Mamičky. Február 2010

zusika
12. jún 2009

Ahojte... Je tu už niektorá, ktorá vie, že bude mamičkou vo februári 2010? Ak nie, tak uričte každú chvílu objavíte krásne // a budete rovnako šťastné ako ja. Budem sa tu na vás tešiť!!!

maculik
27. dec 2009

supi, kludne si daj, ja som to tiez zacala brat len tak bez predpisu, az neskor mi dr povedala, ze to mozem zacat brat.
V pohode aj sumive, neviem, ako sa berie a ake silne mas, ale ked tak si najdi na nete (ci raz alebo 2x denne).

zuci, tak to nie na dlho, ale aspon nieco, trosku si ich uzijes. A ved ked sa Viki narodi, tak zase casom niekto dojde pozriet 🙂

na vypredaje sa chystam aj ja, ale len pre maleho, kedze takmer nic nemam. A mozno Adelke, ale akurat som vcera triedila jej veci (uz som to totiz mala pekne pretriedene a nachystane na zabalenie, ktore su male, a moj manzel, ked som bola na Sk, sa pustil do velkeho upratovania vratania skrin, no a vybalil to z tych tasiek a roztriedil podla svojho systemu - nohavice spolu, tricka spolu, atd, takze komplet to male oblecko zamiesal medzi to, co este nosime 😀 No a zistila som pri tom triedeni, ze ma toho na toto obdobie tolko, ze to hadam ani nevynosi. Jedine ak pojde od januara do tych jasli, co este nevieme.

maculik
27. dec 2009

no, uz sme dojedli a ideme buvat, ja uvidim, ci budem spat, alebo len lezat a citat. A nakukovat sem 🙂
Moj dnesny obed bude lne zemla so zelen.a syrom a nanuk, masko si dam az vecer s brachom.

zusika
autor
27. dec 2009

Ahojte bulbinky... 🙂
narastli vam pocas vianocneho prejedania sa bruska?? hmmm??
Dufam ze ste mali vsetky krasne a pokojne vianoce plne lasky a radosti.... my veru ano....
Olif...resp.otecko malej Oliv.... krasne vianocne video... malickej sa asi nieco snivalo...uplne dokonala je... uprimne vam zelam nech ste cim skor spolu doma a tesite sa jeden z druheho a z tretieho.... 😀

lolka
27. dec 2009

cafte bruskate 🙂
olif, mala je strasne krasne, to video je super 🙂 a ako sa hybe a usmieva.....je velmi zlatucka 😵 pises, ze super papa a to je uzasne, len tak dalej 😉

zuci, som rada, ze ta DVD potesili a dufam, ze ti pojdu napalit, lebo niektore mozu robit problemy 😅

my s muzikom robime obed, dojdu svokrovci + svagrinna z ITA s muzom a 2 detmi. mame maly byt, ale nejako sa snad uz pomestime 😅 uvarila som hribikovu polievku a muzik bryndzove halusky.....trosku zmena po samom masku 😵 uz som hladna..... 😀

teuska
27. dec 2009

ahojte babulky 😅
Pozerali ste niektora vcera ten skutocny pribeh o tej zene, co cakala tie sestorcata? Sa mi to velmi pacilo. Ta ale mala riadne brusisko.
Baby ja som sa uz asi dva tyzdne vobec nevyspala. Zacala ma trapit nespavost. 😝
Hodila som do albumu brusko.
Aj ja chcem kuknut malu Olivku, kde by som to mohla?

garonka
27. dec 2009

teuska

olif tu dala včera link

https://www.youtube.com/watch?v=h1VGE-oe9W4

otecko

je to veľmi krasne videjko a veľmi dojemne, ja si to stale pozeram sa priznam 😵

selyma
27. dec 2009

ahojte babky
malinka Olivka je nesmierne zlata, aka je malinka, ked vidim tu velku ruku pri nej. najviac sa mi paci, ako rozhadzuje rukami, nohami.Tesima velmi, ze takto pekne papka.Len nech jej to ide pekne dalej
Ja som mala dnes tiez hrozny sen a ked som sa zobuli, mala kopkala a to sa mi uz nedalo spat.
BAbky, som rozmyslala, ci to nemozem babatku ublizit, ked sa niekedy natiahnem za niecim a prehnem sa. ci To jej nemozem vykrutit rucku alebo ju nejako nebezpecne prehnut.

teuska
27. dec 2009

jeee diky baby.
Mala je naozaj velmi zlatucka. Krasne babatko.

blumka
27. dec 2009

teuska, ja som pozerala ten film a potom sa mi snivalo ze som porodila trojicky 😀 😀 😀
selyma, babatko je dobre chranene v plodovych obaloch, nemyslim, zeby si jej takym sposobom ublizila

selyma
27. dec 2009

babky, toto ked si precitate, budete plakat ako ja http://www.rodina.cz/clanek7525.htm

blumka
27. dec 2009

smutne...ale v nasom hormonalnom rozpolozeni to radsej necitajte ☹ ☹ ☹

garonka
27. dec 2009

ah jaj prečítala som to cele, no toho cvoka by som zabila, že jej malinku zabil 😠 ale ako vraví blumka radšej to nečítajme

maculik
27. dec 2009

No to ja radsej ani nejdem citat, staci mi ta posledna veta od garonky 😒 ☹
Ja som si skoro 2h pospala s malou, teraz sa uz hodku hrame a ked sa zacne jedovat, pojdeme sa trosku prevetrat okolo domu.

Bracho mi trochu spravil stresy, pred pol hodkou pisal, ze je uz vo Viedni, ale vidi tam len lety pre Lufthansu, nie Germanwings. Tak som mu volala, ze odkedy tam je, on ze uz dlho, ale ze ved leti az o 6. A to ma on prilet sem, on si to zle pozrel, odlet ma 16,25!
No mna skoro vystrelo, ved jasne, ze batoz.a take byvaju otvor.len 40min do odletu, tak som ho poslala, nech sa okamzite ide na to spytat a da mi vediet, ja uz som zacala hladat nahradny let, teraz mi ale pisal, ze je vsetko ok. Tak som zvedava, ako to vybavil a este som mu napisala, nech si laskavo skontroluje a aj 2x sa spyta, ci je v dobrom lietadle...
Hlavne, ze vcera som mu volala, on ma odbil, ze je u frajerky, nech mu napisem. Tak som mu vsetko vysvetlila v polstranovom maili, on mi napisal len ze OK, OK, OK, no a mohla som vediet, ze zase v niecom schaosi.... Ach jo, taketo stresy mi tu vyraba 😖 😝

garonka
27. dec 2009

macu ja mam rada všetky príbehy a tento ma dostal až až, a v tehu sme nejake precitlivele 😔 a braško stihol let? jej budeš mať doma skvelu podporu, koľko ma rokov?

selyma
27. dec 2009

No, tak hlasim prve strie. Je to az neskutocne, Dnes som sa okupala a pozeram, co to ja mam za ciarku pod jednym aj druhym prsnikom. Som bola prekvapena. Na bruchu ani ciarocka (klop, klop, klop). Dokonca mi dnes z laveho prsnika vytieklo kolostrum, az ze som mala mokru bodku na tricku (kedze podprsenku nenosim, ked nemusim). Naposledy sa mi to stalo pred mesiacom asi. To bolo zasa z druheho prsnika. Hm 🙂

garonka
27. dec 2009

selyyyyyyyyyy keby si videla mňa tak to by si sa potešila že u teba je jedna čiaročka nič, ja mam na brušku na spodku už sa mi urobili aj na boku bruška take jemne a na stehnach mam takisto a hlavna vec že sa kremujem a olejujem každý deň aj 3x, dobreže sa v oleji nekupem a nepomaha nič, to zavisi od genetiky pokožky, ale čo ma prekvapilo na prsiach ani čiarka tie asi nenarastli 😅 ale včera večer na posteli som myslela, že ma porazí skoro na celych stehnach tie potvory mam 😠 😠 😠 😠 a to priberam pomaly veď len 8kg mam zatim na sebe, nechapem

selyma
27. dec 2009

To bude asi genetika, aj ked ja cakam, ze ja este dostanem aj na bruchu. Nejako sa mi to zatial nepozdava. Kremujem sa len po kupani, tak sa zatial drzim. Ale na prsiach? Hm. Tak to by som necakala. Zeby az takto vyrastli? Mne sa zda, ze to len trochu. Inak ja patrim k tym skromnejsim. 😀 Pribrala som vsak uz okolo 11 - 12 kg. Takze dost

garonka
27. dec 2009

sely optimalne si pribrala, ja som zvedava na svoju vahu 7.1 doma vahu nemam lebo by som sa stale važila 😀 aj ja si myslím že to je v genetike môžem sa natierať koľko chcem a strie mam skoro všade, a už sa mi tie oleje a kremy sprotivili

selyma
27. dec 2009

Ja sa natieram obycajnym davom. Bola som v drogerke, a presviedcala ma tam ta predavacka, ze na tehotenske bruska maju na to urceny krem, ale aj tak som nekupila. Ved citala som, ze sa tomu nijako neda zabranit, ani neviem kolko to stoji, ale asi dost.

garonka
27. dec 2009

sely tak ako vravíš neda sa tomu zabraniť veď ja sa kremujem od začiatku a strie mam a mam pocit akoby sa na mňa škerili že su tam, ja mam aj elastic q, aj olivovy olej a aj olej z Dmky pre tehotne Babylove, ale nič moc no hadam po pôrode pomaly vyblednu lebo ani kraťasy v lete neoblečiem 😕

selyma
27. dec 2009

skeria sa 😀 .

garonka
27. dec 2009

veru sely ja stale ak sa pozriem do zrkadla je mi z nich zle 😝 a natieram natieram natieram a stale su tam 😀
ale hlavne, že babenka si oki tak strie toľko prehliadneme že?

maculik
27. dec 2009

garonka, zda sa, ze nakoniec stihol. Pride sice len do stredy, ale aj to je nieco, lebo manzel dojde z Norska az v utorok vecer. Aspon ostane zajtra rano s malou, ked pojdem na poradnu, a bude s nou chodit von a na nakup.
Ma 19, bol nam pomoct aj v maji a juni, ked mala bola dlho chora a nemohla ist do jasli.

ja som zatial pribrala cca 13kg 😅 A strie mam aj ja, na stehnach a zadku este z puberty, ked som velmi rychlo sa vytiahla, a nieco sa mi porobilo aj v prvom tehu. Na bruchu a prsiach zatial nemam, pritom prsia som mala v prvom tehu ako balony, hlavne na zaciatku, kym este nebola upravena tvorba mliecka 🙂

garonka
27. dec 2009

macu ja mam takeho stareho synovca 19 ročny fešak baby ho len opaľuju 😀 budeš mať paradnu pomoc zíde sa ti 😉

ja mam prsia trojky a sa mi zda že aj take zostali ale po pôrode kupim asi košíky D ah jaj drahy sa vytešuje ale ja? hanbim sa 😔

selyma
27. dec 2009

😀 tak ja neviem, ci som pred tym mala nejake cislo, len take malilinke

olifcek
27. dec 2009

Ja jedinu striu nemam, cisarak uzasne nizko bol robeny, cize tu tenulilinku jazvu ani vidiet nebude, no...dolezite je, ze mate malicke este v bruskach

maculik
27. dec 2009

garonka, veru som rada, ze dojde, aj ked si asi budem musiet hryzt do jazyka a prehliadat jeho stale nalepenie na mobile a PC, mobil si berie este aj na wecko, aby nebodaj neprapasol nieco od frajerky. A tiez to, ze si v kuse prezvanaju - napr.napise jej sms a hned jej prezvoni, ked sa spytam ze naco, tak ze aby vedela, ze jej napisal, ak nahodou nepocula pipnutie, a o chvilu mu ona prezvoni, to zase preto, aby on vedel, ze to citala. A takto dokola to ide, no ja nechapem 😝

sely 😀

blumka
27. dec 2009

ahojkyyy...
ja nemam ani jednu striu, ani pri Tete som nemala, dufam ze ani teraz nebude...a to sa nenatieram nicim 😅
olif, a ako sa citis po cisaraku? uz lepsie? mne uz primar oznamil, ze ked mi budu robit cisarak ze mi skraslia moju jazvu, lebo mi ju strasne skaredo zasili aj sa mi to tak blbo zahojila, ze je to take skarede..ale je to nizko, takze mi to az tak nevadi..no ale ked skraslia nech skraslia 😀 😀

selyma
27. dec 2009

Olif, ako bolo dnes?

maculik
27. dec 2009

blumi, a ty uz mas iste, ze Ti budu robit cisarsky?

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre