Mamičky. Február 2010

zusika
12. jún 2009

Ahojte... Je tu už niektorá, ktorá vie, že bude mamičkou vo februári 2010? Ak nie, tak uričte každú chvílu objavíte krásne // a budete rovnako šťastné ako ja. Budem sa tu na vás tešiť!!!

svetlankat
15. dec 2010

@lucia411 mne tiez padaju vlasy, dala som ich trochu ostrihat, tak teraz je to trosku pomenej, lebo sa odlahcili, ale aj tak padaju.

Inac dobre ranko

garonka
15. dec 2010

som sa zľakla, že puzzle škodlive ale som nechala na zemi, Tobi zatiaľ neberie do pusy 🙂

laxity
15. dec 2010

@garonka moja Naty brávala stále do úst tie ukončovacie časti...aj sa jej zadarilo zjesť kúsoček, tak som to spakovala teda tie ukončovacie časti

garonka
15. dec 2010

@laxity he he chutilo? mne tobi zatim puzzle nechal na pokoji 😅 vaľa sa na ňom ale ho so sebou premiestňje najprv ho mal pri okne ale tam nenormalne fuči tak ho ma pri telke aby sa mohol pekne postaviť 😀

lucia411
15. dec 2010

@laxity ano aj s tou zakladnou...ale my sme ju kupili za menej nie 320 eur....mame sice modru, ale bola velka zlava tak sme vzali..vsak na farbe nezalezi nie?garonka ano aj u nas je to tak, ked vysavam tak len moje vlasy su vsade 😝

garonka
15. dec 2010

@lucia411 aj u nas tak no ja by som nerada do seba pchala vitamíny ale asi zajdem do lekarne nech niečo odporučí lebo bola by škoda mojich jemnych paperovych vlaskov 😅

garonka
15. dec 2010

aj vaše deti sa tak zlostia ak sa im niečo nedarí? tobi začne kopať nohami a taku ma zlosť 😕

svetlankat
15. dec 2010

@garonka Misa vresti ked sa nieco nedari, alebo ked jej nedovolim, po novom mi ukazuje no no no

garonka
15. dec 2010

@svetlankat ja keď ukažem no no no hystericky krik spusti, a najnovšie nevie si otvoriť skrinku v obyvačke tak vrieska že ho určite počuť o ulicu ďalej

blumka
15. dec 2010

baby, co mate teda pre detuchy pod stromcek? ja by som juli este nejaku drobnost chcela ale nemam inspiraciu

lucia411
15. dec 2010

@garonka presne, ja tiez nebudem pchat nejake tabletky do seba, vsak ja nezjem tabletu ani ked ma hlava boli 😅 ale ako pisala raa2 tak ona ma nejaky sampon od Vichy tak sa pojdem opytat nan

maculik
15. dec 2010

dobre ranko,
tak sme rano boli na kontrole, Petrik uz ma usko v poriadku, mal ho vnutri vraj zacervenale, ale kvapky pomohli. No uz to v lete mal, teraz 2.x a ak sa mu to este raz objavi, tak sa idem pytat k usnemu.
Bol zlaty, ani nemukol, ked sme ho drzali, len vyvaloval oci 🙂

Kocky, mne pripada, akoby sa nase noci zacali este viac zhorsovat (a to uz aj tak su fakt zle). Posledne 2-3noci sa budi fakt kazdu chvilu, inak, nez na prse ho neutisim a potom je rano prezraty, len kyselinu preglga. Uz som sa aj s mm o tom pochytila trochu, lebo ako ho mam naucit v noci nepapat alebo upokojit sa inak, nez na prse, ked mi on s nim nepomoze? On by k nemu aj vstal, ale jeho riesenie je vziat ho do obyvky a hrat sa, kym sa neunavi. No to by sme isli z dazda pod odkvap, to nechcem 😒
Ja uz som hotova, teraz by som mala umyt dlazky a kupelku, ale asi si idem lahnut k nemu, polievku mam od vcera a druhe nevarim, mm vcera kupil harulu. Len dufam, ze pospi viac, ako vcera...

lucia411
15. dec 2010

@blumka my toho nejako vela nemame, len to co treba, oblecenie(to je bundicka na zimu, puncochace, natelniky, body a z hraciek hojdaci dreveny konik od nas a od babiciek babiky, vlacik, knizky hraci psik na obojku 😅 to je vsetko

maculik
15. dec 2010

@blumka vies co, ja tam mam nieco od kamaratky, ale sme to nerozbalovali, no podla "citu", ked som to obchytkala 😀 , to vyzera na oblecko a auticko. Od sestry dostane nejaku drevenu knizocku so zvieratkami, tie po Adelke su sice este pouzitelne, ale niektore uz ledva-ledva. A inak nic take, neviem, co od svokry a svagrinej, od nasich dostanu spolocny darcek s Adelkou tu Noemovu archu.
A ja asi tiez knizku, aby sme sa mohli zacat ucit zvieratka.

no nic, idem si lahnut, na 13h idem ku kadernicke, nech jej tam nezaspim... 😔

svetlankat
15. dec 2010

@garonka tak tto dokonale poznam, 🙂
@blumka my mame to auto, psika, pyramidku, telefon, kocky, archu, pohariky do vane, a uz ma nic ine nenapada. no a este nieco od brata segry a svagra

svetlankat
15. dec 2010

ideme trosku na vzduch, tak potom neskor

blumka
15. dec 2010

@lucia411 aky vlacik mate?
@maculik aku drevenu knizku? dajte mi linky baby ak mozte 😉
@svetlankat psika mame, auto mame, pyramidku mame, telefon bude na stoliku co dostane, kocky mame, do vane somarin mame, akurat archu nemame 😀

lucia411
15. dec 2010

@blumka to je taka lokomotiva, jeden vozen 😀 ked ho spustis, tak svieti, vydava zvuky ako lokomotiva, ide sam ked buchne do steny otaca sa hned, podarene a vo vnutri su kocky, co si moze dieta z vrchu hadzat do vnutra

blumka
15. dec 2010

@lucia411 a to kde si kupila? ja nieco take by som chcela co chodi a huci

lucia411
15. dec 2010

@blumka to kupila moja mama niekde v hrackarni u nas v KK

blumka
15. dec 2010

@lucia411 joj aha...hmm...tak nic ale dakujem...nieco snad najdem.. 😉

zoska
15. dec 2010

Ahojte,
ja pod stromcek pre Nelku nemam este nic 😅 a to ja teda nakupujem darceky uz v oktobri, ale sme sa s mm stale nedohodli ze co jej dame.... ja som kupila len takeho krasneho makkuckeho zajacika, ze to bude mat na spinkanie, ale ked bola taka strasne chora tak som jej ho dala a zatial spinkava sama v postielke, chyti mu uška , zmoli ich a pritom zaspi...fungujeme tak od nemocnice....
ja by som chcela ten interaktivny stolik, ale mm sa boji ze ju to nezaujme a zbytocne vyhodime prachy a bude nam to tu zavadzat...
tak asi v nedelu skocime do hraciek a nieco vyberieme, lebo zatial mame s Nelkou zakaz vychadzok od dr. ... na zotavenie kludovy rezim...

teraz mi tu pred chvilou sama po sediacky zaspala, este stale je taka zmagorena zo vsetkeho 😔

no a ja som vcera vygruntovala komplet obyvacku a aj som vyzdobu urobila, som sa vytesovala.... len zvysok bytu je ako po vybuchu bomby, ale neva, to sa uprace este 😀 samo- sato 😀

len okna neumyvam, lebo kym nemrzlo tak som nestihla a teraz by to mrzlo pod rukami...

lucia411
15. dec 2010

@blumka ale najdes nieco urcite..vy v KE mate viac tych obchodov na vyber 😉

olifcek
15. dec 2010

@garonka my sme tym obdobim uz presli x;o))

zoska
15. dec 2010

este stromcek 😉 nejde mi natiahnut fotky, neviem ci je daco s konom alebo mojim pc 😠

olifcek
15. dec 2010

@maculik stale citam to iste. my sme tiez niekedy i kazdu pol hodku hore, no dnesna noc bola v celku fajn, 3hodky ma nechala hajat, paq kazdu hodku hore... ved to i zubky mozu byt... alebo skus sa popytat na cosi na hajanie, ak ee, tak vydrzat ;D ked budes stale na to mysliet, ze aka bude noc, len si to zhorsiiiis

@blumka saq aj @svetlankat ma taky vlacik, nepamatas? x;o)

olifcek
15. dec 2010

@zoska milunky stromceeeeeek

olifcek
15. dec 2010

Oliv ma najnovsie hryzie do noh, hehe.. postavi sa ku mne a hryzie, auuu 😅

blumka
15. dec 2010

@zoska, pekny velmi pekny stromcek 😵
@olifcek jj, viem ze ma sveta, no daco ine by som chcela..ale uz som kupila ine, nebude vlacik bude lopta so zvukom 😀 dufam, ze stihne prist do vianoc,
jo baby, este mi poradte nieco pre 15 rocnu pubosku 😀

olifcek
15. dec 2010

boze baby, mu z v nedelu mame rociiiiiiiiiiiik 😵 😵

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre