Mamičky. Február 2010

zusika
12. jún 2009

Ahojte... Je tu už niektorá, ktorá vie, že bude mamičkou vo februári 2010? Ak nie, tak uričte každú chvílu objavíte krásne // a budete rovnako šťastné ako ja. Budem sa tu na vás tešiť!!!

olifcek
18. nov 2009

maculik jj, kratky je veru. chcela by som to potiahnut co najdlhsie, ale nie v nemocke, radsej doma...manzel by ma ani na wecko nepustil, nieto este cosi robit x;o)

dufam, ze ma po tytni pustia, ze to bude mozne. do prace jasne, ze nepojdem...ved mozno i to chodenie mi poskodilo, lebo nic tazke som nerobila, nic namahave...

doma nam nastastie uz vela netreba, len som chcela doukladat veci do skriin, ale uz sa toho ani nechytim...skusim si pobalit veci do nemocky a prejdem sa vybrat si hotovost a kupit nejakych par veciciek

olifcek
18. nov 2009

a jo, je hlavkou dolu a vraj dost tlaci na krcok...tak snad...

olifcek
18. nov 2009

mamine o tom hovorit nebudem, pre nu budem na sluzobke 😵 az paq poviem, ze som bola v nemocke...

maculik myslis teda, ze je moznost, ze nebudem musiet lezat v nemocnici dlho?

zucana
18. nov 2009

olif drz sa...nebudem ta lutovat ale ani plac neprospieva...viem o tom svoje...
bolo na teba asi toho dost...neboj budes oddychovat a vsetko bude oki...
a plucka sice este nie su ale keby sa narodila uz teraz tak v inkubatore ma velku sancu tak sa neboj a mysli pozitivne...ja uvidim v piatok...co bude...

zucana
18. nov 2009

olif preco to nechces povedat mamine?ved tam teraz ani muzika nemas keby sa nieco stalo....

olifcek
18. nov 2009

manzelovi som to uz pisala...ked to poviem mamke, nakluse zamnou a ja budem veeelmi pakat...takto je sanca, ze to do zajtra prejde, zosilniem, a nebudem uz slzit..

ale je mi smutno...mam pocit, ze som sama...x;o(

lenica81
18. nov 2009

olif, drz sa... a niekomu urcite daj vediet, keby nieco... nieze sa nieco stane v nemocnici a mama bude kukat jak puk...

inak, to si sa jak dozvedela o tom krcku... si bola na poradni... lebo ja idem az 7.12., tak hadam sa maly bude drzat dovtedy... 😅

olifcek
18. nov 2009

leni jj, na poradni mi to povedal..bavili sme sa o decembri a pripadnej PN...no a po vysetreni sok...od zajtra nemocnica, krcok je moc kratky...ale drzala som sa, nerozplakala som sa...pri sestricke kusok slziciek padlo, a paq v buse ale domaaaaa..tak tu fajne placem...ale bude dobre...musi byt...prejde ma to x;O)

zuci DAKUJEM

olifcek
18. nov 2009

aha...niesom na tom az tak zle x;o)

ciefulik • 36tt • 30. okt 2009 o 13:58
Ktoré pravidlá porušuje: | Zruš
stellina, ja teda neviem, ako cs to bolo, ale v 24tt som mala krcok "skrateny na 1,5cm pre tenky prst", nechali ma nemocnici 7 týždnov, poctivým kľudovým režimom /iba na wc/ som to "uležala", krčok zostal rovnaky a pokračujem v ležaní doma - teraz som 34tt. Mne pred hospit aj tvrdlo brusko, ale to preto, ze mala bola priecne, teraz je uz mesiac dole hlavou..

lenica81
18. nov 2009

ja som sa napr. dozvedela dnes, ze jedna baba uz 2krat bola na umelom oplodneni... prvykrat nic a teraz bolo malinke mrtve v 3. mes... sa mi oci zaslzili... a pritom tak velmi chcu to babo... a ma napadla ta cuza z minula, co mala dvojicky... ze jake je to nespravodlive... ☹

podla mna olif, treba to vyplakat a nie to dusit, to tiez nepomoze... ale nie zas dlho, aby sa malinka tiez nevyplasila... 😉 setri sa...

olifcek
18. nov 2009

leni njn..co ine mi ostava....itak od zajtra rana som v nemocke, hech...

a jo, vyplakala som sa...ale uz musim prestat, lebo ma z toho hlava zacne boliet..

maculik
18. nov 2009

olif, podla mna sa to bude dat, ze zvysok dolezis doma. Teda v tom pripade, ak tie infuzky nie su naozaj nutnost brat do konca.
Ale to sa ich vsetko popytaj na zaciatku, aka je tam moznost, aby si vedela dat info manzelovi 🙂

lolka
18. nov 2009

olif, nebud smutna.....urcite to nie je prijemne, ale ved to vsetko robis hlavne pre malu a ta ti to 100-nasobne vrati 🙂 mozno si tam polezis 1-2 tyzdne a pustia ta domov. mamine by som to radsej povedala, ale ty musis vediet ako je to najlepsie. mas uz len 10 tyzdnov - a to nie je vela, zvladnes to !! 😉
a jedna moja kamoska lezala na striedacku v nemocnici a doma od 12 tt a zdrava Emmka je tou najvacsou odmenou 😉

maculik
18. nov 2009

olif, vidis 🙂 A uz je v 36.tt, tak to krasne potiahla 🙂

olifcek
18. nov 2009

macu jj, popytam i na navstevy... a neberiem si nadstandartnu izbu...tu chcem az ked tam budem rodit a potom x;O)

v saci maju na kazdej izbe wc i sprchu, takze pohoda x;O) a telku mi netreba...nadstandart ma dve baby na izbe., obycky 3-5, ak to nebudu romky, prezijem to....beriem si knihu, konecne ju docitam

a jo, sestricka mi brala aj krv na protilatky...to co? x;o) som sa pytala ale neporozumela som...len som pochopila, ze i kvoli zltacke, ci co...

olifcek
18. nov 2009

macu ale 7tyzdnov v nemocke? brrrr

lolka dakujem x;O) ja verim, ze max. tyzden budem tam a paq doma...mazzel ma asi i priviaze k posteli, nech nic nezacnem robit 😉

maculik
18. nov 2009

olif, no 7t je brutal, ale ked nie je ina moznost 😒 ☹

Daj potom aspon sms niekomu vediet, ako sa mas, co ti povedali a tak. Jo? 🙂

olifcek
18. nov 2009

ja tu budem z mobilu chodit x;o)))) 

zucana
18. nov 2009

olif ty si Rh pozitiv alebo Rh negativ?
inak olif aj to behanie potom keby si uz dosla domov...tak velmi obmedz lebo ja napr.som si vsimla ze ked vela chodim tak akoby mam taky dooranzova vytok co som mala este v 20tt raz a to lebo som chodila vyse 2 hodin...ale doktor povedal ze je to ok....no a potom som sla pred 2 tyzdnami na taku dlhsiu prechadzku a zasa trosinku tak odvtedy tak dlho nechodim....
posielam energiu a ber si phone...ved budeme online 😉

zucana
18. nov 2009

a este jedno pozitivum (lebo vsak iba tie musime hladat) nedostanes chripku 😀
a budes pod kontrolou....a oddychovat ... a mozno si najdes nejaku kaaamosku 😉

zucana
18. nov 2009

dalsie pozitivum som nasla...malu mas v dobrej pozicii 😉

olifcek
18. nov 2009

baby, co vsetko si mam zbalit?

beriem si original pyzamo nemam, tak zlepim cosi dokopy, ale chcem nohavicove pyzamo, zubnu kefku, pastu, sprchac, sampon,uterak, toaletak, zupan, odlicovacie tampony a krem, kremik na brusko, vitaminy a magne B6, lieky na stitnu zlazu, wow, ja som mala ist na kontrolu na endo 25.11, musim tam zavolat den predtym, ziletku, zabky do spchy, nieco na prezutie, papuce nemam x;o), gunmicku do vlasov, hotovost...

selyma
18. nov 2009

Olifcek, budem ti drzat palecky, aby to dobre skoncilo a aby ta pustili domov. Ja by som tiez vtedy bola radsej doma, ale lekari to vedia najlepsie. A uz neplackaj, drz sa.

zucana
18. nov 2009

doklady a isto aj nocnu koselu olif...a knizky a mobil a nabijacku na mobil 😉

olifcek
18. nov 2009

aaaaaa, jasne, knihuuu

zuci ja som RH pozitiv x;o)) no ja som dost chodila, to je fakt...a miulu piradnu som aj lekarovi hovorila, ze ma boli panva a tak, no pripisali sme to tomu, co ma asi kazda tehulka...no asi, ked to bolelo, som mala doma sediet a nie chodit..

ale to uz je jedno x;o) hlavne, aby dobre bolo x;o)

jj, mala je v pozicii startivacej uz x;o)))

a inak, nastup na MD mi vychadza 29.12. ale teraz je uz asi jasne, ze pojdem nie 6tyznov ale 8 pred porodom, takze esze skor...

olifcek
18. nov 2009

nemam nocnu koselu, hups....som si este nestihla kupit...ale mam take triko, ktore pouzivam akoze nocnu koselu x;o) tak vezmem aj to x;o)

a jasneeeee, mobil i nabijacku berieeeem x;O)

ste zlate, dakujem x;O)

zucana
18. nov 2009

neboj vsetko bude oki 😉

olifcek
18. nov 2009

ani len OP nemaaaam, chiiiii

olifcek
18. nov 2009

len ci aj papat mi daju...snad ma nenechaju len na infuzkach x;o)

hajdylca
18. nov 2009

nuz olif, tak Ta OP pocka... lebo neviem, ci Ti ho moze ist niekto iny zobrat, lebo tam sa musis podpisat a to sa da vlastne na ten OP... a nezabudni gatulky 🙂
bude dobre, ale ja osobne si myslim, ze by si to mala povedat mami, by Ti lepsie padlo, keby Ta mohla prist aspon ona zatial... alebo sestra...

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre