Mamičky. Február 2010

zusika
12. jún 2009

Ahojte... Je tu už niektorá, ktorá vie, že bude mamičkou vo februári 2010? Ak nie, tak uričte každú chvílu objavíte krásne // a budete rovnako šťastné ako ja. Budem sa tu na vás tešiť!!!

blumka
22. jún 2010

@maculik na SK ho nemaju 😉 my ho mame z USA ale myslim ze v nemecku kupis nieco podobne

inak toto ma svagrina a je to tiez fajn http://www.amazon.de/Fisher-Price-Say-Please-Te...

olifcek
22. jún 2010

baby, dokedy budete babatkam zehlit vsetko?

ja zehlim, lebo sa mi to tak aj viac paci,ale...

laxity
22. jún 2010

@olifcek ja nežehlím 😀 , iba keď nedám do sušičky 🙂

olifcek
22. jún 2010

@laxity ale my nemame susickuuuuu

blumka
22. jún 2010

@olifcek ja nezehlim vobec

@maculik na nemeckom ebay ho maju

blumka
22. jún 2010

@olifcek ja mam susicku ale detske veci susim normalne na susiaku...a nezehlim

olifcek
22. jún 2010

@blumka DAKI!

snazim sa zehlit, ale nie vzdy mi to oliv umozni...na zajtra snad ale opalovacky ozehlim, ale ak nahodou to nevyjde, tak viem, ze to neva....

nerozumiem, ze brata drzia v spanku a zaroven reaguje. ako je to mozne?

s jeho snubenicou hovoril primar...tak vyvratil odumrete a potrhane pluca, ukazoval jej snimky, vraj ich ma pomliazdene a s dierami po rebrach, vraj je to ten lepsi pripad....ruka, ktora bola bez krvi, je uz tiez na tom lepsie, uz v nej krv prudi, ze sice menej ako by mala, ale uz prudi.....ze opuch na mozgu nie je nic hrozne ze je to modrina, ktora zmizne....vraj mu davaju preventivne antibiotik, aby nedoslo k infekcii pluc z tej umelej ventilacie...

blumka
22. jún 2010

@olifcek ja som nikdy nezehlila detske veci 😅

bracho sa z toho urcite dostane 😉 je to bojovnik...

olifcek
22. jún 2010

@blumka 😅

rivatha
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
rivatha
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
laxity
22. jún 2010

@olifcek no vidíš, brat je veľký bojovník 😉 ....ja som dávala všetko do sušičky malej, ale po tom ako sa mi niektoré vecičky zosušili,tak to veľmi neriskujem hlavne nové vecičky 😕 , ale ja som nikdy nežehlila...bo to fakt nemusím, ale niekedy je bohužiaľ treba 😀

laxity
22. jún 2010

@svetlankat prosím ťa ty keď si malej olejčekovala hlavičku nemala žiadnu reakciu? Bo mojej som to dnes natrela a celé čelo až pri očkách mala červené fľaky ale postupne to mizne.... 😕 môže to byť z toho? A prvý krát keď som jej to olejčekovala, tak nebola reakcia 😕

olifcek
22. jún 2010

@laxity jj, je to z olejceka...ja ked som olivke, ked bola mensia olejcekovala i tvaricku, tak jej zacervenala...a pediatricka, ze to z olejceka, ze nech na tvaricku nedavam, neboj, to je v poho

laxity
22. jún 2010

@olifcek ďakujem 😉

lucia411
22. jún 2010

ahoooooooooooooojte babenky.....chybali ste mi 😉 my sme uz od vcera vo Swiss, cesta bola tazka, prsalo nam, Celi ju celu ako vzdy prespala, len my s mm sme boli k.o...na hodinku sme odstavili auto lebo sme uz nevladali...ach dievcata tie zaplavy v KK to bolo strasne, nesiel nam internet, telka a telefon asi 1,5 tyzdna...nasich, svokrovcov a nas dom nezaplavilio len mihom oka....ale zase moja teta ta mala 1,5 metra vody v dome...a nase ulice v KK znicene, spinave, smradlave, no bude to dlho este trvat kym sa veci daju zase do normalu....my sme dnes uz same, mm pracuje, mne chyba rodina, je to smutne tu, 5 tyzdnov som si aj na SK zvykla....dnes som bola dat vazit Celi tak ma 6700 g, 66 cm...kocenda moja...cez den nespi skoro vobec, prevaluje sa jedna radost, vykrikuje stale nieco na mna a dviha sa mi do sedu je to normalne?noci klasika od 20.30 - 8-30...s 1 prestavkou na papanie...v juli chceme ist zase na SK 😉 musim si to uzit a aj rodina nech si malej uzije, lebo od januara uz nastupujem do prace...si to neviem ani predstavit....som rada, ze ste na mna mysleli, ajked docitat Vás nemam sancu....verim, ze drobcekovia sa Vám drzia a ze ste vsetci zdravy a stastny! 🙂

lucia411
22. jún 2010

ak bude viac casu pridam nove foto, z Sk a aj z fotoshootingu kde Celi pozovala ako modelka 😉

svetlankat
22. jún 2010

@laxity Miska nemala vobec ziadnu reakciu po olivovom oleji, natieram komplet cele telicko a aj tvaricku. Ale kazde babo je ine.
@rivatha dakujem za mile slova
@olifcek to je super ze bratovi sa polepsuje. drzim palce. A ozval sa niekto z medii?

selyma
22. jún 2010

Klaudika mala dnes problem s kakanim, musela som jej pomoct s teplomerom. Tak sa nam to strieda, ze raz sama, potom s teplomerom. A nekaka kazdy den. A minula som pri tom tri plienky, lebo jednu okakala, dalsiu ocikala pomimo a to som jej uz nemohla dat. Potom som jej natrela pisulu a kym som jej vycistila pupcok od cikanici, tak sa s prstekami dotkla kremu, co jej davam na pisulu a s tou rukou capkala po brusku, takze sa pomalovala
S cim natierate babo proti zapareninkam? Kamoska ma chlapca pol rocneho a dava mu modru indulonu. Ja rybilku, ale je draha

blumka
22. jún 2010

@selyma ja sudocrem ale len raz dvakrat denne a ked ma zapareniny tak castejsie ale to mala len ked brala antibiotika, inak netreba...
modru indulonu davala aj moja svagrina, ta mast je tusim na vsetko 😅

rivatha
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
rivatha
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
blumka
22. jún 2010

@rivatha u nas detto...o siedmej som vzala Juli ze ideme spinkat, zaspala mi na rukach do 10 minut, tak som si s nou lahla, tak ze hlavicku mala na mojej ruke...normalne som zaspala aj ja, zobudila som sa o osmej, tak ze reku ruku vytiahnem a odidem, no ako som odchadzala otvorila oci dokoran...tak som ju zas rychlo vzala na ruky a pohojdala dalsich 10 minut...
Uz lezi ale som zvedava dokedy... 🙄

selyma
22. jún 2010

@blumka to sa nemusi natierat pri kazdej vymene plienky? Ja vzdy, ked ju prebalujem vycistim pisulu znova ju potriem

blumka
22. jún 2010

@selyma netreba pri kazdej vymene...ja natieram vecer pred spanim, dost nahrubo lebo celu noc jej nemenim plienku a potom ked sa mi zda ze ma cervensiu, ale inak naco...
a pisula by sa nemala natierat nicim, len ritka 😉

laxity
22. jún 2010

@selyma ja tiež používam Sudocrem, píšu že tak 3 krát za deň, ja tiež dávam ako blumka 2-3 krát 😉

selyma
22. jún 2010

no, ja davam stale nahrubo, tiez 3x

selyma
22. jún 2010

hej len dupka?

blumka
22. jún 2010

@selyma pisula by sa nemala ani nejak extra utierat, teda vnutro...jasne ze ked je pokakana az kdesi na brucho tak hej, ale ked len cika, tak staci uplne vo vani vyspliechat vodou, raz za cas umyt aj vnutri...su tam nejake prirodzene bakterie a nejaky povlak, ktory sa castym umyvanim narusa...a vlastne vsetko co sa dnu do nej dostane to narusa, teda aj ten krem

selyma
22. jún 2010

aha, ja podstivo az do pisulky jej natieram
@blumka dakujem

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre