Mamičky. Február 2010

zusika
12. jún 2009

Ahojte... Je tu už niektorá, ktorá vie, že bude mamičkou vo februári 2010? Ak nie, tak uričte každú chvílu objavíte krásne // a budete rovnako šťastné ako ja. Budem sa tu na vás tešiť!!!

oriesok1.
7. nov 2009

no presne tak! potvorky naše malinké..

granado
7. nov 2009

oriesok inak je sranda že termín máš 20 ako ja a ty si v 26 a ja v 27týždni.

oriesok1.
7. nov 2009

granado, mne od začiatku koník nejako divno počíta...ja som presne dnes začala 25tt a vždy ma hodí o týždeň dopredu-neviem, prečo.. termín mám 20.2. a zatiaľ mi ho po tom morfologickom sono aj nechali, vraj to ale môže byť tak sedem dní plusmínus 🙂

olifcek
7. nov 2009

granado vidis? moja oliv kopka omnoho silnejsie od vcera....cize odkedy sme same, lebo drahy siel do svajciarska na sluzobku...hmmm

cukruska1920
7. nov 2009

babky v pondelok na mna myslite...idem na prvu seriu vysetreni...bojim bojim..ale uuplny verdikt sa dozviem niekedy v decembri tak vas budem informovat co mi zistili...boze uz aby bolo za tym .. 😒

oriesok1.
7. nov 2009

cukruska ja určite budem! a nehovor verdikt, to znie strašidelne! dozvieš sa príčinu problému a riešenie!! držkaj sa!!!

zucana
7. nov 2009

cukrus drzim palceky 😉
oriesok pekne fotocky ... ja uz mam tiez pupok vonku a brusko take podobne ako oriesok 😉 olif ja mam take dopredu po bokoch nic...
inak mna kopala ako futbalistka pred 2 dnami a teraz je nejak dole alebo otocena dochrbta lebo citim take odozvy dovnutra akoby a do mechura 😕

granado
7. nov 2009

No idem ja s mojim krpcom pozerať dobrodr. film tak vás pozriem zajtra pá pa

oriesok1.
7. nov 2009

zuci, ja som sa presne na toto tento týždeň pýtala doktora..bo malinké mi tiež z ničoho nič začalo kopať strašne dole a tiež akoby do mechúra..zdalo sa mi divné, že je odrazu tak nízko a plus mi nebolo moc príjemne, keďže sa momentálne aj liečim na zápal moč. ciest. Ale doktor povedal, že je všetko ok, že v tomto období môžem mimko cítiť úplne všade.. Inak trvalo to asi dva dni a keďže som už potom stále mrnkala, manžel navrhol, nech si ľahnem a že mi skúsi nachvíľu podržať nohy hore, žeby sa mimi vrátilo na miesto...hihi, ja viem, sme brutalisti...samozrejme som to vydržala len pár sekúnd, ale na druhý deň už bolo všetko po starom, tak neviem, žeby to zabralo?? 😀

oriesok1.
7. nov 2009

tak letím aj ja na telku, papa zatiaľ!! 😉

olifcek
7. nov 2009

cukrus a mozno budes mat pekneho mikulasa 🙂

zuci ja napodobne. mam len brusko, boky nic, chi...ale zatial pupcek nemam vonku, hehe x;o) ale uz je takmer narovno s bruskom...x;o) uz je malilinko dovnutra x;o)

oriesok iste zabralo x;o)))

zucana
7. nov 2009

no idem si ja asi po vankuse 😀
prave sme dojedli tu super rybu...bola dost mala a tak na 4 vidlicky takze muzik skonstatoval ze ho este aj okradli lebo 14 eur zacvakal...svokra spravila take jednohupky sladke ze cornfleky zaliate cokoladou a poprasene cukrom tak sa tym tlacim 😎

lolka
7. nov 2009

cafte babule 😉
oriesok, pekne bruseno 😵 je inak sranda, ze kym som nebola tehu tak sami zdali vsetky tehubrucha rovnake, ale teraz si vsimam, ze kazda ma ine brusko. mne este pupcok uplne nevybehol - len tak do polky. 😅 zo zadu ani neni vidiet, ze som tehu.

my sme dnes boli v Trnave okuknut kocik, dlllho sme sa tam motali, skusali, okukavali, pytali sa (teda vsetko ja). Rozhodla som sa pre Mutsy, len este neviem presne ktory typ....este si to premyslim.
Dosli sme uuplne hotovy a poobedie sme prelezali v posteli pri TV 😀

pekny vecer 😉

janielah
7. nov 2009

ahojte, tak som zasa tu 🙂 specialne vitam granadko, ktora tu vsak medzi casom uz zasa neni 😀
ja to mam s malinkou tak isto, ked ma na brusku tatinko ruku, tak sa vrti, predvadza, a skace, ale ako nahle niekto iny, tak ako keby tam ani nebola 😀 potvorka, si ho uz cvici 😀
oriesok, inak ty mas ale brusko...nevravia ti, ze mas vacsie ako mas mat? lebo ja mam tiez uz dost velke a furt ma takymi recami vyvedu z miery....naposledy sestricka v ambulancii, ale doktor zas povedal, ze mam normalne velke brucho, ako ma byt...
a pupok este ani ja nemam vonku, len mi manzelik povedal, ze akokeby sa mi zospodu zacala vytvarat ta tmava ciarka...tu mate niektora uz?

olifcek
7. nov 2009

ja este nemam tu ciarku....uz som aj zabudla, coho znak to je 😅 som hrozna viem 😅

blumka
7. nov 2009

ahojkyyyy...
jani, vola sa to linea negra ale neviem ci to nieco znamena...aj ja ju mam 😉 a pupok nemusite mat vonku...ja som pri Tete vobec nemala..ale teraz asi bude, akosi sa tlaci vonku 😉
my sme doteraz stahovali a prerabali hore... su tu moji rodicia, tak to slo perfektne...porobili sme tolko veci ze az...ale necitim si nohy 😀

lolka
7. nov 2009

jani, olif, tu ciaru nad pupkom a pod pupkom uz mam, vola sa to myslim "linea negra" ale neviem co to znamena....po porode mizne.
moja mala kopka najviac ked papam - asi sa jej to paci 😀 a kolkokrat vravim, ked sa muzik pyta, ci kope, ze ne - teraz nekope....on da ruku na brusko a kopne ho 😵 asi vie, ze je to tato 😀 a vecer ked si lahnem, tak je najviac aktivna ked lezim na chrbte.

olifcek
7. nov 2009

blum tak uz len oddychovaaaat...tete uz spinka, ze? tzusim od 19.00? x;o)

blumka
7. nov 2009

no spinka, dnes sla neskor..lebo spala minulu noc od pol osmej do pol deviatej rana, na obed od druhej do stvrtej, tak dnes sla o pol deviatej...
a my uz oddychujeme vsetci...kazdy pri notebooku 😀

olifcek
7. nov 2009

i ja som dnes cely den v posteli...i zajtra budem. x;o) 

olifcek
8. nov 2009

bre ranecko...

lienka2
8. nov 2009

baby, kopu vasu babatka stale rovnako? ja mam pocit ze ten moj posledne dva dni je nejaky lenivy.. dufam ze je ok.. 😅

zucana
8. nov 2009

bre ranko...mna mamca zobudila o pol jedenastej...sme pospali 😀
je tu pocko nanic tak asi tym...
lienka aj moja je posledne dni nejaka leniva resp.uz nedava take velke kopance ale len take mensie stuchance....tiez som sa sama seba pytala ci je to oki ale tak snad hej....vraj by to mohlo byt ze maju menej miesta po 28tt....ale ty si v 25tt? alebo potom uz fakt neviem....mozno tym pocasim...

olifcek
8. nov 2009

lienka je normalne, ze je babo aktivnejsie par dni a potom odpociva. plati len jedno..ak po 20tt ci 24tt? nepocitis za 24 hodin ziaden stuchanec, treba ohlasit lekarovi...x;o)

zucana
8. nov 2009

cau olifcok ako dnes nedelujes?

olifcek
8. nov 2009

zuci drahy napisal mailika, tak som si ho precitala, na chvilku bol aj online...x;o) ale inak v posteli som cely den, kukam cez net telku a vyvalujem sunky i olivku x;o)))) 

len cas ide nejak moc pomalicky, chjo...mozno v praci to pojde rychlejsie x;O)

zucana
8. nov 2009

tak pekne oddychuj 😉 my ideme papat 😎

olifcek
8. nov 2009

zuci ja som tak leniva, ze som ani v obchode nebola a tak papam len chlebik a mussli x;O))) 

bru chut zuci x;o)

zucana
8. nov 2009

urob si vo vajicku 😉
my dojeme kolozvarsku som zvedava ci to ten moj muz bude jest 😀

katina2209
8. nov 2009

ahojte tak ako sa máte cez víkendík ja som nejaká unavená, už som navarila paradajkovú polievku chcela som robiť kurací vývar len som nemala čerstvú zeleninku a nechcelo sa mi do obchodu...
zucanka ty si iná spachtoška ja som tiež pospala do 8,30 🙂
a varíte dnes alebo sa idete niekam najesť druhé som robila masko dusené na paradajke a paprike s pyré tak dúfam,že bude chutiť polievku máme už za sebou ale Marko si chcel dať prestávku tak ja aspoň napíšem...

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre