Mamičky. Február 2010

zusika
12. jún 2009

Ahojte... Je tu už niektorá, ktorá vie, že bude mamičkou vo februári 2010? Ak nie, tak uričte každú chvílu objavíte krásne // a budete rovnako šťastné ako ja. Budem sa tu na vás tešiť!!!

lenica81
26. apr 2011

caute baby...
vidim, vysibane, vyoblievane... na mna moj mm skoro zabudol, az ked sme podvecer skypovali s nasimi, tak mu to doslo... ale zatial synatora nezaucal... ale povedal, ze negarantuje, ako si to Vilko bude v buducnosti uzivat... @rivatha 😵 to muselo byt mile... a @andrea2603 to by som do Lele nepovedala... 😀 ked uz, tak poriadne...

@teuska pomocnik veliky...

@alex nevadi, dako bolo, dako bude... 😉 inak, moj mm sa pytal, ci budeme mat nejake nalepky s menami, lebo on ma problem si 3 ludi zapamatat, nie 30... 😕 😀 😅

svetlankat
26. apr 2011

@alex aj ja dufam ze bude pod strechou, ja sa este stale neviem rozhodnut, ako to urobit, ci zobrat masko v marinade, alebo len nejake klobasky. Bojim sa, ze ked nebudeme grilovat, tak sa to masko skazi, za klobaskami mi az tak luto nebude. No a taktiez neviem ako je to tam s chladnickou

mmaarrttiinnaa
26. apr 2011

ahojky my berieme na grilovanie len nejake klobasky mame ich radsej ako masko 😀
kočky čo balite ja pre maleho vobec neviem najradsej by som zbalila celu skrinu a Vanesska už ma dilemu ze potrebuje aspon 2 kufre len manzel si vystaci s igelitkou 😀

lolka
26. apr 2011

cafte,
ja zoberiem na chatu tiez len klobasky a slaninku....ako pise @svetlankat co s maskom, keby sa negrilovalo. no, ale snad na to pocasie vyjde. my sme mali chladnicku na izbe, myslim, ze je na kazdej, ale nie som si ista.....pozri na ich stranke.
@alex je tam spolocnska miestnost, celkom velka, ping-pongovy stol, biliard, net, velka telka - tam bude asi ficat hokej 😉
@lenica81 s tymi menovkami by to nebol zly napada, hlavne pre muzov 😉
@mmaarrttiinnaa tak to neviem aj ja, ale asi zoberiem zo vsetkeho po 3ks, body, gate, tricka, mikiny 2, bundy 2. aby som ju mala do coho prezliect, ked bude mokra z vonku 😅

teuska
26. apr 2011

@lenica81 problem s menami mam aj ja 😅 aj s tvarami 😅

@mmaarrttiinnaa tak u nas je to podobne, Livia 2 kufre, mm malu prirucnu batozinu 😀

aj ja beriem len klobasky a slaninku. Co beriete pre deticky? Mojmu malemu chutia aj vyzivy vselijake maskove a pod. Takze jemu asi to na obed.
Rozmyslam, ze prestanem kojit, lebo mam pocit, ze uz mliecka je malo. Ja uz asi mesiac kojim len z jedneho prsa. Ale este pockam a az po chate.

maculik
26. apr 2011

ahojte, ja este neviem, co vezmeme, uvidime, co bude v obchode, ked priletime :D
inak, je mi od rana nejako divne, dufam, ze len tlak alebo co. Mam oboch malych doma, lebo Adel ma prazdniny, tak nie ze zase na mna nieco lezie, lebo oni ked su spolu, su ako z klietky vypusteni 😝 😀

a tu je foto Petrika, bola som ho v sobotu rano dat ostrihat, no taky cirkus tam robil, ze som vysla spotena ako mys 😝 Ani nie je uplne na kratko, takze to o par tyzdnov budeme musiet absolvovat znovu.

maculik
26. apr 2011
hribikana
26. apr 2011

ahojte dievcata ... nemam prehlad... kedy cca budete na chate? a kedy sa chystame grilovat? a dajte nejake strucne info pls. este nieco ohladom chaty, co nemam zabudnut a tak 🙂 dik

hribikana
26. apr 2011

no a s menami si budem radsej lamat hlavu az na chate, kedze podla nickov vas horko tazko poznam, nieto este priradit deticky ... krstne mena vobec netusim 🙂
@maculik - my sme strihali doma so strojcekom, ked mal 10m to bol tiez cirkus ... ale mam pocit, ze si to budeme musiet kazdu chvilu zopakovat 🙂

maculik
26. apr 2011

@hribikana no my sme uz 2x strihali, vzdy ho nasa znama na Sk ostrihala a v pohode. Ale teraz sme museli ku kadernikovi a tam sa mu nepacilo, zacal strojcekom, ale maly metal hlavou, tak sa bal, musel potom noznicami, co tiez nebolo bohvieco. Som zvedava, ako pred dovolenkou, to tam asi s nim poslem mm 🙂

mimisash
26. apr 2011

@svetlankat
tak ja som to uz nevydrzala a vcera som nabehla do ikea a kupila som si plech na muffiny a aj take farebne papierove kosicky, no a dnes slavnostne som muffiny urobila ,s cokoladou a su supeeeer. dik za receptik 🙂

zoska
26. apr 2011

cafte, no vidim ze dobre idem...som sa prisla spytat ako s grilovackou 😀
ved v lipt.jane je aj obchod tak mzme prikupit, hadam tam cosi budu mat 😅
ja vezmem asi aj nejaku zeleninku, nech to mame pestrejsie 😉 ved ta sa neskazi

a bude celkom sviezo takze beriem pancusky jedny na kazdy den, a potom z kazdeho druhu 2 a viac ks, aby bolo na prezlecenie ked bude spinave alebo mokre....teplaciky, tricka, body, mikiny, bundy, pyzamo, osuska, deka a rozmyslam ze niekde prikupim prsiplast a gumaky...lebo posl. dni tu kazdu chvilu prsi..aj teraz, svieti slnko a do toho sa pustil dazd a mala demoluje byt, takze teraz by sa mi to aj celkom hodilo vyobliekat ju a hybaj do dazda
no a take ostatne veci...plienky, vysielacky, postielka, matrac, plachta, papuce, tenisky, kvapky do nosa, caj,gel na zuby, presnidavky, podbradniky, lyzicky, flasa, vodu-lucka.....a taaaaak ved to poznate
ja mam veliky zoznam na cestovanie a ten si prisposobujem podla destinacie 🙂

olifcek
26. apr 2011

@maculik krasny je, ma skvelu hrivu

😅 my ideme i na zapad, takze balime viac 😉

na grilovacku asi len slaninku a spekaciky, plus cibulku... kupime asi v lipt.mikulasi, nebudeme tahat z ke vlakom 😉

olifcek
26. apr 2011

@mimisash sikula

@svetlankat kupit zelezny, teflonovy, ci silikonovy pekac na muffiny?

mimisash
26. apr 2011

@olifcek 🙂

raa2
26. apr 2011

ahojte.
@rivatha ved to ma tiez napadlo s tymi dvoma plechmi, ale som sa bala ze to cesto nemoze tak dlho stat, vies ja som kucharka ako podme na jahody 😀
@mimisash pekne sa ti podarili, vyskusam aj ja ked dojdem domov.
@olifcek asi jedno aky plech, ked tam das tie papierove kosicky, ale uvidime co baby napisu, ja mam teflonovy 🙂

lenica81
26. apr 2011

@mimisash tomu sa povie akcna zena... 😉
@zoska my mame gumaky, ale moja mati ich kupila v predstihu a najskor v jeseni budu dobre... 😅
@olifcek ja sa chystam s malym domov na 2 tyzdne, takze tiez balim veeeeeeeeeeeeeela... este ze sme kupili space bagy, berieme jeden mini... 😎
@maculik zlaty... ja sa vobec netesim na to strihanie... lebo sice mame doma strojcek, ale zatial mu okrem vysavaca vsetko huciace vadi... a to bude este rovno pri usiach... 😅 ale my mame este cas... ty mas vlasaca... 😉

lenica81
26. apr 2011

@olifcek mojej segre som kupila silikonovu babovkovu formu a nadava jak pohan... ale ona chcela... takze ja by som bola za ten teflonak, ja take kupujem... mam aj mackov 6tich na jednom plechu... som kupila v lidli, sak deti budu radi hadam raz z domacich brumikov... 😅

olifcek
26. apr 2011

@raa2 a to musim i kosicky kupovat?

@lenica81 my sa vratime 8.5. dame paq cez tyzden stretkooo? 🙂 🙂 @blumka @svetlankat @lienka2 co vy na tooo? jaj, @bumka asi nebude mat tyzden net teraz, ale saq, na chate mozeme dohodnuuuut

olifcek
26. apr 2011

@lenica81 oki, takze teflon... ja mam pekac obyc. zelezny, a paq mam na srnco chrbat co bochnik teflon,,, takze ideme nakupovat este par komponentov, ktore budeme pouziiivat 🙂

raa2
26. apr 2011

@olifcek neviem, ja som prikupila v ikeii kosicky, tak dam, inak by som natrela olejom alebo maslom...
@lenica81ty si odkial original, ked balis kufre 🙂
@maculik my sme este nestrihali, nechavam narast dlhe vlasy, odfotim a potom ostrihame 😉 tiez by ho asi porazilo kebyze teraz striham 😉

svetlankat
26. apr 2011

@olifcek Oli asi to je jedno, ja vzdy robim do kosickov, ved tak to aj ma byt original.
@mimisash super sa ti vydarili, som rada ze sa recept paci, nech padnu na uzitok
@zoska my mame gumaky ale Misa v nich vobec nechce chodit, ani sa nepohne, len jaci nech jej ich dam dole

lenica81
26. apr 2011

@raa2 som z KE priamo... 😎

@svetlankat no, ani Vilkovi sa v nich nechcelo byt, ked som ich skusala, ale su fakt velike... ja som muffinky robila priamo, s vymastenim a v pohode... ale skusim aj tie tvoje na oslavu... a urobim aj ten od @mimisash vyzera byt taky osviezujuci... 😵

zoska
26. apr 2011

@svetlankat dik za info, ja som aj rozmyslala ci by v tom vedela vobec chodit...este uvidim, asi najlepsie vyskusat v obchode a potom sa rozhodnem

olifcek
26. apr 2011

@svetlankat vymastujes ich, ci aj struhankou poprasis, aby neprihoreli?

i ja som chcela gumaky, no predavacka mi potichucky, ze nech nekupujem, ze deticky do cca 2 rockov v nich nechcu byt... tak som si povedala, ze si to rozmyslim... 😉

svetlankat
26. apr 2011

@zoska urcite vyskusajte, ved mozno Neli prekvapi,
@olifcek zajtra u nas vyskusate a uvidis, len mi pripomen a nevymastujem a ani neposypujem

olifcek
26. apr 2011

@svetlankat oki sveti, dakujem x;o) i ked podla mna olivke vadit nebudu, ona mi obuje vsetko x;o) no ale dala mi chrobaka do hlavy ta predavacka x;o)

alex
26. apr 2011

ahojte,
tak nakoniec ani my nebudeme pácovať mäsko doma, ale skočíme do obchodu v LM, je tam Hypernova aj Tesco, tak tam niečo pôjdeme kúpiť.
Už sa tešíííím, toľko detičiek po kope, to bude zábava 🙂
Teším sa, lebo som dala Jakubkovi ultimátum, že do konca mesiaca už musí začať chodiť, a on krásne poslúchol a už krôčkuje, dnes sa pekne doma púšťal, tak som happy 😀

svetlankat
26. apr 2011

@alex krasne mu to ide

katka888
27. apr 2011

@olifcek
oli, vy idete vlakom?

@svetlankat
a vy ako pocestujete? pojdete na obedny spanok?

uz je asi na case spisat zoznam co balit .... ked mna to balenie tak nebavi.... k nasim, ku svokrovcom, kazdy tyzden niekam balim ..

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre