Mamičky. Február 2010

zusika
12. jún 2009

Ahojte... Je tu už niektorá, ktorá vie, že bude mamičkou vo februári 2010? Ak nie, tak uričte každú chvílu objavíte krásne // a budete rovnako šťastné ako ja. Budem sa tu na vás tešiť!!!

rivatha
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
lucia411
22. jún 2010

Zosi dakujem, mala to zvladla super, 1 den bola taka mimo z toho ze naraz to bolo pre nu vela ludi, ale potom rozdavala usmevy na vsetky strany... 😉 aj cestu v aute 13 hodin tam a 13 naspät uplne v pohode....fotky pridam

blumka
22. jún 2010

baby, skuste, ritka sa nezapari len preto ze nedate krem...ked je horuco a babo je naobliekane alebo ked ma dlho jednu plienku, ked sa nevetra...ale tym ze nenakremujete mu zaparneniny neprivodite..
ked brala juli antibiotika tak som mohla kremovat cim som chcela, mala som doma masticiek od vymyslu sveta, stale mala zaparenu ritku, nevedela som z coho, az potom ked dobrala ATB mi kaplo ze to z nich, lebo do dvoch dni zapareniny zmizli aj ked som jej znovu natierala len obcas 😉

@rivatha po kakani natriem aj ja, niekedy ked nie je po ruke tak nie ale vacsinou po kakani vzdy, po cikani nie, a vecer pred spanim 😉

selyma
22. jún 2010

@blumka OK

selyma
22. jún 2010

A kolko nechavate 1 plienku?

rivatha
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
blumka
22. jún 2010

@selyma ja nechavam 2 hodiny ale ked niekedy je malo pocikana tak jej ju necham este trosku...no a ked dlho spi tak jasne ze po spani ju hned prebalujem a v noci celu noc

blumka
22. jún 2010

@rivatha jj, len u chlapcov a dievcat je to trosku ine, pri dievcatach treba davat pozor aby sa do pisule nedosali zbytocne "ine" veci, aj preto sa ma napr. ritka utierat nie smerom ku pisuli ale smerom od nej, aby sa tam nezaniesli necistoty atd...a krem je v podstate pre pisulu tiez "necistota"

loginka
22. jún 2010

my sa casto rozbalujeme, ze si vetrame pisulku aj pisulaka 🙂

rivatha
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
selyma
22. jún 2010

OK

rivatha
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
rivatha
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
blumka
22. jún 2010

@loginka ja tiez , vzdy ked prebalujem Juli tak ju necham chvilu s holou ritkou, ona si aj paradne poprdi a paci sa jej to lebo vyska a smeje sa 😀

idem do hajan, zeny...zajtra ide Terezka k ocnej a ja tiez k lekarke, pod okom a na viecku sa mi urobil nejaky ekzem ci co, tak dufam, ze mi na to nieco dobre daju, lebo ma to stranse svrbiii

rivatha
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
hajdylca
22. jún 2010

@blumka tak daj vediet, co Ti predpisali na to ocko, lebo ja som s tym uuz davno u koznej bola, a mi povedala, ze to mozem mat i alergicku reakciu na sampon- ze sa to moze az na 3. den prejavit....
@loginka ten odkaz od blumky k mlieckam si zrejme preto nenasla, lebo ja som ho nasla u seba 😀 kopirujem : "blumka – ahojte...vsetko najlepsie vsetkym vymesaciatkam
my sme dnes vsatli o 5:41 ale v noci len 2x hore a rano som dospala do siedmej pri Terezke, tak som ako tak vyspata.
@hajdylca, ja davam malej Nutrilon. V ramci jednej znacky mozes prechadzat ale nie je dobre striedat mlieka roznych znaciek.
@olifcek ?
Dnes o 08:40 "

@olifcek drzim velmi palceky, urcite bude braskovi len a len lepsie, ak by bolo treba pomoct tak daj vediet, nie len financne, ja mam napr. dost vela poharov, a pod. tak neviem ci i take by im pomohlo aspon trocha.....

hajdylca
22. jún 2010

@zoska nestiham Vas docitat, tak neviem, ci si DMke nasla to hryzatko, ja som ho vcera malemu kupila (http://www.mambaby.com/index.php?StoryID=11159&... ale v dmke stalo nieco okolo 4eura), ale este sa mu to do ustociek nemesti, ale inak si to chyti do ruky pobucha hore dole, a pusti...

zucana
22. jún 2010

Cafte baby ja som prisla domov o 23 a poviem vam ze by mi bolo doma lepsie lebo ta kamoska len hovorila co jej kupila svokra a co jej kupil muz a co si este kupi a svokra to' a muz to' no aspon pizza bola dobra
mm to' hravo zvladol
s tou pisulou si aj ja davam pozor niekedy je tam taky biely minipovlak to' asi te ochranny
hajdy preste aj tie dudle su viki velke a ze od 3 mesiacov
dobru

blumka
23. jún 2010

ahojte..
@hajdylca, no vidis ja truba...namiesto @loginke napisem tebe 😀 😀
@hajdylca, pravdepodobne to bude alergicka reakcia na nieco co jem, lebo ja som silny alergik na pel a mam skrizenu reakciu asi z kazdym druhom ovocia okrem bananu a s kazdym druhom zeleniny...no len zistit z coho to je to bude sakra problem...

svetlankat
23. jún 2010

Dobre ranko baby, tak my noc v pohode ako vzdy len rano je na figu. Prave som sa dozvedela ze mi umrela babka vo veku 88 rokov.

blumka
23. jún 2010

@svetlankat uprimnu sustrast 😔 😔

svetlankat
23. jún 2010

@blumka veľmi pekne ďakujem

svetlankat
23. jún 2010

@blumka mm isiel do prace, Miska este na chvilocku zaspinkala a mne ide hlavu roztrhnut, najradsej by som si dala frtana, aj ked nie som na alkohol. Ale nemozem, kojim.

blumka
23. jún 2010

@svetlankat viem ako ti je, a najhorsie ze si teraz sama, vo dvojici sa take spravy lahsie znasaju 😔 babka bola chora?

svetlankat
23. jún 2010

@blumka ani nie ze chora, v podstate sa drzala, ale uz posledne tyzdne sa stav zhorsovla, asi vekom a dostala zapal pluc. Vies je to mamkina mamka a ja mamku uz nemam, tak to ako keby mi umrela druha mamka.

svetlankat
23. jún 2010

@blumka a aku si mala noc? dufam ze taku dobru ako predchadzajucu

rivatha
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
svetlankat
23. jún 2010

@rivatha skoda, dakujem

svetlankat
23. jún 2010

Idem trosku von, dufam ze nas neodfukne, tu v ke fuci jak najate. hroza

zoska
23. jún 2010

ahojte,

@svetlankat uprimnu sustrast 😔

@hajdylca dakujem, este som nebola, ale isto kupim 😉

my sme spali od 20.00 do 08.20 😕 ale 4 prestávky 🙄 , no ale isla spat o 20.00 to je uspech, no a zacal divadelny festival na namesti, Dotyky a spojenia, hucalo to do polnoci, ja uz nechapem, ci si to nemozu dat potichsie, ma to byt cely tyzden, normalne chcem aby prsalo, lebo mala sa zobudila o 23.15 a ked dopapala tak sa normalne zobudila na to ze z vonku ide hluk 😠 😠

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre