Mamičky. Február 2010

zusika
12. jún 2009

Ahojte... Je tu už niektorá, ktorá vie, že bude mamičkou vo februári 2010? Ak nie, tak uričte každú chvílu objavíte krásne // a budete rovnako šťastné ako ja. Budem sa tu na vás tešiť!!!

lucia411
17. apr 2010

a tak mi olif mala vyspi v kociku doobedu 2 hodky poobede to iste 😉

lucia411
17. apr 2010

jasne olif pojdem poobede von a cvaknem ti to....ale mam to v podstate urobene ako fusak...ze deka je aj pod malou a aj na malej takze ma teplo vsade

olifcek
17. apr 2010

blumi asi 90minut

olifcek
17. apr 2010

mami, blumi, lucka, dakujem

blumka
17. apr 2010

inak baby maju pravdu v tom, ze ked budes s malickou chodit vonku v pravidelnom case a proste opakovat kazdy den pravidelne to iste tak si rychlejsie utvori rezim... 😉 uz sa bude dat, zacina byt vonku teplucko tak to treba vyuzit 😉

olifcek
17. apr 2010

luci i ja mam takud eku, co sa da ako fusak urobit x;o)) francuzka, ci ako sa vola...

lucia411
17. apr 2010

no vidis, tak to malej bude stacit uplne 😉 ja mam obycajnu bielu klasicku deku z ikey v kociku flisovu....je fajn tepla!a nepis take olif nabuduce ze mam pocit ze uz nie som zena!!!!si zena a este akaaaaa...ja si niekedy tiez tak poviem, to ma tak povzbudi zeby si neverila 😀

olifcek
17. apr 2010

aspon, ze je Oliv spokojna. tu sa na mna usmieva a skeri na mna... 😵

olifcek
17. apr 2010

luci ale nieje prehnane hruba 😵

lucia411
17. apr 2010

teraz moja deka alebo ta tvoja? 😀

olifcek
17. apr 2010

maminka pre mna bolo udalostou nakup v lidli...a to tam moc rada nechodim, ale faaajne padlo.... 😵

blumi v optime si s kociarikom, ci v satke je malicka?

lucia411
17. apr 2010

no aj moja slecna sa tu skeri pozera na opicky dookola 😀

maminnka
17. apr 2010

Oliv, skoda, ze si tak daleko, vytiahla by som vas von, nemame s kym ist 🙂
Mozno keby sme sa pred daaavnymi casmi neodstahovali z KE, byvali sme Nad jazerom, tak spolu dnes kocikujeme 🙂

Zuci,
ja sa uz tesim, hadam nam to stretko vyjde 🙂 tedaaa ak chces, rady vas uvidime!

olifcek
17. apr 2010

luci moja 🙂

taku mame, ale zelenu

http://www.baby-obchod.sk/popup_image.php?pID=1...

olifcek
17. apr 2010

mami ved to, i ja stale sama kocikujem x;o(

lucia411
17. apr 2010

aj ja sama kocikujem!!!!!

lucia411
17. apr 2010

spolocnost mi robi len moja mala v kociku alebo ipod, kniha alebo casopis 😉

olifcek
17. apr 2010

😅 😅 😅

lucia411
17. apr 2010

a tu deku mas super absolutne staci

blumka
17. apr 2010

mami, moj manzel je z Jazera 😉
olif, v sedacke a sedacka zakliknuta v kociari..vzdy mi v aute zaspi a keby som ju prehadzovala tak sa zobudi 😉

olifcek
17. apr 2010

ja byvam na KVP x;o)) no na jazere som vyrastala v lete na prazdninach u babky na Raketovej Ul. x;O))

luci, daki 😵

blumi njn, auticko...a mas aj striesku na sedacke?

maminnka
17. apr 2010

Olif, ja na Astronautickej 🙂

zoska
17. apr 2010

caute 🙂
juj ale sa tu toho udialo 😅
muz isiel s malou von, tak dobieham zameskane a potom idem zacat pripravovat obhajobu prace konecne 😒
dnes sme boli s malou von aj doobeda prvykrat, krasne spinkala tri hodiny.... potom bola akcna, hadzala sa na gauci, mavala rukami, nohami ako vrtulnik 😀

zuci- dufam ze pri stretkach nezabudnes na severne slovensko 😉

Pauli- ty sa trapis a places doma a Zuzka v taliansku, je vam to luto...naco sa zbytocne trapite, ked sa lubite,babizne jedny 😉
Zuzka sa len potrebovala vyzalovat my sme jej chceli zlepsit naladu...ani jedna z nas sa nechcela dotknut vasej rodiny a mas pravdu ze vas nepozname...
dufam, ze nas tu nezavrhnes 🙂
pamatam si, ake krasne veci si tu pisala ked sa Viki narodila a podla tych slov bolo jasne ako ju lubis...

zoska
17. apr 2010

ozaj baby, kde je mates?
mates ak nas smírujes tak napis ako sa mate...ci este grckate tolko, alebo uz je lepsie....
sa bojim, ze je nedobre ked si sa dlhsie neukazala 😕

olifcek
17. apr 2010

tak ja zacnem s Oli tyzden chodit vonku kazducky den, snad nam to dazd neprekazi, vtedy sa mi nechce, a po tyzdni i doobeda...

olifcek
17. apr 2010

macu, zosi, idem Oliv ucit na manducu...mam jej este davat novorodenecku vlozku? ako zistim, ci ju este potrebuje?

olifcek
17. apr 2010

juj, sme si taku fajnotku urobili...

chcela som kyslu smotanu, vanilkovy cukor, piskoty, hrozienka, tvaroh, jogurt sabi marhulovy, no mm omylom kupil 2x smotanu na slahanie tak sme urobili 2x smotana na slahanie, tvaroh, 1x vanilkovy cukor /viac nebolo, hehe/, trstinovy cukor, vanilkovy puding od Dr. oetker, ktory sa nevari, marhulovy sabi jogurt, hrozienka, dali to do chladnicky, a teraz to mm priniesol i so slahackou a pikaom na vrchu, mnamky, je to take jemneeee x;o)

olifcek
17. apr 2010

a jo, piskotky na spodku x;o)

zoska
17. apr 2010

jaaj olif ake chute robis 😝 mnaam
aku novorodenecku vlozku myslis? to naspodku co sa dava medzi nozky a prichytava nabokoch cvokmi? ja to pouzivam este, ale zapinam len tie horne cvoky na vlozke na stredne na manduce...neviem ci chapes 😅

olifcek
17. apr 2010

zosi jj, viem, dakujem x;O))

no chute...ale to mam od vas tu vlastne...leeeen, omylom ina smotana, tak kusok improvizace x;o)

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre