Lele, vždy sa jej veľmi páčilo 🙂

jaja32
3. mar 2011

@andrea2603 mas aj stupacky vpredu?

lenica81
3. mar 2011

@laxity jooooooooooooj, keby si vcera napisala... ja som sa akurat vratila z obchodu a Vilko ide hajat... no, nam by to bolo lepsie bud skor alebo neskor nabuduce... ale sla by som, lebo to pocko take divne...

dnes mam den blbec, ale sak to neva... 🙄

lenica81
3. mar 2011

@andrea2603 cize na normalnom bicykli ju budes mat... ja ani bicykel nemam... kam by som ho asi strcila... 😅

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre