Mamičky. Február 2010

zusika
12. jún 2009

Ahojte... Je tu už niektorá, ktorá vie, že bude mamičkou vo februári 2010? Ak nie, tak uričte každú chvílu objavíte krásne // a budete rovnako šťastné ako ja. Budem sa tu na vás tešiť!!!

zucana
9. sep 2009

hajdy volala som s kamosom gyndakom a vraj to busu asi plyny ale ja si nemyslim, lebo to predsa vzdy nemoze byt ono 😀

joanna333
9. sep 2009

lolka, ja som zistovala cvicenie v dubravke,oni robia fitlopty, pilates a brusne tance pre tehulky, len termin je nedela o 16, co mi nevyhovuje

tu je link na ich stranku
http://sunflowerstudio.sk/index.php?id=54
kde v blave byvas?

lolka
9. sep 2009

joana, hmm, nedelu by som ani ja nebrala, to chcem byt domenko, pripadne niekde sme 😒
ja som z centra mesta a ty ?

hajdylca
9. sep 2009

ja som nasla na zochovej, pockajte pohladam link, zuci ale podla mna tie nahromadene plyny nam babo kopkanim posuva 😀 😀 ci to je blbost, ze? a Vasi sa vyspinkaju aj v obyvacke neboj, vsak docasne podla mna tych 110m2 je dost, a bez vytahu to bolo kt. poschodie? vies ked budes s kocikom chodit...a akurat tam budete ked bude sice baby najmensie, ale mam pocit, ze vacsinou je vanicka tazsia ako sportova cast kocika..

hajdylca
9. sep 2009

tu je to v ich rozvrhu http://www.fitrelax.sk/rozpisy/rozpis_zochova.html je to utorok o 16:45, a este idem pohladat popis 😉

zucana
9. sep 2009

na druhom...lenze ja som bola dnes zadychana aj bez vanicky 😀
este mame v zalohe jeden co vyhrava ale nie je tam kuchyna a ked ju nekupi majitelka tak investovat nebudeme lebo si ju tazko dame do domu potom...
no a vraj je male aby nam plyny posuvalo ale ja verim ze je to moj oriesok 😉 😎

hajdylca
9. sep 2009

zuci tak mozno to nema s tym nic spolocne, jedna vec je kopkanie baby,a druha vec ze hned na to spioniky- mozno by sme si to nemali davat vobec dokopy, ze su to rozdielne veci 😀 no to bez kuchyne neviem, neviem- nech ju kupi, ale potom ked sa budete stahovat prec, ze jej ju predate- alebo tym dalsim co tam pojdu byvat, ci to nie je take jednoduche, ze?

lolka
9. sep 2009

ja som tiez nieco nasla, fit lopty 2x tyzdenne:
http://www.bfit.sk/sk/rozvrh-hodin

lolka
9. sep 2009
hajdylca
9. sep 2009

lolka to je kde? nie je niekde uplne daleko v raci ?

lolka
9. sep 2009

hajdy, pozerala som na mape - je ta v Raci, pre mna daleko 😖

mne sa poslednych par dni tiez zda, ze citim take bublanie, hmyrenie v brusku 😉 citim to len ked v klude sedim, tak by to mohol byt krpcek 🙂

zucana
9. sep 2009

😉 hajdy no my chceme nech ju kupi ona ved jej tam potom ostane...tak uvidime...akurat som dostala plan toho bytu tak idem to pokukat a pomerat

hajdylca
9. sep 2009

no vsak jasne nech ju kupi ona, to je jasne... hm ja tiez pocitujem take hmyrenie, ale som si myslela, ze to su crievka 😝

zucana
9. sep 2009

no ved uvidime...kazdopadne snad sa nieco vyrysuje 😉
inak kde je dnes olif?

mmaarrttiinnaa
9. sep 2009

ahojte ja som sa prave doucila s mojou dcerou ktora je tretiacka je sikovna ale pise ako kocur to ma po mamke 😉

olifcek
9. sep 2009

ahojte

Martinky vsetko NAJLEPSIEEEEE, dnesok je vas x;o)

no ja som bola s tou stitnou zlazou...vzali mi krv, 2.10 mi budu brat znova krv, 14.09 idem na USG stitnej zlazy, 14.10 kontrola, hech

dali mi aj lieky Euthyrox ...vraj su telu prirodzene, lebo je to hormon, ktory produkuje stitna zlaza, ktora teraz asi nepracuje ako ma, a v tehu je dolezita, njn...

este s tym srdcom snad pojdem niekedy v blizkej buducnosti, tak nech mi uz nic nenajdu, lebo uz ma to prestava bavit x;o(

nedockava4
9. sep 2009

olif...ahoj, ja len, ze sa cvici aj v Saci....utorok a vo stvrtok o 14h...je tam aj predporodna priprava 🙂

zucana
9. sep 2009

caf olif... inak to robia normalne tie testy na stitnu zlavu kazdej? lebo mne to robili min. rok a bola som na hranici ale moj doktor teraz povedal ze to nemusime robit....
inak baby co mate male...dokedy spavalo s vami v izbe v postielke a kedy ste ho premiestnili do inej izby?

zucana
9. sep 2009

olif a nemboj vsetko bude oki 😉

olifcek
9. sep 2009

nedockava, uff, tak to asi az ked budem na PN, alebo na MD, lebo o 14.00 nehrozi, saq som v praci vtedy este x;O)

idem kuknut tu stonozku...nech sa rozhybem...a hviezdoslavovej sa cvici len utorky? ale neplati sa pausal, ze? prides, dat 2eura, a mas v tom pomockky i male obcerstvenie...x;)

olifcek
9. sep 2009

zuci ale, som zvyknuta, ze ked som na nejake vysetrenie sla, tak bolo vsetko ok...a teraz? od tych tripplov sa to kazi...v triple testoch by si vsimli, ze je stitna zla...a mali by to robit kazdej, je to dolezite....chjo...

mne uz pred par rokmi jedna internistka bral akrv na stitnu, lebo sa jej nezdala, no nakoniec to bolo bre...

olifcek
9. sep 2009

nedockava asi som to nasla...

http://www.mcstonozka.sk/predporodna-priprava-c...

toto? x;o) budeme tam spolu chodit? aspon sa osobne spozname x;o)

blum, lienka a ine KE, co tak pridat sa? x;o)

nedockava4
9. sep 2009

olif...ale to je len v utorok, ak dobre citam, vsak?

olifcek
9. sep 2009

nedockava jo, co ja som videla, ze je utorok a stvrtok??? hech...asi fatamorgana, abo co x;o)

nedockava4
9. sep 2009

no, tak v utorok mozeme ist...ale citam, ze po konzultacii s lekarom....to musim mat papier od lekarky?

zucana
9. sep 2009

olif no ja len ze ci mam teda lekarovi povedat ze mi to ma radsej zobrat krv aj na to...ale som mu to vravela a povedal ze netreba tak neviem kurnik teraz....

olifcek
9. sep 2009

nedockava zavolam tam po 18..0 lebo uz mam vraj opat prevolany pausal, i ked nerozumiem, ako je to mozne, a dam vediet, jo?

zuci ked povedal, ze netreba...hmmm...mne vraveli, ze stitna zlaza je v tehu dolezita a preto to ideme liecit tabletami...a ze sa nemusim bat, ze ak je ta stitna zlaza dobra, len sa proste stalo, ze chvilku pracovala inak, tak je to v poho, lebo ona vyprodukuje menej, kedze tymi tabletami dostane, co potrebuje..a , ze ak ozaj slabo pracuje, tak tablety doplnia chybajuce hormony, ci co....

nedockava4
9. sep 2009

olif, ok... 🙂

matka331
9. sep 2009

juuj som smutnaa....uz celyy den som sama doma uz mi z toho zacina sibat .....

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre