Mamičky. Február 2010

zusika
12. jún 2009

Ahojte... Je tu už niektorá, ktorá vie, že bude mamičkou vo februári 2010? Ak nie, tak uričte každú chvílu objavíte krásne // a budete rovnako šťastné ako ja. Budem sa tu na vás tešiť!!!

olifcek
5. aug 2010

@laxity este nie je ani 9, neklaaaaaaaaaaaaaam 😀 😀

@jaja32 veru, peknucka profilovka

laxity
5. aug 2010

@olifcek 😀

laxity
5. aug 2010

@olifcek dokonca 9,45 😀

olifcek
5. aug 2010

@laxity krasne hajala..ale bez prebudenia? x;o))

olifcek
5. aug 2010

no nic, doranajkovane, presuvam sa do spaaalne s Oliv x;o) zatial paaaa

svetlankat
5. aug 2010

@matesl my sme ju davali do posielky uz od prichodu z porodnice, Miska vobec neprotestovala, ked sa aj rozplackala, prisla som k nej ukludnila, pohladkala a spinkala dalej. a po nakojeni som ju vzdy prelozila. Nemali sme ziadne vyplakanie a ani nic podobne. No a teraz uz je to bez problemov. Do postielky ju davam vsak len na noc a nemame tam ziadne hracky, v postielke sa u nas len spinka. po zavedeni prikrmov sa zacneme ucit aj poobede spinkat v postielke

svetlankat
5. aug 2010

dobre ranko baby

laxity
5. aug 2010

@olifcek pochopiteľne inak by som to nepísala 😀

svetlankat
5. aug 2010

@suzon78 jeeej krasne foto. My sme kupili nieco podobne, ale stonozku a nie je taka makka ato vas hadik, aspon vyzera byt makksi

svetlankat
5. aug 2010

@olifcek jej na tom videu nemate chybu, klebetnice koho ste ohovarali 😀

ssstanka
5. aug 2010

bre ranko,ja som mala konecne o trosku lepsiu noc,dost ma boli bedrovy klb a vkuse mam stiahnute svalstvo na lytkach,tak chodim ako kacka...
vcera som bola aj na obstrek s tym klbom,tak dufam,ze zaberie..lebo inak budem musiet chodit na infuzky....
joj a takuto kolobezku dostane nasa Stanka k narodeninam....

svetlankat
5. aug 2010

@ssstanka ja som presne taku vcera vydrazila v aukcii, ale cervenu. Pre na Misku ked podrastie

ssstanka
5. aug 2010

@svetlankat mne sa tiez viac pacila cervena ale bola len ruzova,ale aj ta je pekna 🙂
uz sa tesim jak sa budeme ucit na kolobezke sa furikovat 😉

svetlankat
5. aug 2010

Inac baby, nikdy som sa na to nepozerala tak, ze sme v podtstate stastne slovenky ze mozeme byt tri roky doma. Aj v UK myslim ze mozu byt len pol roka, alebo tak nejako. Som rada ze si tu mozeme takto pokecat a clovek sa pozrie na problem aj s inej stranky a prehodnoti svoje názory otvori si oci a tak. A v podstate zisti, ze je stastny. Znie to ako klise ale dakujem

svetlankat
5. aug 2010

@ssstanka aj ja sa tesim, ale mi az o dva roky naskor. pockaj poslem foto tej co som vydrazila. A co ta stala? Len ci som neprerobila vela.

svetlankat
5. aug 2010

@ssstanka presne takuto

ssstanka
5. aug 2010

@svetlankat krasne su obe,nas vysla na 15,e aj s postovnym a ty ako?

svetlankat
5. aug 2010

@ssstanka mna aj s postovnym 12,30, teraz je zase ta ruzova v aucii, zatial je tam cena 6,5 e keby niekto chcel.

svetlankat
5. aug 2010

@ssstanka nie je velky rozdiel tak v pohode

ssstanka
5. aug 2010

@svetlankat no nie je velky rozdiel mas pravdu 🙂

svetlankat
5. aug 2010

@ssstanka Stanka bude mat urcite nesmiernu radost

ssstanka
5. aug 2010

@svetlankat no ked som jej ukazovala fotku,tak povedala ze jeej ake peke-pekne,tak uvidime 😉

zoska
5. aug 2010

caute,
dik za pochvaly na malu...no tiez neviem kde sa ponhla, som zmorena po vcerajsku, furt ju kdesi nahanat 😝
@matesl nespala bvobec lepsie 😔 tiez som si myslela ze sa vyštavi ale prd 🙄
buntosili sme od 4.45 do 6tej potom este zaspala do 7.45 s jednou prestavkou, strasne sa mece v tej postielke, normalne nechapem ako robi to co robi...otaca sa o 180st. vyklada si nohy na hniezdo pomedzi tycky....proste hroza...a potom sa zasekne a mrnci 😠

inak k tej materskej 😅 uz som sa vtedy moc rozpisala, ale toto si musime uvedomit...na zapade je materska len par mesiacov...dostanu mozno viac na mesiac, ale ked sa to rozpocita na nase tri roky tak je to podstatne menej...a potom bud manzel dobre zaraba alebomamicka sup do prace tvorit HDP... a povedzme si pravdu ekonomika zapadnych krajin je na tom lepsie... a dalsia vec, maju garantovane miesto v jasliach a skolkach pre kazde dieta...ziadne pordovniky a cakacky....proste inteligentny system, aj ked tvrdy voci matkam malych babatiek...

zoska
5. aug 2010

@ssstanka taku kolobezku ma moja neter, ona ma ale 4 roky uz, ma taku ruzovu, co si davala prvy obrazok 😉

svetlankat
5. aug 2010

@zoska a je s nou spokojna?

lucia411
5. aug 2010

dobre ranko babenky...zoska suhlasim...vsetko je na vysokej urovni, ale co sa tyka prace, tak zena nema inu moznost fakt...a mat nejaku au-pair?nikdy

zoska
5. aug 2010

@svetlankat hej je, jazdi na nej rada, aj ked ako male dieta pri nicom dlho nevydrzi...
minule som jej dala nalepky princeziem, tak si ich vsetky polepila na kolobezku a bola hrda, ze aku ju ma krasnu 🙂

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre