Mamičky. Február 2010

zusika
12. jún 2009

Ahojte... Je tu už niektorá, ktorá vie, že bude mamičkou vo februári 2010? Ak nie, tak uričte každú chvílu objavíte krásne // a budete rovnako šťastné ako ja. Budem sa tu na vás tešiť!!!

olifcek
1. jún 2010

@svetlankat 😀

garonka
1. jún 2010

@svetlankat jej pestro u vas 😉
k nam mala dnes prisť neterka i so synovcom ale take počasie zima, vietor tak neviem či len tak neprídu na par hodin, mala Emma je do Tobiho blazonko uplne je pre ňu ako babika chou chou 😀

garonka
1. jún 2010

@olifcek fuha to čo za sen? 😀

garonka
1. jún 2010

@olifcek jj a zuci nam povie, ta čo u s vami 😀
a budeme byvať v stane na plaži parada 😀

garonka
1. jún 2010

Tobi sa napapa a prikvitnem sem no hadam sa aj zahra sam
na hryzatko sa čertí neviem prečo 😕 😅

olifcek
1. jún 2010

@garonka beriem....mam ten super krem pre babatka, tu 50, takze f poho, podelime sa.... 😀

garonka
1. jún 2010

@olifcek heeeeej to dobry krem a to si v lekarni kupila? i ja chcem taky
no možno ho v IT nebude treba 😀 😀 😀

zucana
1. jún 2010

baby dik moc,....
nas dom nie je velky ale mame dom 20 km kde by ste sa pomestili 😀 takze vklude by som sa len tesila
no a olif jasne ze je lepsie hned zas ebou ale nie hentakym sposobom a tak surovo a placka tak sekundu aspon pockam nech sa nadychne....sila a tie reci no hroza....
a mm sa nepaci ze v auguste chcem byt zas na Sk 2 tyzdne lebo ze on to nevie vydrzat sam...tak som povedala nech pride skor a ze nemoze resp. ze co by tam robil....
ale uz volal.....a neustupim.... 😠

zucana
1. jún 2010

a ozaj zusika moja drzkam palce a martina gratulujem
uvidime co zoska ;)

olifcek
1. jún 2010

@garonka jo v lekarni...bioderma tusim, nemam ho teraz pri sebe, ale ten, co zoska pisala...x;o))

@zucana ☹ neratal s tym, ked si Ta bral, ze budes chciet bt i na SK? a jo, tie reci, co lekarka viedla, neprefesionalne...a je jedno, ake nozicky ma, ide to do svalu! a to boli! grrrrrrrrrrr

olifcek
1. jún 2010

@zucana pozitivne je, ze uz mate s ockovaniami na dlhoooooo pokoj

http://www.najmama.sk/clanok/224731/prehlad-pov...

zucana
1. jún 2010

v 13tich mesiacoch 3tia davka...

garonka
1. jún 2010

chjo nas očkovanie ešte len čaka 19. jula tak neuro toho 22. jula
ja by radšej keby namiesto tych injekcii nejake vodičky do pusy davali a nie pichali rovno do svalu veď to príšerne musí bolieť 😒

garonka
1. jún 2010

baby a proti rotavírusom ste dala niektora babo zaočkovať?

andrea2603
1. jún 2010

@zucana ... ani ja by som neustúpila 😉

martinka, gratulujem 🙂

olifcek
1. jún 2010

@garonka je to len sirupcek, dve davky s odstupom mesiac, stihnut sa t ma cele do pol roka babatka....no ked som si precital aneziaduce ucinky, rozmyslela som si to....

olifcek
1. jún 2010

@garonka jo , ale je faktom, ze tensie babo tu ihlu dostane hlbsie do svalu, fnuk....

ved len ked si udries stehno niekde o roh,jak to boli, fakt chudak babatka...

garonka
1. jún 2010

@olifcek no na neurologii sa ma pytala či sme dali zaočkovať proti rotavírusom a ja som na ňu kukala ako na ducha ale nedam asik

garonka
1. jún 2010

@olifcek no veď prave to, že to neskutočne bolí ale ten žalostny plač fňuk fňuk

matesl
1. jún 2010

zuci to je co za detsku leksrku, v tomto je nasa super, tak sa rozprava s detickami...milunka je hrozne 😵

matesl
1. jún 2010

baby moj maly je neskutocne umrncany od toho ockovania, takyto nebyval, ani na rukach, ani v sedacke, ani hracky, niiiic len je nespokojny...a iba prso a driemkat

olifcek
1. jún 2010

@matesl mozno i pocasie ma vplyv

blumka
1. jún 2010

vam platia za pisanie? 😀
kosice, vidno ze je skaredo coooo? gari, olif? 😉
matesl...kedy vas ockovali? juli bola v pondelok pred tyzdnom a odvtedy je trosku zmenena, viac place, v noci spinka este horsie ako predtym, cez den menej spi....neviem ci to mam pripisat ockovaniu alebo proste sa zas meni rezim...aj ked tuto noc spala celkom ok...no uvidim ci sa to znormalizuje

lucia411
1. jún 2010

ahojte kocendy, no hnus pocasie vsak???nasa mala nespinka, od rana jak vstala...no nevadi, tak sa tu s nou salime...hadam sa unavi a zdriemne si aspon na pol hodky...ach zuci, aj moj muzik uz povedal, ze na Sk nas uz nepusti na tak dlho, lebo samemu mu je smutno a je mu to velmi dlho byt sam.....ale tak co ja sama tam mam robit?on je cele dni v praci iba vikend volno...a tak na Sk som tu s celou nasou rodinou...ale z druhej stranky musim sa priznat, ze aj mne je dlho uz 3 tyzdne bez neho 😝 ale tak v piatok ho tu mame ako na koni....a este Zuci mam otazku kde ste kupili pre Viky tu ciapocku s tym kvietkom na hlavicke?myslim, ze na fotke je ruzova alebo biela???dakujem...

svetlankat
1. jún 2010

nam sa tiez po ockovani trosku pokazil spanok a mala uz neplace ale krici, presne ako pri ockovani. Asi zitila, ake ma decibeli a tie naplno vyuziva.

lucia411
1. jún 2010

olif, dakujem krasne kde Vy na tie adresy chodite????ja zasnem 🙂

garonka
1. jún 2010

@blumka no a tu v košicoch tak skoro pekne nebude tak sa s Olif chceme presťahovať do IT k zucanke 😀

blumka
1. jún 2010

@garonka 😀

zuci a ty sa nedaj, ved v auguste prides aj do KE, ze? 😉

garonka
1. jún 2010

@blumka Olif zistí kedy letíme 😀

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre